Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 14:26:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282415 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1155 Dátum: 2008. December 14. - 14:38:14 »

Mai, nyugodt napi epizód: hölgyvezető befordul a Baross téren az elzárt területre, nem vette figyelembe a tiltó táblát. Majd a másik ugyan ilyen táblát meglátva, megfordul, elhajt, majd a végén visszafordul, és visszajön az előző megfordulási helyére, és mivel ez időben nem vették le hirtelen a táblát, újra megfordul, és elhajt. Remélem értettétek?!  He Kacsint Vigyorog
Más: három lámpa rövid távon egymás után, látótávolságban. Piros mindegyik, vagány gyerek fittyet hányva áthajt az elsőn, majd a másodikon is. A harmadiknál megáll! Most meg minek? He Nem volt színeltérés az előzőekhez képest. Nem értem! Kacsint Ti igen? He Kacsint
Megint más: Rákóczi út, legbelső sávban repeszt a taxis (nem Stocz, nem Mottika!), majd hirtelen vészfékezésre kényszerítve a másik két sávot, szinte két kerékkel befordul jobbra. Nem volt filmezés, kandikamera, tehát nem kaszkadőr filmet forgattak, csak a többiek a szemüket, és fejüket- rosszallóan? He
Végül egy döbbenet: Hatodik ledolgozott nap után megyek haza, felszállok a villamosra, és erre egy fiatal, csinos hölgy felpattan a helyéről és átadja nekem! Kacsint Hát mit mondjak, azt hiszem az udvarriasságnak is vannak hátulütői. Azt hiszem nem nézek túl jól ki mostanában. Cap! Miért nem szóltál, hogy pihenjek már?!
Elkezdődött tehát a valódi öregségem, megtörtént az első ülés átadás, azt hiszem ez nély nyomott hagyott a szívemben, lelkemben, és a maradék eszemben.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1156 Dátum: 2008. December 14. - 14:59:00 »

"Végül egy döbbenet: Hatodik ledolgozott nap után megyek haza, felszállok a villamosra, és erre egy fiatal, csinos hölgy felpattan a helyéről és átadja nekem! Kacsint Hát mit mondjak, azt hiszem az udvarriasságnak is vannak hátulütői. Azt hiszem nem nézek túl jól ki mostanában. Cap! Miért nem szóltál, hogy pihenjek már?!
Elkezdődött tehát a valódi öregségem, megtörtént az első ülés átadás, azt hiszem ez nély nyomott hagyott a szívemben, lelkemben, és a maradék eszemben. "


Úristen!Ez a vég kezdete! .Ne félj Gidy,veled leszünk. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1157 Dátum: 2008. December 14. - 15:23:24 »


...Végül egy döbbenet: Hatodik ledolgozott nap után megyek haza, felszállok a villamosra, ...

Gida!
A kulcsszó a hatodik nap!
Ennyit nem szabad egyfolytában dolgozni!!!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1158 Dátum: 2008. December 14. - 15:30:13 »

...,és még van kettő! Szerda végre szabad lesz! De akkor jön a vis****ámolás az új konyhába. Szóval ezért nézek ki 100 évesnek?!? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1159 Dátum: 2008. December 14. - 17:11:08 »


Végül egy döbbenet: Hatodik ledolgozott nap után megyek haza, felszállok a villamosra, és erre egy fiatal, csinos hölgy felpattan a helyéről és átadja nekem! Kacsint Hát mit mondjak, azt hiszem az udvarriasságnak is vannak hátulütői. Azt hiszem nem nézek túl jól ki mostanában. Cap! Miért nem szóltál, hogy pihenjek már?!
Elkezdődött tehát a valódi öregségem, megtörtént az első ülés átadás, azt hiszem ez nély nyomott hagyott a szívemben, lelkemben, és a maradék eszemben.

Tényleg öregszel Gida!
A leány az öledbe szeretett volna ülni, mert megtetszettél neki!
Muszáj volt felállnia ehhez!
Szegény meg utána csalódottan nézte, hogy nem invitáltad az öledbe!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

(Le is szállt a következő megállónál, és fogott magának egy taxit  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1160 Dátum: 2008. December 14. - 17:19:53 »


Végül egy döbbenet: Hatodik ledolgozott nap után megyek haza, felszállok a villamosra, és erre egy fiatal, csinos hölgy felpattan a helyéről és átadja nekem! Kacsint Hát mit mondjak, azt hiszem az udvarriasságnak is vannak hátulütői. Azt hiszem nem nézek túl jól ki mostanában. Cap! Miért nem szóltál, hogy pihenjek már?!
Elkezdődött tehát a valódi öregségem, megtörtént az első ülés átadás, azt hiszem ez nély nyomott hagyott a szívemben, lelkemben, és a maradék eszemben.

Tényleg öregszel Gida!
A leány az öledbe szeretett volna ülni, mert megtetszettél neki!
Muszáj volt felállnia ehhez!
Szegény meg utána csalódottan nézte, hogy nem invitáltad az öledbe!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

(Le is szállt a következő megállónál, és fogott magának egy taxit  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Köszi Stocz, ezt vártam tőled! Amúgy a sztori folytatását nyilván onnan tudod, hogy szegény lány elpanaszolta a kosarát, és leírtakból, rögtön rájöttél, hogy én voltam az, aki nem vette a lapot, de ez is bizonyítja, hogy már agyilag is kakukk voltam. Vajh, mennyit kell pihennem, hogy szinkronban legyek a mai ifjúsággal? He Vagy az már csak az örök nyugvóhelyemen jön össze? He Akkor pedig inkább nem sietek, jól van ez így, ahogy van! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1161 Dátum: 2008. December 14. - 17:29:54 »

Végül egy döbbenet: Hatodik ledolgozott nap után megyek haza, felszállok a villamosra, és erre egy fiatal, csinos hölgy felpattan a helyéről és átadja nekem! Kacsint Hát mit mondjak, azt hiszem az udvarriasságnak is vannak hátulütői. Azt hiszem nem nézek túl jól ki mostanában. Cap! Miért nem szóltál, hogy pihenjek már?!
Elkezdődött tehát a valódi öregségem, megtörtént az első ülés átadás, azt hiszem ez nély nyomott hagyott a szívemben, lelkemben, és a maradék eszemben.
Szerintem még ne pánikolj...majd csak akkor, ha a Lacettit is át kell adni Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1162 Dátum: 2008. December 14. - 17:47:44 »


Végül egy döbbenet: Hatodik ledolgozott nap után megyek haza, felszállok a villamosra, és erre egy fiatal, csinos hölgy felpattan a helyéről és átadja nekem! Kacsint Hát mit mondjak, azt hiszem az udvarriasságnak is vannak hátulütői. Azt hiszem nem nézek túl jól ki mostanában. Cap! Miért nem szóltál, hogy pihenjek már?!
Elkezdődött tehát a valódi öregségem, megtörtént az első ülés átadás, azt hiszem ez nély nyomott hagyott a szívemben, lelkemben, és a maradék eszemben.

Tényleg öregszel Gida!
A leány az öledbe szeretett volna ülni, mert megtetszettél neki!
Muszáj volt felállnia ehhez!
Szegény meg utána csalódottan nézte, hogy nem invitáltad az öledbe!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

(Le is szállt a következő megállónál, és fogott magának egy taxit  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Köszi Stocz, ezt vártam tőled! Amúgy a sztori folytatását nyilván onnan tudod, hogy szegény lány elpanaszolta a kosarát, és leírtakból, rögtön rájöttél, hogy én voltam az, aki nem vette a lapot, de ez is bizonyítja, hogy már agyilag is kakukk voltam. Vajh, mennyit kell pihennem, hogy szinkronban legyek a mai ifjúsággal? He Vagy az már csak az örök nyugvóhelyemen jön össze? He Akkor pedig inkább nem sietek, jól van ez így, ahogy van! Vigyorog
Ne búsulj Gida!
A buddhizmus megadja a választ a kérdésedre!  Vigyorog
(Tényleg ne siess vele! Van neked már elég nőd. Szebbet jobbat úgysem találsz. Biztosan ezért is nem jutott eszedbe a "helyes" eljárás.  Vigyorog)
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1163 Dátum: 2008. December 14. - 18:04:03 »

Gidy!
Tudom nem vígasztal a dolog, de a volt főnökömtől (Ő is járt fuvarba) egyszer megkérdezte egy raktáros kiscsaj, hogy:- A bácsi ezt nyugdíj mellet csinálja?  Vigyorog
Úgyhogy, tényleg fel a fejjel mert az ember egy ötössel beljebb van, mint Te! Kacsint
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1164 Dátum: 2008. December 14. - 21:59:31 »


...Végül egy döbbenet: Hatodik ledolgozott nap után megyek haza, felszállok a villamosra, ...

Gida!
A kulcsszó a hatodik nap!
Ennyit nem szabad egyfolytában dolgozni!!!  Vigyorog

És a hetedik napon az ÚR megpihent.... erre gondoltál?? Vigyorog Vigyorog Gidy! Amikor a lyány felállt nem mondott valami ilyen pl. Úristen! vagy Atyám! vagy Ó Istenem... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1165 Dátum: 2008. December 14. - 22:16:41 »

Esemény év végére!
2*2sávos úton én a jobboldali sávban óra szerint58-60nal megyek. Garázsjáratos busz a belsőben 'előz' engem 60-62vel. Egyszer csak fehér Octávia mit csinál mögöttünk!? Villog, dudál?? ÁÁÁ nem! Szembe belső sávban megelőz mindkettőnket
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1166 Dátum: 2008. December 15. - 19:05:12 »

Reggel mentem melózni. A régi csepelművek területén az út közepén lévő szögletes csatorna fedél egyik sarka kb20-30cm-re felállt.
Én kikerültem, de fél órával később egy seatos nem. Fejre állt, jött mentő, tűzoltó meg rendőr. Ja és autó mentő is.
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1167 Dátum: 2008. December 15. - 19:14:05 »

Reggel mentem melózni. A régi csepelművek területén az út közepén lévő szögletes csatorna fedél egyik sarka kb20-30cm-re felállt.
Én kikerültem, de fél órával később egy seatos nem. Fejre állt, jött mentő, tűzoltó meg rendőr. Ja és autó mentő is.
És ilyenkor mi van, ki fizeti a kárát az ápolását, mert gondolom nem az út üzembentartója...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1168 Dátum: 2008. December 15. - 19:15:12 »

Reggel mentem melózni. A régi csepelművek területén az út közepén lévő szögletes csatorna fedél egyik sarka kb20-30cm-re felállt.
Én kikerültem, de fél órával később egy seatos nem. Fejre állt, jött mentő, tűzoltó meg rendőr. Ja és autó mentő is.
És ilyenkor mi van, ki fizeti a kárát az ápolását, mert gondolom nem az út üzembentartója...
A csatornások úgyis azt fogják mondani, hogy huligánok, vagy fémtolvajok emelték meg...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1169 Dátum: 2008. December 15. - 19:23:52 »

A csatorna környékén már hetek óta téglányi darabokban ment szét az aszfalt. Gondolom ettől meglazult a csatorna fedő kerete és egy kamion kibillentette.
Úgy tudom az önkormányzaté az út, de azok nem foglalkoznak vele csak a megállni tilos táblákat rakták ki az egész telep területén.
Hogy ki fizet.... azt nem tudom.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!