Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 20:25:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282599 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1290 Dátum: 2009. Március 20. - 21:06:18 »

Engem meg ma hazafelé szívatott a rend éber őre a kiégett tompított miatt. Nekem nem, csak a gépkönyvnek hitte el. hogy le kell "bontani" az autó elejét az izzócseréhez. erre marhára ráért, de az őket majdnem elütő ódisnak nem eredt ám a nyomába... nevetséges.

Meg a citronyes balfék sem volt semmi ma Újpalotán, ugye, Gidy?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1291 Dátum: 2009. Március 21. - 10:11:44 »

Én meg tegnap szemtanúja voltam egy "megelőzöm beláthatatlan emelkedőn és mutogatásra befékezek a teherautó elé" műsort, mindez két autónyival előttem. Először nem értettem miért satuzik a tehergép füstölgő gumikkal, aztán rájöttem. Mindez Miskolc külterületén volt. Aztán utolértem a primkó szanit, és egy 40-es úr vezette a **** krájzlert hátul a gyerekkel. Van az ilyennek felelősségérzete? Ha nem áll meg a teher, akkor a gyerek palacsinta. Az eszem megáll! Az autópályán öntörvényűen belsősávban haladókat meg sem említem.
Nos nagy figyelmet kérek! Ha ilyen történik, és van rá semleges tanú, akkor, ha megírjátok a rendőrségnek a pontos adatokkal, akkor veszélyeztetésnek minősül az eset, és a baromarcú jogsiját veszélyezés büntette miatt BEVONJÁK már az első rendőrségi meghallgatáson! Mostanában 3 ilyen esetet is hallottam, és az én baromarcú tgk-s befékezősöm is így járt, megspékelve 120 ezres minusszal, és 1 év felfüggesztett szabadságvesztéssel, másfél év jogsi bevonással. Az állatoknak karámban, meg ólban a helyük, nem a közúton!
A semleges tanu az rajtam kívül értendő. Mér én semlegtelen lennék?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1292 Dátum: 2009. Március 21. - 14:29:07 »

Én meg tegnap szemtanúja voltam egy "megelőzöm beláthatatlan emelkedőn és mutogatásra befékezek a teherautó elé" műsort, mindez két autónyival előttem. Először nem értettem miért satuzik a tehergép füstölgő gumikkal, aztán rájöttem. Mindez Miskolc külterületén volt. Aztán utolértem a primkó szanit, és egy 40-es úr vezette a **** krájzlert hátul a gyerekkel. Van az ilyennek felelősségérzete? Ha nem áll meg a teher, akkor a gyerek palacsinta. Az eszem megáll! Az autópályán öntörvényűen belsősávban haladókat meg sem említem.
Nos nagy figyelmet kérek! Ha ilyen történik, és van rá semleges tanú, akkor, ha megírjátok a rendőrségnek a pontos adatokkal, akkor veszélyeztetésnek minősül az eset, és a baromarcú jogsiját veszélyezés büntette miatt BEVONJÁK már az első rendőrségi meghallgatáson! Mostanában 3 ilyen esetet is hallottam, és az én baromarcú tgk-s befékezősöm is így járt, megspékelve 120 ezres minusszal, és 1 év felfüggesztett szabadságvesztéssel, másfél év jogsi bevonással. Az állatoknak karámban, meg ólban a helyük, nem a közúton!
A semleges tanu az rajtam kívül értendő. Mér én semlegtelen lennék?
Javítok Weres. A "kívülálló" szó jó lesz? Fene az érzékenységed! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1293 Dátum: 2009. Március 25. - 13:20:57 »

Tegnap a Könyves Kálmán körúton haladtam a lágymányosi híd felé amikor a mellettem lévő sávban egy idióta astrás kb 80-90-es tempóval vészfékezésre kényszerült,mert megállt az a sor ahol ő haladt,elém meg már nem bírt bevágni.A baj csak az volt,hogy volt a tetőcsomagtartóján egy csomó bútorlap meg deszka,ami feltépte a csomagtartója hátsó részét,majd ráborult a motorháztetejére,onnan meg két sávot beterítve a földre.Gratula neki.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1294 Dátum: 2009. Március 25. - 13:47:19 »

Tegnap azt hiszem, hogy valami különösen hülye nap volt. A Hungária megálló előtt a kapucnis fiatalember úgy lépett be a buszom elé, hogy csodával határos módon nem lett belőle újsághír. Tulajdonképpen büszkének kellett volna lennem, hogy nem ütöttem el, mert a reflexeim még kiválóak, de a satufék miatt dőltek az emberek, főleg egy fiatal nő repült nagyot. Annyira kiakadtam, hogy kértem az ÁVM-es diszpécsert, hogy engedje meg, hogy kihagyjak egy kanyart, mert szinte remegtem az idegességtől. Pedig igazán edzett vagyok, de ez sok volt már nekem is. LadLac, ha ott lett volna, utána ment volna, és széttépte volna, de nem volt ott, így szépen elment, mintha nem is történt volna semmi.
Más: BMW-s, X5-össel az Erzsébet hídtól 80-90-es sebességgel végig a buszsávon a Berzsenyi utcáig, ott rájött, hogy baj van, tengelyben megfordult, és a másik buszsávon vissza folytatta ámokfutását. A többi sávban meg csikorogtak a fékek. Csoda, hogy sok autó még ép, hogy sokan még élnek, nem nyomorékok. De meddig?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1295 Dátum: 2009. Március 26. - 18:33:15 »

Hát gyerekek vagy egyre szánalmasabb és butább a nép, vagy csak nekem jutott ki ma belőlük aránytalanul. Ez az autópályás haladás szerintem alapból kimaradt sokaknak nem csak a kreszből, de még a gyakorlati síkból is. A belső sáv továbbra is szent. Egyesek úgy gondolják, hogy annyival haladj te is mint ők, mert a külső sávban csak kamionok haladhatnak. Vagy ha esetleg lemegy előled a külsőbe, egyből visszasorol a belsőbe, holott a külső üres (ez vonatkozott ma a legtöbb vezetőre a nyugdíjas papával bezárólag, asszem erre mondják, hogy 'for all folks"). Ez úgy nézett ki többször, hogy elhaladok mellette, kisorolok a külsőbe, ő meg abban a pillanatban megy vissza a belsőbe (gondolom, ha má fizeti az e-matricát, az jár neki). Volt olyan is, hogy 600 méterre a külsőben meglátott egy kamiont az öltönyös szani és már indexelve váltana rám sávot, miközben mellett elhaladok. Mondom 'hohó, hova sietsz, nem látod milyen messze van?' és még ő volt megsértődve. Úristen, hányszor fogtam ma a fejem, de nem idegeskedtem, viszont próbáltam nekik mutatni, hogy miért kell félni a külső sávtól, mikor van hely bőven. Na a legszebb még a benzinkútról becsatlakozó a kamion mögül kivág előzni, igaz, hogy 145-tel jövök és mögöttem nincs senki, sebaj vissza 90, annak is mutatam, hogy nézzen má mögém, lát-e valakit. Hát gyerekek az egy dolog, hogy kevés a rendőr, de ezeknek akkor is meg kéne utólagosan tanítani a hiányosságokat, mert jobbról előzni tilos, viszont az előzősávban autózgatnak ész nélkül. Tényleg akkor minek menjen ki a külsőbe, ha úgy is visszasorol egyből? Jogos.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1296 Dátum: 2009. április 03. - 14:14:18 »

Erre most mit lehet mondani? A babakocsival leszálló anyukát meglöki a siető nyugdíjas és a kicsi a busz alá esik, a nyugdíjas meg mint aki jól végezte a dolgát elsiet!!!!!!!!!
http://www.kapos.hu/
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1297 Dátum: 2009. április 03. - 17:10:57 »

Aki ma Magyarországon, és pláne ezen belül Budapesten közlekedik rendszeresen, ráadásul még buszvezető is, nos hát annak nagyon nehéz emberszeretőnek lennie. Én folyamatosan próbálkozom, de piszok nehéz! Ön, és közveszélyes örültek hajtanak össze- vissza, nem ismerik, vagy, ha ismerik szánt- szándékkal fittyet hánynak a Kreszre, és a 10 millió feletti autósok meg abszolúte törvényen kívülieknek képzelik magukat. Igaz- sajnos megtehetik büntetlenül. De meddig? Nem hiszem el, hogy ezt a rendőrség vezetői nem tudják, mégsem tesznek semmit. Nem is akarnak, Tehetetlenek? Mindkettő? Se nem szolgálnak, se nem védenek! Akkor miért vannak? Csak a tüntetésekre szakosodtak? Pedig a közúti ámokfutás sokkal veszélyesebb, mint a fütyülés, tojásdobálás.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1298 Dátum: 2009. április 03. - 20:19:47 »

Én olyan nagy járgánnyal járnék mint te, biztos nem fékeznék, amikor egy idióta elémvág. Vigyorog Abból talán tanulna, de amíg valaki mindig megmenti a bajtól, nem fog megváltozni a vezetési stílusa.
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1299 Dátum: 2009. április 04. - 08:46:17 »

Aki ma Magyarországon, és pláne ezen belül Budapesten közlekedik rendszeresen, ráadásul még buszvezető is, nos hát annak nagyon nehéz emberszeretőnek lennie. Én folyamatosan próbálkozom, de piszok nehéz! Ön, és közveszélyes örültek hajtanak össze- vissza, nem ismerik, vagy, ha ismerik szánt- szándékkal fittyet hánynak a Kreszre, és a 10 millió feletti autósok meg abszolúte törvényen kívülieknek képzelik magukat. Igaz- sajnos megtehetik büntetlenül. De meddig? Nem hiszem el, hogy ezt a rendőrség vezetői nem tudják, mégsem tesznek semmit. Nem is akarnak, Tehetetlenek? Mindkettő? Se nem szolgálnak, se nem védenek! Akkor miért vannak? Csak a tüntetésekre szakosodtak? Pedig a közúti ámokfutás sokkal veszélyesebb, mint a fütyülés, tojásdobálás.
Ez érdekes, mert mostanában én úgy vettem észre, hogy az autópályákon nem lehet kivetíteni a negatív jelzőt a luxusautósokra leáltalánosítva. Eléggé megoszlik a taplók tábora, mert a 3-5 M hufos autósok is igen érdekesen közlekednek, míg luxusék többsége már ember marad.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1300 Dátum: 2009. április 04. - 08:48:57 »

Én olyan nagy járgánnyal járnék mint te, biztos nem fékeznék, amikor egy idióta elémvág. Vigyorog Abból talán tanulna, de amíg valaki mindig megmenti a bajtól, nem fog megváltozni a vezetési stílusa.
Sajnos ez így igaz, és én is azért kapom fel ilyenkor a vizet, mert féltem az autóm és megmentem a paréjt is a kártól, holott meg sem érdemli, csak visszaél vele.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1301 Dátum: 2009. április 09. - 11:16:11 »

Ma nekem is kijutott egy szemétkedő g..i román. Persze nekem nem megy ki a külsőbe, sőt még lassabban is megy. 40 km után meguntam és sajnos jobbról szevasz. Nem szeretek ilyet tenni, de nem szórakozásból haladnék tovább az autópályán. Aztán pár km múlva látom, hogy megiramodik, mert mögé ért egy 5-ös bmw, érdekes neki sem ment le, de legalább odalépett. Én kihúzódtam előle, ezzel is mutatván az előírt szabályokat és közben mutattam neki a középső ujjam. Ezeknek a taplóknak ez lenne a szórakozás, vagy a folyamatos pofázás közben felejtenek el vezetni? Szerencsére naponta csak 1-3 ilyen fogyatékos kisebbségi önérzetű szanival találkozok. Biztos ezt élvezik, de nagyon, hogy 5 milla alatt nem mennek ki senki elől, pedig én is tudok akkorát ütni az orrára, hogy beleálljon a szürkeállományába. Sőt ez már a sokadik vectrás, aki nem takarodik ki a külsőbe, hígulna a népautókat vezetők IQ-ja? Vagy már ennyire sznob, hogy ha nem hal éhen, akkor mindent megtehet? Esküszöm eccer veszek egy olyan autót, ami full vas és tolni fogom az ilyet, meg nyomom rá a hajókürtöt! :taps:
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1302 Dátum: 2009. április 09. - 12:00:46 »

Kedves Weres! Csak azt tudom ismételten jó szívvel ajánlani, hogy higgadj le, mielőtt bajba sodrodnál! Nagyon nem szeretném!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1303 Dátum: 2009. április 09. - 16:00:45 »

Kedves Weres! Csak azt tudom ismételten jó szívvel ajánlani, hogy higgadj le, mielőtt bajba sodrodnál! Nagyon nem szeretném!

Apu, Te ezt nem értheted! Neked ehhez túl hűvös a vérmérsékleted!
Hajrá Ákos! Gyaluljuk le őket!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1304 Dátum: 2009. április 09. - 20:32:38 »

Kedves Weres! Csak azt tudom ismételten jó szívvel ajánlani, hogy higgadj le, mielőtt bajba sodrodnál! Nagyon nem szeretném!

Apu, Te ezt nem értheted! Neked ehhez túl hűvös a vérmérsékleted!
Hajrá Ákos! Gyaluljuk le őket!!!
Vagy csak kellően öreg vagyok, és 1000000 kilométer után az ember már tudja, hogy csak magának árt, ha harcol, ráadásul feleslegesen. Én már régen nem vagyok Don "Kivagyte".
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!