Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 00:14:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282690 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1005 Dátum: 2008. November 16. - 19:42:44 »

Ma a rendőrök nem dolgoztak. Budaör oda- vissza és nem igazotattak. Vagy már megunták?
Nem, mintha bánnám.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1006 Dátum: 2008. November 16. - 20:08:58 »

Zebra előtt két ifjú hölgy készül általmenni a túlsó oldalra, jön egy szabálytisztelő, és roppant udvarias buszsofőr, belenéz a bal tükrébe, látja, hogy a belső sávban jönnek, de legalább 50-60 méterre a busz mögött, a buszos megáll a zebra elött, és bal karját a biztonság kedvéért kinyújtja szinte a válláig, hogy jelezze a többieknek, hogy nem kifogyott az üzemanyag, nem sült be a motor, csak átengedné az elsőbbséggel rendelkező gyalogosokat az afrikai lovon keresztül. Erre mi történik, két személyautó, két furgon, és egy volánbusz lassítás nélkül elsöpör, vagy hatvannal a zebra előtt álló BKV busz mellett. Szerencsére a lányoknak intettem, hogy álljanak meg, mert jönnek a terroristák, így nem estek áldozatául az agressziónak. Ezek után a jó buszos berágott, és teljesen keresztbe fordult a két sávon, hogy mielőtt éhen halnának a gyalogos lányok, épségben átjuthassanak a másik oldalra. Milyen érdekes volt, meg tudtak állni az autók ebben a helyzetben már. Szóval ezentúl elsőre keresztbe állok, ha átengedni készülök védtelen hullajelölteket, legfeljebb beleállnak a busz oldalába, és egy darabig nem gyilkolhatnak kedvükre. Szóval szívesen kilőttem volna ma is egy tárat minimum, pedig galamblelkem van eredetileg. Oszama mit adna értük...? He
Én Stocz mellé is beülnék, met biztos onnan is lehet nem egy barmot látni. Főleg éjjel. Szombat éjjel...
Jövő héten kellene mennem egy kanyart Veled, hogy kiadjam a túlfűtött vehemenciámat a sok Bar_m autóson.
/mint múltkor a sorompós emberen.../
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1007 Dátum: 2008. November 16. - 20:37:27 »

A gyereküléses dologhoz annyit fűznék hozzá, hogy háttal nem lehet gyerekülést berakni, mert az pont a légzsák útjában van. A menetiránnyal szemben lévőben ülő gyerekhez el sem ér a kidurranó légzsák. Viszont Magyarországon semmilyen gyerekülést nem lehet előre berakni, még akkor sem, ha nincs vagy ki lehet kapcsolni a légzsákot.
Igen? Én úgy tudtam, hogy kikapcsolt légzsáknál, vagy ha nincs, menetiránynak háttal szabad bébihordót betenni.
Egy kicsit másra emlékeztem, Zavart de itt le van irva pontosan.
"Az első ülésen gyerekülés csak akkor szerelhető be, ha az üléshez légzsákot nem szereltek fel vagy a légzsákot kikapcsolták és ekkor is csak a menetiránynak háttal ültethető a gyermek."
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/gyerekul2/
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 16. - 20:39:50 írta Jani » Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1008 Dátum: 2008. November 16. - 21:18:09 »

A gyereküléses dologhoz annyit fűznék hozzá, hogy háttal nem lehet gyerekülést berakni, mert az pont a légzsák útjában van. A menetiránnyal szemben lévőben ülő gyerekhez el sem ér a kidurranó légzsák. Viszont Magyarországon semmilyen gyerekülést nem lehet előre berakni, még akkor sem, ha nincs vagy ki lehet kapcsolni a légzsákot.
Igen? Én úgy tudtam, hogy kikapcsolt légzsáknál, vagy ha nincs, menetiránynak háttal szabad bébihordót betenni.
Egy kicsit másra emlékeztem, Zavart de itt le van irva pontosan.
"Az első ülésen gyerekülés csak akkor szerelhető be, ha az üléshez légzsákot nem szereltek fel vagy a légzsákot kikapcsolták és ekkor is csak a menetiránynak háttal ültethető a gyermek."
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/gyerekul2/
Nyahhhh.....hülyének hülye vagyok, de nem teljesen!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1009 Dátum: 2008. November 17. - 07:04:33 »

http://www.langlovagok.hu/html/galeria/2692_0.shtml

Ugye a rendőr át a piroson....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1010 Dátum: 2008. November 17. - 15:03:40 »

Honnan veszed, hogy policáj volt? Mert fehér Astra?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1011 Dátum: 2008. November 17. - 18:05:12 »

Honnan veszed, hogy policáj volt? Mert fehér Astra?
Tetején rendőr antenna, rendőr kerekek!
Ezek helyi speckók...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1012 Dátum: 2008. November 17. - 21:21:39 »

Rendőrről jut eszembe.
Ma sem igazoltattak!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1013 Dátum: 2008. November 17. - 21:43:12 »

Rendőrről jut eszembe.
Ma sem igazoltattak!
Meguntak! Semmi újat nem tudtál mutatni nekik. Látták a sötét ablakod, a matricákat, majd a radart, végül a dupla fényt hátul, kész, már csak Te maradtál, de Te nem változol annyit naponta, talán, ha nem borotválkoznál szombatig, és igazi vén tengeri medvévé változnál, hát akkor talán újra érdeklődnének a rendőrök, de addig semmi. Esetleg tégy ki egy zászlót, Árpád sávosat persze, és fehér csíkokra írd fel, hogy már utálod a rendőröket, mert állandóan megállítottak, garantálom újra kedvencükké válhatnál. Egy próbát megérne! Neked persze! Szerdán még áll a minitali Gomboséknál! Akkor majd mindkettőnket elkaphatnak...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1014 Dátum: 2008. November 17. - 21:45:26 »

Rendőrről jut eszembe.
Ma sem igazoltattak!
Meguntak! Semmi újat nem tudtál mutatni nekik. Látták a sötét ablakod, a matricákat, majd a radart, végül a dupla fényt hátul, kész, már csak Te maradtál, de Te nem változol annyit naponta, talán, ha nem borotválkoznál szombatig, és igazi vén tengeri medvévé változnál, hát akkor talán újra érdeklődnének a rendőrök, de addig semmi. Esetleg tégy ki egy zászlót, Árpád sávosat persze, és fehér csíkokra írd fel, hogy már utálod a rendőröket, mert állandóan megállítottak, garantálom újra kedvencükké válhatnál. Egy próbát megérne! Neked persze! Szerdán még áll a minitali Gomboséknál! Akkor majd mindkettőnket elkaphatnak...
Inkább az történhetet, hogy ma csak helyileg közlekedtem, azt is csak az offtopic esztergomi technikával. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1015 Dátum: 2008. November 17. - 21:48:39 »

Rendőrről jut eszembe.
Ma sem igazoltattak!
Meguntak! Semmi újat nem tudtál mutatni nekik. Látták a sötét ablakod, a matricákat, majd a radart, végül a dupla fényt hátul, kész, már csak Te maradtál, de Te nem változol annyit naponta, talán, ha nem borotválkoznál szombatig, és igazi vén tengeri medvévé változnál, hát akkor talán újra érdeklődnének a rendőrök, de addig semmi. Esetleg tégy ki egy zászlót, Árpád sávosat persze, és fehér csíkokra írd fel, hogy már utálod a rendőröket, mert állandóan megállítottak, garantálom újra kedvencükké válhatnál. Egy próbát megérne! Neked persze! Szerdán még áll a minitali Gomboséknál! Akkor majd mindkettőnket elkaphatnak...
Inkább az történhetet, hogy ma csak helyileg közlekedtem, azt is csak az offtopic esztergomi technikával. Vigyorog
És az milyen?
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1016 Dátum: 2008. November 17. - 21:54:51 »

Rendőrről jut eszembe.
Ma sem igazoltattak!
Meguntak! Semmi újat nem tudtál mutatni nekik. Látták a sötét ablakod, a matricákat, majd a radart, végül a dupla fényt hátul, kész, már csak Te maradtál, de Te nem változol annyit naponta, talán, ha nem borotválkoznál szombatig, és igazi vén tengeri medvévé változnál, hát akkor talán újra érdeklődnének a rendőrök, de addig semmi. Esetleg tégy ki egy zászlót, Árpád sávosat persze, és fehér csíkokra írd fel, hogy már utálod a rendőröket, mert állandóan megállítottak, garantálom újra kedvencükké válhatnál. Egy próbát megérne! Neked persze! Szerdán még áll a minitali Gomboséknál! Akkor majd mindkettőnket elkaphatnak...
Inkább az történhetet, hogy ma csak helyileg közlekedtem, azt is csak az offtopic esztergomi technikával. Vigyorog
És az milyen?
Offtopic esztergomi?
Egy 11 éves Suzuki Swift. 151000 futott km-vel. Picit megkopva, de megbízható!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1017 Dátum: 2008. November 18. - 17:25:21 »

Na, ma majdnem hírré váltam. Megtámadott egy sárga veszedelem.
Balra szerettem volna fordulni a 10-ről. A terelőre húzódva várakoztam, indexelve, mögöttem kamion, vélhetőleg szépen felgyűlt autósor. Szemből folyamatosan, lassan csordogált a forgalom. Közeledett a Volános, csuklós Volvó. Villantott és intett. Én befordultam, de nem túl sportosan. Csakhogy a buszdirigens ugyanakkor rálépett a gázra, majd megnyomta a dudát. Engem max. 10 centivel hibázott el, a kisívben elé forduló Fordot viszont megtolta. Bevártam a helyszínelőt, mert én is láttam, hogy villantott, azért fordultam. A buszvezető váltig állította, hogy nem villantott, nem intett, a melette álló utasnak magyarázott!
Csakhogy a mögöttem álló kamionos is szerint is intett, hogy forduljak, forduljunk!
A rendőr engem felírt tanúnak, sajnos a Fordosnak lesz szaladgálása, mert alapállásból nem adott elsőbséget. Persze van két tanúja. A kamionos (helybéli) és én.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1018 Dátum: 2008. November 18. - 17:37:05 »

Na, ma majdnem hírré váltam. Megtámadott egy sárga veszedelem.
Balra szerettem volna fordulni a 10-ről. A terelőre húzódva várakoztam, indexelve, mögöttem kamion, vélhetőleg szépen felgyűlt autósor. Szemből folyamatosan, lassan csordogált a forgalom. Közeledett a Volános, csuklós Volvó. Villantott és intett. Én befordultam, de nem túl sportosan. Csakhogy a buszdirigens ugyanakkor rálépett a gázra, majd megnyomta a dudát. Engem max. 10 centivel hibázott el, a kisívben elé forduló Fordot viszont megtolta. Bevártam a helyszínelőt, mert én is láttam, hogy villantott, azért fordultam. A buszvezető váltig állította, hogy nem villantott, nem intett, a melette álló utasnak magyarázott!
Csakhogy a mögöttem álló kamionos is szerint is intett, hogy forduljak, forduljunk!
A rendőr engem felírt tanúnak, sajnos a Fordosnak lesz szaladgálása, mert alapállásból nem adott elsőbséget. Persze van két tanúja. A kamionos (helybéli) és én.
Akkor most lesz egy pár kellemetlen pillanata a tárgyaláson. 
Két tanút nem lehet tévedéssel vádolni. 
Ezt bebukta!   
A fordos meg nagy mázlista, hogy ott maradt 2 tanúja, hogy nem Ő volt a hunyó.  Mosolyog
Tetves dolog, ha lemond az elsőbbségéről és közben meggondolja! 
Olyan, mint mikor indexel valaki, majd visszakapcsolja és továbbmegy egyenesen! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1019 Dátum: 2008. November 18. - 17:48:27 »

Szerintem nem figyelt, egy nőnek magyarázott. Engem még elengedett volna, de a kisívben fordulót már nem? jó lesz, ha lelámpásítják ezt a kereszteződést.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!