Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 22:28:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282655 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1335 Dátum: 2009. április 27. - 17:54:22 »

Ma macisajtnál szerettem volna jobbra kanyarodni kétsávos egyirányú utcába. Szemből érkező "fittipaldi" kikanyarodott elém nagyívben balra, de nem a belső sávba, hanem a szélső sávban kényelmesen és nézte a tükröt hogy mit is méltatlankodom. Mivel leparkoltam, nem osztottam meg vele a kreszben tanultakat!
A szép az egészben, hogy tuti, most is azt hiszi, hogy elsőbbsége volt és igaza van!  Zavart Zavart
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1336 Dátum: 2009. április 27. - 18:18:33 »

Délután történt:
Járdán a szomszéd házbeli bácsit elütötték kutyástul. 
A ház előtt van parkoló, de a járdát keresztezve lehet kihajtani az útra.
A fő gond az volt, hogy az autó meg sem állt!  Zavart Zavart Zavart Zavart
 Egy kis cserbenhagyás. 
Pechére a TETŰnek, hogy egyik szomszéd tanúja volt az esetnek és felismerte az autót, hogy az egyik házban lakó LIBA KANJA!
Miután a rendőrség és a mentők is kivonultak és felcsengettek nevezett TETŰ Apósához, eszükbe jutott hogy esetleg " visszajöhetne viktorka"! /direkt kis v-vel irtat ezt a tetvet/
Ugyanezt simán megtenné babakocsis Anyukával is! Ezért viszont kibelez..m!!!!

Ja, és forr a vérem........... 

Mennyi a cserbenhagyás díjtétele? 3-5 év? Megérdemelné.........
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1337 Dátum: 2009. április 27. - 19:54:20 »

Ma, mint tömegközlekedő utas ezt láttam: Nagymező- Bajcsy- Kálmán- Podmaniczky út ötös kereszteződés. 4 szgk, plusz egy 70-es troli áll a Nagymező sarkán a Kálmán felé a pirosnál, várva a zöldet. Nyighaj tetű BMW-s a szembe jövő sávon el mellettük, majd a pirosra fittyet hányva, el jobbra, senkit, és semmit figyelembe nem véve elhajtott a Nyugati felé. Tehette, mert nem kockáztatott semmit, rendőr úgy sincs, aki a közlekedésre felügyelne, ha volna is, csak macera, meg el is küldené az anyjába, hát ezért ezeknek mindent szabad. Sajnos, ha bekövetkezik valami, az ellenfél lesz a vesztes, őt meg kimossa a jól megfizetett ügyvéd, mert van miből, hiszen keményen megdolgozott kb 20 éves korára a potenciális gyilkos. Szolgálunk, és védünk! A fenébe is, hová tart ez az ország minden szempontból? Senkinek, semmi sem számít lassan, és akit eddig érdekelt valami erkölcs, vagy szabály, előbb- utóbb ezt látva, maga is úgy érzi majd, hogy akkor neki sem lesz tabu semmi sem, és kész a teljes káosz! Ki vagyok akadva! Megint érdekelne egy lakatlan sziget! Na jó, adnék néhány embernek vizumot, hogy szidhassuk azokat, akik miatt elhagytuk a civilizációt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1338 Dátum: 2009. április 27. - 20:44:48 »

LADLAC remélem a bácsi felépül viktorka meg 5év gondolkodási idöt kap a sétálon       APU az ilyenekel SAJNOS nem tudsz mit csinálni jogszerüen az ilyet soha senki nemlátja (rendszám a foliázot ablak mögöt) az ilyenek ellen szeretnék egy fityot betonozot elelyével BÜNTETÖ FITYÓ
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #1339 Dátum: 2009. április 27. - 20:55:25 »

Sajnos az a baj, hogy a sitkók már tele vannak az ilyeneknél komolyabb bűntényesekkel. Olyannyira, hogy sokkal "keményebb legény"-eket küldenek haza háziőrizetbe. Ezek a kis közúti gyilkosok általában 1-2 év felfüggesztettet kapnak. Sajnos!

A Lacetti nagyon praktikus autó! Anyósülése alatt van egy príma tárolórekesz.
Na én ott hordom az engedélyes gázpisztolyomat a nagyarcú menősrácok megnyugtatására.
Szerencsére használnom még nem kellett. Legyen is ez így...
(Tudtátok, hogy még csak nem is szabálysértés, ha arconlősz valakit egy ilyennel?)  Vigyorog

Visszatérve a közlekedésre:
Ma egy kamion húzta ki elém a vontatmányát az új M0-án. Nálam bent az egész család (feleség, 3 gyermek). Vészfék, ahogy csak bírtam.

Korábban írtam, hogy gyengécske a fék. Erre ma rácáfolt. Nagyon hamar lelassultam.
Bár lehet, hogy a 215-ös gumik is belejátszottak erőteljesen...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1340 Dátum: 2009. április 28. - 07:17:53 »

Délután történt:
Járdán a szomszéd házbeli bácsit elütötték kutyástul. 

Hát ez nagyon durva! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1341 Dátum: 2009. április 28. - 07:21:25 »


Ma egy kamion húzta ki elém a vontatmányát az új M0-án. Nálam bent az egész család (feleség, 3 gyermek). Vészfék, ahogy csak bírtam.

A múltkor én is így jártam az M0-n, de asszem írtam is.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1342 Dátum: 2009. április 28. - 09:11:22 »

Ma macisajtnál szerettem volna jobbra kanyarodni kétsávos egyirányú utcába. Szemből érkező "fittipaldi" kikanyarodott elém nagyívben balra, de nem a belső sávba, hanem a szélső sávban kényelmesen és nézte a tükröt hogy mit is méltatlankodom. Mivel leparkoltam, nem osztottam meg vele a kreszben tanultakat!
A szép az egészben, hogy tuti, most is azt hiszi, hogy elsőbbsége volt és igaza van!  Zavart Zavart

Én ezen már meg sem lepődöm, nálunk mindennapos kaland.
Csak rohadtul észnél kell lenni, óvva a Lacsi testi épségét.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1343 Dátum: 2009. április 28. - 11:46:07 »

Egy már- már sajnos szokásos dolog: Hungária krt a házunk előtt, várom a villamost. 4 sávban nem túl sok autó, tehát elvileg nyugis a helyzet. Először szereptévesztő betegszállító eljön a sínen a kocsik mellett, majd 4 sávot lekeresztezve jobbra befordul, persze mindezt tilos jelzésnél. Nem volt megkülönböztető jelzése, csak hát nem várta ki a zöldet, és a külső sávban álló max 4-5 autót. A másik: persze BMW, végig a sínen porozva, be a többiek elé, néhány ide- oda cikázás után előrébb jutott max 3 autóval, mert a nagy kiugrása miatt a következő lámpa még piros volt neki, és mivel ott van a közlekedésiek székháza, meg kamerák, hát meg is állt. Ezért érdemes volt, de hát egy bunkó BMW-snek ez a mutatvány már kötelező, mert különben nyilván kiközösítenék a díszes csapatból, ha normálisan vezetne. Még nem találkoztam magyar (szlovák adócsaló) rendszámú normális BMW-s vezetővel. Pedig sokat vagyok úton.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1344 Dátum: 2009. április 28. - 17:22:18 »

MA délután 2 sávos ut melynek végén leszükül 1re a belsö szünik meg nyerges bilencs 2db megunja h a belsöt végig használják a személy autok ezért beál középre, szemböl nem jön senki aki siet kikerüli közben folyamatosan huza rá a kormányt a paraszt utána meg kigyorsit és probálja kiszoritani h beférjen a sáv vége elöt. EZ megy minden nyáron sajnos. NEM számit ha mentö v más megkülömböztetö jelzést használo jön ök a királyok
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1345 Dátum: 2009. április 29. - 13:08:15 »

Egy találós kérdés (nagyon nehéz, csak a gyakorlottak próbálják megfejteni!)
Thököly út- Hungáris krt kereszteződés, veszettül szirénázik egy robogó mentőautó, mindenki minden helyen megáll, csak egy autó lő ki a többiek takarásából, majdnem ütköznek, vészfékeznek. Nem történt tragédia, szerencsére.
1. kérdés: kinek köszönhető, hogy nem volt ütközés?
2. kérdés: milyen autó volt amelyik nem állt meg? A márkát kell megjelölni!
Aki mindkettőt eltalálja, az sokat autózik, főleg Budapesten...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1346 Dátum: 2009. április 29. - 13:33:01 »

Egy találós kérdés (nagyon nehéz, csak a gyakorlottak próbálják megfejteni!)
Thököly út- Hungáris krt kereszteződés, veszettül szirénázik egy robogó mentőautó, mindenki minden helyen megáll, csak egy autó lő ki a többiek takarásából, majdnem ütköznek, vészfékeznek. Nem történt tragédia, szerencsére.
1. kérdés: kinek köszönhető, hogy nem volt ütközés?
2. kérdés: milyen autó volt amelyik nem állt meg? A márkát kell megjelölni!
Aki mindkettőt eltalálja, az sokat autózik, főleg Budapesten...
1. A mentősnek
2. BMW (esetleg kormányzati Audi)
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1347 Dátum: 2009. április 29. - 13:56:59 »

Egy találós kérdés (nagyon nehéz, csak a gyakorlottak próbálják megfejteni!)
Thököly út- Hungáris krt kereszteződés, veszettül szirénázik egy robogó mentőautó, mindenki minden helyen megáll, csak egy autó lő ki a többiek takarásából, majdnem ütköznek, vészfékeznek. Nem történt tragédia, szerencsére.
1. kérdés: kinek köszönhető, hogy nem volt ütközés?
2. kérdés: milyen autó volt amelyik nem állt meg? A márkát kell megjelölni!
Aki mindkettőt eltalálja, az sokat autózik, főleg Budapesten...
1. A mentősnek
2. BMW (esetleg kormányzati Audi)
1. A mentősnek
2. BMW avagy (értelmi) paralimpiás német társa, vagyis Audi (merthogy a normál olimpia ugye teljes értékű, öt karika Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1348 Dátum: 2009. április 29. - 17:58:51 »

Cápa! Gatsy! Tovább jutottak vagytok!Mentős, és BMW a helyes megoldás! Vajon, hogyan találhattátok ki? Fantasztikus! Kacsint Vigyorog
Sajnálom, hogy nem a BMW, Audi, Mercedes gyár jutott csődbe, mert ezek autóit használják a törvényen kívüliek.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1349 Dátum: 2009. április 29. - 18:41:59 »

Cápa! Gatsy! Tovább jutottak vagytok!Mentős, és BMW a helyes megoldás! Vajon, hogyan találhattátok ki? Fantasztikus! Kacsint Vigyorog
Sajnálom, hogy nem a BMW, Audi, Mercedes gyár jutott csődbe, mert ezek autóit használják a törvényen kívüliek.
Pont ezért nem jutottak csődbe, mert belőlük élnek. Nézd meg a Lacettiket tisztességes emberek veszik. Ezért nem fogy belőlük annyi Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!