Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 16:30:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282478 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1245 Dátum: 2009. Február 02. - 13:35:07 »

Figyeltétek? El lett ugyan rejtve, de azért legyen itt újra, mit is írt Zsu?
Drága Ákosom! Újra Ákosom, nem Weres, mint a múltkor! Javuló tendencia! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1246 Dátum: 2009. Február 03. - 09:19:03 »

  Drága Ákosom!Merem igérni,hogy az elkövetkezendő találkozásunknál ezért a nem volt kivétel női szidalmazások,KICSINÁLLAK!! Mosolyog

Elnáspángolod a nagy fehér bálnát?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1247 Dátum: 2009. Február 03. - 14:04:04 »

Erzsébet hídra hajtok fel  Pest irányába, a buszsávba mennék be, de táblám van, elengedem a taxit, és a rendőrt, majd jövök én. Minden szép, és jó. Hárman haladunk a buszsávban, amikor a záróvonalat átlépve egy maszek kocsi bevág a rendőr kocsi elé, bekattintja a vészvillogót, és végighúz a buszsávban az Astórián is túl.  Rendőr meg se lát, se hal, se beszél, egyszerre ő egyedül a három majom. Na ennyit a zéró toleranciáról. Még az sem zavarta, hogy őt veszélyeztette egy baromarcú. Tán, ha belökte volna a Dunába? Azt hiszem a rendőrök csak akkor intézkednek, ha nincs sok tanú, mert akkor jól járnak valahogy, biztosan, ki tudja? He Kacsint Tudom, kevés a fizetésük, ezért korruptak, vagy nem csinálnak semmit. Kacsint De könyörgöm, én is keveset keresek, mégis dolgozom, nem kicsit, sokat, nem könnyen, hanem nehezen, nagy felelősséggel, és nem vagyok egyedül, aki nuncs megfizetve, mégis dolgozik keményen. Akkor ők miért nem?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 03. - 14:15:50 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1248 Dátum: 2009. Február 03. - 21:06:12 »

Gidy! Szerintem csak arra gondoltak, milyen kapcsolatai lehetnek annak, aki ilyet mer csinálni a szemük láttára. Belemennél ilyen csínbe?

Ákosom, úgyismint WERES!
Mivel úriember vagyok én ismeretlenben is Zsu-t fogom védeni.
Azért fröccsözni még mehetünk együtt!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1249 Dátum: 2009. Február 04. - 08:54:13 »

Gidy! Szerintem csak arra gondoltak, milyen kapcsolatai lehetnek annak, aki ilyet mer csinálni a szemük láttára. Belemennél ilyen csínbe?

Ákosom, úgyismint WERES!
Mivel úriember vagyok én ismeretlenben is Zsu-t fogom védeni.
Azért fröccsözni még mehetünk együtt!
Inkább kiugrok Hamburgba weizent inni.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1250 Dátum: 2009. Február 05. - 11:50:47 »

Ma csak az új M0-n volt két szani akik nem voltak hajlandóak elhagyni a belső sávot, pedig türelmesen villogtam nekik percekig. Az autópályán meg sokan sértésnek vehetik a külső sávban való haladást, mert jöttem, kisoroltak, aztán mögém vissza, holott üres a külső. Én ki is mentem mindig. Érdekes emberek élnek ebben az országban. Ja meg van kátyú rendesen az M30-on és M3-on, vigyázzatok.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1251 Dátum: 2009. Február 05. - 15:16:32 »

Ma csak az új M0-n volt két szani akik nem voltak hajlandóak elhagyni a belső sávot, pedig türelmesen villogtam nekik percekig. Az autópályán meg sokan sértésnek vehetik a külső sávban való haladást, mert jöttem, kisoroltak, aztán mögém vissza, holott üres a külső. Én ki is mentem mindig. Érdekes emberek élnek ebben az országban. Ja meg van kátyú rendesen az M30-on és M3-on, vigyázzatok.
Drága Ákosom,kicsit meg kellene téged nyugtatni!Talán kicsit fel vagy spanolva,mindíg rohansz,veled mindíg történik valami.Én sem szeretem az ilyet....de nem húzom magam.HMMM HMMMM.Na majd teszünk valamit az érdekedben.puszi Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1252 Dátum: 2009. Február 05. - 16:46:41 »

Ma csak az új M0-n volt két szani akik nem voltak hajlandóak elhagyni a belső sávot, pedig türelmesen villogtam nekik percekig. Az autópályán meg sokan sértésnek vehetik a külső sávban való haladást, mert jöttem, kisoroltak, aztán mögém vissza, holott üres a külső. Én ki is mentem mindig. Érdekes emberek élnek ebben az országban. Ja meg van kátyú rendesen az M30-on és M3-on, vigyázzatok.
Drága Ákosom,kicsit meg kellene téged nyugtatni!Talán kicsit fel vagy spanolva,mindíg rohansz,veled mindíg történik valami.Én sem szeretem az ilyet....de nem húzom magam.HMMM HMMMM.Na majd teszünk valamit az érdekedben.puszi Zsu
Huha! Teszünk? He Vagy teszel? He Ez utóbbi azt hiszem sokunkat érdekelne! Kacsint Vigyorog Mert hát most újra: "Drága Ákosom" volt. Kacsint Vigyorog
Ákosnak is meg kéne házasodni, legyenek gyerekei, és akkor talán nagyobb felelősségérzete lenne, és rájönne, hogy csak nyugi, mások hülyesége miatt nem kell gutaütést kapni. Itt hívom fel a cartársak becses figyelmér, hogy egyre több helyen van kamera, és a külső sávban, leállósávban való előzést kegyetlenül büntetik- nagyon is jogosan! Ákosunk, ne gatyásodj le  mások miatt, vigyázz Magadra, hogy Zsu is megnyugodjon! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1253 Dátum: 2009. Február 05. - 21:16:06 »

Ma csak az új M0-n volt két szani akik nem voltak hajlandóak elhagyni a belső sávot, pedig türelmesen villogtam nekik percekig. Az autópályán meg sokan sértésnek vehetik a külső sávban való haladást, mert jöttem, kisoroltak, aztán mögém vissza, holott üres a külső. Én ki is mentem mindig. Érdekes emberek élnek ebben az országban. Ja meg van kátyú rendesen az M30-on és M3-on, vigyázzatok.
Drága Ákosom,kicsit meg kellene téged nyugtatni!Talán kicsit fel vagy spanolva,mindíg rohansz,veled mindíg történik valami.Én sem szeretem az ilyet....de nem húzom magam.HMMM HMMMM.Na majd teszünk valamit az érdekedben.puszi Zsu
Huha! Teszünk? He Vagy teszel? He Ez utóbbi azt hiszem sokunkat érdekelne! Kacsint Vigyorog Mert hát most újra: "Drága Ákosom" volt. Kacsint Vigyorog
Ákosnak is meg kéne házasodni, legyenek gyerekei, és akkor talán nagyobb felelősségérzete lenne, és rájönne, hogy csak nyugi, mások hülyesége miatt nem kell gutaütést kapni. Itt hívom fel a cartársak becses figyelmér, hogy egyre több helyen van kamera, és a külső sávban, leállósávban való előzést kegyetlenül büntetik- nagyon is jogosan! Ákosunk, ne gatyásodj le  mások miatt, vigyázz Magadra, hogy Zsu is megnyugodjon! Kacsint Vigyorog
Mosolyog Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1254 Dátum: 2009. Február 06. - 07:41:41 »

Ma csak az új M0-n volt két szani akik nem voltak hajlandóak elhagyni a belső sávot, pedig türelmesen villogtam nekik percekig. Az autópályán meg sokan sértésnek vehetik a külső sávban való haladást, mert jöttem, kisoroltak, aztán mögém vissza, holott üres a külső. Én ki is mentem mindig. Érdekes emberek élnek ebben az országban. Ja meg van kátyú rendesen az M30-on és M3-on, vigyázzatok.
Drága Ákosom,kicsit meg kellene téged nyugtatni!Talán kicsit fel vagy spanolva,mindíg rohansz,veled mindíg történik valami.Én sem szeretem az ilyet....de nem húzom magam.HMMM HMMMM.Na majd teszünk valamit az érdekedben.puszi Zsu
Huha! Teszünk? He Vagy teszel? He Ez utóbbi azt hiszem sokunkat érdekelne! Kacsint Vigyorog Mert hát most újra: "Drága Ákosom" volt. Kacsint Vigyorog
Ákosnak is meg kéne házasodni, legyenek gyerekei, és akkor talán nagyobb felelősségérzete lenne, és rájönne, hogy csak nyugi, mások hülyesége miatt nem kell gutaütést kapni. Itt hívom fel a cartársak becses figyelmér, hogy egyre több helyen van kamera, és a külső sávban, leállósávban való előzést kegyetlenül büntetik- nagyon is jogosan! Ákosunk, ne gatyásodj le  mások miatt, vigyázz Magadra, hogy Zsu is megnyugodjon! Kacsint Vigyorog
És az ok nélkül a belső sávban haladást, azaz a jobbra tartási kötelezettség figyelmen kívül hagyását mikor fogják büntetni?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1255 Dátum: 2009. Február 06. - 07:56:37 »

Ma csak az új M0-n volt két szani akik nem voltak hajlandóak elhagyni a belső sávot, pedig türelmesen villogtam nekik percekig. Az autópályán meg sokan sértésnek vehetik a külső sávban való haladást, mert jöttem, kisoroltak, aztán mögém vissza, holott üres a külső. Én ki is mentem mindig. Érdekes emberek élnek ebben az országban. Ja meg van kátyú rendesen az M30-on és M3-on, vigyázzatok.
Drága Ákosom,kicsit meg kellene téged nyugtatni!Talán kicsit fel vagy spanolva,mindíg rohansz,veled mindíg történik valami.Én sem szeretem az ilyet....de nem húzom magam.HMMM HMMMM.Na majd teszünk valamit az érdekedben.puszi Zsu
TÁMOGATOM!!Szükség lenne rá.Na gyere csak msn re Édes!!!
Huha! Teszünk? He Vagy teszel? He Ez utóbbi azt hiszem sokunkat érdekelne! Kacsint Vigyorog Mert hát most újra: "Drága Ákosom" volt. Kacsint Vigyorog
Ákosnak is meg kéne házasodni, legyenek gyerekei, és akkor talán nagyobb felelősségérzete lenne, és rájönne, hogy csak nyugi, mások hülyesége miatt nem kell gutaütést kapni. Itt hívom fel a cartársak becses figyelmér, hogy egyre több helyen van kamera, és a külső sávban, leállósávban való előzést kegyetlenül büntetik- nagyon is jogosan! Ákosunk, ne gatyásodj le  mások miatt, vigyázz Magadra, hogy Zsu is megnyugodjon! Kacsint Vigyorog
És az ok nélkül a belső sávban haladást, azaz a jobbra tartási kötelezettség figyelmen kívül hagyását mikor fogják büntetni?
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1256 Dátum: 2009. Február 06. - 09:53:57 »

TÁMOGATOM!!Szükség lenne rá.Na gyere csak msn re Édes!!!
Jól el volt dugva, de megtaláltam, remélem Ákos is Vigyorog
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1257 Dátum: 2009. Február 06. - 12:19:16 »

TÁMOGATOM!!Szükség lenne rá.Na gyere csak msn re Édes!!!
Jól el volt dugva, de megtaláltam, remélem Ákos is Vigyorog

köszönöm Jani!!ARANYOS VAGY!Nem tudom hogy csinálom ezt újjabban?! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1258 Dátum: 2009. Február 11. - 11:50:27 »

Két újabb veszélyforrást lehet egyre többet látni Budapest útjain. Az egyik a menő üzletasszonyok, féltett újgazdag feleségek, és kitartott szeretők hatalmas luxusterepjárói, és főleg ahogy közlekednek velük, kézben a telefon, és a többi meneküljön, ha jót akar, mert úgyis az ellenfél fázik rá akármilyen incidensre is. A másik pedig amit az Al Khaida terrorszervezet öngyilkos merénylőiket előzetesen tesztelendő, jelentkezőket próbára indítják. Ez a próba két fokozatból áll. Az első, amikor csak egyszerűen, mint Hajtás- Pajtás munkát végeztetnek velük, rendes bringával. Itt kiesnek a piros lámpánál megijedő, megálló srácok, akik még a buszokat is elengedik a sávjukban, ahol persze semmi keresni valójuk úgy sincs. Ha ezen sikeresem túljutottak, akkor jön az igazi megmérettetés: örök-hajtós, fék nélküli biciklivel kell menniük, busz előtt, mellett, pirosban, Blahán balra kanyarodva autók, és villamosok közt, és közben nem rebbenhet szemük pillája. Ma láttam egy fix befutót, ha megéli, hogy hősként meghalhasson, mielőtt derekára kötnék a dinamit- övet. Nos, hát bajnokunk (illetve a Khaidáé), Blahán a síkos úton pirosban megcsúszva, csöpp híján befordult két zöldben menő Combino közé. A villamosok fékeztek, utasok előre mentek, nyilván csak az első ajtó működött, és így túlélte élete fő próbáját, de végleg bebizonyította, hogy nem fél a haláltól, tehát alkalmas! Oszama bin Laden most örülhet, újabb embere van! Kacsint Vigyorog De, kérdem én, ha nem merénylőnek készül, csak simán meg akar halni, akkor meg miért nem vesz be egy doboz altatót, és az nem is fog fájni, és boldogan elalszik.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1259 Dátum: 2009. Február 11. - 21:14:21 »

Ma délután, aki hallgatta a Fővinformot, nagy dugót okozott egy lerobbant busz a Szerémi úton. Hát valóban, ott állt több, mint három órát, mert leállt a motorja, és a szerelő sem tudta újraéleszteni. Vontató! Igen ám, de ezt a kolléganőm vezette, aki nem szívesen tolta volna be a vontatót a garba szervó nélkül. Közben az én paripám is megunta a gürcölést, és elhagyta a motorolaját, mert csere után mem húzták jól meg a szűrőt, pláne nem ellenőrizték. Nos, ezt mozgásra alkalmassá tették, így nagylelkűen felajánlottam Micinek, hogy vigye ő ezt be a garba saját lábán, majd én vontatózom helyette. Hát így lett másfél plusz órám, és nagy izomlázam a karjaimban. Szóval szerintem a kerék feltalálása óta, a legnagyobb találmány a szervó, higgyétek el nekem! Buli volt így végigmenni a városon. Na persze az autósok nem szerettek minket, ez mondjuk érthető is, de az már kevésbé, hogy több embernek látszó képződmény a váltó lámpánál bevágott a vontató elé, mit sem sejtve azzal, hogy egy rúdon húz egy csuklós buszt, az össztömeg pedig vagy 50 tonna, és meg is kéne állni vele. Hát ez az amikor se a tanfolyamon, sem az iskolában fizika órán nem figyeltek az idióták. Most jut eszembe,ma hallottam, nagyon tetszett. "Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!" Hát igen, meg lyukas is... Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!