Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 04:16:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282829 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1410 Dátum: 2009. Július 07. - 17:46:55 »

Szokásos trafi eredmények innen a határ mellől Mosolyog

174 km/órával a váti elkerülőn – A gyorshajtók júniusi teljesítménye
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1411 Dátum: 2009. Július 07. - 18:02:48 »

Van felvételi a BKV-nál, buszra, trolira, sőt kiképzésre is lehet jelentkezni. Szóval, ha valakinek mazohista hajlamai vannak, és szeret korán kelni, vagy későn
feküdni, hétvégén, és ünnepeken is dolgozni, továbbá, ha szereti, ha az ideghúrjain gitároznak elvetemült fazonok, nos, akkor tessék, tessék, gyertek közénk!
Két kis epizóddal vezetem be a kiakadásomat. Tétényi út 2X2 sáv, megyek a kórház felé, látom, hogy a külső sáv foglalt, indexelek, miközben látom, hogy kb40 méterre jön egy A Merci a belsőben, messze van, mert egyforma sebességgel megyünk, húzodom befelé, erre ő erősen felgyorsít, mikor már a busz eleje belóg a belső sávba, mit kell tenni ilyenkor, hát lefékezek, de ő is, mert nem mer tovább menni, mindketten állunk- hiába, már régen kikerültem volna az akadályt, és ő is elhúzhatott volna mellettem, így viszont végül újra indulva, újra gyorsítva szépen megkaptuk a jól megérdemelt piros lámpát, és állhattunk újra. Amúgy női hölgy volt az illető, több pénzzel, mint agysejttel. Hogy miért gyorsított, csak ő tudja. Tudja? Szerintem fogalma sem volt arról, hogy csak menni kellett volna simán.
A másik. Tipikus ezúttal agresszív, persze férfi. Busz sáv az Astória felé a Kossuth Lajos utcában. Lassan, szorosan egymás mögött hajtunk, amikor a középsőből többször rám húzza a kormányt a baromarcú, holott csak pár méter van köztünk, úgysem férne be, eszébe (?) sem jutna, hogy a busz mögé besorolva forduljon majd jobbra, dudál, integet, őrjöng. Ha bejön elém, akkor visszafogja az összes buszt, mert már nem tudunk átmenni a zöldön, mert telítve van a Bajcsy, ha átmegyünk mi, akkor ő ott nem kerül hátrányba. Arról nem is beszélve, hogy neki sávot kell váltani, és hát mit mond erre a KRESZ, vagy mi? Ez a bevezetés.
Ma a csúcs: keresztezem a Blahát a híd felé, de útszűkület van, beengednek (csoda!), majd ezt elhagyva kihúzok a szélső, buszsávba, amikor takarásból, körültekintés nélkül 4 idióta tini befút a busz elé. Állóra vészfék! Előttem a 4 hullajelölt 1 méterre. Kiver a verejték, meg amúgy is 50 fok a kabinban, így tudom, könnyű, leordítom a hülyegyerekeket, mire az egyik engem nevez elmebetegnek, és felháborodva üvölti, hogy hogy képzelem, hogy jövök. Kiszálltam, hogy felhajtsam őket a járdára, és még ő kezdett engem lökdösni. Nem sok kellett volna, hogy leüssem, ha már nem ütöttem el. Megkérdezem az utasokat, hogy megsérült-e valaki, mert tényleg óriásit fékeztem (bravúr volt, hogy sikerült, de ezt most komolyan mondom!), de senki nem szól. Oké, megyek tova, a Ferenciek tere megállóba, utascsere, erre szól egy férfi, hogy egy idősebb hölgy hatalmasat esett, és erős fájdalmai vannak, hívjak mentőt. Brávó! Ha szól a helyszínen, akkor elkapjuk a fickókat, van tanu, meg minden. De így most ott maradtam a sérülttel, persze hívtam mentőket, és helyszínelőt. A mentők elvitték, mert meg kell röntgenezni biztonságból, bár valószínűleg csak derékrándulása lett, jó lenne. A helyszínelő elhitte, hogy nem szívatásból satuztam, de hiányolta a tanukat, naná, de akkor már mit tehettem, amikor mindenki elhúzott, mert későn szóltak. Szóval öröm az élet! Remélem nem leszek hibás...Van felvételi! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1412 Dátum: 2009. Július 07. - 18:13:24 »

Ha nagy a baj csak szolj majd tanuskodok,rohadna rá a müanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1413 Dátum: 2009. Július 07. - 18:23:27 »

Ha nagy a baj, csak szólj majd tanúskodom, rohadna rá a műanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Köszi, kedves vagy. Remélem nem lesz rá szükség, ámbár ki tudja. Lehet, hogy a taxisok közül látta valaki, a helyszínelő megpróbálta, de erről már nincs tudomásom. Azért bízom benne, hogy 23 évi buszozás után kinézik belőlem, hogy nem brahiból vészfékeztem. Rendőrt sem hívott, ez jó jel!
Amúgy pedig szívesen elviszek bárkit egy fordulóra, hogy lássa, hogy mit kell naponta kivédenünk, mennyire segítenek az autósok, milyen körülmények közt dolgozunk. Cap, MNT, LadLac már volt velem, kérdezzétek csak meg őket, milyen buli buszozni? Laci állandóan ölni tudna ilyenkor. Igaz LadLac? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1414 Dátum: 2009. Július 07. - 18:48:22 »

Csak egy jó tanács! Ha ne adja ég megint ilyen helyzetbe kerülsz először az első utasok közül írj fel legalább egy tanút, ha több is van az csak jobb lehet( JÓ TANÚT. Aki később is el tudja mondani a Te meglátásod szerinti dolgokat tehát látta, hogy eléd léptek-fordultak és azt is hallotta, hogy megkérdezted sérült-e valaki) Meg az eléd fordulásnál ha vészfékezned kell először a rendszámára koncentrálj az meglegyen, mert ha nem ütköztök ő nem észlelheti, hogy a buszon sérült-e valaki, Neked viszont jól fog jönni, ha meg van a baj. Hidd el sok kellemetlenségtől mentheted meg magad ( rendőrség, bíróság) ha ezt megfogadod. A meggyőződésre,hitre keveset adnak a hatóságok.
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1415 Dátum: 2009. Július 07. - 18:48:40 »

Ha nagy a baj csak szolj majd tanuskodok,rohadna rá a müanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Most jut eszembe, én is azon a buszon utaztam... Kacsint Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1416 Dátum: 2009. Július 07. - 18:52:37 »

Ha nagy a baj csak szolj majd tanuskodok,rohadna rá a müanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Most jut eszembe, én is azon a buszon utaztam... Kacsint Kacsint
Ne már! Én ott voltam a második ajtónál, miért nem jöttél oda? He Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1417 Dátum: 2009. Július 08. - 07:15:59 »

Ha nagy a baj, csak szólj majd tanúskodom, rohadna rá a műanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Köszi, kedves vagy. Remélem nem lesz rá szükség, ámbár ki tudja. Lehet, hogy a taxisok közül látta valaki, a helyszínelő megpróbálta, de erről már nincs tudomásom. Azért bízom benne, hogy 23 évi buszozás után kinézik belőlem, hogy nem brahiból vészfékeztem. Rendőrt sem hívott, ez jó jel!
Amúgy pedig szívesen elviszek bárkit egy fordulóra, hogy lássa, hogy mit kell naponta kivédenünk, mennyire segítenek az autósok, milyen körülmények közt dolgozunk. Cap, MNT, LadLac már volt velem, kérdezzétek csak meg őket, milyen buli buszozni? Laci állandóan ölni tudna ilyenkor. Igaz LadLac? He Kacsint Vigyorog
...hát már tényleg volt olyan, hogy kértelek nyitsd ki az ajtót, hagy tépjem le a fejét...
Lassan megint kell mennem veled egy kört, hátha lerúghatok egy ilyen hülyegyereket...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1418 Dátum: 2009. Július 08. - 07:34:55 »

Ha nagy a baj, csak szólj majd tanúskodom, rohadna rá a műanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Köszi, kedves vagy. Remélem nem lesz rá szükség, ámbár ki tudja. Lehet, hogy a taxisok közül látta valaki, a helyszínelő megpróbálta, de erről már nincs tudomásom. Azért bízom benne, hogy 23 évi buszozás után kinézik belőlem, hogy nem brahiból vészfékeztem. Rendőrt sem hívott, ez jó jel!
Amúgy pedig szívesen elviszek bárkit egy fordulóra, hogy lássa, hogy mit kell naponta kivédenünk, mennyire segítenek az autósok, milyen körülmények közt dolgozunk. Cap, MNT, LadLac már volt velem, kérdezzétek csak meg őket, milyen buli buszozni? Laci állandóan ölni tudna ilyenkor. Igaz LadLac? He Kacsint Vigyorog
...hát már tényleg volt olyan, hogy kértelek nyitsd ki az ajtót, hagy tépjem le a fejét...
Lassan megint kell mennem veled egy kört, hátha lerúghatok egy ilyen hülyegyereket...
én is akarok nevelni szánalmas anyátlan népet!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1419 Dátum: 2009. Július 08. - 07:38:20 »

Pénteken haladok (tempósan) a madaras tesó körforgalmában és egy gyökér persze nem vett észre és bejött elém. Ekkor fékezek és dudálok, majd hallom, hogy torka szakadtából üvölt a kopasz h_ _ _váladék a 30 éves ****jában. Na mondom akkor elmagyarázom neki, hogy talán kéne használni a szemét, meg nem ijedt volna meg, ha néz balra is. Jobbnak láttam nem kiszállni, mert akkor valaki tuti ott hagyja a fogát és mivel kisöcsém (18) mellettem ült, ezért nem akartam rossz példát mutatni neki. Bár elég megrázó volt neki így is, mert állítólag úgy üvöltöttem, hogy majdnem megsüketült (anyatigris szindróma), pedig nem is voltam ideges. Aztán inkább otthagytam a bunkó falloszt.
Viszont tegnap haladok nyugisan 20-30-cal Kispest kertvárosi részén. A szembejövő sávban parkolnak, szembe jön egy státuszmerci és persze egyszerre érünk oda, ahol a szakszizó cserépedény úgy gondolta, hogy félre paraszt. Én meg úgy gondoltam, hogy ismeri a kreszt és meg fog állni. Hát 1mm volt a két tükör között (a bokorban meg majdnem bent volt a jobb oldalam). Nekem meg elszakadt a cérna és izomból tolattam utána, miután sokkot kaptam, mert megkérdeztem volna, hogy ő ki a túrós hímvessző, hogy bármit megtehet. De az a szánalmas stanyiclitermék inkább elmenekült. Na ennyit a nagy emberekről, áldja meg a jóisten mindet!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 08. - 12:05:07 írta ladlac » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1420 Dátum: 2009. Július 08. - 07:41:54 »

Weres koma!
Igazad van, csak egy kicsit finomíts a csúnya szavaidon, please!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1421 Dátum: 2009. Július 08. - 07:42:52 »

Weres koma!
Igazad van, csak egy kicsit finomíts a csúnya szavaidon, please!
Pedig direkt átírtam nektek modiknak. Na meglesem megint.
Remélem így jó, bár nem gondoltam, hogy a kuki-fallosz-sperma 3-as nem elég moderált. 
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 08. - 07:45:43 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1422 Dátum: 2009. Július 08. - 11:59:27 »

Ha nagy a baj csak szolj majd tanuskodok,rohadna rá a müanyag lakat az ilyen köcsögökre. (bocsánat feszült vagyok)
Most jut eszembe, én is azon a buszon utaztam... Kacsint Kacsint
Ne már! Én ott voltam a második ajtónál, miért nem jöttél oda? He Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1423 Dátum: 2009. Július 08. - 17:30:43 »

Weres koma!
Igazad van, csak egy kicsit finomíts a csúnya szavaidon, please!
Pedig direkt átírtam nektek modiknak. Na meglesem megint.
Remélem így jó, bár nem gondoltam, hogy a kuki-fallosz-sperma 3-as nem elég moderált. 
Na most ezt is írhatod át, és soha nem tudjuk meg mit akartál mondani Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1424 Dátum: 2009. Július 08. - 18:24:48 »

Nagyon örülök, hogy a tanú- hirdetésre több megbízható ember jelentkezett. Hiába a buszon sokan voltak, minő szerencse, hogy Jani, Kripic, Weres, Kamikázé, és LadLac is éppen akkor utazott egy budai tali felé. Még mérgesek is voltak, hogy leszállítottam őket, várván a mentőket, és a helyszínelőt. Mindenesetre leadtam pótlólag a jegyzőkönyvhöz az adataitokat, hátha megkeresnek titeket. Mivel mindent tisztán láttatok, így fel sem merülhet a hamis tanúzás szerencsére. Még szerencse, hogy legalább ti nem estetek el, mert akkor gondolom pipásak lettetek volna rám. Szóval köszönöm. Aki esetleg csak homályosan emlékezne a történetre, akkor feleleveníthetjük az egyértelműség kedvéért. Szóval rendes dolog tőletek, hogy eljöttök a tárgyalásokra, és álljátok a rendőrség szakszerű kérdéseit. Még jó, hogy ti fiatalok vagytok még, és jó a memóriátok. Mindenki ugyanúgy emlékszik, ahogy volt, pontosan. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!