Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 00:25:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282743 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1350 Dátum: 2009. április 29. - 19:41:36 »

Cápa! Gatsy! Tovább jutottak vagytok!Mentős, és BMW a helyes megoldás! Vajon, hogyan találhattátok ki? Fantasztikus! Kacsint Vigyorog
Sajnálom, hogy nem a BMW, Audi, Mercedes gyár jutott csődbe, mert ezek autóit használják a törvényen kívüliek.
Pont ezért nem jutottak csődbe, mert belőlük élnek. Nézd meg a Lacettiket tisztességes emberek veszik. Ezért nem fogy belőlük annyi Mosolyog
Annyival kiegészíteném a mondandót, hogy "tisztességes emberek, akik hosszú, tisztességes, kétkezi munkával keresték meg a rávalót!" De szerintem hagyjuk a témát, mert nyílik a bicska a zsebemben....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1351 Dátum: 2009. április 29. - 20:00:49 »

Cápa! Gatsy! Tovább jutottak vagytok!Mentős, és BMW a helyes megoldás! Vajon, hogyan találhattátok ki? Fantasztikus! Kacsint Vigyorog
Sajnálom, hogy nem a BMW, Audi, Mercedes gyár jutott csődbe, mert ezek autóit használják a törvényen kívüliek.
Pont ezért nem jutottak csődbe, mert belőlük élnek. Nézd meg a Lacettiket tisztességes emberek veszik. Ezért nem fogy belőlük annyi Mosolyog
Annyival kiegészíteném a mondandót, hogy "tisztességes emberek, akik hosszú, tisztességes, kétkezi munkával keresték meg a rávalót!" De szerintem hagyjuk a témát, mert nyílik a bicska a zsebemben....
én leginkább a fórumot lesem Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1352 Dátum: 2009. Május 03. - 16:55:39 »

Az előbb egy zebrán szerettünk volna keresztül menni.
Jött is egy kedves autós, lelassított, kedvesen intett, hogy mehetünk!
Természetesen Lacetti volt!
SW!
Klubtagunk!
Taxi!
Igen, a Főni volt....   Vigyorog Vigyorog Puszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1353 Dátum: 2009. Május 03. - 18:35:53 »

Hogy is telik egy nyugodt vasárnap hajnal Szombathelyen

Drogos, részeg sofőr, részeg biciklistával a csomagtartóban. Részeg szemtanú aki elirányítja a rendőröket. Eltévedt rendőr meg belefordul az árokba:
Diszkóbaleset nyolc sérülttel, droggal – Ittasan feküdt a csomagtérben

És hogy legyen még egy kis izgalom, és ne teljen olyan egyhangúan a nap:
Aszfaltszállítóval ütközött a Daewoo – Nem kizárt a szándékosság
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1354 Dátum: 2009. Május 03. - 18:48:05 »

Szombathelyre csak vonattal megyek, hátha így erősebb leszek az ámokfutóknál. Vagy nem is megyek. Giovanni! Te hogy' bírod?
Ma az Astoriánál hatalmas csikorgásokat hallgatva odanézek, és mit látok: egy férfi, és egy nő 1-1 babakocsival átszaladt 6 (azaz hat!) sávon, ahol aluljáró van. Kései abortuszt akartak? Rituális öngyilkosságot? Ki tudja? A gyerekeket elvenném az ilyen szülőktől azonnal.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 03. - 18:51:35 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1355 Dátum: 2009. Május 03. - 18:51:56 »

Szombathelyre csak vonattal megyek, hátha így erősebb leszek az ámokfutóknál. Vagy nem is megyek. Giovanni! Te hogy' bírod?
Én eddig sikeresen elkerültem őket. Bár tudnék mesélni, ahogy néha szoktam is, de szinte olyan mint a nagy falunk, csak ez a kicsinyített mása Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1356 Dátum: 2009. Május 03. - 18:52:58 »

Az előbb egy zebrán szerettünk volna keresztül menni.
Jött is egy kedves autós, lelassított, kedvesen intett, hogy mehetünk!
Természetesen Lacetti volt!
SW!
Klubtagunk!
Taxi!
Igen, a Főni volt....   Vigyorog Vigyorog Puszi
A Főni engem sem ütött el   hajnalban, amikor munkába mentem kábán, de a zebrán. Mert a Főni rendes ember, nincs gyilkolási hajlama! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1357 Dátum: 2009. Május 03. - 19:03:24 »

Hogy is telik egy nyugodt vasárnap hajnal Szombathelyen

Drogos, részeg sofőr, részeg biciklistával a csomagtartóban. Részeg szemtanú aki elirányítja a rendőröket. Eltévedt rendőr meg belefordul az árokba:
Diszkóbaleset nyolc sérülttel, droggal – Ittasan feküdt a csomagtérben

És hogy legyen még egy kis izgalom, és ne teljen olyan egyhangúan a nap:
Aszfaltszállítóval ütközött a Daewoo – Nem kizárt a szándékosság
Naggyyyoooonnnn ammaatőőőőőőrrrrr fakabááááttt!!!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1358 Dátum: 2009. Május 06. - 17:17:44 »

Nyugati tudósítónk jelenti  Vigyorog

Az áprilisi Vas megyei gyorsasági verseny helyezettjei
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1359 Dátum: 2009. Május 11. - 14:31:07 »

Na mit láttam? Baromarcú úgy vezetett, hogy fehér pamacsszőrű kutyája ott volt előtte a műszerfalon! De lehet, hogy vakvezető volt? Hihetetlen, hogy milyen felelőtlenek egyesek. Először azt hittem, hogy cirkuszba kerültem, és most megy a fő attrakció, kutya autót vezet! De nem, ez az Ajtósi Dürer soron történt!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1360 Dátum: 2009. Május 11. - 16:34:45 »

Na mit láttam? Baromarcú úgy vezetett, hogy fehér pamacsszőrű kutyája ott volt előtte a műszerfalon! De lehet, hogy vakvezető volt? Hihetetlen, hogy milyen felelőtlenek egyesek. Először azt hittem, hogy cirkuszba kerültem, és most megy a fő attrakció, kutya autót vezet! De nem, ez az Ajtósi Dürer soron történt!
Miskolcon szintén így történt, csak a szöszi ölében egy barna eb pózolt és biztos,hogy megszöktek a cirkuszból mert most abból két vándor is letelepedett nálunk.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1361 Dátum: 2009. Május 18. - 12:56:02 »

Nézem ezeket a kétkerekű szervadakozókat...
A lánglovagokon megint van egy díszpéldány, amelyik a megkülönböztető jelzéseit használó, vonuló fecskendős autónak elsőbbséget adó buszt kikerülve akarta fellökni a tűzoltókocsit. Nem sikerült neki... Vigyorog
Én elfogadom, hogy vannak esetek, amikor figyelmetlenebb az ember, stb, de....
Mennyibe kerül ez az adófizetőknek?
Szerintem szériába mellékelni kellene a motorok mellé egy fekete zsákot is (mint az autókhoz a fényvisszaverő mellény), legalább arra ne kelljen pénzt áldozni!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1362 Dátum: 2009. Május 19. - 08:32:32 »

Szóval most jó későn este érkeztem meg erdélyi utamról. Egy kicsit most visszaveszek a hazai szitkozódásból, bár nem azért, mert megjavult volna. Erdélyben  szinte végig záróvonal van, és előzni tilos tábla, amit nagy ritkán feloldanak, kb. 500 méter múlva, újra vissza a tltás. Nos, hát így az előzés lehetetlen. Tehát marad a folyamatos durva szabályszegéses előzés, tábla, záróvonal, bukkanó, éles kanyar nem számít a helyeknek, ők radarral, és piszok nagy szerencsével vannak megáldva. Ezek csak az idegenekre, és betojikra vonatkozik. Igaz, nem is kell nagyon előzgetni, mert a kamionok a hegyi részeken is az szgk-knak megengedett sebességgel, vagy kicsit többel döngetnek. Csodálom, hogy nem a románok a világbajnokok az autózás nehezebb versenyszámaiban. Ők tudnának bőven előzni a Hungaroringen is. Nem láttam egyetlen koccanást sem! Igaz, autóbontóban felismerhetetlen kocsikat már igen. Igaz, ők ott dolgoznak, sietniük kell, én meg csak turista vagyok, nézelődöm, és igyekszem túlélni az előzéseket. Országúton 100-nál simán otthagy a kamion, ha van egy kicsit hosszabb egyenes.
Na azért itthonra is marad kis csemege. M5-ösön jöttünk a végén haza. Útjavítás végett, csak a szélső sáv fele, és a leálló maradt, így 80-as tábla, és előzni tilos persze. Éjjel 11 van, vaksötétség, de jövök a megengedettel, erre mögém 2 méterre a furgon, villog, dudál, mint a villám. Én nem akarok itt 150-nel menni, ennyi a szabályos, éjjel pláne bőven elég, de neki nem, és folyamatosan végig ezt csinálja mögöttem. Végre kiszabadulunk a karámból, elhúz mellettem, jelzi, hogy nem szeret, majd beáll 100-as tempóra. Erre kicsit gyorsítok, hogy megelőzzem, de ő kijön elém, és lassít a belső sávon, visszamegyek a külsőbe mögé, újra visszaáll 100-ra, és megy boldogan, én meg inkább lemaradok egy kicsit, majd megyek normálisan hazáig. Ha valaki érti ezt, szóljon, mert én nem! Kell a stukker!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1363 Dátum: 2009. Május 19. - 12:15:06 »

Nézem ezeket a kétkerekű szervadakozókat...
A lánglovagokon megint van egy díszpéldány, amelyik a megkülönböztető jelzéseit használó, vonuló fecskendős autónak elsőbbséget adó buszt kikerülve akarta fellökni a tűzoltókocsit. Nem sikerült neki... Vigyorog
Én elfogadom, hogy vannak esetek, amikor figyelmetlenebb az ember, stb, de....
Mennyibe kerül ez az adófizetőknek?
Szerintem szériába mellékelni kellene a motorok mellé egy fekete zsákot is (mint az autókhoz a fényvisszaverő mellény), legalább arra ne kelljen pénzt áldozni!

Na meg a másik....egykerekezik a terepmotorral papucsban....csak közbejött egy suzuki és nem sikerült a mutatvány!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1364 Dátum: 2009. Május 19. - 15:03:11 »

Nézem ezeket a kétkerekű szervadakozókat...
A lánglovagokon megint van egy díszpéldány, amelyik a megkülönböztető jelzéseit használó, vonuló fecskendős autónak elsőbbséget adó buszt kikerülve akarta fellökni a tűzoltókocsit. Nem sikerült neki... Vigyorog
Én elfogadom, hogy vannak esetek, amikor figyelmetlenebb az ember, stb, de....
Mennyibe kerül ez az adófizetőknek?
Szerintem szériába mellékelni kellene a motorok mellé egy fekete zsákot is (mint az autókhoz a fényvisszaverő mellény), legalább arra ne kelljen pénzt áldozni!

Na meg a másik....egykerekezik a terepmotorral papucsban....csak közbejött egy suzuki és nem sikerült a mutatvány!
Dehogynem! Eljátszotta a nagy halált!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!