Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 12:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283113 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #855 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 07:17:55 »

Weres Úr! Egy kicsit elragadtattad Magad, nem kellett volna ennyire általánosítani! Vannak buta nők, de a nők nem buták, gondold meg, édesanyád, szerelmed is nő, ők buták? Az öregek, hány évtől érvényes ez a szó? Nem látnak jól? Van fiatal is szemüveges, és van idősebb is, aki jól lát. Szóval ne mondj ki egységes ítéletet, mert adott esetben sértő lehet, bár ismerem a mondást, hogy akinek nem blúza, ne vegye fel! Sokszor hallom, hogy néhány kolléga, hogy nevezi az utasait (varangyok, barmok, stb.), ilyenkor megemlítem nekik, hogy egy másik buszon éppen az ő családja utazik, mint varangy, aminek persze nem örül. Ne haragudj, fiatal barátom, de ezt gondoltam, hogy azért meg kell írnom, elgondolkodtatás végett. Tudod, le kell higgadni, és már céloztál rá az utóbbi időben, hogy ez Nálad is folyamatban van, aminek szívből örülök! Maradjunk abban, hogy persze, amikor éppen merényletet tesznek ellenünk, hirtelen felindultságunkban mondhatunk ilyeneket, de lehiggadva már nem, akkor csak, mint történetet mondjuk el, egyedi jelzővel az illetőre, ne mindenkire érvényesen! Bocs, hogy szóltam, remélem érted, hogy miért tettem, érted, és nem ellened! Kacsint
Amúgy régebbi privire nem reagáltál még, pótold, kérlek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #856 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 13:14:29 »

Általánosítást én sem tennék. Úgy vélem, hogy a nők legfőbb baja az autóvezetéssel, hogy tanulják mit kell csinálni, mi után milyen művelet következik, mint a versek versszakait. Nincs érzékük hozzá, nem műszakiak, nem tudják, hogy pl. a kupplung (na ez is nehéz szó nekik! Vigyorog) lenyomásával tulajdonképpen mit is csinálnak. A másik fő gond, hogy nincs térlátásuk, ezért vannak bajban a térképekkel, ezért forgatják azt, nem pedig a fejükben forgatják a képet hozzá. Ezért nem érzik, hogy hol van az autó eleje, vége...Természetesen vannak kivételek, de a nőknél nagyobb százalékban van "béna", mint a férfiaknál. Persze van olyan nő, akitől tanulnunk lehetne, de nagyon kevés.
Mindettől függetlenül én azt mondom, hogy ez legyen a nők legnagyobb hibája!  Vigyorog Ők amúgy is másra valók, máshoz sokkal jobban értenek, amihez mi abszolút bénák vagyunk! (Mondom ezt annak ellenére, hogy gyakorlatilag mindent meg tudok csinálni a háztartásban) Mégis egy az a házban, a családban! Másik topicban meg már megtárgyaltuk, hogy mennyire szükségünk van rájuk! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #857 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 12:33:45 »

Visszaszívtam. Türelem tornaterem. Csak szeretek haladni, ha lehet. Főleg 70-es táblánál nem 50-nel az 50-es nő és a 80-as papa mögött. Mégegyszer elnézést.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #858 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 13:57:09 »

Ehhez mit szóltok?!

Elképesztő! Egy fogathajtó a hajánál fogva rángatott ki egy fiatal nőt az autójából Zselickisfaludnál. A férfi gyeplővel fojtogatta a 28 éves hölgyet.



Az éjszaka egy testvérpár és barátjuk autójával Patca felől Zselickisfalud irányába közlekedett. Ekkor egy szemből érkező, az út közepén haladó kivilágítatlan lovas kocsira figyelt fel a sofőr.

– A 28 éves nő lekapcsolta a gépkocsi reflektorát, azonban addigra a lovak az erős fénytől megijedve keresztbe fordultak az úttesten – számolt be a kaposvári rendőrkapitányság. A 47 éves felbőszült fogathajtó leugrott a bakról és hajánál fogva kirángatta a sofőrt az autóból, majd a gyeplőt nyakára tekerve fojtogatni kezdte.

Ekkor sietett segítségére a járművezető 18 éves öccse, akit a fogathajtó fia ütlegelni kezdett. A fogathajtó a fiatalembert a lovak közé rángatta, s a patáihoz lökte – közölte a rendőrség. A dulakodás csaknem negyedóráig tartott. A sértettek csak ezután szabadultak el, s otthonukból szóltak a rendőröknek.
Az elkövetőket lekapcsolták. Megtudtuk: a fogathajtó épp felfüggesztett szabadságvesztését töltötte, ellene őrizetbe vétel mellett folytatják le az eljárást.
– A sértett sanyargatásával elkövetette személyi szabadság megsértéséért akár 10 év börtönbüntetést is kaphat – jelezte a rendőrség.


« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 30. - 11:14:26 írta sebijoe » Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #859 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 09:31:13 »

Általánosítást én sem tennék. Úgy vélem, hogy a nők legfőbb baja az autóvezetéssel, hogy tanulják mit kell csinálni, mi után milyen művelet következik, mint a versek versszakait. Nincs érzékük hozzá, nem műszakiak, nem tudják, hogy pl. a kupplung (na ez is nehéz szó nekik! Vigyorog) lenyomásával tulajdonképpen mit is csinálnak. A másik fő gond, hogy nincs térlátásuk, ezért vannak bajban a térképekkel, ezért forgatják azt, nem pedig a fejükben forgatják a képet hozzá. Ezért nem érzik, hogy hol van az autó eleje, vége...Természetesen vannak kivételek, de a nőknél nagyobb százalékban van "béna", mint a férfiaknál. Persze van olyan nő, akitől tanulnunk lehetne, de nagyon kevés.
Mindettől függetlenül én azt mondom, hogy ez legyen a nők legnagyobb hibája!  Vigyorog Ők amúgy is másra valók, máshoz sokkal jobban értenek, amihez mi abszolút bénák vagyunk! (Mondom ezt annak ellenére, hogy gyakorlatilag mindent meg tudok csinálni a háztartásban) Mégis egy az a házban, a családban! Másik topicban meg már megtárgyaltuk, hogy mennyire szükségünk van rájuk! Kacsint

Cáfolom.

Feleségem betyárul jól vezet. Túl jól is Mosolyog Emiatt néha elkéri a kulcsot ami nagyon ragad a kezemben. Ő anno Zsigán tanult meg Mosolyog Az nem Lacsi Mosolyog A nővére is jól vezet. De ő anno kiment Németbe venni egy vadi uj 280-as Mercit is . Van a csaj lábában vagy fél millió kilóméter. Még Sprintert is úgy vezet leesik az állad. Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #860 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 12:37:41 »

Továbbá nézzétek meg a troli, és buszvezető nőket! Szóval egy kicsit szerényebben adjuk magunkat! Van okos, ügyes, mindkét nemből, és persze fordítva is, ügyetlen, buta, stb. Nem nemfüggő, hogy milyen az ember, mert mindenre van pró, és kontra. Inkább szeressük, és tiszteljük őket, mint cikizzük! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #861 Dátum: 2008. Október 01. - 20:29:01 »

Reggel Pestre indultam, nem indultam korán, mivel mindenhol ajnározták a Megyeri híd átadását, illetve azt, hogy mostmár milyen gyorsan lehet bejutni a városba. Ehhez képest 1 óra alatt nem tudtam bejutni, pedig mindent megpróbáltam: először a szokásos útvonalon próbálkoztam (Esztergom-Dobogókő-Pomáz-Budakalász-Bp), de Budakalász belső részén dugóba ütköztem, amit persze 1 lámpa okozott. Mint később megtudtam egy lekanyarodó sávot lezártak (csőtörés, csatorna vagy valami hasonló miatt már vagy 1 hete) és ez akasztotta meg a forgalmat, illetve az hogy kedves pofátlan autóstársaink a piros ellenére is folytatták útjukat, emiatt a zöldön 2-3 autó tudott csak áthaladni. Na mondom átmegyek a Cora/Metro felé a Szentendrei útra. Először nem értettem miért áll a szembejövő sávban annyi autó, ha a Szentendrei úton gyorsan be lehet jutni a belvárosba. Hát 5perc múlva világos lett, amikor a Coránál lévő felüljáróról megláttam a végeláthatatlan kocsisort. Gondoltam 1-et, nézzük meg a Megyeri hidat és a Váci utat, hátha jó lesz. Kicsit szabálytalanul elindultam arrafelé, híd nagyon jó, szinte semmi forgalom, haladok szépen, jön egy lámpa (az első a híd után a külső Vácin) megállok. Indulunk, erre észrevettem, hogy a kanyar után megint dugó. Na jól van, végigvárom. Ekkor vettem észre, hogy 1 másik lámpasor is van egy bekötőút számára. A "vicc" az egészben az, hogy a piros lámpa előtt álltam majd 2 percig, hogy a bekötőútról felhajthasson 0 autó, ugyanis 1 sem volt azon az úton. Miért nem lehet ilyen helyekre érzékelőt építeni az útba, hogy feleslegesen ne álljon a forgalom. Nem lett volna nehéz sem, mivel új a burkolat (Esztergomban több kereszteződésben is van ilyen). Szóval 1 óra alatt a Szentendrei útról ejutottam Újpest Városközpontig. 
De hogy jót is írjak, a Hungárián és a többi körúton gyorsan lehetett haladni, 1-2szer állított meg a lámpa, de folyamatosan ment a sor.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #862 Dátum: 2008. Október 04. - 19:13:15 »

Na, képzeljétek cserben hagyott kedves buszom, a szerelő nem lett úrrá rajta, igaz trolis volt az Istenadta, és beküldött a garázsba az Etele térről. 8:40-kor indultam, és 9-re értem a Baross térhez, majd innen tovább a Kerepesi út- Hungária krt-  Salgótarjáni út- garázs volt az útvonal. Ez az út a Hungáriáig 11 óráig tartott, mivel az Exponál kutyakiállítást tartottak, és a világ összes kutyása odatartott, persze kocsival. Közel álltam az infarktushoz, volt olyan, hogy negyed órát meg sem mozdultam, mert mindenki beállt mindenhová, keresztbe- kasul, idióta, és agresszív módon. Ha nem a busszal vagyok, és munkaidőben, hanem a Lacettivel, és szabadidőmből, és az én benzinemmel, akkor e tudósítás már nem született volna meg, így is csak épp- hogy éltem túl a megpróbáltatást. Azt hiszem még tovább kell keresnem a kedvemre való lakatlan szigetet. Nem a járdai szigetekre gondoltam! Persze hozzá jött még az is, hogy zuhogott az eső, és ez nálunk mindig is azt jelenti, hogy beülünk a négykerekű esernyőbe, és dugulunk. Mondtam már, hogy Mocsokfalva, és most már azt is, hogy Idiótafalva, Sehovásemtartó-Alagútközség. Jó nektek szegény vidékiek! Ha a nejemnek nem kéne még sok évet dolgozni a nyugdíjáig (?), akkor azt hiszem elhúznék innen.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #863 Dátum: 2008. Október 04. - 19:47:21 »

Na, képzeljétek cserben hagyott kedves buszom, a szerelő nem lett úrrá rajta, igaz trolis volt az Istenadta, és beküldött a garázsba az Etele térről. 8:40-kor indultam, és 9-re értem a Baross térhez, majd innen tovább a Kerepesi út- Hungária krt-  Salgótarjáni út- garázs volt az útvonal. Ez az út a Hungáriáig 11 óráig tartott, mivel az Exponál kutyakiállítást tartottak, és a világ összes kutyása odatartott, persze kocsival. Közel álltam az infarktushoz, volt olyan, hogy negyed órát meg sem mozdultam, mert mindenki beállt mindenhová, keresztbe- kasul, idióta, és agresszív módon. Ha nem a busszal vagyok, és munkaidőben, hanem a Lacettivel, és szabadidőmből, és az én benzinemmel, akkor e tudósítás már nem született volna meg, így is csak épp- hogy éltem túl a megpróbáltatást. Azt hiszem még tovább kell keresnem a kedvemre való lakatlan szigetet. Nem a járdai szigetekre gondoltam! Persze hozzá jött még az is, hogy zuhogott az eső, és ez nálunk mindig is azt jelenti, hogy beülünk a négykerekű esernyőbe, és dugulunk. Mondtam már, hogy Mocsokfalva, és most már azt is, hogy Idiótafalva, Sehovásemtartó-Alagútközség. Jó nektek szegény vidékiek! Ha a nejemnek nem kéne még sok évet dolgozni a nyugdíjáig (?), akkor azt hiszem elhúznék innen.
Türelem Apu! Neked ebben a korban már nem szabad felizgatnod magad ennyire!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog     Kacsint 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #864 Dátum: 2008. Október 05. - 09:06:14 »

Így közlekedett...
http://www.szoljon.hu/index.php?apps=cikk&cikk=180113

Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #865 Dátum: 2008. Október 05. - 13:13:36 »

Valamit nem értek...ha egy peugeot és egy aveo versenyzett, akkor hogy csapódhatott egy lacetti? Hmmm...Mire becsapódott, az aveoból lacsi lett?  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #866 Dátum: 2008. Október 05. - 13:17:26 »

Valamit nem értek...ha egy peugeot és egy aveo versenyzett, akkor hogy csapódhatott egy lacetti? Hmmm...Mire becsapódott, az aveoból lacsi lett?  Kacsint
 
Pedig egyszerű, még felismerték Aveo volt, utána már csak a csokornyakkendő maradt meg, és így keverték a tipusokat. Akkor már mindegy volt...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #867 Dátum: 2008. Október 05. - 13:29:41 »

Ma egy Indiából származó tipus ifjú nőnemű tagja, vette a bátorságot, és a fülkeajtóm ablakára a kulcscsomójával hatalmasat odasózott, és közben furcsa akcentussal visította, hogy, (most Cápának spórolok időt, hogy ne kelljen hivatkozni a szabályzatra), mert nem álltam meg az Astoria megállónál, holott őkelme ott szándékozott volna leszállni. Nos a probléma régi keletű, mert, ha járt volna iskolába, és elsajátította volna az írás, olvasás magasfokú tudományát, akkor biztosan el tudta volna olvasni, hogy a gyorsjárat nem áll ott meg, még az ő kedvéért sem, bár, ki tudja, ha szól az ombudsmannak, hogy milyen galádság történt vele, mert ő egy roma, és biztosan emiatt kellett vagy 200 métert visszagyalogolnia, pedig, mint rászorult jegyet sem vett. Sok csúnya magyar ember nem szereti őket, ezért kellett a tarka- marha felvonulás is, mert mi csúnyán nézünk rájuk, és kényszerítjük őket arra, hogy azt csináljanak, amit csak akarnak, mert nekik ez hivatalból jár. Kérdem én, ha rosszul érzik itt magukat, hát miért nem mennek el, hiszen EU-s állampolgárok ők is, szabad lakóhely megválasztással. Ja, hogy máshol sem szívesen látják őket? Mert mindenütt rosszak az emberek. Rasszista világ! Őszinte tiszteletem a kevés, de értékes kivételnek! Mert van! De azok is szégyellik a fajtájukat, nem kicsit, nagyon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #868 Dátum: 2008. Október 05. - 14:35:14 »

Nem tudom, hogy frontok miatt e, de egyre veszélyesebb a közlekedés mifelénk...

Ámokfutással és halállal végződött a koccanás

Két diák sérült meg a súlyos balesetben

Utóbbi balesetben szegény fiú lábát tőből amputálni kellett. A mai napig nem világos számomra, hogy a Fordos sofőr mit és hogyan gondolt, hogy kanyarban zebreán megfordúl...
Pletyka szinten azt hallottam, hogy rendőr az illető, és a helyszínről elengedték...Jah és mindez a rendőrség előtt történt.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #869 Dátum: 2008. Október 05. - 15:23:24 »

(most Cápának spórolok időt, hogy ne kelljen hivatkozni a szabályzatra)

köszi, ez rendes Tőled!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!