Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 04:19:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282844 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #945 Dátum: 2008. November 05. - 16:41:39 »

Weres! Ez volt a büntid, mert, ha erre jártál, benézhettél volna hozzánk. Kacsint
Ma egy tár kevés lett volna, egy olyan fordulóm volt, hogy a forgópisztolyomat után kellett volna tölteni. De szerencséjükre nem volt nálam, még mindig a boltban van- sajnos hál' Istennek! Viszont egy csoda is történt, jelentettem is rögtön a püspöknek: szép, nagy, és új Audi úgy kanyarodott jobbra, hogy előtte nem előzött meg, szépen besorolt mögém, majd nyugodtan befordult. Igaz a rendszámát nem láttam, más országokban is kapható talán? He
Ma, ha LadLac komám, aki híres a hidegvéréről, ha közlekedésről volna szó, hát ha velem lett volna, néhányszor biztosan kérte volna, hogy nyissam ki az ajtót, mert sürgős dolga volna. Igaz, most már előzetesben lenne, és éjjel rácsok lennének a csillagokon. Abban a kritikus körben 11-et számoltam, aki kirívó dolgot művelt a közlekedésben.
Sztorit olvastunk a MAN-os teherautósról a fórumon. Lehet, hogy cartársunk volt a nevelő? Meatloaf! Ne szerénykedj! Büszkék vagyunk Rád! (Ha Te voltál volna)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #946 Dátum: 2008. November 05. - 16:38:45 »

Faterom úgy hívja ezeket a véglényeket, hogy "Tisztelt Barom Úr!".

Egyébként többségük egész normális, ameddig be nem ül a státusszimbólumba.  Zavart
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #947 Dátum: 2008. November 05. - 17:07:19 »

Faterom úgy hívja ezeket a véglényeket, hogy "Tisztelt Barom Úr!".

Egyébként többségük egész normális, ameddig be nem ül a státusszimbólumba.  Zavart
Aminek az árát, szorgos, kemény, becsületes, leadózott munkával kereste meg természetesen, ezt nem szabad elfelejtenünk. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #948 Dátum: 2008. November 05. - 17:09:08 »

Faterom úgy hívja ezeket a véglényeket, hogy "Tisztelt Barom Úr!".

Egyébként többségük egész normális, ameddig be nem ül a státusszimbólumba.  Zavart
Aminek az árát, szorgos, kemény, becsületes, leadózott munkával kereste meg természetesen, ezt nem szabad elfelejtenünk. Kacsint
Van, aki igen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #949 Dátum: 2008. November 05. - 17:46:34 »

Weres! Ez volt a büntid, mert, ha erre jártál, benézhettél volna hozzánk. Kacsint
Ma egy tár kevés lett volna, egy olyan fordulóm volt, hogy a forgópisztolyomat után kellett volna tölteni. De szerencséjükre nem volt nálam, még mindig a boltban van- sajnos hál' Istennek! Viszont egy csoda is történt, jelentettem is rögtön a püspöknek: szép, nagy, és új Audi úgy kanyarodott jobbra, hogy előtte nem előzött meg, szépen besorolt mögém, majd nyugodtan befordult. Igaz a rendszámát nem láttam, más országokban is kapható talán? He
Ma, ha LadLac komám, aki híres a hidegvéréről, ha közlekedésről volna szó, hát ha velem lett volna, néhányszor biztosan kérte volna, hogy nyissam ki az ajtót, mert sürgős dolga volna. Igaz, most már előzetesben lenne, és éjjel rácsok lennének a csillagokon. Abban a kritikus körben 11-et számoltam, aki kirívó dolgot művelt a közlekedésben.
Sztorit olvastunk a MAN-os teherautósról a fórumon. Lehet, hogy cartársunk volt a nevelő? Meatloaf! Ne szerénykedj! Büszkék vagyunk Rád! (Ha Te voltál volna)
Nem én voltam ,de hasonlóképpen járnék el. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #950 Dátum: 2008. November 06. - 11:54:46 »

Sajnos az emberek egy hányada még mindig nincs tisztában a szabályokkal. Attól félek, ha eddig nem kaptak új infókat, ezután sem fognak, mert nem érdekli őket. Pedig nem kell sok IQ egy kis olvasáshoz vagy tévézéshez. Autópályán a jobbra tarts csak a kamionokra vonatkozik, szerintük. Tehát a kisbusszal mehet végig a belső sávban, annak ellenére, hogy a külső üres és természetes neki, hogy mögötte torlódnak. Ezt szoktam én rosszindulatnak nevezni, bár biztos van aki ennél is butább (mint a románok).Ekkor pár kilóméter megtétele után szoktam jómagam külső sávból elhaladni mellette és ott is maradok, mert üres. Na de a mai szani mutogatott, meg fenyegetőzött a haverjával egyetemben. Aki ismer, tudja hogy az igazságtalanságot és bármely fokú rosszindulatot nem bírom elviselni és ilyenkor jön, hogy megőrülök.  :fejelfalnak: Kommunikáltunk egy keveset 100-nál tükörből. Aztán próbált utolérni, de jó barátom off 1.6-os zafira on nem hagyott cserben. Szerencsére egy idő után megunta, hogy nem bírja a tempót, pedig csak 145-ig mentem fel. Aztán később egy kamion miatt utolért és teljesen kultúráltan viselkedtünk, értem ezalatt hogy semmi kommunikáció. Jobb is így, mert nem akarok börtönbe menni vagy meghalni!  :non:
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #951 Dátum: 2008. November 06. - 19:22:43 »

Ma láttam egy roppant szimpatikus robogóst, aki a gyalogos zebrán motorozott át. 
Majdnem elütötte egy szabályosan kanyarodó autó, aki elengedte a gyalogosokat, csak a száguldó robogót alig vette észre. 
Ezek után még a robogós oktatta ki az autóst, hogy miért nem ad neki elsőbbséget! 
/Én az arcát kitéptem volna a sisak alól.../ 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #952 Dátum: 2008. November 07. - 13:40:52 »

Captainb tolat:
bip ...... krsszzzrcsnyiiiiik.
Meghúztam a lökhárítót jobb oldalt, hátul.         A tükörből nem láttam, a radar ott nem észlelhette (jobbra tolattam), a fiam műanyag biciklije ottfelejtődött az autóbeállóban.
Megnéztem, a lökhárító karcolódott, a kasztnin nem látok sérülést. A bringa viszont oda.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #953 Dátum: 2008. November 07. - 14:12:15 »

Captainb tolat:
bip ...... krsszzzrcsnyiiiiik.
Meghúztam a lökhárítót jobb oldalt, hátul.         A tükörből nem láttam, a radar ott nem észlelhette (jobbra tolattam), a fiam műanyag biciklije ottfelejtődött az autóbeállóban.
Megnéztem, a lökhárító karcolódott, a kasztnin nem látok sérülést. A bringa viszont oda.
Sajnos ezt nem tudhattuk előre, mert ha tudjuk, akkor mindkét oldalra, és előre is tettünk volna egy- egy egységet.
Persze inkább a bringa, mint az unokám, vigasztaljon ez! A másik lehetőség, hogy hozzáértő segédszemélyzetet hívsz, ha tolatnod kell, hogy integessenek, kiabáljanak, vigyék el az útból a bringát. Még az sem rossz, hogy kerti tolatásnál előbb körbejárod az autót, és memorizálod a látottakat. Kacsint Vigyorog
Ha pedig volt "bip", de nem láttál semmit, akkor pláne ki kellett volna szállni, hogy mi a csuda lehet ott, amiért "bipezett"? He Kacsint
Engem speciel, bevallom, már legalább kétszer megvédett a radar a bosszúságtól. Kacsint Vigyorog (már megtérült!) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #954 Dátum: 2008. November 07. - 14:25:02 »

Ma a Szent Gellért téren negyed egy körül két taxi tette tönkre egymást, úgy, hogy a Skodás még átrepült a túlsó oldalra, ott nekiütközött egy álló kocsinak, amit rátolt a mellette állónak, mert szegényeknek éppen pirosuk volt, így álltak. A másik a katarzis után megállt keresztben az úton, hiányzó elejével, és ez a szegény egy Lacetti sedan volt. Lehet, hogy majd a "Lánglovagokban" láthatóak lesznek, mert jelentős baleset volt. Csak álltunk a pirosban, majd hatalmas csattanásra figyeltünk fel, és láttuk a két taxi összeütközésének végét, és a továbbrepülő Skodást. Ha nincs az a két szerencsétlen autó, akkor lehet, hogy a Dunáig meg sem állt volna? Az anyagi kár iszonyatos, személyi sérülésről nem tudhatunk, mert közben tovább kellett menni, de gyanítom, hogy volt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #955 Dátum: 2008. November 07. - 14:31:11 »

Ma a Szent Gellért téren negyed egy körül két taxi tette tönkre egymást, úgy, hogy a Skodás még átrepült a túlsó oldalra, ott nekiütközött egy álló kocsinak, amit rátolt a mellette állónak, mert szegényeknek éppen pirosuk volt, így álltak. A másik a katarzis után megállt keresztben az úton, hiányzó elejével, és ez a szegény egy Lacetti sedan volt. Lehet, hogy majd a "Lánglovagokban" láthatóak lesznek, mert jelentős baleset volt. Csak álltunk a pirosban, majd hatalmas csattanásra figyeltünk fel, és láttuk a két taxi összeütközésének végét, és a továbbrepülő Skodást. Ha nincs az a két szerencsétlen autó, akkor lehet, hogy a Dunáig meg sem állt volna? Az anyagi kár iszonyatos, személyi sérülésről nem tudhatunk, mert közben tovább kellett menni, de gyanítom, hogy volt.
A hátsó ajtó kilincseket leszedted? Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #956 Dátum: 2008. November 07. - 14:36:21 »

Ma a Szent Gellért téren negyed egy körül két taxi tette tönkre egymást, úgy, hogy a Skodás még átrepült a túlsó oldalra, ott nekiütközött egy álló kocsinak, amit rátolt a mellette állónak, mert szegényeknek éppen pirosuk volt, így álltak. A másik a katarzis után megállt keresztben az úton, hiányzó elejével, és ez a szegény egy Lacetti sedan volt. Lehet, hogy majd a "Lánglovagokban" láthatóak lesznek, mert jelentős baleset volt. Csak álltunk a pirosban, majd hatalmas csattanásra figyeltünk fel, és láttuk a két taxi összeütközésének végét, és a továbbrepülő Skodást. Ha nincs az a két szerencsétlen autó, akkor lehet, hogy a Dunáig meg sem állt volna? Az anyagi kár iszonyatos, személyi sérülésről nem tudhatunk, mert közben tovább kellett menni, de gyanítom, hogy volt.
A hátsó ajtó kilincseket leszedted? Vigyorog
Ez már igazi Janis volt! Jót nevettem. Sajnos a buszt nem hagyhattam ott, így majd utána nézek, hogy hová vitték a roncsot? Kinek mi kéne? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #957 Dátum: 2008. November 07. - 19:29:47 »

Captainb tolat:
bip ...... krsszzzrcsnyiiiiik.
Meghúztam a lökhárítót jobb oldalt, hátul.         A tükörből nem láttam, a radar ott nem észlelhette (jobbra tolattam), a fiam műanyag biciklije ottfelejtődött az autóbeállóban.
Megnéztem, a lökhárító karcolódott, a kasztnin nem látok sérülést. A bringa viszont oda.
Sajnos ezt nem tudhattuk előre, mert ha tudjuk, akkor mindkét oldalra, és előre is tettünk volna egy- egy egységet.
Persze inkább a bringa, mint az unokám, vigasztaljon ez! A másik lehetőség, hogy hozzáértő segédszemélyzetet hívsz, ha tolatnod kell, hogy integessenek, kiabáljanak, vigyék el az útból a bringát. Még az sem rossz, hogy kerti tolatásnál előbb körbejárod az autót, és memorizálod a látottakat. Kacsint Vigyorog
Ha pedig volt "bip", de nem láttál semmit, akkor pláne ki kellett volna szállni, hogy mi a csuda lehet ott, amiért "bipezett"? He Kacsint
Engem speciel, bevallom, már legalább kétszer megvédett a radar a bosszúságtól. Kacsint Vigyorog (már megtérült!) Kacsint Vigyorog
A sérülés nem komoly, "csak" a lakk. a "bip" meg csak akkor volt, amikor betettem rückerck-be.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #958 Dátum: 2008. November 07. - 19:32:49 »

Ma a Szent Gellért téren negyed egy körül két taxi tette tönkre egymást, úgy, hogy a Skodás még átrepült a túlsó oldalra, ott nekiütközött egy álló kocsinak, amit rátolt a mellette állónak, mert szegényeknek éppen pirosuk volt, így álltak. A másik a katarzis után megállt keresztben az úton, hiányzó elejével, és ez a szegény egy Lacetti sedan volt. Lehet, hogy majd a "Lánglovagokban" láthatóak lesznek, mert jelentős baleset volt. Csak álltunk a pirosban, majd hatalmas csattanásra figyeltünk fel, és láttuk a két taxi összeütközésének végét, és a továbbrepülő Skodást. Ha nincs az a két szerencsétlen autó, akkor lehet, hogy a Dunáig meg sem állt volna? Az anyagi kár iszonyatos, személyi sérülésről nem tudhatunk, mert közben tovább kellett menni, de gyanítom, hogy volt.
A hátsó ajtó kilincseket leszedted? Vigyorog
Ez már igazi Janis volt! Jót nevettem. Sajnos a buszt nem hagyhattam ott, így majd utána nézek, hogy hová vitték a roncsot? Kinek mi kéne? He Kacsint Vigyorog
Elhagytad a helyszínt, Kilincsek nélkül? Látod, ha ott maradsz szemtanúnak...
Egyébkén milyen erős kis gépünk van! Megröptette az Octaviát - mert gondolom az volt.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #959 Dátum: 2008. November 08. - 22:41:49 »

Jövünk haza. Mecsek rali. Rendőr pont elém enged be egy verseny autót. Pécsig követem. Betartja a szabályokat!  Vigyorog Így is lehet, ha van benned felelősség.
Nem úgy a kapaszkodó sávban tötyögőnél, akit miután megelőztem lemamáztam rendesen. 1 lámpája égett elöl-- de nem tudom melyik!! Persze őkelme nem látott a kanyargós szerpentinből semmit. 

Azért a dombon fel kicsit nyargaltam a rali kocsi után. KÖZÚTI FORGALOMBAN ne merje senki szidni még az 1,4motorral szerelt Lacsit se!! Van ott erő épp elég Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!