Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 04:18:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282839 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1425 Dátum: 2009. Július 08. - 18:29:04 »

Én nem sok mindenre emlékszem, mert bevertem a fejem. Vigyorog
Naplózva


LPG
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1426 Dátum: 2009. Július 08. - 18:30:59 »

 ...mert akkor gondolom piásak lettetek volna . Szóval köszönöm...
[/quote] Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1427 Dátum: 2009. Július 08. - 21:00:41 »

Nagyon örülök, hogy a tanú- hirdetésre több megbízható ember jelentkezett. Hiába a buszon sokan voltak, minő szerencse, hogy Jani, Kripic, Weres, Kamikázé, és LadLac is éppen akkor utazott egy budai tali felé. Még mérgesek is voltak, hogy leszállítottam őket, várván a mentőket, és a helyszínelőt. Mindenesetre leadtam pótlólag a jegyzőkönyvhöz az adataitokat, hátha megkeresnek titeket. Mivel mindent tisztán láttatok, így fel sem merülhet a hamis tanúzás szerencsére. Még szerencse, hogy legalább ti nem estetek el, mert akkor gondolom pipásak lettetek volna rám. Szóval köszönöm. Aki esetleg csak homályosan emlékezne a történetre, akkor feleleveníthetjük az egyértelműség kedvéért. Szóval rendes dolog tőletek, hogy eljöttök a tárgyalásokra, és álljátok a rendőrség szakszerű kérdéseit. Még jó, hogy ti fiatalok vagytok még, és jó a memóriátok. Mindenki ugyanúgy emlékszik, ahogy volt, pontosan. Kacsint
Pontosan emlékszek mindenre mert a melletem állo a sofört szidta, alig birtam megmagyarázni neki mitörtént Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1428 Dátum: 2009. Július 09. - 20:55:34 »

Ha nagy a baj csak szolj majd tanuskodok,rohadna rá a müanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Most jut eszembe, én is azon a buszon utaztam... Kacsint Kacsint
Ne már! Én ott voltam a második ajtónál, miért nem jöttél oda? He Vigyorog
Ja, én meg a hölgytől két lépésre voltam! Amikor kérdezted nem panaszkodott, csak az Astóriánál! Becsszóra!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1429 Dátum: 2009. Július 09. - 21:01:57 »

Ha nagy a baj csak szolj majd tanuskodok,rohadna rá a müanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Most jut eszembe, én is azon a buszon utaztam... Kacsint Kacsint
Ne már! Én ott voltam a második ajtónál, miért nem jöttél oda? He Vigyorog
Ja, én meg a hölgytől két lépésre voltam! Amikor kérdezted nem panaszkodott, csak az Astóriánál! Becsszóra!!!!
Tudtam hogy ismerlek valahonan,csak nem volt rajtunk a klubos polo Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1430 Dátum: 2009. Július 12. - 18:11:31 »

Ma reggel is lementünk a barátainkhoz Velencére, ha már úgy sem nyaraltunk 5 éve.  Vigyorog Ma bátrabban napoztam, mint tegnap, viszont jobban el is fáradtam a hazafelé útra. Eleve nem értettem, miért kell 70-nel menni többeknek országúton. Aztán mikor jöttünk befelé az M5 osanos részénél, ahol 100-as tábla után van pár km autópálya rész megint, akkor utolértem egy szárnyas celicat, mivel nem akart kimenni előlem, gondoltam nem szívózok elhaladok mellette kívül. Erre nem akkor akar kimenni előlem? Dehogynem, süti. Át is néztem és mit látok, egy arab fejű cigót (vagy fordítva), gratuláltam is neki (mondjuk én voltam türelmetlen, azt vállalom, mert nem volt kedvem lelassulni, amíg őnagysága eldönti hol akar haladni). Aztán az autópiacnál lefordulok, de mikor mellém ért, azért bemutattam neki a középső ujjam.  Vigyorog Erre mit csinál (ekkor voltam biztos benne, hogy cigó), a belső sávból átfékez a külsőbe és megáll és magyaráz nekem, miközben többen satufékeznek és dudálnak és csoda volt, hogy nem lett tömegbaleset. Ismét gratuláltam neki és mondtam, hogy gyere ha olyan kemény vagy, de közben mentem tovább utamra. Tanulságot levontam, de akkor is felelőtlen volt bármit mutatok neki.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1431 Dátum: 2009. Július 12. - 18:32:11 »

Ha nagy a baj csak szolj majd tanuskodok,rohadna rá a müanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Most jut eszembe, én is azon a buszon utaztam... Kacsint Kacsint
Ne már! Én ott voltam a második ajtónál, miért nem jöttél oda? He Vigyorog
Ja, én meg a hölgytől két lépésre voltam! Amikor kérdezted nem panaszkodott, csak az Astóriánál! Becsszóra!!!!
Tudtam hogy ismerlek valahonan,csak nem volt rajtunk a klubos polo Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Te voltál a hátizsákos, vagy a kigyúrt csávó a bomba nővel?
 Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1432 Dátum: 2009. Július 12. - 18:48:26 »

Ha nagy a baj csak szolj majd tanuskodok,rohadna rá a müanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Most jut eszembe, én is azon a buszon utaztam... Kacsint Kacsint
Ne már! Én ott voltam a második ajtónál, miért nem jöttél oda? He Vigyorog
Ja, én meg a hölgytől két lépésre voltam! Amikor kérdezted nem panaszkodott, csak az Astóriánál! Becsszóra!!!!
Tudtam hogy ismerlek valahonan,csak nem volt rajtunk a klubos polo Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Te voltál a hátizsákos, vagy a kigyúrt csávó a bomba nővel?
 Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog maradjunk a hátizsákos csávonál Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1433 Dátum: 2009. Július 12. - 19:20:38 »

Hát megérte?.....
http://www.fn.hu/belfold/20090712/halalos_szaguldas_esztergomnal/
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1434 Dátum: 2009. Július 12. - 19:59:23 »

Ma reggel is lementünk a barátainkhoz Velencére, ha már úgy sem nyaraltunk 5 éve.  Vigyorog Ma bátrabban napoztam, mint tegnap, viszont jobban el is fáradtam a hazafelé útra. Eleve nem értettem, miért kell 70-nel menni többeknek országúton. Aztán mikor jöttünk befelé az M5 osanos részénél, ahol 100-as tábla után van pár km autópálya rész megint, akkor utolértem egy szárnyas celicat, mivel nem akart kimenni előlem, gondoltam nem szívózok elhaladok mellette kívül. Erre nem akkor akar kimenni előlem? Dehogynem, süti. Át is néztem és mit látok, egy arab fejű cigót (vagy fordítva), gratuláltam is neki (mondjuk én voltam türelmetlen, azt vállalom, mert nem volt kedvem lelassulni, amíg őnagysága eldönti hol akar haladni). Aztán az autópiacnál lefordulok, de mikor mellém ért, azért bemutattam neki a középső ujjam.  Vigyorog Erre mit csinál (ekkor voltam biztos benne, hogy cigó), a belső sávból átfékez a külsőbe és megáll és magyaráz nekem, miközben többen satufékeznek és dudálnak és csoda volt, hogy nem lett tömegbaleset. Ismét gratuláltam neki és mondtam, hogy gyere ha olyan kemény vagy, de közben mentem tovább utamra. Tanulságot levontam, de akkor is felelőtlen volt bármit mutatok neki.  Vigyorog
Weres! Már többször kértelek, kértünk, hogy higgadj le, úgy látszik nem Neked való az autópálya.  Nem először vannak gondjait az előzéssel, türelemmel. Ha a másik hülye is, akkor is a saját biztonságod legyen az első! A temető tele van sietős emberekkel, meg persze olyanokkal is, akik mások sietése miatt kerültek oda.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1435 Dátum: 2009. Július 13. - 14:18:44 »

Sajnos ezen az útszakaszon úgy mennek egyesek mint a meszes, eléggé kanyargós, sok helyen 70-es tábla van már kint, mert annyi főként halálos baleset történt már ezen az úton, hogy szinte minden fánál van egy koszorú. Egy ismerősöm is halt meg egy Lacetti volánja mögött.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1436 Dátum: 2009. Július 13. - 15:04:34 »

Ma reggel is lementünk a barátainkhoz Velencére, ha már úgy sem nyaraltunk 5 éve.  Vigyorog Ma bátrabban napoztam, mint tegnap, viszont jobban el is fáradtam a hazafelé útra. Eleve nem értettem, miért kell 70-nel menni többeknek országúton. Aztán mikor jöttünk befelé az M5 osanos részénél, ahol 100-as tábla után van pár km autópálya rész megint, akkor utolértem egy szárnyas celicat, mivel nem akart kimenni előlem, gondoltam nem szívózok elhaladok mellette kívül. Erre nem akkor akar kimenni előlem? Dehogynem, süti. Át is néztem és mit látok, egy arab fejű cigót (vagy fordítva), gratuláltam is neki (mondjuk én voltam türelmetlen, azt vállalom, mert nem volt kedvem lelassulni, amíg őnagysága eldönti hol akar haladni). Aztán az autópiacnál lefordulok, de mikor mellém ért, azért bemutattam neki a középső ujjam.  Vigyorog Erre mit csinál (ekkor voltam biztos benne, hogy cigó), a belső sávból átfékez a külsőbe és megáll és magyaráz nekem, miközben többen satufékeznek és dudálnak és csoda volt, hogy nem lett tömegbaleset. Ismét gratuláltam neki és mondtam, hogy gyere ha olyan kemény vagy, de közben mentem tovább utamra. Tanulságot levontam, de akkor is felelőtlen volt bármit mutatok neki.  Vigyorog
Weres! Már többször kértelek, kértünk, hogy higgadj le, úgy látszik nem Neked való az autópálya.  Nem először vannak gondjait az előzéssel, türelemmel. Ha a másik hülye is, akkor is a saját biztonságod legyen az első! A temető tele van sietős emberekkel, meg persze olyanokkal is, akik mások sietése miatt kerültek oda.
...meg lehet, hogy Weres az erősebb, de ha lefújják esetleg, vagy megszúrják... ?? "Ezektől" lassan minden kitelik...
Én inkább az átkaimmal bocsátom őket útjukra, hátha fog!!! / tele is lenne velük a temető..../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1437 Dátum: 2009. Július 13. - 20:38:01 »

Ma reggel is lementünk a barátainkhoz Velencére, ha már úgy sem nyaraltunk 5 éve.  Vigyorog Ma bátrabban napoztam, mint tegnap, viszont jobban el is fáradtam a hazafelé útra. Eleve nem értettem, miért kell 70-nel menni többeknek országúton. Aztán mikor jöttünk befelé az M5 osanos részénél, ahol 100-as tábla után van pár km autópálya rész megint, akkor utolértem egy szárnyas celicat, mivel nem akart kimenni előlem, gondoltam nem szívózok elhaladok mellette kívül. Erre nem akkor akar kimenni előlem? Dehogynem, süti. Át is néztem és mit látok, egy arab fejű cigót (vagy fordítva), gratuláltam is neki (mondjuk én voltam türelmetlen, azt vállalom, mert nem volt kedvem lelassulni, amíg őnagysága eldönti hol akar haladni). Aztán az autópiacnál lefordulok, de mikor mellém ért, azért bemutattam neki a középső ujjam.  Vigyorog Erre mit csinál (ekkor voltam biztos benne, hogy cigó), a belső sávból átfékez a külsőbe és megáll és magyaráz nekem, miközben többen satufékeznek és dudálnak és csoda volt, hogy nem lett tömegbaleset. Ismét gratuláltam neki és mondtam, hogy gyere ha olyan kemény vagy, de közben mentem tovább utamra. Tanulságot levontam, de akkor is felelőtlen volt bármit mutatok neki.  Vigyorog
Weres! Már többször kértelek, kértünk, hogy higgadj le, úgy látszik nem Neked való az autópálya.  Nem először vannak gondjait az előzéssel, türelemmel. Ha a másik hülye is, akkor is a saját biztonságod legyen az első! A temető tele van sietős emberekkel, meg persze olyanokkal is, akik mások sietése miatt kerültek oda.
...meg lehet, hogy Weres az erősebb, de ha lefújják esetleg, vagy megszúrják... ?? "Ezektől" lassan minden kitelik...
Én inkább az átkaimmal bocsátom őket útjukra, hátha fog!!! / tele is lenne velük a temető..../
Erre én is gondoltam utólag, hogy jobb hogy nem szálltam ki kakaskodni, mert mi van, ha egy kardot ránt elő. A múltkor ugyanis egy szamurájkarddal sétálgatott az elvetemült drogos arcú cigósrác az utcán. Ki is röhögtem.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1438 Dátum: 2009. Július 13. - 20:39:33 »

Sajnos ezen az útszakaszon úgy mennek egyesek mint a meszes, eléggé kanyargós, sok helyen 70-es tábla van már kint, mert annyi főként halálos baleset történt már ezen az úton, hogy szinte minden fánál van egy koszorú. Egy ismerősöm is halt meg egy Lacetti volánja mögött.
És a cikk:

http://www.kemma.hu/komarom-esztergom/kek-hirek-bulvar/halalos-baleset-mind-a-negy-fiatal-kirepult-a-bmw-bol-244798

Érdemes megnézni a képeket (anno egy pár éves 7-es BMW volt)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 13. - 20:44:11 írta diablo77 » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1439 Dátum: 2009. Július 14. - 05:12:01 »

Sajnos ezen az útszakaszon úgy mennek egyesek mint a meszes, eléggé kanyargós, sok helyen 70-es tábla van már kint, mert annyi főként halálos baleset történt már ezen az úton, hogy szinte minden fánál van egy koszorú. Egy ismerősöm is halt meg egy Lacetti volánja mögött.
És a cikk:

http://www.kemma.hu/komarom-esztergom/kek-hirek-bulvar/halalos-baleset-mind-a-negy-fiatal-kirepult-a-bmw-bol-244798

Érdemes megnézni a képeket (anno egy pár éves 7-es BMW volt)
Ez kell a barmoknak...hetes bmw meg nuku öv! Ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogyan tudom majd megvédeni a fiamat, hogy ilyen felelőtlen bandába keveredjen.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!