Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 16:23:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282441 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1125 Dátum: 2008. December 07. - 13:26:56 »

Eszem megáll.
Erős szél van, épp most jöttem haza vásárlásból. Ment elöttem egy Skoda, tetején valami ráccsal (később kiderült, hogy egy összecsukható szárító). Nem tudom, hogyan rögzítették, de elvitte a szél. Én megúsztam, mert elfújta felettem (esélyem nem volt reagálni, csak épp lefxstam a vádlimat ijedtemben és satufék), de a mögöttem jövő Picssó nem járt ilyen jól. Belevágta a szélvédőbe a szárítót a szél.
A Skoda vezetője nem vette észre, hogy valamit elhagyott. Egy hátrébb jövő Astrás ment utána, Piliscsabán érte utól (mennyivel mehetett?!!! elöttem 60-al autózótt akkor még). Nem jöttek vissza, pedig rajtam kívül még két tanú van az astre, színnel, autóval rendszámmal azonosítják. Plussz az Astrás képet is csinált a tetősínen lógó szakadt vagy kioldódott spárgáról.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1126 Dátum: 2008. December 07. - 14:03:33 »

Tegnap reggel munkába menet konstatáltam, hogy elindultak a hétvégi autósok bevásárolni az ünnepekre. Országúton 60-al világítás nélkül...ilyenen már ki sem akadok. Haza felé munkából, elém keveredett egy Suzukis. Mögöttem Suzuki, melettem Suzuki...Nincsenek is sokan Vigyorog Na, amelyik előttem ment, vánszorgott vagy 40-el...Jól van mondom, biztos nő, mert nem látszódott ki az ülésből. Amúgy tényleg az volt Mosolyog Indexet egyik kanyarodásnál sem használta, és felőrölte az idegeimet a cammogásával. Na gondoltam, egy lámpás kereszteződésnél balra kanyarodás közben kimentem melé a külső sávba, hogy majd a köv lámpánál legyorsulom. Na erre nem volt lehetőségem, mert ő a 40-es tempójával szépen átgaloppozott a tilos jelzésen Mosolyog És csodálkoznak, hogy sok a baleset?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1127 Dátum: 2008. December 07. - 14:42:43 »

Eszem megáll.
Erős szél van, épp most jöttem haza vásárlásból. Ment elöttem egy Skoda, tetején valami ráccsal (később kiderült, hogy egy összecsukható szárító). Nem tudom, hogyan rögzítették, de elvitte a szél. Én megúsztam, mert elfújta felettem (esélyem nem volt reagálni, csak épp lefxstam a vádlimat ijedtemben és satufék), de a mögöttem jövő Picssó nem járt ilyen jól. Belevágta a szélvédőbe a szárítót a szél.
A Skoda vezetője nem vette észre, hogy valamit elhagyott. Egy hátrébb jövő Astrás ment utána, Piliscsabán érte utól (mennyivel mehetett?!!! elöttem 60-al autózótt akkor még). Nem jöttek vissza, pedig rajtam kívül még két tanú van az astre, színnel, autóval rendszámmal azonosítják. Plussz az Astrás képet is csinált a tetősínen lógó szakadt vagy kioldódott spárgáról.

Cap,hogy veled mindig történik valami.Nem semmi mozgalmas életed van.Szerintem te azért lettél kapitány hogy a nyugalom tengerén hajózhass,és kipihenhesd ezt a szárazföldi stresszes mindennapokat.Vagy ott sincs nyugtod? Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1128 Dátum: 2008. December 07. - 20:44:07 »

Nyah, ismét egy kis helyi hír Vigyorog A lentebb belinkelt úton napjában 2x fordulok meg munkába, és haza menet. Jó pár veszélyhelyzetben voltam mári tt. Ráadásúl a képen picit kivehető körforgalomban már nem egyszer akartak fellökni. Szombaton is sikerült majdnem egy hétvégi vásárlóturistának. 1 hete azt veszem észre, hogy megkezdődött a karácsonyi ámokfutás

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/37453_oszlopot_dontott_es_fejreallt_a_clio_kepek
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1129 Dátum: 2008. December 07. - 20:55:14 »

Tudod, kedves Giovanni, úgy látszik már mindegy hol él magyarhonban az ember az utakat ellepték az ámokfutók, öngyilkosok, gyilkosok, terroristák, és főleg agresszív idióták, akik sem a kreszt, sem a fizikát, sem az írott, és íratlan szabályokat vagy nem is ismerik, vagy szánt- szándékkal megszegik. A rendőrség, akiknek ez volna feladatuk, hogy biztosítsák a biztonságos közlekedést, nem tesznek semmit sem! Jó volna egy vagány ügyvéd, aki beperelné a közlekedési rendőrséget, azzal, hogy nem végzik a munkájukat! Van helyszínelő őrnagy barátom, aki mindezt igaznak tartja, és helyeselné a pert, csak hát nincs az az ügyvéd, aki ezt megtenné, pedig érdekes dolog sühetne ki belőle. A belvárost szelem át naponta ötször oda- vissza, és hetek, hónapok telnek el anélkül, hogy rendőrt látnék, pláne nem intézkedőt! Ott van a Baross tér, tilos a behajtás az építési területre, kivételek csak a kékfényesek, a BKV, és az építkezési forgalom. Ennek ellenére naponta több ezer civil hajt át, és sehol semmi, pedig jókat lehetne kaszálni, mert az ilyen tilosba való behajtás tétele 30 ezer forint. Pfuj!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1130 Dátum: 2008. December 07. - 21:29:14 »

Eszem megáll.
Erős szél van, épp most jöttem haza vásárlásból. Ment elöttem egy Skoda, tetején valami ráccsal (később kiderült, hogy egy összecsukható szárító). Nem tudom, hogyan rögzítették, de elvitte a szél. Én megúsztam, mert elfújta felettem (esélyem nem volt reagálni, csak épp lefxstam a vádlimat ijedtemben és satufék), de a mögöttem jövő Picssó nem járt ilyen jól. Belevágta a szélvédőbe a szárítót a szél.
A Skoda vezetője nem vette észre, hogy valamit elhagyott. Egy hátrébb jövő Astrás ment utána, Piliscsabán érte utól (mennyivel mehetett?!!! elöttem 60-al autózótt akkor még). Nem jöttek vissza, pedig rajtam kívül még két tanú van az astre, színnel, autóval rendszámmal azonosítják. Plussz az Astrás képet is csinált a tetősínen lógó szakadt vagy kioldódott spárgáról.

Cap,hogy veled mindig történik valami.Nem semmi mozgalmas életed van.Szerintem te azért lettél kapitány hogy a nyugalom tengerén hajózhass,és kipihenhesd ezt a szárazföldi stresszes mindennapokat.Vagy ott sincs nyugtod? Vigyorog
Szerintem csak jobban borzolja az idegeimet az emberek mindennapi hülyesége, mivel nem vagyok hozzászokva. Meg akartam írni, amit ma láttam anyukámhoz menet, de rájöttem: a haját csavargató plázacica aMiniben, aki nem tudja mit jelent a sávváltás, a bunkó A6-os tulaj, a kormány mögül alig kilátó szódásüveg szemüveget viselő mamóka, aki 40-el tötyög és halálfélelme van, de megy soppingolni csak nekem hihetetlen. NEKTEK MINDENNAPOS DOLOG.
Az én ingerküszöböm alacsony.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1131 Dátum: 2008. December 07. - 22:08:10 »

Ma Nagybátyámat lepofozta egy autós.  Zavart
Indult a történet úgy, hogy parkolni szeretett volna. Megkérte az egyszerre 2 helyen parkoló autós fenomént, hogy legyen szíves egy picit hátrébb menni, hogy beférjen kényelmesen. Persze roppant segítőkészen sz_rtak rá. Erre megpróbált beállni, de a lökösük összeért egy picit. Erre a sértett fél kipattant, rányitotta az ajtót és behúzott egyet Neki. Erre válasz kellett, csak bekötve nehézkes volt. Közben az idegességtől még a kocsiból is kiesett, mert megbotlott a küszöbben. Erre a másik még rá is ugrott állat módon. Alig tudta levakarni magáról, mire végre felülkerekedett, jött 4 biztonsági őr és szétszedték Őket. Közben a kihívott rendőrség is megérkezett. Mivel feljelentést senki sem akart, így kezet kellett fogniuk és egyik jobbra másik balra.
Egy szemüveg bánta a dolgot.
Telefonon szóltak Nekem is, de mire odaszáguldottam már senki sehol. Pedig elbeszélgettem volna az ilyen tet_es pat_ánnyal, hogy kit verjen el és hol. Nem egy 75 éves emberrel kell menőzni, hanem esetleg piciny termetemmel...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1132 Dátum: 2008. December 08. - 09:07:36 »

Eszem megáll.
Erős szél van, épp most jöttem haza vásárlásból. Ment elöttem egy Skoda, tetején valami ráccsal (később kiderült, hogy egy összecsukható szárító). Nem tudom, hogyan rögzítették, de elvitte a szél. Én megúsztam, mert elfújta felettem (esélyem nem volt reagálni, csak épp lefxstam a vádlimat ijedtemben és satufék), de a mögöttem jövő Picssó nem járt ilyen jól. Belevágta a szélvédőbe a szárítót a szél.
A Skoda vezetője nem vette észre, hogy valamit elhagyott. Egy hátrébb jövő Astrás ment utána, Piliscsabán érte utól (mennyivel mehetett?!!! elöttem 60-al autózótt akkor még). Nem jöttek vissza, pedig rajtam kívül még két tanú van az astre, színnel, autóval rendszámmal azonosítják. Plussz az Astrás képet is csinált a tetősínen lógó szakadt vagy kioldódott spárgáról.

Gyönyörű és felelősségteljes eset!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1133 Dátum: 2008. December 08. - 09:28:43 »

Ma Nagybátyámat lepofozta egy autós.  Zavart
Indult a történet úgy, hogy parkolni szeretett volna. Megkérte az egyszerre 2 helyen parkoló autós fenomént, hogy legyen szíves egy picit hátrébb menni, hogy beférjen kényelmesen. Persze roppant segítőkészen sz_rtak rá. Erre megpróbált beállni, de a lökösük összeért egy picit. Erre a sértett fél kipattant, rányitotta az ajtót és behúzott egyet Neki. Erre válasz kellett, csak bekötve nehézkes volt. Közben az idegességtől még a kocsiból is kiesett, mert megbotlott a küszöbben. Erre a másik még rá is ugrott állat módon. Alig tudta levakarni magáról, mire végre felülkerekedett, jött 4 biztonsági őr és szétszedték Őket. Közben a kihívott rendőrség is megérkezett. Mivel feljelentést senki sem akart, így kezet kellett fogniuk és egyik jobbra másik balra.
Egy szemüveg bánta a dolgot.
Telefonon szóltak Nekem is, de mire odaszáguldottam már senki sehol. Pedig elbeszélgettem volna az ilyen tet_es pat_ánnyal, hogy kit verjen el és hol. Nem egy 75 éves emberrel kell menőzni, hanem esetleg piciny termetemmel...
De durva! Érdekes én mindig vissza tudtam fogni magam minden emberrel szemben, de főleg időssel.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1134 Dátum: 2008. December 08. - 11:59:45 »

Ma Nagybátyámat lepofozta egy autós.  Zavart
Indult a történet úgy, hogy parkolni szeretett volna. Megkérte az egyszerre 2 helyen parkoló autós fenomént, hogy legyen szíves egy picit hátrébb menni, hogy beférjen kényelmesen. Persze roppant segítőkészen sz_rtak rá. Erre megpróbált beállni, de a lökösük összeért egy picit. Erre a sértett fél kipattant, rányitotta az ajtót és behúzott egyet Neki. Erre válasz kellett, csak bekötve nehézkes volt. Közben az idegességtől még a kocsiból is kiesett, mert megbotlott a küszöbben. Erre a másik még rá is ugrott állat módon. Alig tudta levakarni magáról, mire végre felülkerekedett, jött 4 biztonsági őr és szétszedték Őket. Közben a kihívott rendőrség is megérkezett. Mivel feljelentést senki sem akart, így kezet kellett fogniuk és egyik jobbra másik balra.
Egy szemüveg bánta a dolgot.
Telefonon szóltak Nekem is, de mire odaszáguldottam már senki sehol. Pedig elbeszélgettem volna az ilyen tet_es pat_ánnyal, hogy kit verjen el és hol. Nem egy 75 éves emberrel kell menőzni, hanem esetleg piciny termetemmel...
Sajnos nagy hibát követett el az öreged. Egyrészt mert szólni mert a baromarcúnak, és ezzel potenciális életveszélybe sodorta magát, másrészt pedig, ha már megtörtént az eset, és kijöttek a rendőrök, meg kellett volna tenni a feljelentést, mert így továbbra is azt hiszi, hogy így kell eljárni adott esetben, és rossz tanulságot von le. Amennyiben feljelenti, akkor ugyebár ez garázdaság, könnyű testi sértés, és mivel autós téma volt, hát esetleg még pszihológiai vizsgálatra küldhetik a delikvenst. Persze tudom, hogy nem könnyű dolog öreg fejjel rendőrségre, és esetleg bíróságra járni. Pedig megérdemelte volna az elkaszálást a piszok csirkefogó!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1135 Dátum: 2008. December 08. - 20:03:23 »

Naszóval. Ma voltam tanúként a múltkori busz - kontra Ford eset rendőrségi meghallgatásán.
Az ész megáll és ácsorog.
A buszos kajakból letagadta, hogy ott voltam. Mármint, hogy befordultam elötte!!! Erre varrjatok gombot! Pedig a teherautó sofőrje is mondta, a jegyzőkönyvben is ott vagyok, de a buszos nem emlékszik rám, hogy befordultam! Illetve a Swiftre nem emlékszik. Hiányos memóriával PÁVll?
Pedig nem származik előnye abból, hogy ha én nem voltam ott. Vagy mégis? Bizonyítani lehetetlen, mert ott voltam!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1136 Dátum: 2008. December 09. - 17:00:42 »

Naszóval. Ma voltam tanúként a múltkori busz - kontra Ford eset rendőrségi meghallgatásán.
Az ész megáll és ácsorog.
A buszos kajakból letagadta, hogy ott voltam. Mármint, hogy befordultam elötte!!! Erre varrjatok gombot! Pedig a teherautó sofőrje is mondta, a jegyzőkönyvben is ott vagyok, de a buszos nem emlékszik rám, hogy befordultam! Illetve a Swiftre nem emlékszik. Hiányos memóriával PÁVll?
Pedig nem származik előnye abból, hogy ha én nem voltam ott. Vagy mégis? Bizonyítani lehetetlen, mert ott voltam!
Elképesztő amúgy hogy egyes emberek mikre nem képesek hogy nemlétező igazukat bizonyítsák.Nekem a másfél évvel ezelőtti ügyemnél ügyvédet meg hamis tanúkat sorakoztattak fel ellenem.Pedig az ügyvéd árából meg a hamis tanuk miatt kirótt penzbüntetésből szépen megcsináltathatta volna a kocsiját.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1137 Dátum: 2008. December 09. - 17:15:43 »

Nem tudom, hogyokoskodni akart-e? Ahogy néztem ,bizony nagyonmeglepődött, hogy mind a rendőrségi, mind a Volánbusz helyszínelős jegyzőkönyvébenis ott vagyok. Ennyire nem figyelt?
A Volán jelenlévő képviselője zavarba is jött. Egyébként kicsi a világ, együtt végeztünk Győrben.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1138 Dátum: 2008. December 09. - 19:38:20 »

Az én ügyemben, az ellenfél hamis tanuja úgy bukott le, hogy a rendőrség megnézte a cella infóját, és akkor éppen Gödöllőn volt, amikor a Reitteren volt az a bizonyos eset. erre nem számítottak, de az ügyvédjük elmagyaráztatta, hogy kölcsön adta a telefonját, viszont ettől kezdve semmire sem emlékezett, pedig a tettes bátyja volt! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1139 Dátum: 2008. December 10. - 18:46:00 »

Úgy látszik kis megyénkben zajlik az élet, de ez nekünk, itt élőknek már megszokott, ismét egy baleset. A 83 és 86-os számú főutak forgalma extrém terheltségű, az út minősége egyenlő a nullával. Jelzi ezt az is, hogy Győrtől egymás után jönnek a 60-as korlátozások, és az úthibákra felhívó táblák. A Magyar állam az út korszerűsítését 2012-utánra írta ki, holott ez az észak-déli tengely tranzit vonala a kamionoknak. Nem is értem miért mondják, hogy az ország nyugati része sokkal fejlettebb. Amúgy a helyi polgármesterek összefogtak, és uniós pénzeket pályáztak, és ha jól tudom nyertek, hogy legalább 2x2 sávosra bővítsék a jelenlegi úthálózatot, és megépítsék az elkerülőutakat...hogy Csornán se kelljen fél órákat várni a vasúti átkelőnél...Ez a huzavona már talán 10 éve is megy...

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/kamionbaleset_86
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!