Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 18:19:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282524 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1095 Dátum: 2008. December 01. - 16:49:50 »

Nemrég jöttem haza. Szakadt az eső, valóságos vízfüggönyt vertek fel az autók, sötét is volt, romlottak nagyon a látási viszonyok, erre mit csinált a többség: még gyorsabban mentek, szóval száguldoztak a Hungárián, nyilván azért, hogy rövidebb ideig legyenek életveszélyben? He De, annál hatványozottan nagyobba! De ezt már csekély számú agysejt maradványuk, amelyek ráadásul elkorcsosodtak nem foghatta fel. De ne az én rovásomra legyenek őrültek!
Jó volt épségben begarazsírozni a gépet, és magamat a lakásban tudni! Kacsint Vigyorog
Karácsonyi bevásárli rohanás!
Elém tegnap este kanyarodott ki a madaras tecsótól egy esixnégy. Benne kalapos anyu. Maximum 30-al toporgott be Pestre és a sűrü forgalom melett nem lehetett megelőzni. Láttam hátulról, hogy bőszen maszatolja a szélvédőt maga elött és egy tenyérnyi csíkon keresztül közveszélyeskedik. Az óbudai temetőnél kapott pirosat utolértem. mivel kultúrmadzag és csicsás ruci volt rajtam, gondoltam megemlítem, hogy nem kellene a közlekedés más résztvevőjét idegesíteni, inkább maradjon otthon.
Amikor bekopogtam az ablakán rögtön azzal kezdte, hogy, bocsánat, hogy lassan ment, de nem lát ki. Tegnap a lánya elkérte az autóját és valamit elkapcsolt és nem megy a fűtés. Megszakértettem. Megállapítottam. Majd a ventillátor felkapcsolása után visongva röhögve visszaballagtam az autómhoz. Ilyen nincs!!!!
Látod, mennyi baj forrása, ha kölcsönadnak az emberek valamit?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meg az is mennyi baj forrása, aki úgy vezet egy autót, hogy fogalma sincs a kezelőszervekről. Az ilyenek autóznak reflektorrakl, égő ködfényekkel, stb.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1096 Dátum: 2008. December 01. - 19:48:22 »

Nemrég jöttem haza. Szakadt az eső, valóságos vízfüggönyt vertek fel az autók, sötét is volt, romlottak nagyon a látási viszonyok, erre mit csinált a többség: még gyorsabban mentek, szóval száguldoztak a Hungárián, nyilván azért, hogy rövidebb ideig legyenek életveszélyben? He De, annál hatványozottan nagyobba! De ezt már csekély számú agysejt maradványuk, amelyek ráadásul elkorcsosodtak nem foghatta fel. De ne az én rovásomra legyenek őrültek!
Jó volt épségben begarazsírozni a gépet, és magamat a lakásban tudni! Kacsint Vigyorog
Ezt a száguldozást még tudják fokozni városi helyett helyzetjelzővel...  /Nem 1-et láttam ma!/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1097 Dátum: 2008. December 02. - 18:52:13 »

Ime itt egy egész jó cikk a helyi online újságból. Ajánlom a hozzá tartozó képgalériát, és az aláírásokat Mosolyog

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/veszelyes_helyzetek_kerekparosok
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1098 Dátum: 2008. December 03. - 06:37:07 »

Ime itt egy egész jó cikk a helyi online újságból. Ajánlom a hozzá tartozó képgalériát, és az aláírásokat Mosolyog

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/veszelyes_helyzetek_kerekparosok
(Kicsit off: sokszor kellemes perceket okozol a szombathelyi hírekkel. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mennyit jártam arra. Rokonok is vannak, fiam is ott született, néha meg csak úgy fel szoktunk menni vagy Kalandvárosba, vagy csak körülnézni. Majd egyszer meglátogatlak, előtte szólok! Kacsint )
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1099 Dátum: 2008. December 03. - 17:17:14 »

Tegnap rossz sorsom egy mixer követésére kárhoztatott, majd 10 km-en keresztül. Sajnos nem volt módom megelőzni és nem kevés operatív tevékenységbe került, mire egy BMW-t és egy Fiatot sikerült beügyeskednem közénk.
Hogy miért volt erre szükség? Mert a büdösbunkó sofőr olyan módon tisztította (?!) a tartályt, hogy forgatta és a benne lévő vizet menet közben az útra folyatta. Sajnos apró kavicsokkal együtt. Mindezt néha 80-as tempó mellett. A bal oldalán, amivel nem csak nekem de az összes szembejövőnek okozott kellemetlenséget. Ez szabályos? Ha mondjuk valakinek megsérül a szélvédője vagy baleset lesz miatta?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1100 Dátum: 2008. December 03. - 18:40:08 »

Tegnap rossz sorsom egy mixer követésére kárhoztatott, majd 10 km-en keresztül. Sajnos nem volt módom megelőzni és nem kevés operatív tevékenységbe került, mire egy BMW-t és egy Fiatot sikerült beügyeskednem közénk.
Hogy miért volt erre szükség? Mert a büdösbunkó sofőr olyan módon tisztította (?!) a tartályt, hogy forgatta és a benne lévő vizet menet közben az útra folyatta. Sajnos apró kavicsokkal együtt. Mindezt néha 80-as tempó mellett. A bal oldalán, amivel nem csak nekem de az összes szembejövőnek okozott kellemetlenséget. Ez szabályos? Ha mondjuk valakinek megsérül a szélvédője vagy baleset lesz miatta?
Dehogy szabályos! Főbelövés járna érte...(jogosan) A cégem telephelyével szemben egy keverőtelep van, ne tuddki mi van az úton néha...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1101 Dátum: 2008. December 03. - 18:59:39 »

Tegnap rossz sorsom egy mixer követésére kárhoztatott, majd 10 km-en keresztül. Sajnos nem volt módom megelőzni és nem kevés operatív tevékenységbe került, mire egy BMW-t és egy Fiatot sikerült beügyeskednem közénk.
Hogy miért volt erre szükség? Mert a büdösbunkó sofőr olyan módon tisztította (?!) a tartályt, hogy forgatta és a benne lévő vizet menet közben az útra folyatta. Sajnos apró kavicsokkal együtt. Mindezt néha 80-as tempó mellett. A bal oldalán, amivel nem csak nekem de az összes szembejövőnek okozott kellemetlenséget. Ez szabályos? Ha mondjuk valakinek megsérül a szélvédője vagy baleset lesz miatta?
Dehogy szabályos! Főbelövés járna érte...(jogosan) A cégem telephelyével szemben egy keverőtelep van, ne tuddki mi van az úton néha...

Ja és amellett, hogy balesetveszélyes, rutinos épitkezőként mondom: a cementlé qwa nehezen takarítható, kivállóan tapad a metálfényeséen például.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1102 Dátum: 2008. December 03. - 20:31:32 »

Ime itt egy egész jó cikk a helyi online újságból. Ajánlom a hozzá tartozó képgalériát, és az aláírásokat Mosolyog

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/veszelyes_helyzetek_kerekparosok
(Kicsit off: sokszor kellemes perceket okozol a szombathelyi hírekkel. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mennyit jártam arra. Rokonok is vannak, fiam is ott született, néha meg csak úgy fel szoktunk menni vagy Kalandvárosba, vagy csak körülnézni. Majd egyszer meglátogatlak, előtte szólok! Kacsint )

OFF/ Szeretettel várlak. Csak szólj előtte időben Mosolyog \ON
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1103 Dátum: 2008. December 03. - 20:37:11 »

Ma reggel egy 23 éves ifjú titán a Szent Gellért téren gellert kaphatott, mert fogta magát és felfordította a Ford Focus-át, de úgy, hogy a hasát mutatta az égnek. Mit követhetett el, hogy ezt sikerült alakítani, ahol eleve normálisan nem is lehet még 30-al sem menni. De neki valahogy sikerült, lehet, hogy kaszkadőr? Tűzoltók visszaállították eredetire tervezett talpára, ahhoz képest nem is nagyon volt megnyúzva, hogy a tetején landolt. Talán a "Lánglovagokban" lesz kép róla.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1104 Dátum: 2008. December 03. - 20:51:04 »

Hogy hű maradjak magamhoz, ismét vázs mégyéi hírányág Mosolyog Sajna ismét egy karambol, amely jól tükrözi, hogy kit mennyire fog vissza az esetleges korábbi hülyesége.
A cikkben ne tévesszen meg senkit, az író Transportert emleget Suzuki helyett:

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/frontalis_88

ui.: Érdemes megnézni a Saxo gumijait 
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 03. - 20:52:35 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #1105 Dátum: 2008. December 03. - 21:11:43 »

Hogy hű maradjak magamhoz, ismét vázs mégyéi hírányág Mosolyog Sajna ismét egy karambol, amely jól tükrözi, hogy kit mennyire fog vissza az esetleges korábbi hülyesége.
A cikkben ne tévesszen meg senkit, az író Transportert emleget Suzuki helyett:

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/frontalis_88

ui.: Érdemes megnézni a Saxo gumijait 

A leírásból nekem az derül ki a Transporterrel kapcsolat, hogy az egy negyedik autó ami az opel, suzuki és citronen kívül a balesetben nem serült autó!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1106 Dátum: 2008. December 04. - 10:10:43 »

Hogy hű maradjak magamhoz, ismét vázs mégyéi hírányág Mosolyog Sajna ismét egy karambol, amely jól tükrözi, hogy kit mennyire fog vissza az esetleges korábbi hülyesége.
A cikkben ne tévesszen meg senkit, az író Transportert emleget Suzuki helyett:

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/frontalis_88

ui.: Érdemes megnézni a Saxo gumijait 
Ez nagyon durva, hogy milyen sokan nem tanulnak a hibáikból és képesek más testi épségét veszélyeztetni a felelősségtudat és intelligencia hiányában. Az ilyet simán be kéne börtönözni!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1107 Dátum: 2008. December 04. - 10:58:57 »

Hogy hű maradjak magamhoz, ismét vázs mégyéi hírányág Mosolyog Sajna ismét egy karambol, amely jól tükrözi, hogy kit mennyire fog vissza az esetleges korábbi hülyesége.
A cikkben ne tévesszen meg senkit, az író Transportert emleget Suzuki helyett:

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/frontalis_88

ui.: Érdemes megnézni a Saxo gumijait 
Ez nagyon durva, hogy milyen sokan nem tanulnak a hibáikból és képesek más testi épségét veszélyeztetni a felelősségtudat és intelligencia hiányában. Az ilyet simán be kéne börtönözni!
Meg is lesz majd a következőnél, amikor már halott is lesz! Csak azt nem értem, miért kell megvárni sokszor az előrelátható tragédiát, mert újra, és újra fog inni az, aki eddig is ivott, tört, zúzott, és az sem zavarja, ha már rég elvették a jogsiját, mert az autó megy anélkül is. Felháborító!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1108 Dátum: 2008. December 05. - 10:11:19 »

Így közlekedem :

jobbról ráfordulás a 2+2sávos útra - esőben - párás ablakokkal. Jobb oldalról halk mormogás, kicsi rázkódás. Ez helyre billentette agyacskámat (remélem van..), ÉS
leesett, hogy én marha úgy lepadkáztam a kereket, mint valami frissen vizsgázott zöldfülű!!!

Persze a parkolóba 200as vérnyomással megtekintettem az eredményt. A tárcsákon (elöl-hátul!) szépen körbeérő nyúzás + első felnin kb 4cm hosszú sérülés. Szegény muter biztos sokat csuklott, de nagyon pipa voltam magamra. Még jó, hogy nem lendületből, hanem álló helyzetből volt a malőr.

Na ennyi!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1109 Dátum: 2008. December 05. - 10:27:23 »

Így közlekedem :

jobbról ráfordulás a 2+2sávos útra - esőben - párás ablakokkal. Jobb oldalról halk mormogás, kicsi rázkódás. Ez helyre billentette agyacskámat (remélem van..), ÉS
leesett, hogy én marha úgy lepadkáztam a kereket, mint valami frissen vizsgázott zöldfülű!!!

Persze a parkolóba 200as vérnyomással megtekintettem az eredményt. A tárcsákon (elöl-hátul!) szépen körbeérő nyúzás + első felnin kb 4cm hosszú sérülés. Szegény muter biztos sokat csuklott, de nagyon pipa voltam magamra. Még jó, hogy nem lendületből, hanem álló helyzetből volt a malőr.

Na ennyi!

Sajnos van ilyen. Még mindig jobb, mint egy frontális ütközés.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!