Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 12:21:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282364 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1185 Dátum: 2008. December 17. - 13:59:03 »

A telós témát átraktam a megfelelő helyre:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=22.new#new
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1186 Dátum: 2008. December 17. - 18:15:46 »

Holnapra lefújták a BKV sztrájkot! Kacsint Vigyorog Szóval megint vezethetek autóbuszt az elmebetegek között, mert most a karácsonyi ünnepek előtt még rosszabb a morál, mint szokott, pedig az nagy szó! Rendőr őrnagy barátom ( Stocz, és LadLac is ismeri már) tegnap szolgálati rendőrautóval ment a Baross téren keresztül, amikor éppen 5 magán autó hajtott be a tiltott területre. Megállította mind, és szépen vissza hajtotta őket, ami persze nem kis bonyodalmat okozott, mert hát meg is kellett fordulniuk. Nemcsak a szabályt nem vették figyelembe, gondjuk volt az "Y" megfordulással is, de a pofátlanság az bezzeg ment nekik!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1187 Dátum: 2008. December 17. - 19:14:28 »

Ma megcsinálták a csatornafedelet és körülötte az aszfaltot kb. 10centis részen.
A 30méterre lévő  20cm mély 1 méteres gödörrel meg nem csináltak semmit.
Majd ha ott is fejre áll valaki. He
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1188 Dátum: 2008. December 18. - 12:29:15 »

Nos, először is nem tudom honnan a túróból tud esni ennyi csapadék. Így izgalmasabb volt a miskolci túrám. Oda és visszafelé is volt egy-két egyed aki kibérelte a belső sávot, holott üres a külső. Volt aki annyira koncentrált az esőre, hogy nem vett észre, oké. A másik fele meg úgy volt vele, majd megoldom valahogy az elhaladást mellette, miközben lazán sznoboskodott a német típusban (na a mazdás sem volt semmi). A legviccesebb az volt (kétszer), hogy folyamatosan haladtam a külsőben és úgy mentem el mellettük.
Iszonyat vízfüggönyt csináltak az autók és borzasztó volt mindig lefékezni 100-ra aztán kigyorsítani. Eleinte még élveztem (scenic 1.5 dci), de aztán már fárasztó volt. Meg hát ugyebár próbáltak kigyorsításnál móresre tanítani, de hát nagyot néztek a passat-avensis-mondeo volánja mögött ülők. Én tudtam előre, hogy 200 lóerő alatt nincs ellenfelem. Mondtam is nekik, hogy 'otthon az asszony lábai között májerkoggyá!' és elmosolyodtam. Viszont azt hittem nálam nagyobb állat nincs ma, hogy 150-nel menjen ilyen időben, de akadt odafelé 2 (c merci-passat verseny), visszafelé meg egy (bömös), aki elhaladt mellettem. Na meg azt senki sem tudja még mindig, hogy az új nulláson mennyivel lehet menni (80-150). Asszem ennyi!

 Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1189 Dátum: 2008. December 18. - 16:43:31 »

Weres Úr! A külső sávban elmenni a barmok mellett, akik nem térnek vissza sosem a belsőből a külsőbe, akkor is szabálytalan, és főleg veszélyes, mert majd akkor jönnek ki végre, amikor mellettük leszel, és kár lenne Érted! Érted? Esőben, párás időben meg pláne nem látnak oldalra ezek a vakegerek!
Egyszer majd elkísérlek, ha lehet, és lesz rá módunk, egy ilyen miskolci kiruccanásra.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1190 Dátum: 2008. December 18. - 20:08:16 »

Weres Úr! A külső sávban elmenni a barmok mellett, akik nem térnek vissza sosem a belsőből a külsőbe, akkor is szabálytalan, és főleg veszélyes, mert majd akkor jönnek ki végre, amikor mellettük leszel, és kár lenne Érted! Érted? Esőben, párás időben meg pláne nem látnak oldalra ezek a vakegerek!
Egyszer majd elkísérlek, ha lehet, és lesz rá módunk, egy ilyen miskolci kiruccanásra.
Mehetnénk lacsiklubbos konvojban is!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1191 Dátum: 2008. December 19. - 15:11:25 »

A mai napom történeteit nem lehet megírni a szabályzat tiltja, hogy a valóságot ismertessem. Csak annyit, hogy túléltem, és nem vagyok jó író, mert a Háború, és béke különben elbújhatna beszámolóm után szégyenében. Ha ma velem lett volna LadLac, most ő előzetesben lenne, az fix! Még mindig érdekelne az a bizonyos lakatlan sziget! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #1192 Dátum: 2008. December 19. - 19:17:46 »

A mai napom történeteit nem lehet megírni a szabályzat tiltja, hogy a valóságot ismertessem. Csak annyit, hogy túléltem, és nem vagyok jó író, mert a Háború, és béke különben elbújhatna beszámolóm után szégyenében. Ha ma velem lett volna LadLac, most ő előzetesben lenne, az fix! Még mindig érdekelne az a bizonyos lakatlan sziget! Kacsint

Azért ha megnyugodtál-lehiggadtál megírhatnád mi is történt?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1193 Dátum: 2008. December 19. - 19:42:13 »

A mai napom történeteit nem lehet megírni a szabályzat tiltja, hogy a valóságot ismertessem. Csak annyit, hogy túléltem, és nem vagyok jó író, mert a Háború, és béke különben elbújhatna beszámolóm után szégyenében. Ha ma velem lett volna LadLac, most ő előzetesben lenne, az fix! Még mindig érdekelne az a bizonyos lakatlan sziget! Kacsint

Azért ha megnyugodtál-lehiggadtál megírhatnád mi is történt?
Na jó, csak ízelítőnek!
Thököly úton, ami rohadtúl csúszik ilyen trutyis időben, Volvo 80-as szépség, benne baromarcúval, fogja magát, és megfordul, de úgy, hogy vele szemben autó van! Hirtelen balra kapom a kocsit, erre ő felismeri, hogy nem fér el, és rögtön rüki, és a kerülésemnek betesz, vészfék, megcsúszás, utasok előre jönnek, mit jönnek, repülnek, és kórusban zengik a Volvos édesanyjának hajdani foglalkozását, és hibáztatnak, hogy miért nem vontam ki véglegesen a forgalomból e majmot, és kocsiját.
Más: az összes kereszteződést elállták folyamatosan, több lámpaváltás alatt meg sem mozdulhattam, és persze ilyenkor dohognak az utasok.
Belső sávba kéne átmenne, de az Istennek sem enged be, mert nem gyorsít, nem lassít, csak jön a kocsi ufojánál. Végig indexelek, kérem, mert onnan úgyis csak a busz mehet tovább majd a Keletihez. Na végre van egy kis hely, erre ő begyorsít, minden indexelés nélkül, és húz rám, pedig már előrébb vagyok, de csak nyomja tovább, de nem húzhetom vissza az elejét, mert akkor az ufo elcsapja, mert kifelé kormányozódik. Ezt ő nem tudja, mert még ilyet életében nem látott, mert vakegér. Na, és mi a lényeg még: Hát neki jobbra kellet volna inkább menni, mert arra fordult utána.
Szóval még sorolhatnám...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1194 Dátum: 2008. December 19. - 20:06:15 »

Kínában honnan tudod, hogy a jó irányba haladsz az egyirányú utcában?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1195 Dátum: 2008. December 19. - 20:14:01 »

Kínában honnan tudod, hogy a jó irányba haladsz az egyirányú utcában?

Hogy többen előznek, mint ahányan szembe jönnek? Nyertem? He
Ha nem, hát szabad a gazda! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1196 Dátum: 2008. December 19. - 20:23:53 »

Kínában honnan tudod, hogy a jó irányba haladsz az egyirányú utcában?

Hogy többen előznek, mint ahányan szembe jönnek? Nyertem? He
Ha nem, hát szabad a gazda! Vigyorog
Nyertél.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1197 Dátum: 2008. December 19. - 20:26:59 »

Kínában honnan tudod, hogy a jó irányba haladsz az egyirányú utcában?

Hogy többen előznek, mint ahányan szembe jönnek? Nyertem? He
Ha nem, hát szabad a gazda! Vigyorog
Nyertél.
Hurrá! A nyereményem pedig egy sötétkék Buick- Chevrolet Lacetti SW 1:18-as méretarányban, aminek nagyon örülök! Köszi előre is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1198 Dátum: 2008. December 19. - 20:41:48 »

Kínában honnan tudod, hogy a jó irányba haladsz az egyirányú utcában?

Hogy többen előznek, mint ahányan szembe jönnek? Nyertem? He
Ha nem, hát szabad a gazda! Vigyorog
Nyertél.
Hurrá! A nyereményem pedig egy sötétkék Buick- Chevrolet Lacetti SW 1:18-as méretarányban, aminek nagyon örülök! Köszi előre is! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én is szeretnék nyerni, pláne ilyen nyereményt!  Vigyorog /SW red rock, de jó más színben is/  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1199 Dátum: 2008. December 20. - 07:12:34 »




Más: az összes kereszteződést elállták folyamatosan, több lámpaváltás alatt meg sem mozdulhattam, és persze ilyenkor dohognak az utasok.

Ez tényleg nagyon durva, amit a kereszteződésekben művelnek. Simán lehetne haladni dugó nélkül, ha a sok jobbágy hereváladék nem állna a kereszteződés közepén és nem ugrálna a sávok között.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!