Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 06:24:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282912 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #930 Dátum: 2008. Október 30. - 15:20:32 »

Itt vörösváron kiáll az út mellé szolgálata lejárta után, hogy az isklások baj nélkül mehessenek át a zebrán, de mintha ott sem lenne!

Már nem sokáig kell ott állnia.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #931 Dátum: 2008. Október 31. - 17:05:43 »

Itt vörösváron kiáll az út mellé szolgálata lejárta után, hogy az isklások baj nélkül mehessenek át a zebrán, de mintha ott sem lenne!

Már nem sokáig kell ott állnia.

Nem követem olyan nagyon szűk pátriárkánk eseményeit. Lelámpázzák a 10-t? Mert reggel azért viszem a kölköt suliba, mert a 10-es túloldalára születni kell.
Hogyhogy nem dolgozol?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #932 Dátum: 2008. Október 31. - 17:24:01 »

Itt vörösváron kiáll az út mellé szolgálata lejárta után, hogy az isklások baj nélkül mehessenek át a zebrán, de mintha ott sem lenne!

Már nem sokáig kell ott állnia.

Nem követem olyan nagyon szűk pátriárkánk eseményeit. Lelámpázzák a 10-t? Mert reggel azért viszem a kölköt suliba, mert a 10-es túloldalára születni kell.
Hogyhogy nem dolgozol?

Be bizony. A Szántói elágba, illetve egyel lejjebb lévő kereszteződésbe lesz lámpa. Ma délután 20 percet álltam a kapuba, mire valaki kiengedett!
Holnap ünnep van. Zárva vannak a boltok, így én is pihenek. Majd vasárnap.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #933 Dátum: 2008. Október 31. - 17:32:40 »

Itt vörösváron kiáll az út mellé szolgálata lejárta után, hogy az isklások baj nélkül mehessenek át a zebrán, de mintha ott sem lenne!

Már nem sokáig kell ott állnia.

Nem követem olyan nagyon szűk pátriárkánk eseményeit. Lelámpázzák a 10-t? Mert reggel azért viszem a kölköt suliba, mert a 10-es túloldalára születni kell.
Hogyhogy nem dolgozol?

Be bizony. A Szántói elágba, illetve egyel lejjebb lévő kereszteződésbe lesz lámpa. Ma délután 20 percet álltam a kapuba, mire valaki kiengedett!
Holnap ünnep van. Zárva vannak a boltok, így én is pihenek. Majd vasárnap.
Én a szántói elágban közlekedem, mert arra lakom. Nem rossz, de tudod milyen dugó lesz ebből? Lásd ürömi lámpa...
Inkább elkerülő kellene már.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #934 Dátum: 2008. Október 31. - 17:36:32 »

Itt vörösváron kiáll az út mellé szolgálata lejárta után, hogy az isklások baj nélkül mehessenek át a zebrán, de mintha ott sem lenne!

Már nem sokáig kell ott állnia.

Nem követem olyan nagyon szűk pátriárkánk eseményeit. Lelámpázzák a 10-t? Mert reggel azért viszem a kölköt suliba, mert a 10-es túloldalára születni kell.
Hogyhogy nem dolgozol?

Be bizony. A Szántói elágba, illetve egyel lejjebb lévő kereszteződésbe lesz lámpa. Ma délután 20 percet álltam a kapuba, mire valaki kiengedett!
Holnap ünnep van. Zárva vannak a boltok, így én is pihenek. Majd vasárnap.
Én a szántói elágban közlekedem, mert arra lakom. Nem rossz, de tudod milyen dugó lesz ebből? Lásd ürömi lámpa...
Inkább elkerülő kellene már.

Na ja, de az sem állapot, hogy Szántó felől nem lehet kijönni. Elkerülőt az elkövetkezendő 5 évben el sem kezdik.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #935 Dátum: 2008. Október 31. - 18:31:13 »

Ma egyirányú utcából  szerettem volna kikanyarodni. Néni, aki erre felé indexelt meg csak nézett. Mutattam neki, hogy kerek tábla, piros alapon, fehér csík vízszintesen. Erre intett, hogy kösz, tudja, és bekanyarodott mellém szemből az egyirányúba!
Nem csak hülye volt, hanem pofátlan is! Szinte még nekem volt kellemetlen ...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #936 Dátum: 2008. Október 31. - 21:12:03 »

Én azt szeretném tudni, hogy Gidy és Stocz hogyan képes ezt kibírni?
Jopek, én haladok a korral, beszerzek egy 9mm-est.
 
Stocz, Mottika, Meatloaf, és én mazohisták vagyunk! A 9 mm-es elég? A Kalasnyikov nem jobb? Kacsint Vigyorog Vagy olyan autó kell, ami felér egy T-34 essel? Ural? Kraz?
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 01. - 22:19:27 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #937 Dátum: 2008. Október 31. - 21:14:12 »

A jó Isten áldja meg azt a Rigipses szánalmat, meg a családját! Simán rámváltott sávot a rosszindulatú .... Még a dudálásra sem reagált, még jó hogy fékezés közben volt menekülési útvonalam. És még volt pofája flegmán visszadudálni. Szemét egy ember lehet az ilyen. Dehát APU tanácsára nem mentem utána, ez a szerencséje, meg nekem is. HIHETETLEN! 
 
Tudtam Weres, hogy jó úton haladsz! Büszke vagyok Rád! Ez a hosszabb élet titka is, ne feledd! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #938 Dátum: 2008. November 01. - 19:59:08 »

Még délelőtt, túl a kegyeleti járaton, menet közben koppanás - bal tükör besimult. A szemből kerékpárost kikerülő egy pill. alatt manöverezett. Szerencsére a sűrű forgalom miatt kicsi volt a tempó -utólag kipolíroztam, de rosszabbra számítottam.
Közvetlenül  előtte kerékpárt áttóló nő, takarásból "átsietett" volna előttem, kb. 40-ről kellett vészfékeznem. Ő mikor észrevett lebénult előttem, majd csak hebegett "bocsánat", mire végre megmozdult. Valószínű ilyenkor nincs ok bízni a szerencsében.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #939 Dátum: 2008. November 03. - 11:34:54 »

Ma nem siettem sehova, ezért előzékenyen elengedtem minden gyalogost, biciklis, teherautóst a forgalom akadályozása nélkül. Ha nem siet az ember olyan jó fej tud lenni, nem?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #940 Dátum: 2008. November 03. - 11:54:01 »

Ma nem siettem sehova, ezért előzékenyen elengedtem minden gyalogost, biciklis, teherautóst a forgalom akadályozása nélkül. Ha nem siet az ember olyan jó fej tud lenni, nem?  Vigyorog
Csak a sok bamba gyalogos nehogy felbosszantson. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #941 Dátum: 2008. November 03. - 19:37:13 »

Ma nem siettem sehova, ezért előzékenyen elengedtem minden gyalogost, biciklis, teherautóst a forgalom akadályozása nélkül. Ha nem siet az ember olyan jó fej tud lenni, nem?  Vigyorog
 
Mondtam, hogy Weres megjavult! Nem sietett, kedves volt, és jól érezte magát, hát nem csoda, hiszen nem kell rohanni mindig, élni is kell! Vigyorog
Weres olyan jó már, hogy felkérem, hogy legyen a kicsiknek rendezendő ünnepségen a Mikulás. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #942 Dátum: 2008. November 04. - 19:34:34 »

Ez nem velem történt meg, hanem Futee kollégával a chevyklubos oldalról. Remélem nektek is tetszik a sztori.

Idézet
Egy jóleső kis sztori!

Üllői út ma. Határ úttól kifele 1-1 sáv az egész. Határ út fele áll a sor...szembe néha egy egy autó. Visszapillantóba látom bömbis bunkó barátunk, azaz "tripla B" erősen teper a szembesávba ,halad a forgalommal szemben és hosszasan előzi a sor. (legalább 30-40 autot hagyott le) Elment mellettem is. Ekkor volt a jóóóóó. Nagy dög MAN nyergesvontató jön szembe.  hahota hahota Na mondom micsinálsz most "tripla B". Ekkor jött a , indexel hogy jönne befele....de az autosok széépen annyira egymásraálltak hogy esélytelen volt bejönnie...a sor állt. Mutogat dudál a 3 al elöttem állo autosnak hogy ö oda bemenne. Nem talált benne partnert. Csak széttárta karját. Üvöltött a böbmbis csapkodta a kormányt, vörös fej, dagado erek a nyakán (Baloldaltjárda és épületek voltak, jobbra villamosvgány, elzárt területen). Közben a man elkezdett dudálni, felkapcsolta mind ahány lámpája volt (tetjén 4, alul 2 ködpilács, sima tompitott, közben refivel villogott és tülkölt) és rohamosan közelitett. Bömbis könyörgött hogy na valaki engedje be....nem nyert.... Mondom ezt megérdemled. Tolatolámpa felvillan...és szépen elkezdett tolatni visszafele....man meg tolta villogott és refizett, ütemes dudálással kisérve. Sok embernek tetszett, gyalogosok is megálltak, autosok vigyorogtak...én is. Aztán bal oldalt volt egy kis üres hely....10cm-es padka..."tripla B" felkoppan oda....ráált a járdára. Megjegyzem nem finoman ment fel. Man beállt elé. megállt. Sofőr kiszállt és odament a bömbihez. Nem láttam mit csinál..vagy mit mond mert a kamion takarta. De remélem elküldte a . MAjd vissza és elment. Tripla B biztos szégyelte magát, mert visszament arra amerről jött....arra legalább üres volt az ut.

Egy kicsit cenzúráztam. Kacsint
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #943 Dátum: 2008. November 04. - 21:41:36 »

Ez nem velem történt meg, hanem Futee kollégával a chevyklubos oldalról. Remélem nektek is tetszik a sztori.

Idézet
Egy jóleső kis sztori!

Üllői út ma. Határ úttól kifele 1-1 sáv az egész. Határ út fele áll a sor...szembe néha egy egy autó. Visszapillantóba látom bömbis bunkó barátunk, azaz "tripla B" erősen teper a szembesávba ,halad a forgalommal szemben és hosszasan előzi a sor. (legalább 30-40 autot hagyott le) Elment mellettem is. Ekkor volt a jóóóóó. Nagy dög MAN nyergesvontató jön szembe.  hahota hahota Na mondom micsinálsz most "tripla B". Ekkor jött a , indexel hogy jönne befele....de az autosok széépen annyira egymásraálltak hogy esélytelen volt bejönnie...a sor állt. Mutogat dudál a 3 al elöttem állo autosnak hogy ö oda bemenne. Nem talált benne partnert. Csak széttárta karját. Üvöltött a böbmbis csapkodta a kormányt, vörös fej, dagado erek a nyakán (Baloldaltjárda és épületek voltak, jobbra villamosvgány, elzárt területen). Közben a man elkezdett dudálni, felkapcsolta mind ahány lámpája volt (tetjén 4, alul 2 ködpilács, sima tompitott, közben refivel villogott és tülkölt) és rohamosan közelitett. Bömbis könyörgött hogy na valaki engedje be....nem nyert.... Mondom ezt megérdemled. Tolatolámpa felvillan...és szépen elkezdett tolatni visszafele....man meg tolta villogott és refizett, ütemes dudálással kisérve. Sok embernek tetszett, gyalogosok is megálltak, autosok vigyorogtak...én is. Aztán bal oldalt volt egy kis üres hely....10cm-es padka..."tripla B" felkoppan oda....ráált a járdára. Megjegyzem nem finoman ment fel. Man beállt elé. megállt. Sofőr kiszállt és odament a bömbihez. Nem láttam mit csinál..vagy mit mond mert a kamion takarta. De remélem elküldte a . MAjd vissza és elment. Tripla B biztos szégyelte magát, mert visszament arra amerről jött....arra legalább üres volt az ut.

Egy kicsit cenzúráztam. Kacsint
Sok ilyen MAN (teherautó és mint ember Vigyorog) kellene, hogy kissé nevelődjenek! Nekem tetszett a dolog.
Pár éve felénk is volt hasonló sztori, csak motorossal.
Már jóideje hergelte a belváros lakóit egy vagány mocis. Főtér, a járda tele gyalogosokkal, újabb kigyorsítás következne az "akrapovicsos" vagánytól, de kicsit elszámította. Nem sikerült az egykerekezés és eldobta a mocit. Az emberek először felkapták fejüket, aztán amikor látták, hogy mi történt, elkezdtek hahotázni. Valaki még tapsolt is. A szomszédos taxiállomáson fetrengtek a sofőrök, akik minden nap hang-szenvedői voltak a vagánykodásnak. Motoros összeszedte magát, felmerte az elkorizott mocit és eltolta a gépet.  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 05. - 10:34:07 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #944 Dátum: 2008. November 05. - 08:42:42 »

Tegnap este fél 6-kor ment előttem a Hungárián egy platós valami és mikor keresztben átpattogott a villamossínen az MTK pályánál, kaptam vagy húsz követ, amik közül egy nagyobb is volt (olyan hüvelykujj körömnyi) és az hagyott is egy kis karcot a szélvédőmön. Egyrészt örülök, hogy ennyivel megúsztam, másrészt a jó édes anyukáját az ilyen felelőtlen melósnak. Eddig sem szerettem semmiféle tehergép mögött utazni, de most már végképp elkerülöm őket hatszor. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!