Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 20:21:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282585 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1065 Dátum: 2008. November 25. - 20:21:34 »

Ja és, hogy egy kamion mennyire tehetetlen tud lenni!?
Akadtam el rakott nyergessel 5 centis vizes fűben, nyáron! Mindenki jót röhögött aki látott, csak az én mosolyom volt kissé erőltetett. Vigyorog
A reggeli harmat kifogott a 430-on, meg a 36 tonnán. Vigyorog
A tonna kicsit kevesebb (de beszólni bezzeg tudó!), a lőerő (kW), meg sokkal kevesebb, de pont ezért nem megyek soha a parkba a busszal!  Kacsint Vigyorog Meg hát szeretem a természetet is, nem kicsit, nagyon!  Vigyorog Tanulságként ajánlom a kiépített utat a rövidebb parkon átvezető helyett a legközelebbre! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megjegyzem ping- pongoztam két évig, és ott azt mondtak, hogy a ziccert le kell kegyetlenül ütni. Kacsint Ezt annak véltem... Kacsint Tévedtem volna? He Kacsint Vigyorog
Bizony nagyot tévedtél, kedves aszfalthoz szokott barátom.  Kacsint Sajnos a kamionosok nem csak aszfaltot látnak, ha érdekel egyszer szívesen elmesélem Neked néhány élményemet a fuvarozás rejtelmeiről. Csak jó sok időd legyen, meg türelmed, meg capuccinód... Vigyorog

Vállalom, és várom, és várlak! Kacsint Vigyorog ..., és ezt most komolyan mondtam! Kacsint Szerintem néhány napot biztosan el tudnánk folyamatosan beszélni a közlekedés rejtelmeiről. Pláne akkor, ha még a taxis barátunk is csatlakozna hozzánk! Kacsint Akkor már hetekig, csak ki etetne minket? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1066 Dátum: 2008. November 25. - 20:28:14 »

Ja és, hogy egy kamion mennyire tehetetlen tud lenni!?
Akadtam el rakott nyergessel 5 centis vizes fűben, nyáron! Mindenki jót röhögött aki látott, csak az én mosolyom volt kissé erőltetett. Vigyorog
A reggeli harmat kifogott a 430-on, meg a 36 tonnán. Vigyorog
A tonna kicsit kevesebb (de beszólni bezzeg tudó!), a lőerő (kW), meg sokkal kevesebb, de pont ezért nem megyek soha a parkba a busszal!  Kacsint Vigyorog Meg hát szeretem a természetet is, nem kicsit, nagyon!  Vigyorog Tanulságként ajánlom a kiépített utat a rövidebb parkon átvezető helyett a legközelebbre! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megjegyzem ping- pongoztam két évig, és ott azt mondtak, hogy a ziccert le kell kegyetlenül ütni. Kacsint Ezt annak véltem... Kacsint Tévedtem volna? He Kacsint Vigyorog
Bizony nagyot tévedtél, kedves aszfalthoz szokott barátom.  Kacsint Sajnos a kamionosok nem csak aszfaltot látnak, ha érdekel egyszer szívesen elmesélem Neked néhány élményemet a fuvarozás rejtelmeiről. Csak jó sok időd legyen, meg türelmed, meg capuccinód... Vigyorog

Vállalom, és várom, és várlak! Kacsint Vigyorog ..., és ezt most komolyan mondtam! Kacsint Szerintem néhány napot biztosan el tudnánk folyamatosan beszélni a közlekedés rejtelmeiről. Pláne akkor, ha még a taxis barátunk is csatlakozna hozzánk! Kacsint Akkor már hetekig, csak ki etetne minket? He Kacsint Vigyorog
Na meg itt van meatloaf kolléga is! Régen berreg Ő is az utakon... Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1067 Dátum: 2008. November 25. - 20:50:23 »

Hát igen. Van néhány közlekedési dolgozó köztünk: teherautós, taxis, hajós, és szegény buszos is. Vonatos? Repülős? Hajtós? Lehet jelentkezni! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #1068 Dátum: 2008. November 25. - 20:54:18 »

Hát igen. Van néhány közlekedési dolgozó köztünk: teherautós, taxis, hajós, és szegény buszos is. Vonatos? Repülős? Hajtós? Lehet jelentkezni! Kacsint Vigyorog

Hajtós üzletkötő! Kacsint
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1069 Dátum: 2008. November 25. - 20:54:38 »

Ma előttem egy kocsi...műszerfalon látom navigáció, és gondolom mondta: "A következő lehetőségnél balra..." és szépen befordult az egyirányúval szembe...Ideje lenne lefrissíteni Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1070 Dátum: 2008. November 25. - 20:56:38 »

Ma előttem egy kocsi...műszerfalon látom navigáció, és gondolom mondta: "A következő lehetőségnél balra..." és szépen befordult az egyirányúval szembe...Ideje lenne lefrissíteni Vigyorog
Nekem egyszer azt mondta Mohabá az autópályán, hogy fordulj balra! Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1071 Dátum: 2008. November 25. - 21:21:40 »

Ma előttem egy kocsi...műszerfalon látom navigáció, és gondolom mondta: "A következő lehetőségnél balra..." és szépen befordult az egyirányúval szembe...Ideje lenne lefrissíteni Vigyorog
Nekem egyszer azt mondta Mohabá az autópályán, hogy fordulj balra! Vigyorog
Moha bá? Én kapásból a csajra állítottam, vagy az Andi, vagy a Zsuzsa...azt nem tudom, de kettő van....Bár így jobban belegondolva, lehet hogy Zsu Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1072 Dátum: 2008. November 25. - 21:40:54 »

Ma előttem egy kocsi...műszerfalon látom navigáció, és gondolom mondta: "A következő lehetőségnél balra..." és szépen befordult az egyirányúval szembe...Ideje lenne lefrissíteni Vigyorog
Nekem egyszer azt mondta Mohabá az autópályán, hogy fordulj balra! Vigyorog
Moha bá? Én kapásból a csajra állítottam, vagy az Andi, vagy a Zsuzsa...azt nem tudom, de kettő van....Bár így jobban belegondolva, lehet hogy Zsu Vigyorog
Keress rá a netten a Székely hangra. Nagyon jó!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Közben megkerestem, itt tudod letölteni. http://www.harry.hu/pda/v_hun_m4-Isti.zip
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 25. - 21:43:30 írta Jani » Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1073 Dátum: 2008. November 25. - 23:04:25 »

Ma előttem egy kocsi...műszerfalon látom navigáció, és gondolom mondta: "A következő lehetőségnél balra..." és szépen befordult az egyirányúval szembe...Ideje lenne lefrissíteni Vigyorog
Nekem egyszer azt mondta Mohabá az autópályán, hogy fordulj balra! Vigyorog
Moha bá? Én kapásból a csajra állítottam, vagy az Andi, vagy a Zsuzsa...azt nem tudom, de kettő van....Bár így jobban belegondolva, lehet hogy Zsu Vigyorog
Keress rá a netten a Székely hangra. Nagyon jó!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Közben megkerestem, itt tudod letölteni. http://www.harry.hu/pda/v_hun_m4-Isti.zip
De ez nem Igo2006-ra van, ha jól nézem
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1074 Dátum: 2008. November 25. - 23:15:01 »

Ma előttem egy kocsi...műszerfalon látom navigáció, és gondolom mondta: "A következő lehetőségnél balra..." és szépen befordult az egyirányúval szembe...Ideje lenne lefrissíteni Vigyorog
Nekem egyszer azt mondta Mohabá az autópályán, hogy fordulj balra! Vigyorog
Moha bá? Én kapásból a csajra állítottam, vagy az Andi, vagy a Zsuzsa...azt nem tudom, de kettő van....Bár így jobban belegondolva, lehet hogy Zsu Vigyorog
Keress rá a netten a Székely hangra. Nagyon jó!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Közben megkerestem, itt tudod letölteni. http://www.harry.hu/pda/v_hun_m4-Isti.zip
De ez nem Igo2006-ra van, ha jól nézem
IGO 8 ra jó és tényleg elképesztő dumája van!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1075 Dátum: 2008. November 26. - 08:01:12 »

Ma előttem egy kocsi...műszerfalon látom navigáció, és gondolom mondta: "A következő lehetőségnél balra..." és szépen befordult az egyirányúval szembe...Ideje lenne lefrissíteni Vigyorog
Nekem egyszer azt mondta Mohabá az autópályán, hogy fordulj balra! Vigyorog
Moha bá? Én kapásból a csajra állítottam, vagy az Andi, vagy a Zsuzsa...azt nem tudom, de kettő van....Bár így jobban belegondolva, lehet hogy Zsu Vigyorog
Keress rá a netten a Székely hangra. Nagyon jó!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Közben megkerestem, itt tudod letölteni. http://www.harry.hu/pda/v_hun_m4-Isti.zip
De ez nem Igo2006-ra van, ha jól nézem
IGO 8 ra jó és tényleg elképesztő dumája van!
Működik mindegyiken, próbáltam!
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1076 Dátum: 2008. November 26. - 08:41:40 »

Nekem meg nincs GPS-em! Annélkül is el tudok tévedni! (Ja, mert ellopták)!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1077 Dátum: 2008. November 26. - 09:19:06 »

Ja és, hogy egy kamion mennyire tehetetlen tud lenni!?
Akadtam el rakott nyergessel 5 centis vizes fűben, nyáron! Mindenki jót röhögött aki látott, csak az én mosolyom volt kissé erőltetett. Vigyorog
A reggeli harmat kifogott a 430-on, meg a 36 tonnán. Vigyorog
A tonna kicsit kevesebb (de beszólni bezzeg tudó!), a lőerő (kW), meg sokkal kevesebb, de pont ezért nem megyek soha a parkba a busszal!  Kacsint Vigyorog Meg hát szeretem a természetet is, nem kicsit, nagyon!  Vigyorog Tanulságként ajánlom a kiépített utat a rövidebb parkon átvezető helyett a legközelebbre! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megjegyzem ping- pongoztam két évig, és ott azt mondtak, hogy a ziccert le kell kegyetlenül ütni. Kacsint Ezt annak véltem... Kacsint Tévedtem volna? He Kacsint Vigyorog
Bizony nagyot tévedtél, kedves aszfalthoz szokott barátom.  Kacsint Sajnos a kamionosok nem csak aszfaltot látnak, ha érdekel egyszer szívesen elmesélem Neked néhány élményemet a fuvarozás rejtelmeiről. Csak jó sok időd legyen, meg türelmed, meg capuccinód... Vigyorog

Én is részt vennék ezen a találkozón!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1078 Dátum: 2008. November 26. - 14:30:53 »

Szemelvények egy sima, száraz, sőt napos szerda délelőttről.
1: BMW X5-ös terepjáróval szőke kényeztetett, kitartott, k, és itt az aliteráció folytatódhatna Thökölyn végig a buszsávban Rónától Mexikóig, pedig közben beengedték volna, de nem, őnagysága sietett, majd a Mexikóinál mindenkin keresztül jobbra, aki bujt, aki nem ment. Megúszta mindenki...
2: Thökölyn Hungáriától Rónáig szemben a buszsávon végig egy fél személy, fél teherautós terepjáró féleszű, félnótás sofőrjével, gátlástalanul.
3: Astoria- Múzeum krt saroknál építkezés. Deák tér felől külső sávról jobbra az Erzsébet híd felé, belsőből a Kálvin tér felé, de rá a sínekre. Fehér sapkás (tehát közlekedési!) rendőr segít, de nem gond többen a szélsőből be a másikok elé, erre rendőrünk elébe megy a Vectrás takonynak, erre az ordítva hajt felé, mire a közeg ellép előle, mert neki is csak egy élete van. Minden megy tovább. Se lelövés, se megállítás, de még csak felírás sem történt. Hát mit mondjak, szolgálnak? Védnek? Helyette nyilvánosan hagyják, hogy a fejükre szabadna, az is úgy kezdődik...
4: Szokott dolog: belső sávból busz előtt jobbra kanyarodik az Isten barma, de úgy, hogy nem húzódik rá a kanyarodó sávra, holott bőven volna rá helye, nem, ő két sávon keresztbe megáll, mert nem fogja ide- oda ráncigálni a kormányt csak azért, hogy a többiek folytathassák útjukat, még elkopik esetleg.
Szóval még mindig érdekel a lakatlan sziget, "jó messzire innen" jeligére! Ennyit a nulla tolarenciáról!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1079 Dátum: 2008. November 26. - 15:05:06 »

Szemelvények egy sima, száraz, sőt napos szerda délelőttről.
1: BMW X5-ös terepjáróval szőke kényeztetett, kitartott, k, és itt az aliteráció folytatódhatna Thökölyn végig a buszsávban Rónától Mexikóig, pedig közben beengedték volna, de nem, őnagysága sietett, majd a Mexikóinál mindenkin keresztül jobbra, aki bujt, aki nem ment. Megúszta mindenki...
2: Thökölyn Hungáriától Rónáig szemben a buszsávon végig egy fél személy, fél teherautós terepjáró féleszű, félnótás sofőrjével, gátlástalanul.
3: Astoria- Múzeum krt saroknál építkezés. Deák tér felől külső sávról jobbra az Erzsébet híd felé, belsőből a Kálvin tér felé, de rá a sínekre. Fehér sapkás (tehát közlekedési!) rendőr segít, de nem gond többen a szélsőből be a másikok elé, erre rendőrünk elébe megy a Vectrás takonynak, erre az ordítva hajt felé, mire a közeg ellép előle, mert neki is csak egy élete van. Minden megy tovább. Se lelövés, se megállítás, de még csak felírás sem történt. Hát mit mondjak, szolgálnak? Védnek? Helyette nyilvánosan hagyják, hogy a fejükre szabadna, az is úgy kezdődik...
4: Szokott dolog: belső sávból busz előtt jobbra kanyarodik az Isten barma, de úgy, hogy nem húzódik rá a kanyarodó sávra, holott bőven volna rá helye, nem, ő két sávon keresztbe megáll, mert nem fogja ide- oda ráncigálni a kormányt csak azért, hogy a többiek folytathassák útjukat, még elkopik esetleg.
Szóval még mindig érdekel a lakatlan sziget, "jó messzire innen" jeligére! Ennyit a nulla tolarenciáról!
Akiket itt leírtál, azoknak pont nulla toleranciájuk van a többi közlekedővel szemben. Szóval van nulla tolerancia. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!