Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 12:20:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283086 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #840 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 09:02:22 »

Szombathely amilyen kisváros, annyira sok az idióta! Az elmúlt héten azt figyeltem meg, hogy feltünően sok a figyelmetlen autós. Talán az iskolakezdéssel van összefüggésben?
Engem a héten 4x akartak összetörni, pedig csak napi 20km-t közlekedek. De szerencsére megúsztam.. Ellenben a most éjszaka történt baleset sérültjeivel. Tudni kell, hogy itt ritka az akció, de most éjjel volt gyalogosgázolás, helyszinelők közé hajtó részeg, és egy ripityára törött vétlen Lacetti 

Gyalogosgázolás, elsőbbség meg nem adása, ittas vezetés péntek éjjel

Lacetti 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #841 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 19:25:46 »

Szombathely amilyen kisváros, annyira sok az idióta! Az elmúlt héten azt figyeltem meg, hogy feltünően sok a figyelmetlen autós. Talán az iskolakezdéssel van összefüggésben?
Engem a héten 4x akartak összetörni, pedig csak napi 20km-t közlekedek. De szerencsére megúsztam.. Ellenben a most éjszaka történt baleset sérültjeivel. Tudni kell, hogy itt ritka az akció, de most éjjel volt gyalogosgázolás, helyszinelők közé hajtó részeg, és egy ripityára törött vétlen Lacetti 

Gyalogosgázolás, elsőbbség meg nem adása, ittas vezetés péntek éjjel

Lacetti 
Ma mentem kirándúlni egyet, csak éppen kitérőt kellett tennem, mert lezárták a Szombathelyre bevezető utat baleset miatt. Ezen a szakaszon már meg sem tudom számolni hányszor törtek az életemre...

Hatan sérültek meg a Kőszegi úti balesetben
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #842 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 10:48:40 »

A hétvégén sikerült szerencsésen megjárnom Pestet és a szerencsének valamint a rutinnak valóban sokat köszönhetek. 1 platós Transporter gondolta úgy,hogy ha már a motor megbírja a 130-at akkor azt a slendriánul felpakolt rakománya is kibírja.Nos nem így történt a szél felkapott két 20l-es vödröt valami homokszerű anyaggal és elém vágta ami két irányban felém pattogva folytatta az útját.Fékezésre nem is gondoltam a mögöttem érkezők miatt, hanem a vészvillogót felkapcsolva egy rövid jávor****vas tesztet imitálva szlalomoztam át a vödrök között.A tükörben még láttam, hogy vészjelzésem nem volt hiábavaló,de a teherautóst már nem sikerült utolérnem,mert 1 közeli lehajtón elszelelt.Azt hiszem a pályán nem ilyen andrenalinra vágytam.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #843 Dátum: 2008. Szeptember 14. - 19:33:44 »

No...hát mi így közlekedtünk le a tengerpart felé Makarska riviérán. Kissé megpakolva..:-)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #844 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 08:34:48 »

Kár, hogy a szabálytiszteleted miatt feltartott a záróvonal, és az az előtted menő valami. Gondolom, amint lehetett leküzdötted! Kacsint Vigyorog Vigyorog Biztosan nem nézett a tükörbe, mert különben lehúzódott volna, hogy elengedje a jobbat, szebbet, gyorsabbat! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #845 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 09:27:56 »

Kár, hogy a szabálytiszteleted miatt feltartott a záróvonal, és az az előtted menő valami. Gondolom, amint lehetett leküzdötted! Kacsint Vigyorog Vigyorog Biztosan nem nézett a tükörbe, mert különben lehúzódott volna, hogy elengedje a jobbat, szebbet, gyorsabbat! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Szívesen rávágnám, hogy így volt, de az igazság az, hogy itt már konvoj volt a partig. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #846 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 09:53:48 »

Fékezésre nem is gondoltam a mögöttem érkezők miatt, hanem a vészvillogót felkapcsolva egy rövid jávor****vas tesztet imitálva szlalomoztam át a vödrök között.

Büszke vagyok rád McRae! Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #847 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 10:38:54 »

Nagyon durva.
Beleborzongtam rendesen.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #848 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 16:32:20 »

Ma átestem Én is egy jávor****vas teszten. 
Kicsi Lujiz Hemiltonom /tényleg néger volt/ úgy kijött elém a macisajtnál, hogy csak mellé tudtam megérkezni reszelős ABS-el.   
Közben meg feltette a kezét, hogy : Bocsika. 
Megúsztuk, de pipa voltam igencsak. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #849 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 17:32:16 »

Fékezésre nem is gondoltam a mögöttem érkezők miatt, hanem a vészvillogót felkapcsolva egy rövid jávor****vas tesztet imitálva szlalomoztam át a vödrök között.

Büszke vagyok rád McRae! Kacsint
Köszi! Ő is nálam tanult. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #850 Dátum: 2008. Szeptember 17. - 13:01:22 »

Sajnos ma hajnali 5:12-kor együtt kanyarodtunk a Bartók Béla útról a Tétényi útra, én a kedvenc buszommal, míg egy szekszárdi nő a Chevrolet Aveojával. Csak a gond az volt, hogy ő nem tartotta a sávját, és nekem jött, majd a kanyart ily módon befejezve vagy 100 méterre odébb megállt félig a járdán. Én a találkozási pontnál lecövekeltem, felkértem kedves utasaimat, hogy legyenek oly kedvesek, és nézzenek ki az ablakon, hogy tisztán lássák, hogy a busz a saját sávjában van. Köszönöm, és kérek két önkéntes tanút, aki ezt bizonyítja is. Köszönöm. Ezek után utána mentem a Chevynek, hogy ne akadályozzam a kereszteződés teljes forgalmát, beleértve a villamosokat is. A nő ott tűzet okádva kiabált, hogy neki mentem, és erre a lánya is tanú. Hoppá, ezek szerint nem ismeri el a felelőségét? Nem hát! Rendben, akkor hívok helyszínelőt, majd kb. 2 órát várva meg is jött, először a BKV-s, majd a rendőr. Továbbra is kötötte a kutyát a cölöphöz, így feljelentés lett a dologból. Mehetünk majd tárgyalni, én innen, ő Szekszárdról. Nekem két nem érdekelt tanúm, ellen az ő kiskorú lánya. Mit gondoltok megérte okoskodni? Egyébként az ő kára sem túl jelentős, jobb hátsó sárvédő nyomódott, húzódott meg, zsebből javítva nem vészes. Ha elismerte volna, akkor lehet, hogy a BKV stornózta volna a dolgot, mert a buszon csak nagyítóval látni a Chevy nyomát. Tanulság: ha hibázunk, gyorsan ismerjük el, és húzzunk el, ne kelljen még mást is fizetni! Viszont így két kanyart kihagytam, könnyű napom lett tehát. Szerencséjére LadLac nem hospitált éppen, mert akkor biztos kapott volna a fejére, de nem dicséretet. Szóval a kockakő, és a sín, ha nyálkás csúszásra is hajlamossá teszi a kocsikat, ha sietnek bárhová. Gondolom ez történt vele is...
Viszont egy csoda is történt ma velem: egy nagy BMW megállt, hogy beengedjen maga elé! Jelentettem rögtön Erdő Péternek! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #851 Dátum: 2008. Szeptember 17. - 19:05:29 »

Sajnos ma hajnali 5:12-kor együtt kanyarodtunk a Bartók Béla útról a Tétényi útra, én a kedvenc buszommal, míg egy szekszárdi nő a Chevrolet Aveojával. Csak a gond az volt, hogy ő nem tartotta a sávját, és nekem jött, majd a kanyart ily módon befejezve vagy 100 méterre odébb megállt félig a járdán. Én a találkozási pontnál lecövekeltem, felkértem kedves utasaimat, hogy legyenek oly kedvesek, és nézzenek ki az ablakon, hogy tisztán lássák, hogy a busz a saját sávjában van. Köszönöm, és kérek két önkéntes tanút, aki ezt bizonyítja is. Köszönöm. Ezek után utána mentem a Chevynek, hogy ne akadályozzam a kereszteződés teljes forgalmát, beleértve a villamosokat is. A nő ott tűzet okádva kiabált, hogy neki mentem, és erre a lánya is tanú. Hoppá, ezek szerint nem ismeri el a felelőségét? Nem hát! Rendben, akkor hívok helyszínelőt, majd kb. 2 órát várva meg is jött, először a BKV-s, majd a rendőr. Továbbra is kötötte a kutyát a cölöphöz, így feljelentés lett a dologból. Mehetünk majd tárgyalni, én innen, ő Szekszárdról. Nekem két nem érdekelt tanúm, ellen az ő kiskorú lánya. Mit gondoltok megérte okoskodni? Egyébként az ő kára sem túl jelentős, jobb hátsó sárvédő nyomódott, húzódott meg, zsebből javítva nem vészes. Ha elismerte volna, akkor lehet, hogy a BKV stornózta volna a dolgot, mert a buszon csak nagyítóval látni a Chevy nyomát. Tanulság: ha hibázunk, gyorsan ismerjük el, és húzzunk el, ne kelljen még mást is fizetni! Viszont így két kanyart kihagytam, könnyű napom lett tehát. Szerencséjére LadLac nem hospitált éppen, mert akkor biztos kapott volna a fejére, de nem dicséretet. Szóval a kockakő, és a sín, ha nyálkás csúszásra is hajlamossá teszi a kocsikat, ha sietnek bárhová. Gondolom ez történt vele is...
Viszont egy csoda is történt ma velem: egy nagy BMW megállt, hogy beengedjen maga elé! Jelentettem rögtön Erdő Péternek! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Sajnos a Nők egyre agresszívabban vezetnek és azt hiszik sosem hibázhatnak. Ha mégis megesik, harci kakasként állnak ki a hülyeségük, illetve a vélt igazuk mellett. Ettől epeömlést kapok. Nem viszik a balhét. Biztos nem vette észre a NAGY KÉK VASALÓT , majd ezt is bedobja mielött teljesen dugába dől az elmélete. Egyszer egy barátommal közölte egy hölgy, amikor már mindennek vége volt, hogy: különben is Én vagyok a Nő, udvariasságról nem hallott?
Szegény Gida Barátom!!! Ilyenek nem hagynak dolgozni nyugodtan? Még jó, hogy kicsi kedvenceden nem látszik semmi törés.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #852 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 13:01:47 »

Örömmel jelentem, hogy a tegnapi kudarcélmény után, ma jó napom volt. Először is, minden autós- terroristát kivédtem, mert volt ma is jó pár. (Pl.: 5 méterre a saroktól belső sávból jobbra kanyarodó Volvo terepjáró, persze a buszt előzve, nem látva tőle a gyalogost, így fék neki is nekem is, volt köztünk vagy 10 centi, és előrejöttek az utasok, ahogy kell), de ami jó volt, hogy az Etele téren odajött hozzám egy utas, és azt mondta, hogy jó volt velem utazni, jól érezte magát. Végre nem anyázás a buszosok sorsa, van, aki észreveszi munkánk nehezét, és ezt értékeli is. Komolyan feldobott a dolog! Miért nem lehet a jót is észrevenni, szinte soha? Én mindig megköszönök mindent a boltban, az ügyintézőnél, hogy jobb kedvük, napjuk legyen. Változtassuk meg egymást azzal, hogy mosolygunk, köszönünk, megköszönünk, ez pénzbe se kerül, és szebb lesz a napunk, ha mindenki erre gondol ezentúl. Persze nem könnyű, tudom, de meg kell próbálni, és gyakorolni is kell, magunknak is jót teszünk ezzel! Amikor erre figyelek, persze nem mindig sikerül, de nekem is jobb lesz a napom, kevésbé fáradok el, és jó kedvvel érkezem haza, és ilyenkor nem is vagyok 60, bezzeg, ha nem így sikerül, akkor meg kereken 100! Tudom, nem válthatom meg a világot, de tegyünk jót másnak, hogy jobb legyen nekünk is, és majd csak kapunk mi is vissza belőle, Lehet jobbá tenni az amúgy nehéz életünket. Próbáljátok ki bátran! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
joberhau
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Hozzászólás #853 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 02:22:38 »

Sziasztok!

Akkor én is elszeretném mondani, hogy mi történt velem, amikor a Gyulaiba vittem vissza a kölcsöncsacsit.
Már éppen fordultam volna, be a Gyulai parkolójába (járdán kell felhajtani), de láttam egy gyalogost a járdán, így megálltam. Mögöttem egy feltűnően nagy autóból, egy feltűnően, csinos, vélhetőleg nem az esze miatt "tartott" hölgy éppen csak megállt, majd eszelős dudálásba kezdett. A gyalogos szépen továbbállt. Integetek neki, hogy kicsim gurulj előrébb, hogy megtudjam mi a gond! Jött is. Ablak le nála és nálam is. Átkiabál, hogy "az indexet nem ismered?!?!" Mire én: "Ha picit figyelt volna, akkor látná, hogy még mindig villog, és még szinte ki is hallani a kattogást." Persze sörényét rázva őrjöngött, ekkor már nekem is akadt egy két keresetlen szavam. 
Aztán taposott, majd lelépet. Csak arra lennék kíváncsi, hogy mi járhatott a kis fejében utána, amikor rájött, ha egyáltalán eszébe jutott, hogy ezt csúnyán benézte.

Más történet, szintén hölgy.

Érden, egyenrangú útvonalak, nekem balról érkező, sötétzöld Audi, két szőke. És persze majdnem csatt.
Kedves hölgy piszkosul kiabál, hogy miért nem engedem én el, hiszen Ő a főútvonalon jön.
Várok egy picit, hogy csillapodjon, aztán közöltem vele, hogy jó lenne, ha beiratkozna egy tanfolyamra, akkor talán megismerné a táblákat. Szerintem utána sem fogta, hogy miről beszéltem.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #854 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 07:00:38 »

Módosítva. Elnézést kérek mindenkitől, akit leáltalánosítottam.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 20. - 12:31:41 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!