Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 22:20:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282628 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1035 Dátum: 2008. November 21. - 16:23:01 »

Ezzel kellene közlekednünk, mindenki nyugodtabb lenne...:
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1036 Dátum: 2008. November 21. - 17:42:42 »

http://www.langlovagok.hu/html/galeria/2693.shtml

Lenne mondanivalóm, de nem sok része tűrne nyomdafestéket.
De legalább ez a részeg állat több embert nem fog megölni....
Csak sajnos magával vitt két ártatlant is....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1037 Dátum: 2008. November 22. - 13:18:36 »

Ma melóhelyem előtti parkolóban történt a következő eset:
A parkoló bejáratánál van a jegyautómata. Általában az emberek ott megállnak váltani, de aki mögöttük jön, az már nem tud bemenni, hanem kénytelen megvárni, míg a delikvens végez. Gondolok itt azokra, akiknek mondjuk bérlete van, és mennének befelé.
Szabadnapos kollégám éppen bent volt a boltban és az erősítőjét fújta ki a bolt előtt, mikor hosszas dudálásra figyeltünk fel. Emberke jegyet vált, mögötte áll egy Mazda türelmetlenkedve.
Jegyes emberünk nem hagyta szó nélkül a dudálást és beszólt...Kicsi szóváltásba keveredtek, majd jegyes manus elmegy a kocsitól, hogy beálljon a helyére. Gondoltuk itt vége. De nem!
Mazdás (nevezzük embernek) kiszáll. Nagy darab, kopasz izomagyú nem fehér ember. Megy oda szintén nem kis méretekkel rendelkező jegyes manusunkhoz, és folytatják a párviadalt. De erre már kiszállt a kopasz népes családja. Én 6-ig tudtam megszámolni őket. Az öt éves cigány gyerek is mondja az apjának: há menjéé néki, üsssséééd!!! Persze a jegyes erre, hogy védje magát elővett egy "minden autóban rendszeresített" fa testáplót. Erre kopasz emberünk vissza a kocsihoz, és egy 2 méteres fa husángot varázsolt elő. Kollégákkal azon tanakodtunk, hogy ez vajon hogy fért be Mosolyog Közben a jegyes manus családja (asszony és kb 12 év körül lányka) már hívták a rendőröket. Szerencsére vér nem folyt, és a cigányok...elnézést romák, továbbáltak.
Rá 5 percre megérkeztek a rendőrök is. Beszéltek a jegyes emberrel, majd elmentek.
Szabadnapos kollégám a tisztogatás végeztével hazaindult...majd felhívott minket, hogy a rendőrök azért készültek, ugyanis a szomszéd utcában már ott állt 2db rendőrségi rohambusz Mosolyog

ui. az akció közben én meg kétségbeesetten figyeltem a 60 kilómmal, mivel az egész eset az én Lacsikám mellett zajlott le.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1038 Dátum: 2008. November 22. - 19:00:25 »

Ma melóhelyem előtti parkolóban történt a következő eset:
A parkoló bejáratánál van a jegyautómata. Általában az emberek ott megállnak váltani, de aki mögöttük jön, az már nem tud bemenni, hanem kénytelen megvárni, míg a delikvens végez. Gondolok itt azokra, akiknek mondjuk bérlete van, és mennének befelé.
Szabadnapos kollégám éppen bent volt a boltban és az erősítőjét fújta ki a bolt előtt, mikor hosszas dudálásra figyeltünk fel. Emberke jegyet vált, mögötte áll egy Mazda türelmetlenkedve.
Jegyes emberünk nem hagyta szó nélkül a dudálást és beszólt...Kicsi szóváltásba keveredtek, majd jegyes manus elmegy a kocsitól, hogy beálljon a helyére. Gondoltuk itt vége. De nem!
Mazdás (nevezzük embernek) kiszáll. Nagy darab, kopasz izomagyú nem fehér ember. Megy oda szintén nem kis méretekkel rendelkező jegyes manusunkhoz, és folytatják a párviadalt. De erre már kiszállt a kopasz népes családja. Én 6-ig tudtam megszámolni őket. Az öt éves cigány gyerek is mondja az apjának: há menjéé néki, üsssséééd!!! Persze a jegyes erre, hogy védje magát elővett egy "minden autóban rendszeresített" fa testáplót. Erre kopasz emberünk vissza a kocsihoz, és egy 2 méteres fa husángot varázsolt elő. Kollégákkal azon tanakodtunk, hogy ez vajon hogy fért be Mosolyog Közben a jegyes manus családja (asszony és kb 12 év körül lányka) már hívták a rendőröket. Szerencsére vér nem folyt, és a cigányok...elnézést romák, továbbáltak.
Rá 5 percre megérkeztek a rendőrök is. Beszéltek a jegyes emberrel, majd elmentek.
Szabadnapos kollégám a tisztogatás végeztével hazaindult...majd felhívott minket, hogy a rendőrök azért készültek, ugyanis a szomszéd utcában már ott állt 2db rendőrségi rohambusz Mosolyog

ui. az akció közben én meg kétségbeesetten figyeltem a 60 kilómmal, mivel az egész eset az én Lacsikám mellett zajlott le.

Megértem idegességedet!
Engem is vert volna a víz...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1039 Dátum: 2008. November 22. - 21:51:47 »

Ma este 8-kor találkoztunk a jéggé fagyott Hungária krt-n egy motorossal.Persze feküdt az úton és és örült annak,hogy a mögötte jövök nem mentek át a fején.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1040 Dátum: 2008. November 22. - 22:06:39 »

Ma este 8-kor találkoztunk a jéggé fagyott Hungária krt-n egy motorossal.Persze feküdt az úton és és örült annak,hogy a mögötte jövök nem mentek át a fején.
Én is ma végre felpakoltam a téli papucsokat...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1041 Dátum: 2008. November 23. - 16:35:42 »

Ma este 8-kor találkoztunk a jéggé fagyott Hungária krt-n egy motorossal.Persze feküdt az úton és és örült annak,hogy a mögötte jövök nem mentek át a fején.
Én is ma végre felpakoltam a téli papucsokat...
Itt volt az ideje.
Más még most sem. Bár a tízest letaakarították és a helyi utcák egy részét is, még mindig volt olyan idióta, aki a nyári gumival erőlködött!!! Tegnap Atheeval azon morfondíroztunk, hogy a nyári papucsokon erölködő 7-es bukó bömös tulajának fejét ki kéne ütni a fülei közül, pedagogice, de hát sok hasonló idióta volt.
Tegnap én este fél 11 körül értem haza. Azt nem is tudom, Diablo mikorra futott be Esztergomba. Papíron mindenki felkészült a télre....
Legyen kötelező nálunk is a téli gumi!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 23. - 16:39:48 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1042 Dátum: 2008. November 23. - 21:04:37 »

Ma este 8-kor találkoztunk a jéggé fagyott Hungária krt-n egy motorossal.Persze feküdt az úton és és örült annak,hogy a mögötte jövök nem mentek át a fején.
Én is ma végre felpakoltam a téli papucsokat...
Itt volt az ideje.
Más még most sem. Bár a tízest letaakarították és a helyi utcák egy részét is, még mindig volt olyan idióta, aki a nyári gumival erőlködött!!! Tegnap Atheeval azon morfondíroztunk, hogy a nyári papucsokon erölködő 7-es bukó bömös tulajának fejét ki kéne ütni a fülei közül, pedagogice, de hát sok hasonló idióta volt.
Tegnap én este fél 11 körül értem haza. Azt nem is tudom, Diablo mikorra futott be Esztergomba. Papíron mindenki felkészült a télre....
Legyen kötelező nálunk is a téli gumi!!!!
Hát töredelmesen...én is nyári gumizom kb. 13éve. Mentségemre szóljon csak letakarított úton használom és ésszel. Amúgy tömegközlekedem Mosolyog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1043 Dátum: 2008. November 23. - 21:52:35 »

Ma este 8-kor találkoztunk a jéggé fagyott Hungária krt-n egy motorossal.Persze feküdt az úton és és örült annak,hogy a mögötte jövök nem mentek át a fején.
Én is ma végre felpakoltam a téli papucsokat...
Itt volt az ideje.
Más még most sem. Bár a tízest letaakarították és a helyi utcák egy részét is, még mindig volt olyan idióta, aki a nyári gumival erőlködött!!! Tegnap Atheeval azon morfondíroztunk, hogy a nyári papucsokon erölködő 7-es bukó bömös tulajának fejét ki kéne ütni a fülei közül, pedagogice, de hát sok hasonló idióta volt.
Tegnap én este fél 11 körül értem haza. Azt nem is tudom, Diablo mikorra futott be Esztergomba. Papíron mindenki felkészült a télre....
Legyen kötelező nálunk is a téli gumi!!!!
Ezt én is támogatom, mert amíg a felelőtlenek mások életével is játszanak, nem csak a magukéval, addig ezt törvényben kell elrendelni.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1044 Dátum: 2008. November 23. - 22:10:16 »

Igazából nem kerül semmibe a téli gumi, hiszen amíg azt használom nem kopik a nyári, kvázi annál később kell újat venni.Ami többletköltség a másik felni garnitúra, de az viszont nem kötelező csak ajánlott.Ha valaki akkor én tudom mit jelent 0,5 méterrel előbb megállni vagy nem megállni az akadályok előtt.**** érzés a pofánkba robbant légzsák simogatása.(legalább is eddig akiket így láttam egy se vigyorgott.)Egy lökhárító javítás kb.3 szorosába kerül , mint egy garnitúra téli gumi.
A mentőkre is mindig feltetetjük.A dolog szépséghibája, hogy a dolgozók adják össze és szerzik meg a rávalót!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1045 Dátum: 2008. November 24. - 18:05:59 »

Igazából nem kerül semmibe a téli gumi, hiszen amíg azt használom nem kopik a nyári, kvázi annál később kell újat venni.Ami többletköltség a másik felni garnitúra, de az viszont nem kötelező csak ajánlott.Ha valaki akkor én tudom mit jelent 0,5 méterrel előbb megállni vagy nem megállni az akadályok előtt.**** érzés a pofánkba robbant légzsák simogatása.(legalább is eddig akiket így láttam egy se vigyorgott.)Egy lökhárító javítás kb.3 szorosába kerül , mint egy garnitúra téli gumi.
A mentőkre is mindig feltetetjük.A dolog szépséghibája, hogy a dolgozók adják össze és szerzik meg a rávalót!
Én már azt is nehezen nyelem be, hogy a Volánbuszok négyévszakos izén korcsolyáznak, de hogy a mentőautóra a mentősnek kelljen megvenni a téli szettet?!!!!!! Felháborító!!!!!
ma meg kellett állnom pár percre a gumisnál (nem a gumi miatt, boltoltunk) és következő párbeszéd zajlott le:
VW Sarahn-nal jólöltözött megál az úton (kb. tíz autó várakozott átgumizásra, + aki már előre bejelentkezett) és betipeg.
- Téli gumit szeretnék az autór.
-Persze van, használt vagy új, ár ettől eddig.
-Fel is szerelik?
-Igen, de váni kell, mert vannak ön elött.
-Mennyit?
- Hát, lehet, hogy 3- 4 órát, mert vannak előre bejelentett ügyfelek.
-Jó, akkor visszajövök.
-Mikor, mert akkor felírom és esetleg elrakjuk a kiválasztott gumit.
-Ja, nem ma, majd a jövő héten, addigra kevesebben lesznek. Addig meg majd picit lasabban megyek, mert aki tud vezetni, annak télen is jó a nyári gumi! Csak a feleségem divatozik.

Nem álltam meg, beszóltam. Durván, hangosan.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1046 Dátum: 2008. November 24. - 18:35:18 »

Igazából nem kerül semmibe a téli gumi, hiszen amíg azt használom nem kopik a nyári, kvázi annál később kell újat venni.Ami többletköltség a másik felni garnitúra, de az viszont nem kötelező csak ajánlott.Ha valaki akkor én tudom mit jelent 0,5 méterrel előbb megállni vagy nem megállni az akadályok előtt.**** érzés a pofánkba robbant légzsák simogatása.(legalább is eddig akiket így láttam egy se vigyorgott.)Egy lökhárító javítás kb.3 szorosába kerül , mint egy garnitúra téli gumi.
A mentőkre is mindig feltetetjük.A dolog szépséghibája, hogy a dolgozók adják össze és szerzik meg a rávalót!
Én már azt is nehezen nyelem be, hogy a Volánbuszok négyévszakos izén korcsolyáznak, de hogy a mentőautóra a mentősnek kelljen megvenni a téli szettet?!!!!!! Felháborító!!!!!
ma meg kellett állnom pár percre a gumisnál (nem a gumi miatt, boltoltunk) és következő párbeszéd zajlott le:
VW Sarahn-nal jólöltözött megál az úton (kb. tíz autó várakozott átgumizásra, + aki már előre bejelentkezett) és betipeg.
- Téli gumit szeretnék az autór.
-Persze van, használt vagy új, ár ettől eddig.
-Fel is szerelik?
-Igen, de váni kell, mert vannak ön elött.
-Mennyit?
- Hát, lehet, hogy 3- 4 órát, mert vannak előre bejelentett ügyfelek.
-Jó, akkor visszajövök.
-Mikor, mert akkor felírom és esetleg elrakjuk a kiválasztott gumit.
-Ja, nem ma, majd a jövő héten, addigra kevesebben lesznek. Addig meg majd picit lasabban megyek, mert aki tud vezetni, annak télen is jó a nyári gumi! Csak a feleségem divatozik.

Nem álltam meg, beszóltam. Durván, hangosan.
Mit mondtál a szaninak?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1047 Dátum: 2008. November 24. - 18:37:41 »

Ma este 8-kor találkoztunk a jéggé fagyott Hungária krt-n egy motorossal.Persze feküdt az úton és és örült annak,hogy a mögötte jövök nem mentek át a fején.
Én is ma végre felpakoltam a téli papucsokat...
Itt volt az ideje.
Más még most sem. Bár a tízest letaakarították és a helyi utcák egy részét is, még mindig volt olyan idióta, aki a nyári gumival erőlködött!!! Tegnap Atheeval azon morfondíroztunk, hogy a nyári papucsokon erölködő 7-es bukó bömös tulajának fejét ki kéne ütni a fülei közül, pedagogice, de hát sok hasonló idióta volt.
Tegnap én este fél 11 körül értem haza. Azt nem is tudom, Diablo mikorra futott be Esztergomba. Papíron mindenki felkészült a télre....
Legyen kötelező nálunk is a téli gumi!!!!
Ezt én is támogatom, mert amíg a felelőtlenek mások életével is játszanak, nem csak a magukéval, addig ezt törvényben kell elrendelni.
Azért ez nem ilyen egyszerű.Előbb talán el kellene kezdeni a kamionokra és a teherautókra való téli gumi gyártását.Mert ami nincs azt nem lehet feltenni.Már azon is csodálkozom hogy a buszokra legalább van 4évszakos.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1048 Dátum: 2008. November 24. - 18:42:24 »

Ma este 8-kor találkoztunk a jéggé fagyott Hungária krt-n egy motorossal.Persze feküdt az úton és és örült annak,hogy a mögötte jövök nem mentek át a fején.
Én is ma végre felpakoltam a téli papucsokat...
Itt volt az ideje.
Más még most sem. Bár a tízest letaakarították és a helyi utcák egy részét is, még mindig volt olyan idióta, aki a nyári gumival erőlködött!!! Tegnap Atheeval azon morfondíroztunk, hogy a nyári papucsokon erölködő 7-es bukó bömös tulajának fejét ki kéne ütni a fülei közül, pedagogice, de hát sok hasonló idióta volt.
Tegnap én este fél 11 körül értem haza. Azt nem is tudom, Diablo mikorra futott be Esztergomba. Papíron mindenki felkészült a télre....
Legyen kötelező nálunk is a téli gumi!!!!
Ezt én is támogatom, mert amíg a felelőtlenek mások életével is játszanak, nem csak a magukéval, addig ezt törvényben kell elrendelni.
Azért ez nem ilyen egyszerű.Előbb talán el kellene kezdeni a kamionokra és a teherautókra való téli gumi gyártását.Mert ami nincs azt nem lehet feltenni.Már azon is csodálkozom hogy a buszokra legalább van 4évszakos.
Nem gyártanak, vagy nem forgalmazzák? Akkor Ausztriában, ahol kötelező min járnak? De nem is rajtatok vagyok felháborodva. A magánautós meg vegye meg a télit. Ül a fazon egy több milliós verdában, én meg reszketek az életemerét, mert csúszik rám keresztben a nyári gumijain.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1049 Dátum: 2008. November 24. - 18:42:52 »

A buszokra a négy évszakos úgy kell érteni, hogy az van rajta tavasszal, nyáron, ősszel, és minő meglepetés: télen is! Tehát négy évszakos használat!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!