Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 20:23:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282590 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1080 Dátum: 2008. November 26. - 15:39:00 »

Szemelvények egy sima, száraz, sőt napos szerda délelőttről.
1: BMW X5-ös terepjáróval szőke kényeztetett, kitartott, k, és itt az aliteráció folytatódhatna Thökölyn végig a buszsávban Rónától Mexikóig, pedig közben beengedték volna, de nem, őnagysága sietett, majd a Mexikóinál mindenkin keresztül jobbra, aki bujt, aki nem ment. Megúszta mindenki...
2: Thökölyn Hungáriától Rónáig szemben a buszsávon végig egy fél személy, fél teherautós terepjáró féleszű, félnótás sofőrjével, gátlástalanul.
3: Astoria- Múzeum krt saroknál építkezés. Deák tér felől külső sávról jobbra az Erzsébet híd felé, belsőből a Kálvin tér felé, de rá a sínekre. Fehér sapkás (tehát közlekedési!) rendőr segít, de nem gond többen a szélsőből be a másikok elé, erre rendőrünk elébe megy a Vectrás takonynak, erre az ordítva hajt felé, mire a közeg ellép előle, mert neki is csak egy élete van. Minden megy tovább. Se lelövés, se megállítás, de még csak felírás sem történt. Hát mit mondjak, szolgálnak? Védnek? Helyette nyilvánosan hagyják, hogy a fejükre szabadna, az is úgy kezdődik...
4: Szokott dolog: belső sávból busz előtt jobbra kanyarodik az Isten barma, de úgy, hogy nem húzódik rá a kanyarodó sávra, holott bőven volna rá helye, nem, ő két sávon keresztbe megáll, mert nem fogja ide- oda ráncigálni a kormányt csak azért, hogy a többiek folytathassák útjukat, még elkopik esetleg.
Szóval még mindig érdekel a lakatlan sziget, "jó messzire innen" jeligére! Ennyit a nulla tolarenciáról!

Köszi, most már értem! Jó, hogy felvilágosítottál, kiderült ezzel, hogy csak én értettem félre. Akkor minden rendben, csak így tovább!
Akiket itt leírtál, azoknak pont nulla toleranciájuk van a többi közlekedővel szemben. Szóval van nulla tolerancia. Vigyorog
Most már értem! Köszi, hogy felvilágosítottál. Én vagyok az érthetetlen, bennem van a hiba. Hiába, mindig tanul az ember!
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 26. - 15:41:08 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1081 Dátum: 2008. November 26. - 19:41:27 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/amokfutot_keresunk
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1082 Dátum: 2008. November 26. - 20:02:34 »

Na, ma fatornyosom vezetése meglepivel szolgált. Reggelre kelve meglepve tapasztaltam, hogy utcánk mindkét végén kint a "hólánc használata kötelező" tábla. A tábla mellett álldogáló rendőr barátomtól megtudtam azért, mert az utcák takarítására szerződött cég nem vállalta a burkolatlan uca hómentesítését! (nem büntetni volt ott, hanem dühöngeni).
Mivel épp vásárolni loholtam, rögtön feltelefonáltam ladlac cartársat, hogy segítsen megfejteni a madaras tecsóban kapható hóláncok méretkódjait. Miután megállapítottuk, hogy milyen kell, mégsem vettem. ugyanis a jobbról lévő autóbuszsofőr (volános) szomszédom tájékoztatott, hogy Ő már orvosolta a problémát. Térült - fordult és a táblákat elhelyezte a garázsa mellett. Majd tavasszal vis****akja.
És hogy a város vezetősége miért tett ki táblát? Mert így akarják megakadályozni az utcában történt elakadásokból származó reklamációkat.
Ja, délután kettőkor kérésemre megjelent a kertemben anno tereprendező cég tolólaps JRC-je és 10000 magyar forintokért a szomszéd kaputól a burkolt utcáig féretolta a havat.
No comment.
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 27. - 16:48:58 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1083 Dátum: 2008. November 27. - 12:45:13 »

Ma ismét M5-M0-M3 és vissza. Hajnalban az új M0-n csak egy szerencsétlen buzukis nem volt hajlandó kimenni a külső sávba 80-nal 110-es táblánál, mert 2 egymástól 200 méterre haladó kamiont előzött. Sajnos ki kellett kerülnöm kívülről, mert neki nem volt logikus dolog elengedni 125-tel.
Aztán M3 hazafelé, annál a nagy emelkedőnél, ahol 3 sáv van, ott meg külső üres, középsőben lada erőlködik 5 kisebbségivel vagy 60-nal, én haladok a belsőben 135-tel, de a lada mögül kicsapódik egy teherautó. Na mondom fékezés helyett kikerülöm őket jobbról (bár tudom, hogy vétkeztem), hogy ne veszítsek akkor lendületet. Eközben a lada kihúzódik a szélsőbe, én épp vis****ántottam középsőbe és közbe (annak ellenére, hogy biztonságképp dudálgatok, hogy jövök) a teher, meg jön vissza a középsőbe szép lassan rám. Remélem látta, hogy ott vagyok és csak flegma volt. Még szerencse hogy elég nagy volt a sebesség-különbözet, mert nem nagyon zavartam egyiket sem. Utálok jobbról előzni, mert kiszámíthatatlanok, meg nem is szabad. Pedig biztos nagy élmény lett volna az agyonpakolt zafirával 60-ról felgyorsulni az emelkedőn.
Az utolsó bibi, mikor ráértem az M5-re és oda értem, ahol becsatlakozik az M0 forgalma. Besorolok a belsőbe, hogy be tudjon jönni a sok nép és erre a kamion mögül 80-nal elém ba..ódik egy kőműves kombi. Jajj de jó, csak 130-cal jöttem! Elborult aggyal csak fékezek és villogok, aztán mikor észrevett nyomta neki, de ekkor már több másodperce a lökhárítójában voltam. Ezt mondjuk megtehette volna besorolás közben is.

A szégyentáblára felírnám magamat is és őket is!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1084 Dátum: 2008. November 27. - 14:31:46 »

Szidjuk a szőkéket, szidjuk a buzukisokat Mosolyog Ma egy Suzukis szőke nő villogtatott nekem szemből, és beengedett balra maga előtt Mosolyog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1085 Dátum: 2008. November 27. - 14:54:07 »

Szidjuk a szőkéket, szidjuk a buzukisokat Mosolyog Ma egy Suzukis szőke nő villogtatott nekem szemből, és beengedett balra maga előtt Mosolyog Vigyorog
Persze...gondolom nem tudta, kinek is van elsőbbsége, így biztos, ami biztos!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1086 Dátum: 2008. November 27. - 16:55:55 »

Szerettem volna letépni az arcát annak pótos Scaniát vezető baromnaka, aki tégláig tökig megrakott teherautójával sem a sávváltás szabályairól, sem a tükör és az index használatáról nem hallott. Ha meg igen, akkor csak csukoljon az éccsanyukája, mivel olyan fékezésre kényszerített, hogy az ABS majd szétverte aa térdem. Csak azt nem tudom miért nem tudta megvárni, amíg elmegyek mellette? Mögöttem jó 400 méterre nem volt autó.
Ja, ez a solymári madaras tecsónál lévő kereszteződésben.
Nem baj, rendszám, cégnév és ehhez tartozó internetcím is van, e-mail is elment is elment.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1087 Dátum: 2008. November 28. - 14:25:59 »

Szerettem volna letépni az arcát annak pótos Scaniát vezető baromnaka, aki tégláig tökig megrakott teherautójával sem a sávváltás szabályairól, sem a tükör és az index használatáról nem hallott. Ha meg igen, akkor csak csukoljon az éccsanyukája, mivel olyan fékezésre kényszerített, hogy az ABS majd szétverte aa térdem. Csak azt nem tudom miért nem tudta megvárni, amíg elmegyek mellette? Mögöttem jó 400 méterre nem volt autó.
Ja, ez a solymári madaras tecsónál lévő kereszteződésben.
Nem baj, rendszám, cégnév és ehhez tartozó internetcím is van, e-mail is elment is elment.
A múltkor én is így jártam, be is írtam ide. Áldja meg őket a sátán, akarom mondani jó Isten! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1088 Dátum: 2008. November 28. - 19:30:44 »

Szerettem volna letépni az arcát annak pótos Scaniát vezető baromnaka, aki tégláig tökig megrakott teherautójával sem a sávváltás szabályairól, sem a tükör és az index használatáról nem hallott. Ha meg igen, akkor csak csukoljon az éccsanyukája, mivel olyan fékezésre kényszerített, hogy az ABS majd szétverte aa térdem. Csak azt nem tudom miért nem tudta megvárni, amíg elmegyek mellette? Mögöttem jó 400 méterre nem volt autó.
Ja, ez a solymári madaras tecsónál lévő kereszteződésben.
Nem baj, rendszám, cégnév és ehhez tartozó internetcím is van, e-mail is elment is elment.
És válasz is jött, amelyben a cégvezető elnézést kér.  He Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1089 Dátum: 2008. November 28. - 22:17:40 »

Szerettem volna letépni az arcát annak pótos Scaniát vezető baromnaka, aki tégláig tökig megrakott teherautójával sem a sávváltás szabályairól, sem a tükör és az index használatáról nem hallott. Ha meg igen, akkor csak csukoljon az éccsanyukája, mivel olyan fékezésre kényszerített, hogy az ABS majd szétverte aa térdem. Csak azt nem tudom miért nem tudta megvárni, amíg elmegyek mellette? Mögöttem jó 400 méterre nem volt autó.
Ja, ez a solymári madaras tecsónál lévő kereszteződésben.
Nem baj, rendszám, cégnév és ehhez tartozó internetcím is van, e-mail is elment is elment.
És válasz is jött, amelyben a cégvezető elnézést kér.  He Mosolyog
"Fehér holló" effektus! Mert ugye ez ritka, mint a .... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1090 Dátum: 2008. November 29. - 15:39:22 »

Ma viszonylag nyugodt napom volt. Egy olasz turistabusz ment csak bele a kis KIA-ba az Erzsébet hídon, a kisautóshoz mentő jött. Jó kis dugót csináltak.
De amin viszont röhögtem: az emberi butaságot most egy korombeli emberke, és egy nő adta elő. Hungária- Thököly sarkán mindig nagy tócsa van, a két lángelme a járdaszélén várja a zöldet. Autó jön, lefröcsköli őket, hátralépnek utána, majd amikor autó el, ők vissza, igen ám, de újabb autó jön, ők megint eláznak, újra hátra, majd előre. Majd jött a kamion, és a fülükbe is bement a a tócsa tartalma. Hát mit mondjak, muszáj volt röhögnöm. Más kárán tanul az okos, de az idióta még a sajátján sem. Vagy csak fürödni akartak, és én láttam rosszul a dolgot? Ha csak úgy nem?! Ezeket ki engedi el otthonról egyedül? Igen nagy felelőtlenség! Más: Induló busz, úttest felől fél hátulról kocsi elé fut az öreg, fékezek, sikerült nem elütni, majd odaér a járdához, felugrik, és abban a pillanatban hasravágódik, és csúszik, mint a focisták a gólörömükben. Persze tilos helyen ment át, és még csak nem is a busszal akart elmenni, gondolom, inkább mentővel, vagy...mással, mert elég volt már mindenből. Ma ronda idő volt, most látszott csak, hogy milyen sok autónak hiányos a világítása. (Sok taxinak, busznak is!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1091 Dátum: 2008. November 30. - 19:01:38 »

Nemrég jöttem haza. Szakadt az eső, valóságos vízfüggönyt vertek fel az autók, sötét is volt, romlottak nagyon a látási viszonyok, erre mit csinált a többség: még gyorsabban mentek, szóval száguldoztak a Hungárián, nyilván azért, hogy rövidebb ideig legyenek életveszélyben? He De, annál hatványozottan nagyobba! De ezt már csekély számú agysejt maradványuk, amelyek ráadásul elkorcsosodtak nem foghatta fel. De ne az én rovásomra legyenek őrültek!
Jó volt épségben begarazsírozni a gépet, és magamat a lakásban tudni! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1092 Dátum: 2008. November 30. - 19:41:51 »

Nemrég jöttem haza. Szakadt az eső, valóságos vízfüggönyt vertek fel az autók, sötét is volt, romlottak nagyon a látási viszonyok, erre mit csinált a többség: még gyorsabban mentek, szóval száguldoztak a Hungárián, nyilván azért, hogy rövidebb ideig legyenek életveszélyben? He De, annál hatványozottan nagyobba! De ezt már csekély számú agysejt maradványuk, amelyek ráadásul elkorcsosodtak nem foghatta fel. De ne az én rovásomra legyenek őrültek!
Jó volt épségben begarazsírozni a gépet, és magamat a lakásban tudni! Kacsint Vigyorog
Karácsonyi bevásárli rohanás!
Elém tegnap este kanyarodott ki a madaras tecsótól egy esixnégy. Benne kalapos anyu. Maximum 30-al toporgott be Pestre és a sűrü forgalom melett nem lehetett megelőzni. Láttam hátulról, hogy bőszen maszatolja a szélvédőt maga elött és egy tenyérnyi csíkon keresztül közveszélyeskedik. Az óbudai temetőnél kapott pirosat utolértem. mivel kultúrmadzag és csicsás ruci volt rajtam, gondoltam megemlítem, hogy nem kellene a közlekedés más résztvevőjét idegesíteni, inkább maradjon otthon.
Amikor bekopogtam az ablakán rögtön azzal kezdte, hogy, bocsánat, hogy lassan ment, de nem lát ki. Tegnap a lánya elkérte az autóját és valamit elkapcsolt és nem megy a fűtés. Megszakértettem. Megállapítottam. Majd a ventillátor felkapcsolása után visongva röhögve visszaballagtam az autómhoz. Ilyen nincs!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1093 Dátum: 2008. November 30. - 19:45:09 »

Nemrég jöttem haza. Szakadt az eső, valóságos vízfüggönyt vertek fel az autók, sötét is volt, romlottak nagyon a látási viszonyok, erre mit csinált a többség: még gyorsabban mentek, szóval száguldoztak a Hungárián, nyilván azért, hogy rövidebb ideig legyenek életveszélyben? He De, annál hatványozottan nagyobba! De ezt már csekély számú agysejt maradványuk, amelyek ráadásul elkorcsosodtak nem foghatta fel. De ne az én rovásomra legyenek őrültek!
Jó volt épségben begarazsírozni a gépet, és magamat a lakásban tudni! Kacsint Vigyorog
Karácsonyi bevásárli rohanás!
Elém tegnap este kanyarodott ki a madaras tecsótól egy esixnégy. Benne kalapos anyu. Maximum 30-al toporgott be Pestre és a sűrü forgalom melett nem lehetett megelőzni. Láttam hátulról, hogy bőszen maszatolja a szélvédőt maga elött és egy tenyérnyi csíkon keresztül közveszélyeskedik. Az óbudai temetőnél kapott pirosat utolértem. mivel kultúrmadzag és csicsás ruci volt rajtam, gondoltam megemlítem, hogy nem kellene a közlekedés más résztvevőjét idegesíteni, inkább maradjon otthon.
Amikor bekopogtam az ablakán rögtön azzal kezdte, hogy, bocsánat, hogy lassan ment, de nem lát ki. Tegnap a lánya elkérte az autóját és valamit elkapcsolt és nem megy a fűtés. Megszakértettem. Megállapítottam. Majd a ventillátor felkapcsolása után visongva röhögve visszaballagtam az autómhoz. Ilyen nincs!!!!
Cap! Lehetnél sárga angyal, de még inkább most Mikulás, aki csupa jót tesz. Büszke vagyok Rád, fiam, szépet cselekedtél. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1094 Dátum: 2008. December 01. - 06:12:12 »

Nemrég jöttem haza. Szakadt az eső, valóságos vízfüggönyt vertek fel az autók, sötét is volt, romlottak nagyon a látási viszonyok, erre mit csinált a többség: még gyorsabban mentek, szóval száguldoztak a Hungárián, nyilván azért, hogy rövidebb ideig legyenek életveszélyben? He De, annál hatványozottan nagyobba! De ezt már csekély számú agysejt maradványuk, amelyek ráadásul elkorcsosodtak nem foghatta fel. De ne az én rovásomra legyenek őrültek!
Jó volt épségben begarazsírozni a gépet, és magamat a lakásban tudni! Kacsint Vigyorog
Karácsonyi bevásárli rohanás!
Elém tegnap este kanyarodott ki a madaras tecsótól egy esixnégy. Benne kalapos anyu. Maximum 30-al toporgott be Pestre és a sűrü forgalom melett nem lehetett megelőzni. Láttam hátulról, hogy bőszen maszatolja a szélvédőt maga elött és egy tenyérnyi csíkon keresztül közveszélyeskedik. Az óbudai temetőnél kapott pirosat utolértem. mivel kultúrmadzag és csicsás ruci volt rajtam, gondoltam megemlítem, hogy nem kellene a közlekedés más résztvevőjét idegesíteni, inkább maradjon otthon.
Amikor bekopogtam az ablakán rögtön azzal kezdte, hogy, bocsánat, hogy lassan ment, de nem lát ki. Tegnap a lánya elkérte az autóját és valamit elkapcsolt és nem megy a fűtés. Megszakértettem. Megállapítottam. Majd a ventillátor felkapcsolása után visongva röhögve visszaballagtam az autómhoz. Ilyen nincs!!!!
Látod, mennyi baj forrása, ha kölcsönadnak az emberek valamit?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!