Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 16:25:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282451 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1140 Dátum: 2008. December 10. - 20:39:31 »

Giovanni lesz a Havaria Press nyugati tudósítója, ha így folytatja. Kacsint Ezek szerint nemcsak a mocsokfalvi közlekedés a legrosszabb, van más is!
Persze ez már régen országos gond, mert a rendőrség nem tesi a dolgát, mert nem szolgál, és főleg nem véd, csak korrupt!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1141 Dátum: 2008. December 10. - 21:09:20 »

Ma hazafelé menet a szomszéd utcába szerettem volna bekanyarodni. Sajnos nem sikerült, pedig főútvonalon haladtam és macisajtos utcába kanyarodtam volna be. Történt, hogy nagy volt a szembejövő forgalom a kis utcában és ahova kellett volna kanyarodnom a saroktól k.b. 1 méterre parkolt egy para_st. Mivel pakolászott a kocsijában kultúráltan kiszálltam és megkértem parkoljon már kicsit odébb, mert forgalmi akadály képez a kocsija, legalább az 5 métert tartsa be. Erre igazi : hej, de má mié, me Én itten-e lakom, mia kur_a ...., ..., akarok Én. Mondtam neki, hogy csak megkértem, nem kell utcalányokat emlegetni, ha Én is kultúrált voltam.
 Visszaültem, eljöttem.
A tükörből láttam, fogott az ódám, visszaült és odébb ment.
De miért nem megy ez normális hangnemben ? HeHe
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1142 Dátum: 2008. December 10. - 21:49:25 »

Ma hazafelé menet a szomszéd utcába szerettem volna bekanyarodni. Sajnos nem sikerült, pedig főútvonalon haladtam és macisajtos utcába kanyarodtam volna be. Történt, hogy nagy volt a szembejövő forgalom a kis utcában és ahova kellett volna kanyarodnom a saroktól k.b. 1 méterre parkolt egy para_st. Mivel pakolászott a kocsijában kultúráltan kiszálltam és megkértem parkoljon már kicsit odébb, mert forgalmi akadály képez a kocsija, legalább az 5 métert tartsa be. Erre igazi : hej, de má mié, me Én itten-e lakom, mia kur_a ...., ..., akarok Én. Mondtam neki, hogy csak megkértem, nem kell utcalányokat emlegetni, ha Én is kultúrált voltam.
 Visszaültem, eljöttem.
A tükörből láttam, fogott az ódám, visszaült és odébb ment.
De miért nem megy ez normális hangnemben ? HeHe
Sajna lassan ezen nem kell mit csodálkozni, mert ez (lesz) a sztenderd. Majd az lesz meglepő, ha valaki elnézést kér...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1143 Dátum: 2008. December 10. - 22:06:33 »

De miért nem megy ez normális hangnemben ?

Azért, mert akkor úgy érzi, alád sorolja magát. Kisebbségi érzése támad. Sajnos azért válik megszokottá ez, mert az ember rögtön védekezni, visszatámadni kényszerül a rámenős, agresszív, gyűrődő nyakú lufibicepszes kivagyik miatt. Na meg hozzájön még némi intelligencia hiánya is.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1144 Dátum: 2008. December 11. - 13:37:21 »

Ma. M.Zs. körtér, piros a lámpa, állunk, egyszer csak hárman megunják, és simán átmennek a tiloson. Más, lámpa látszik messziről vált, mindenki lassítva ráúszik, Seatos kikerülve az előtte lévőt, bevág a busz elé a buszsávba, majd a tiloson átrepeszt, mert ő siet. Hungária- Thökölyn épp, hogy összeérnek, nem is látszik semmi, furgonos teljes két sávban keresztben, nem szólnak egymáshoz, csak nézi a kocsiját, és persze telefonál, a sor pedig alakul. Megyek a külső sávom, előttem afrikai ló, virgonc belső sávból busz által takart területre berepül, és jobbra kanyarodik 2 méterre a busz előtt. Mégis csak érdekelne egy sorozatvető!
Baross téren pedig két kamerával meg lehetne oldani a rendőrség anyagi problémáját, de senkit sem érdekel, behajt boldog- boldogtalan pofátlanul.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1145 Dátum: 2008. December 11. - 19:31:42 »

Ma. M.Zs. körtér, piros a lámpa, állunk, egyszer csak hárman megunják, és simán átmennek a tiloson. Más, lámpa látszik messziről vált, mindenki lassítva ráúszik, Seatos kikerülve az előtte lévőt, bevág a busz elé a buszsávba, majd a tiloson átrepeszt, mert ő siet. Hungária- Thökölyn épp, hogy összeérnek, nem is látszik semmi, furgonos teljes két sávban keresztben, nem szólnak egymáshoz, csak nézi a kocsiját, és persze telefonál, a sor pedig alakul. Megyek a külső sávom, előttem afrikai ló, virgonc belső sávból busz által takart területre berepül, és jobbra kanyarodik 2 méterre a busz előtt. Mégis csak érdekelne egy sorozatvető!
Baross téren pedig két kamerával meg lehetne oldani a rendőrség anyagi problémáját, de senkit sem érdekel, behajt boldog- boldogtalan pofátlanul.
Érdekelné őket, ha tudnának róla...De nem tudnak, mert ezek a dolgok csak nekünk tünnek fel, akik járjuk az utakat. Sajnos azok a rendőrautók, amelyek a városban közlekednek épp nincsenek szolgálatban, ill. ha mégiscsak ott vannak akkor látássérült egyenruhásokat szállítanak sietve valahová...( Tisztelet a kivételnek, annak a kevésnek, aki tud "nembunkózva" dolgozni becsülettel. ) Legalább is nekem ez az érzésem...Mert lehet, hogy kevesen vannak meg sok a "meló", de azért azt nem hiszem el, hogy nem tudnak a frekventáltabb helyekre ránézni néhanap! 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1146 Dátum: 2008. December 11. - 19:31:13 »

Ma. M.Zs. körtér, piros a lámpa, állunk, egyszer csak hárman megunják, és simán átmennek a tiloson. Más, lámpa látszik messziről vált, mindenki lassítva ráúszik, Seatos kikerülve az előtte lévőt, bevág a busz elé a buszsávba, majd a tiloson átrepeszt, mert ő siet. Hungária- Thökölyn épp, hogy összeérnek, nem is látszik semmi, furgonos teljes két sávban keresztben, nem szólnak egymáshoz, csak nézi a kocsiját, és persze telefonál, a sor pedig alakul. Megyek a külső sávom, előttem afrikai ló, virgonc belső sávból busz által takart területre berepül, és jobbra kanyarodik 2 méterre a busz előtt. Mégis csak érdekelne egy sorozatvető!
Baross téren pedig két kamerával meg lehetne oldani a rendőrség anyagi problémáját, de senkit sem érdekel, behajt boldog- boldogtalan pofátlanul.
Érdekelné őket, ha tudnának róla...De nem tudnak, mert ezek a dolgok csak nekünk tünnek fel, akik járjuk az utakat. Sajnos azok a rendőrautók, amelyek a városban közlekednek épp nincsenek szolgálatban, ill. ha mégiscsak ott vannak akkor látássérült egyenruhásokat szállítanak sietve valahová...( Tisztelet a kivételnek, annak a kevésnek, aki tud "nembunkózva" dolgozni becsülettel. ) Legalább is nekem ez az érzésem...Mert lehet, hogy kevesen vannak meg sok a "meló", de azért azt nem hiszem el, hogy nem tudnak a frekventáltabb helyekre ránézni néhanap! 
Jopek! Tudod, arra hivatkoznak, hogy keveset keresnek, ami igaz is, de az is igaz, hogy azért nem is tesznek semmit, tehát a munkájukhoz képest igenis jól keresnek! Továbbá az is igaz, hogy mi is keveset keresünk, mégis elvégezzük a munkánkat, pedig szerintem nagyobb felelősséggel, nagyobb stresszben dolgozunk, és pont ő miattuk egyre inkább igaz ez! Ha pedig mégis nagy ritkán intézkednek, akkor is a kis emberekkel szórakoznak, nem a 10 millió feletti kocsik  gátlástalan gazdáikkal. Audi, BMW, Mercedes, és az összes terepjáró kiváltságos helyzetben van, mert félnek tőlük, inkább hagyják őket garázdálkodni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1147 Dátum: 2008. December 12. - 10:15:59 »

Én csak annyit mondanék, hogy én meg állandóan érzem a rendőri jelenlétet. amennyit igazoltatnak...
A friss EU felmérés szerint az igazoltatások számát tekintve tagja lehetnék bizonyos kisebbségi csoportnak.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1148 Dátum: 2008. December 12. - 14:34:47 »

Vigyázzatok nagyon az ósanjárókkal, mert iszonyat milyen tulok némelyik! Külső sávból balra kanyarodik, meg nyolcszoros záróvonalon index nélkül ráváltja a sávot az érkezőre, nehogy elfogyjon a ócsó benzin. Hihetetlenek!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1149 Dátum: 2008. December 12. - 15:34:48 »

Én csak annyit mondanék, hogy én meg állandóan érzem a rendőri jelenlétet. amennyit igazoltatnak...
A friss EU felmérés szerint az igazoltatások számát tekintve tagja lehetnék bizonyos kisebbségi csoportnak.

Te nagyon feltünő vagy, ne csodálkozz! Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1150 Dátum: 2008. December 12. - 16:05:01 »

Én csak annyit mondanék, hogy én meg állandóan érzem a rendőri jelenlétet. amennyit igazoltatnak...
A friss EU felmérés szerint az igazoltatások számát tekintve tagja lehetnék bizonyos kisebbségi csoportnak.

Te nagyon feltünő vagy, ne csodálkozz! Kacsint
Ige, egy 7 es BÖMÖS (ablakok sötétebbek, mint az enyém) és egy hótkoszos kombi A6 között. Ott nnagyon fel kell, hogy tünjek.
De lehet, hogy a 3-ból az enyém lett volna a legszebb?
 He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1151 Dátum: 2008. December 12. - 19:08:16 »

Én csak annyit mondanék, hogy én meg állandóan érzem a rendőri jelenlétet. amennyit igazoltatnak...
A friss EU felmérés szerint az igazoltatások számát tekintve tagja lehetnék bizonyos kisebbségi csoportnak.

Te nagyon feltünő vagy, ne csodálkozz! Kacsint
Ige, egy 7 es BÖMÖS (ablakok sötétebbek, mint az enyém) és egy hótkoszos kombi A6 között. Ott nnagyon fel kell, hogy tünjek.
De lehet, hogy a 3-ból az enyém lett volna a legszebb?
 He
Ez nem lehet kérdés!!!!!!!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1152 Dátum: 2008. December 12. - 21:04:24 »

Holnap írok ide a mai napról, addigra lehiggadok talán. Vagy nem? He Kacsint
A három téma: a buta, a felelőtlen, és a gátlástalan című mű lesz. De a finom fogalmazás ma már nem menne. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1153 Dátum: 2008. December 13. - 14:22:04 »

Holnap írok ide a mai napról, addigra lehiggadok talán. Vagy nem? He Kacsint
A három téma: a buta, a felelőtlen, és a gátlástalan című mű lesz. De a finom fogalmazás ma már nem menne. Kacsint
Na eljött az ígéret beteljesítése.
Buta: Kétszer két sáv a Gellért hegy lábánál a Rudasnál. Gellért tér felé mindkét sáv beállt, szemből jön a katasztrófás tűzoltó, én szembe vele, no meg mégegy autó, jelzem a tűzesnek, hogy jöjjön át velünk szembe, és intek a személyautósnak, hogy jöjjön elém, és így a mi belső sávunkból szabad lesz az út neki. erre buta barátunk mit csinál, ráhúzza a kormányt a busz oldalához és megáll, így jól elállja az utat. Bezzeg máskor gátlástalanuk bemegy a buszsávba, most ő nem, hagy álljon meg a kékfényes szirénázó tűzoltó.
Felelőtlen: BMW X5, benne eltartott, vagy kitartott, vagy jéghideg üzletasszony. Bal kezében a burger kinges ebéd, jobbal meg telefonál, és ezt hol: Hát a Hungária körúton. Őszinte leszek, túl vagyok a millión (sajnos nem pénzben), de nekem ez nem menne, neki nem gond, majd a többiek vigyáznak rá.
Gátlástalan: Q7-es Audis, Semmelweiss utcából csak jobbra szabad fordulni általában, neki persze balra is, beáll keresztbe, úgyis tömeg van, majd bemegy a középső sávba, persze erőszakkal, majd egy hirtelen mozdulattal onnan bekanyarodik az Astóriánál jobbra, mit sem törődve a vészfékező autóbusszal, mert ő terepjárós, Audis, és különben is. Az már nem érdekli, hogy hányan esnek el, hány kocsit hoz veszélybe, őneki arra van dolga. Kell a sorozatvető!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1154 Dátum: 2008. December 13. - 19:30:32 »

Holnap írok ide a mai napról, addigra lehiggadok talán. Vagy nem? He Kacsint
A három téma: a buta, a felelőtlen, és a gátlástalan című mű lesz. De a finom fogalmazás ma már nem menne. Kacsint
Na eljött az ígéret beteljesítése.
Buta: Kétszer ...
...Kell a sorozatvető!
Már tárazom...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!