Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 04:11:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282815 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #960 Dátum: 2008. November 09. - 17:34:14 »

Jövünk haza. Mecsek rali. Rendőr pont elém enged be egy verseny autót. Pécsig követem. Betartja a szabályokat!  Vigyorog Így is lehet, ha van benned felelősség.
Nem úgy a kapaszkodó sávban tötyögőnél, akit miután megelőztem lemamáztam rendesen. 1 lámpája égett elöl-- de nem tudom melyik!! Persze őkelme nem látott a kanyargós szerpentinből semmit. 

Azért a dombon fel kicsit nyargaltam a rali kocsi után. KÖZÚTI FORGALOMBAN ne merje senki szidni még az 1,4motorral szerelt Lacsit se!! Van ott erő épp elég Vigyorog
Szégyeld Magad! Pécsig kergettél egy WRC-t?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #961 Dátum: 2008. November 09. - 20:52:39 »

Jövünk haza. Mecsek rali. Rendőr pont elém enged be egy verseny autót. Pécsig követem. Betartja a szabályokat!  Vigyorog Így is lehet, ha van benned felelősség.
Nem úgy a kapaszkodó sávban tötyögőnél, akit miután megelőztem lemamáztam rendesen. 1 lámpája égett elöl-- de nem tudom melyik!! Persze őkelme nem látott a kanyargós szerpentinből semmit. 

Azért a dombon fel kicsit nyargaltam a rali kocsi után. KÖZÚTI FORGALOMBAN ne merje senki szidni még az 1,4motorral szerelt Lacsit se!! Van ott erő épp elég Vigyorog
Szégyeld Magad! Pécsig kergettél egy WRC-t?
Dehogy! A vákuum húúúúzott  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #962 Dátum: 2008. November 10. - 17:45:27 »

Ismét találkoztunk...!
    Csak ma gyalog jártamban, Ő (Golf GTI; K-s rendszámú) pedig parkolt, soför nélkül. Megismertem. Első találkozás- mikor ráfutottam utolérve, megnézte a csokornyakkendőt, majd mutat egy kigyorsítást 90-től 160-ig, igaz szélárnyékában, de nem tudott elnyúlni. A forgalom úgy hozta, Ő meg úgy gondolta, erőfitogtatásnak elég lesz. Tévedett, döbbenetére leléptem a következő kanyar előtt. Meg kell hagyni oldalról is meg előlről szépem mutatott- már a visszapillantóból amit látni lehetett.
Viszont ma volt időm és odahajoltam közelebbről is- tényleg formás!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #963 Dátum: 2008. November 10. - 19:20:15 »

Ismét találkoztunk...!
    Csak ma gyalog jártamban, Ő (Golf GTI; K-s rendszámú) pedig parkolt, soför nélkül. Megismertem. Első találkozás- mikor ráfutottam utolérve, megnézte a csokornyakkendőt, majd mutat egy kigyorsítást 90-től 160-ig, igaz szélárnyékában, de nem tudott elnyúlni. A forgalom úgy hozta, Ő meg úgy gondolta, erőfitogtatásnak elég lesz. Tévedett, döbbenetére leléptem a következő kanyar előtt. Meg kell hagyni oldalról is meg előlről szépem mutatott- már a visszapillantóból amit látni lehetett.
Viszont ma volt időm és odahajoltam közelebbről is- tényleg formás!
Bocsesz, de én elvesztettem a fonalat. Ismét? Kivel? Vagy ez volt az első történet? Kép róla?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #964 Dátum: 2008. November 11. - 17:30:14 »

Ismét találkoztunk...!
    Csak ma gyalog jártamban, Ő (Golf GTI; K-s rendszámú) pedig parkolt, soför nélkül. Megismertem. Első találkozás- mikor ráfutottam utolérve, megnézte a csokornyakkendőt, majd mutat egy kigyorsítást 90-től 160-ig, igaz szélárnyékában, de nem tudott elnyúlni. A forgalom úgy hozta, Ő meg úgy gondolta, erőfitogtatásnak elég lesz. Tévedett, döbbenetére leléptem a következő kanyar előtt. Meg kell hagyni oldalról is meg előlről szépem mutatott- már a visszapillantóból amit látni lehetett.
Viszont ma volt időm és odahajoltam közelebbről is- tényleg formás!
Bocsesz, de én elvesztettem a fonalat. Ismét? Kivel? Vagy ez volt az első történet? Kép róla?
Megismertem séta közben azt a városban parkoló fehér Golf GTI-t, akit néhány hete körbeautóztam külterületen, amit Ő nem akart- eléggé.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #965 Dátum: 2008. November 12. - 18:17:10 »

Ma délelött csúnya baleset volt a Pilisszentiván - Solymár úton, éppen a szentiváni tűzoltóság épülete elött. Pótos kamion kontra kombi Astra. A kamion a tűzoltóság elé csúszott, az Astr a szembeni árokba. Amikor arra jártam nem volt mentő. Az Astra eleje teljesen eltünt a B oszlopig, erővágók nyomait nem láttam a kasztni maradékán. Légzsákot sem. 
Ránézésre a nem túlélhető balesetek kategóriájaba tartozott.
Nem szeretem azt a szakaszt, mert pont egy völgy aljában van és mindenki mindig mindkét irányból száguld a forgalom pedig sűrü.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #966 Dátum: 2008. November 13. - 02:44:08 »

Ma délelött csúnya baleset volt a Pilisszentiván - Solymár úton, éppen a szentiváni tűzoltóság épülete elött. Pótos kamion kontra kombi Astra. A kamion a tűzoltóság elé csúszott, az Astr a szembeni árokba. Amikor arra jártam nem volt mentő. Az Astra eleje teljesen eltünt a B oszlopig, erővágók nyomait nem láttam a kasztni maradékán. Légzsákot sem. 
Ránézésre a nem túlélhető balesetek kategóriájaba tartozott.
Nem szeretem azt a szakaszt, mert pont egy völgy aljában van és mindenki mindig mindkét irányból száguld a forgalom pedig sűrü.

Meghalt a helyszínen.  A kamion még mindig ott van.
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 13. - 02:54:45 írta athee » Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #967 Dátum: 2008. November 13. - 08:21:55 »

Ma délelött csúnya baleset volt a Pilisszentiván - Solymár úton, éppen a szentiváni tűzoltóság épülete elött. Pótos kamion kontra kombi Astra. A kamion a tűzoltóság elé csúszott, az Astr a szembeni árokba. Amikor arra jártam nem volt mentő. Az Astra eleje teljesen eltünt a B oszlopig, erővágók nyomait nem láttam a kasztni maradékán. Légzsákot sem. 
Ránézésre a nem túlélhető balesetek kategóriájaba tartozott.
Nem szeretem azt a szakaszt, mert pont egy völgy aljában van és mindenki mindig mindkét irányból száguld a forgalom pedig sűrü.

Meghalt a helyszínen.  A kamion még mindig ott van.
Lánglovagokon a képek.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #968 Dátum: 2008. November 13. - 13:07:27 »

Ma is volt egy érdekes kalandom az M3-on! Haladok a belsőben 140-nel, egyszercsak a külsőben 100-zal tötyörgő clio van index nélkül jön át elém. A primitív-bunkó hagyott 8-10 métert a lassulásra. Elég jól felpumpálta az agyam, mert épp hogy nem toltam neki a ..... Aztán meg értetlenkedett a rosszindulatú fajtája, pedig megmentettem az életét!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #969 Dátum: 2008. November 13. - 13:53:39 »

Erzsébet hídról lefelé a Ferenciek terére mennék, de egy Renault Laguna elmebeteg pilótája módosítani akarta számomra az útvonalat, és azt akarta, hogy a Mátyás pincébe menjek, mert kitolt a kanyarodó sávba. De pechére én azért előrébb voltam, és szépen visszaküzdöttem magam, és buszom a buszsávba, amit a kedves bolond cudarul viselt, mivel eléggé keresztbe kellett vissza hoznom a kocsit, így őkelme nem befordulni, még menni sem tudott. természetesen halálosan megsértődött, dudált, magában üvölthetett, mert hallani nem hallottam, de a tükörből láttam eltorzult arcocskáját, ami így jól passzolt torz egyéniségéhez. Miért van az, hogy csak a busz leelőzve, leszorítva kell jobbra kanyarodni, ahová egyébként a nagy terjedelmű járműtől úgysem láthat be. Mi van akkor, ha történetesen valami előre, számára nem láthatott akadály van? ( gyalogos, autó, útfelbontás, stb.) Ilyenkor majd kersztbe ott marad, és így jut el a Ferenciek terére. Persze ez más helyre is igaz, de itt 100-ból 95 így kanyarodik le! Az eszébe (sic), se jut, hogy a busz mögé besoroljon ,és úgy forduljon be.
Továbbra is jöhet bárki egy körre, hogy lássa mit kell naponta kivédeni, kibírni nekünk a közlekedésnek nevezett emeltszintű túlélő show-ban.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #970 Dátum: 2008. November 13. - 16:04:57 »

Ma egy minitali keretében Jopekkel elégedetten vettük tudomásul, hogy a rendőrök szépen felcetlizték a mozgássérült parkolóhelyeken (madara tecsó parkolója) várakozó SUDRIBUNKÓ, VAK, TOMPAAGYÚ véglények járgányait. Sajnos csak egy kört mentek. Akkor.
Mert fél óra múlva, amikor fizettem és kijöttem, ismét ott voltak. És büntettek.
És hízott a májam. Mert az a piros Opeles 40-es műtyúk, akit Jopek tanácsára NEM figyelmeztettem, hogy hová parkol, toporzékolt a dühtől. Mert felcetlizték.
Arra hivatkozott a rendőrnek, hogy nem látta a táblát. Mire a rendőr: akkor bevonom a jogosítványát, mert ilyen rossz látással nem vezethet! (Biztos hallgatóztak ,mert épp elötte mondtam , hogy mit kell ilyenre válaszolni). Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megérdemlik! Káröröm? Vállalom!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #971 Dátum: 2008. November 13. - 16:38:46 »

Ma egy minitali keretében Jopekkel elégedetten vettük tudomásul, hogy a rendőrök szépen felcetlizték a mozgássérült parkolóhelyeken (madara tecsó parkolója) várakozó SUDRIBUNKÓ, VAK, TOMPAAGYÚ véglények járgányait. Sajnos csak egy kört mentek. Akkor.
Mert fél óra múlva, amikor fizettem és kijöttem, ismét ott voltak. És büntettek.
És hízott a májam. Mert az a piros Opeles 40-es műtyúk, akit Jopek tanácsára NEM figyelmeztettem, hogy hová parkol, toporzékolt a dühtől. Mert felcetlizték.
Arra hivatkozott a rendőrnek, hogy nem látta a táblát. Mire a rendőr: akkor bevonom a jogosítványát, mert ilyen rossz látással nem vezethet! (Biztos hallgatóztak ,mert épp elötte mondtam , hogy mit kell ilyenre válaszolni). Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megérdemlik! Káröröm? Vállalom!

Nagyszerű, megérdemelte.
Ha szólsz neki, akkor holnap fog odaállni.
Egyébként meg tényleg nehéz észrevenni egy 2 méteres oszlopon elhelyezett 50x50-es táblát! Mennyenmáá!!! He
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #972 Dátum: 2008. November 13. - 17:41:15 »

Ma egy minitali keretében Jopekkel elégedetten vettük tudomásul, hogy a rendőrök szépen felcetlizték a mozgássérült parkolóhelyeken (madara tecsó parkolója) várakozó SUDRIBUNKÓ, VAK, TOMPAAGYÚ véglények járgányait. Sajnos csak egy kört mentek. Akkor.
Mert fél óra múlva, amikor fizettem és kijöttem, ismét ott voltak. És büntettek.
És hízott a májam. Mert az a piros Opeles 40-es műtyúk, akit Jopek tanácsára NEM figyelmeztettem, hogy hová parkol, toporzékolt a dühtől. Mert felcetlizték.
Arra hivatkozott a rendőrnek, hogy nem látta a táblát. Mire a rendőr: akkor bevonom a jogosítványát, mert ilyen rossz látással nem vezethet! (Biztos hallgatóztak ,mert épp elötte mondtam , hogy mit kell ilyenre válaszolni). Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megérdemlik! Káröröm? Vállalom!

Nagyszerű, megérdemelte.
Ha szólsz neki, akkor holnap fog odaállni.
Egyébként meg tényleg nehéz észrevenni egy 2 méteres oszlopon elhelyezett 50x50-es táblát! Mennyenmáá!!! He
Túl bunkó dolog azt kívánni az ilyennek, hogy egyszer az életben tudja meg, milyen dolog kerekesszékben a parkoló túlsó feléből elvánszorogni a bejáratig? Vagy ne csak egyszer....
Soha nem vinne rá a lélek, hogy elfoglaljam az ilyen helyeket! De lehet, hogy én vagyok túl mimóza és ez manapság sport? Hmmm..
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #973 Dátum: 2008. November 13. - 18:27:38 »

Ma egy minitali keretében Jopekkel elégedetten vettük tudomásul, hogy a rendőrök szépen felcetlizték a mozgássérült parkolóhelyeken (madara tecsó parkolója) várakozó SUDRIBUNKÓ, VAK, TOMPAAGYÚ véglények járgányait. Sajnos csak egy kört mentek. Akkor.
Mert fél óra múlva, amikor fizettem és kijöttem, ismét ott voltak. És büntettek.
És hízott a májam. Mert az a piros Opeles 40-es műtyúk, akit Jopek tanácsára NEM figyelmeztettem, hogy hová parkol, toporzékolt a dühtől. Mert felcetlizték.
Arra hivatkozott a rendőrnek, hogy nem látta a táblát. Mire a rendőr: akkor bevonom a jogosítványát, mert ilyen rossz látással nem vezethet! (Biztos hallgatóztak ,mert épp elötte mondtam , hogy mit kell ilyenre válaszolni). Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megérdemlik! Káröröm? Vállalom!

Nagyszerű, megérdemelte.
Ha szólsz neki, akkor holnap fog odaállni.
Egyébként meg tényleg nehéz észrevenni egy 2 méteres oszlopon elhelyezett 50x50-es táblát! Mennyenmáá!!! He
Túl bunkó dolog azt kívánni az ilyennek, hogy egyszer az életben tudja meg, milyen dolog kerekesszékben a parkoló túlsó feléből elvánszorogni a bejáratig? Vagy ne csak egyszer....
Soha nem vinne rá a lélek, hogy elfoglaljam az ilyen helyeket! De lehet, hogy én vagyok túl mimóza és ez manapság sport? Hmmm..
Ja, magyar ötletre bevezetik a következő para- olimpiára: kerekesszékes parkolóhely keresés, és tömött szatyrokkal való manőverezés a sután álló kocsik között. A győztes jutalma, hogy élve elérje hátramaradt kocsiját, és a vásárolt holmi nagy részét még össze is szedheti a földről, mert persze közben kiszóródott, mert direkt szakadósra csinálták, hogy komolyabb kihívásnak vehessék az arra érdemes olimpikonok.
Akik miatt meg ezt végig kell csinálniuk, hát azoknak a kocsijának mind a négy kerekének gumiját szakszerűen légteleníteném, és kezüket, lábukat két hónapra (először csak!) begipszelném, hogy ők is gyakorolhassanak. Kacsint Vigyorog
Cap, Kedves Fiam! Jelen esetben nem haragszom az amúgy csúnya dolognak tartott kárörvendésednek, mert ebben sem vagy egyedül! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #974 Dátum: 2008. November 13. - 19:23:42 »

Ma egy minitali keretében Jopekkel elégedetten vettük tudomásul, hogy a rendőrök szépen felcetlizték a mozgássérült parkolóhelyeken (madara tecsó parkolója) várakozó SUDRIBUNKÓ, VAK, TOMPAAGYÚ véglények járgányait. Sajnos csak egy kört mentek. Akkor.
Mert fél óra múlva, amikor fizettem és kijöttem, ismét ott voltak. És büntettek.
És hízott a májam. Mert az a piros Opeles 40-es műtyúk, akit Jopek tanácsára NEM figyelmeztettem, hogy hová parkol, toporzékolt a dühtől. Mert felcetlizték.
Arra hivatkozott a rendőrnek, hogy nem látta a táblát. Mire a rendőr: akkor bevonom a jogosítványát, mert ilyen rossz látással nem vezethet! (Biztos hallgatóztak ,mert épp elötte mondtam , hogy mit kell ilyenre válaszolni). Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megérdemlik! Káröröm? Vállalom!

Nagyszerű, megérdemelte.
Ha szólsz neki, akkor holnap fog odaállni.
Egyébként meg tényleg nehéz észrevenni egy 2 méteres oszlopon elhelyezett 50x50-es táblát! Mennyenmáá!!! He
Tényleg megérdemelték!  Többször kellene ilyen ellenőrzés!!!   Vigyorog
Én sem parkolok oda, csak ha velem van a "kedvezményezett"!
Sőt, még néha akkor sem, mert féltem az üvegemet a betöréstől és kártya ellopásától...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!