Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 14:26:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283144 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #810 Dátum: 2008. Augusztus 20. - 16:36:35 »

Peti! 95LE! Cartársak! Jobban vagyok, nem használtam a fegyvert, igaz nincs is. De a tegnapi az tényleg rohadt volt nagyon. Amellett szerintem kifejezetten analfabéták, szabotőrők, és pervezek alakítják hivatalból is a közlekedést. Az Erzsébet hídon például nem kellett volna annyi sávot lezárni, mint tették. A Móricz Zs. kőrtéren a vágány építés végett máshová tették a megállót, erre mára egy napra visszatették, majd holnaptól újra az ideiglenes helyre vissza. Brávó! Hadd futkossanak a gyalogok ide- oda. Más, átnéztem a BKV bérletpénztáraknál ingyenesen kapható füzetét a változásokról. Nekem is kinai, hát még az utasoknak. Szinte alig maradt eredetiben 1-1 számozás, vonal. Tipikus dolog, hogy ez természetesen az utasok érdekeiben tették! Szent emberek! Holnaptól káosz lesz, majd szeptember 6.-tól meg Káosz! Igazat mondtam, csak nem pontosat. Ténylegesen nem voltak rendőrök az utakon, ez így igaz, viszont Stocz Főúr megcáfolt, mert valóban dolgoztak a rendőrök a szigeten igazoltatásokban fejtették ki áldásos tevékenységüket. Újabb brávó! Ma viszont történelmi dolgot láttam végre. Baross téren a pályaudvar előtt, ahová csak mi, és a taxik hajthatnak be (kékfényesek persze igen!). Lámpa piros az autóknak, gyalogosoknak zöld, Mercedes taxi szemrebbenés nélkül behajt a gyalogok közé, igaz lassan, körültekintően, csak azt nem vette észre, hogy mögötte ott állt a police. Lássatok csodát, utána ment, kivárva a zöldet, majd szépen elkapta a taxist, aki éppen kitette az utasait. Ettől őszintén egy kicsit jobb kedvem lett, van egy (!) intézkedő rendőr Mocsokfalván- gratula neki! (Stocz, nem a taxi volt itt a lényeg, ne haragudj!) Apropó, tudtok egy fekete állást a részemre? Lehet, hogy abbahagyom...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #811 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 13:01:11 »

20-án nekem is sikerült -én hülye- Ferenciek terére mennem Gondoltam 13 kerületből nem megyek metróval leadni egy papírt majd vissza és úgy újra haza. Kocsival mentem. Először és utoljára.
Idő 4 óra 26 percbe tellett ez az út: 13 kerület-> Ferenciek tere-> mélygarázs 17.5 percig 680 forintért ->Felsőpakony
Indultam 15:20 perckor.... És kb azt tapasztaltam mint Stocz...
Majdnem összetört egy Mercis a Deák téren. Astoria felé ahol elfogy a buszsáv (Stocz talá pontosabban be tudná határolni) szemben a Madács-al. Rendörök kapták ki a kocsikat akik a buszsávban mentek. A Merci észrevette rámrántotta a kormányt az álló forgalomban majd 2 sávot valahogy áttekerve lelépett mert látta a rendör kiszedné... Bravó!
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #812 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 15:07:20 »

BeZe! Igéreted tartsd is be, mert különben dühbe fogsz jönni a legközelebb is! Belvárosba autóval csak mazohisták, elmebetegek, idő-, és pénzmilliomosok menjenek csak! Okulj saját hibádból, és máskor nevesd ki azokat, akik beautóznak, és az talán enyhe elégtétel lesz a számodra. Remélem tudod értékelni  munkámat, nap, mint nap mit szenvedek a közlekedési morál, káosz, szervezettlenség miatt. Én is mazohista lennék? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mottika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Hozzászólás #813 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 18:12:52 »

Sziasztok többségében az ilyen barmok szidják a BKV-sok és a taxisok… Az pedig meg sem fordul a fejükben, hogy évente menyi emberéletet mentünk meg azzal, hogy kivédjük az ilyen idióták nagyképű bénaságait.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #814 Dátum: 2008. Augusztus 22. - 07:32:55 »

Sziasztok többségében az ilyen barmok szidják a BKV-sok és a taxisok… Az pedig meg sem fordul a fejükben, hogy évente menyi emberéletet mentünk meg azzal, hogy kivédjük az ilyen idióták nagyképű bénaságait.
Persze mindig a vétlen hal meg a súlyos balesetek többségében! és marad egy marha aki tovább közlekedik.... most is épp úton van pár belőlük.
Kár a jogsit visszaadni az ilyeneknek, bár némelyiket még ez sem zavarná
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #815 Dátum: 2008. Augusztus 22. - 20:25:49 »

Ma péntekhez képest viszonylagosan jó tempóban lehetett utazni, sehol semmi dugó. Viszont Budán két karamból, mindkettő lámpás kereszteződésben! Egyik: Hamzsabégi- Bartók Béla sarkán, két szgk ronggyá törte egymást. Mindkettőnek zöld volt talán? Másik: Fadrusz- Bartók Béla, VW transporter elfelejthette, hogy a villamospótló a sínen megy, és az derékbe törte, állt így a villamos forgalom is. Itt is mindkét irányban zöld lett volna? Hát nem, simán behajtanak a tilosba, de még olyanba is, ami másodpercek óta piros, csak még nem jött a zöldön senki, szerencsére. Ez pl.: a Rudasnál volt, kb 80-km/h-val a kisteher, mázlista, hogy a buszom nem Ferrari, mert most vésnék a mai dátumot a fejfájára. Hangsúlyozom, hogy sima nap volt! Tudtok egy eladó lakatlan szigetet? Érdekelne! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 23. - 08:21:04 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #816 Dátum: 2008. Augusztus 22. - 21:13:19 »

Ma péntekhez képest viszonylagosan jó tempóban lehetett utazni, sehol semmi dugó. Viszont Budán két karamból, mindkettő lámpás kereszteződésben! Egyik: Hamzsabégi- Bartók Béla sarkán, két szgk ronggyá törte egymást. Mindkettőnek zöld volt talán? Másik: Fadrusz- Bartók Béla, VW transporter elfelejthette, hogy a villamospótló a sínen megy, és az derékbe törte, állt így a villamos forgalom is. Itt is mindkét irányban zöld lett volna? Hát nem, simán behajtanak a tilosba, de még olyanba is, ami másodpercek óta piros, csak még nem jött a zöldön senki, szerencsére. Ez pl.: a Rudasnál volt, kb 80-km/h-val a kisteher, mázlista, hogy a buszom nem Ferrari, mert most vésnék a mau dátumot a fejfájára. Hangsúlyozom, hogy sima nap volt! Tudtok egy eladó lakatlan szigetet? Érdekelne! Kacsint Vigyorog
Nekem viszont volt bőven dugóban részem. Már az Árpád hídra sem volt egyszerű feljutni, de ott is végig kocsisor, araszolgatás, ugyanez a Róbert Károlyon és egészen Csepelig.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #817 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 15:52:38 »

Ma péntekhez képest viszonylagosan jó tempóban lehetett utazni, sehol semmi dugó. Viszont Budán két karamból, mindkettő lámpás kereszteződésben! Egyik: Hamzsabégi- Bartók Béla sarkán, két szgk ronggyá törte egymást. Mindkettőnek zöld volt talán? Másik: Fadrusz- Bartók Béla, VW transporter elfelejthette, hogy a villamospótló a sínen megy, és az derékbe törte, állt így a villamos forgalom is. Itt is mindkét irányban zöld lett volna? Hát nem, simán behajtanak a tilosba, de még olyanba is, ami másodpercek óta piros, csak még nem jött a zöldön senki, szerencsére. Ez pl.: a Rudasnál volt, kb 80-km/h-val a kisteher, mázlista, hogy a buszom nem Ferrari, mert most vésnék a mai dátumot a fejfájára. Hangsúlyozom, hogy sima nap volt! Tudtok egy eladó lakatlan szigetet? Érdekelne! Kacsint Vigyorog
Azt hiszem a kukutyini járdaszigeteknél van esélyed Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #818 Dátum: 2008. Augusztus 24. - 07:48:55 »

Peti! 95LE! Cartársak! Jobban vagyok, nem használtam a fegyvert, igaz nincs is. De a tegnapi az tényleg rohadt volt nagyon. Amellett szerintem kifejezetten analfabéták, szabotőrők, és pervezek alakítják hivatalból is a közlekedést. Az Erzsébet hídon például nem kellett volna annyi sávot lezárni, mint tették. A Móricz Zs. kőrtéren a vágány építés végett máshová tették a megállót, erre mára egy napra visszatették, majd holnaptól újra az ideiglenes helyre vissza. Brávó! Hadd futkossanak a gyalogok ide- oda. Más, átnéztem a BKV bérletpénztáraknál ingyenesen kapható füzetét a változásokról. Nekem is kinai, hát még az utasoknak. Szinte alig maradt eredetiben 1-1 számozás, vonal. Tipikus dolog, hogy ez természetesen az utasok érdekeiben tették! Szent emberek! Holnaptól káosz lesz, majd szeptember 6.-tól meg Káosz! Igazat mondtam, csak nem pontosat. Ténylegesen nem voltak rendőrök az utakon, ez így igaz, viszont Stocz Főúr megcáfolt, mert valóban dolgoztak a rendőrök a szigeten igazoltatásokban fejtették ki áldásos tevékenységüket. Újabb brávó! Ma viszont történelmi dolgot láttam végre. Baross téren a pályaudvar előtt, ahová csak mi, és a taxik hajthatnak be (kékfényesek persze igen!). Lámpa piros az autóknak, gyalogosoknak zöld, Mercedes taxi szemrebbenés nélkül behajt a gyalogok közé, igaz lassan, körültekintően, csak azt nem vette észre, hogy mögötte ott állt a police. Lássatok csodát, utána ment, kivárva a zöldet, majd szépen elkapta a taxist, aki éppen kitette az utasait. Ettől őszintén egy kicsit jobb kedvem lett, van egy (!) intézkedő rendőr Mocsokfalván- gratula neki! (Stocz, nem a taxi volt itt a lényeg, ne haragudj!) Apropó, tudtok egy fekete állást a részemre? Lehet, hogy abbahagyom...

Nem haragszom.
A piros, az piros. Mindegy, hogy taxis, buszos, úrvezető az elkövető. Mondjuk engem a hivatásosak ilyen jellegű "nagyvonalúsága" sokkal jobban bosszant.
Más kérdés, amikor beragad a lámpa, és fél órája (szó szerint! volt már ilyen) pirosat mutat.
Olyankor átmegyek én is. Ésszel, kellő körültekintéssel.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #819 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 12:48:06 »

Ma hajnalban ismét mentem Miskolcra áruért. A Hungárián az előttem duguló autós minden indulásnál elaludt vagy nem volt kedve elindulni és a harmadik ilyen esetnél már ráförmedtem hadonászva. Érdekes egyből hatott a kávé. Ja és a gurulást 2 km/h-val vitte véghez, ami szintén kedves, mert egyes alapjárat 6 km/h (anyósom ezt hívja buzizásnak).
A következő tetű az M3 kivezetőjén egy valamilyen rallitímes öreg szakadék lancsa direkt annyival ment a belsőben (100-as táblánál 102), ahogyan a külsőben is mellette. Aztán ezt később is eljátszotta az autópályán.
Ma rengetegen voltak buták, azaz nem tudják, hogy pályán jobbratartási kötelezettség van.
Na meg a motoros. Épp haladok a belsőben, készülök elhaladni egy cartárs mellett és a semmiből mögémért a kétkerekű, pedig 4 másodperce néztem a tükörbe. Index jobbra, hogy elférjen, erre a leállósávban előz mindenkit. Biztos gondolta az a tuti.
Hajrá mogyorók!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #820 Dátum: 2008. Szeptember 04. - 18:29:28 »

Ma rengetegen voltak buták, azaz nem tudják, hogy pályán jobbratartási kötelezettség van.
Na meg a motoros. ..
Kanyarodnék ki balra nagy ívben. Két kamion közé besaccolom magam és rajtolnék amikor jobb oldali ajtóm mellett 30cmre egy motoros(ka) szintén ugratna ki. Hát zabszem volt, de rendesen. A kamionok közt elég volt a hely, de a kis öngyilkos jelölt a kocsim jobb oldala mellett keresett fedezéket... Kicsit felnyomta a fordulatot 5000fölé, hogy egyedül legyek a sávban. Hát normális az ilyen??
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #821 Dátum: 2008. Szeptember 05. - 07:51:53 »

Ajánlom figyelmetekbe:  http://totalcar.hu/magazin/kozelet/halal/

A kamionos sztorinál kijöttek a könnyeim és kirázott a hideg. Borzasztó!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #822 Dátum: 2008. Szeptember 05. - 19:01:40 »


Hát, szerintem ez a cikk még a legnagyobb barmot is elgondolkodtatná!
Megrázó!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #823 Dátum: 2008. Szeptember 05. - 19:03:49 »


Hát, szerintem ez a cikk még a legnagyobb barmot is elgondolkodtatná!
Megrázó!
 
Már aki nem fogyatékos, értem ezalatt, hogy van még szíve, agya, és lelkiismerete.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #824 Dátum: 2008. Szeptember 11. - 10:44:38 »

Egy barom furgonos ma nem vette észre, hogy a 2x2 sávos úton mellette haladok, oszt szép lassan húzta rám a kormányt. Pedig együtt indultunk a lámpától, tehát fel kellett fognia, hogy ott vagyok. Először azt hittem csak viccel, de aztán folyamatos dudálásra visszahúzta. A tükörből láttam meg, hogy telefonál a mintapolgár. Ezúton is gratulálok neki! Tudod kit ijesszé halálra magyar!?! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!