Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 18:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283270 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #750 Dátum: 2008. Július 17. - 10:51:16 »

Ismét megjártam a szokásos miskolci körutamat és sajnos van mit írnom. Beérkezvén Miskolcra dél felől nem működött a jelzőlámpa. Jobbról, a mellékútról jött egy tuning civic, meg mögötte egy tuning focus. A civices még benézett balra, hogy mehet-e és lassítottam is neki, hogy ne kelljen kapkodnia, de a másik gyökér lendületből érkezett be elém, úgy hogy semerre sem nézett. Még jó hogy ki tudtam kerülni a kis sutyerákot. Aztán mellé érve kérdőre vontam és remélem felfogta mit tett. Ráadásul tegnap pont ilyen ütközés volt a házunktól 20 méterre és mind a két autó totálkáros lett.
A másik kedvenc szitum, amikor pályán a külsőben ráérő apánk 110-zel megy, én 135-tel és jön a belsőben egy állat 180-nal. Utálok ilyenkor fékezni, de nem fogok bemenni az állat elé, mert megölhet. Bár a legjobb az lett volna, ha jobbról előzöm, dehát azt tiltja a kresz.
Ja meg kedden elég vicces volt, hogy a Hungárián szembe jött a tűzoltó vagy 60-nal, mert dugó volt és azon a szakaszon nem járható a villamos-sín.
Meg azt sem értem, hogy 50-es táblánál mitől félnek egyesek, hogy nem mernek 40-nél többel menni. Ha nem lát, ne vezessen!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #751 Dátum: 2008. Július 17. - 16:28:33 »

Egyetértek Ákos. Mosolyog puszi
Naplózva

Zsuzsanna
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #752 Dátum: 2008. Július 17. - 18:48:23 »

Ma délben a Kaposváron Zárda uti körforgalom, a Laguna kombis barom megállás nélkül behajt elém én Somssich felől már bent voltam a  körforgalomban én satufék csikorgás duda az idóta zokon vette, hogy rá mertem dudálni leírt egy teljes kört plussz a következő kijárónál eljött utánam piros lámpa a József A u lámpánál kiszáll és ordítva megfenyeget mit képzelek rá mertem dudálni így meg úgy elver mondtam neki oké zöld én átmegyek ő meg állt a Tesco kanyarodó sávban megálltam mondom megvárom a népi edény elidul de meglátta, hogy kiszálltam az autóból nyomott egy nagy gázt én mutatom neki állj le ekkor már esze ágában sem volt megállni sőt amikor meglátta, hogy én is a Vásártéri út felé megyek ijedtében majdnem 2 autót összetört mert ismét nem adta meg az elsőbbséget úgy kanyarodott jobbra. Szerintem az hitte,hogy valami ilyedős taknyos ül tuning verdában,  nem jött neki be, a nagyfiú úgytünik menetközben becsinált! ennyi szabálytalanságot 500-n ez rekord teljesítmény!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #753 Dátum: 2008. Július 18. - 06:04:03 »

Ma délben a Kaposváron Zárda uti körforgalom, a Laguna kombis barom megállás nélkül behajt elém én Somssich felől már bent voltam a  körforgalomban én satufék csikorgás duda az idóta zokon vette, hogy rá mertem dudálni leírt egy teljes kört plussz a következő kijárónál eljött utánam piros lámpa a József A u lámpánál kiszáll és ordítva megfenyeget mit képzelek rá mertem dudálni így meg úgy elver mondtam neki oké zöld én átmegyek ő meg állt a Tesco kanyarodó sávban megálltam mondom megvárom a népi edény elidul de meglátta, hogy kiszálltam az autóból nyomott egy nagy gázt én mutatom neki állj le ekkor már esze ágában sem volt megállni sőt amikor meglátta, hogy én is a Vásártéri út felé megyek ijedtében majdnem 2 autót összetört mert ismét nem adta meg az elsőbbséget úgy kanyarodott jobbra. Szerintem az hitte,hogy valami ilyedős taknyos ül tuning verdában,  nem jött neki be, a nagyfiú úgytünik menetközben becsinált! ennyi szabálytalanságot 500-n ez rekord teljesítmény!

Hihetetlen, hogy egyesek mit képzelnek magukról! Ennyire nehéz lenne elismerni, hogy fallosz volt? És még keménykedik?
Nekem is volt ilyen egyszer az M5 bevezetőjén. Bejött elém a külsőbe, majd lassított és mikor ki akarom kerülni elém vág. Aztán jobbról is, de a következő testcselt megette. Cigányosan húzogattam rá, üvöltöttem az idegtől aztán padló és lemaradt. Ez neki a játék? Aztán a pirosnál kipattantam, hogy ha megáll, berugom az arcát az ablakkal együtt és áthúz mellettem a piroson, majd elkanyarodik. Nem hittem el, hogy nem mer megállni! Akkor meg mit szórakozik? Mégis mit várt, hogy töketlen vagyok?
ááááááááááááááááááá
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #754 Dátum: 2008. Július 18. - 07:48:03 »

Tegnap fel Pestre. Érd körül megnéztem, hogy halad a pálya építése. Egyik körforgó közepén GPS megszólal ' az első lehetőségnél fordulj meg!' Megfordultam, de csak kocsit láttam mögöttem Vigyorog. A körforgó 4ágából 2 le volt zárva így sok lehetőség nem volt eltévedni...
Némi frissítés ráfér!

Az előttem szólókhoz annyit, hogy én is elkövettem a bevágás fertelmes cselekedetét, egy Honda civic elé a körforgóból kihajtásnál...
Sajna utolsó másodpercben kapcsoltam. A pasi nem dudált és nem szidott látványosan. Vagy a Lacsim feneke bűvölte el Vagy a kopaszka fejem vitte tévútra a gondolatait... Vigyorog

Mellesleg láttam már erőszakot két kocsi között párhuzamos sávú közlekedésnél, de a tegnapi mindenen túltett!
Két sáv feltöltve belsőben szgk-k, külső tgk.-k. Skoda Feleicia belsőben jobb oldalán dobozon furgon. Mivel a furgon elötti tgk. büdös füstöt eregetett, ezért úgy gondolta, hogy elgázosítás helyett sávot vált ÉS elkezdett balra húzodni! A cm pontosággal mellette lévő feliciás elöször csak teret adott, de amikor döbbent, hogy nem csak kilengésről van szó, hanem a furgon ki fogja szorítani a sávból akár a dodzsem, akkor satufék, duda, anyázás, üldözés....
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #755 Dátum: 2008. Július 18. - 07:54:26 »

Azért csak óvatosan fiúk!!

http://www.vezess.hu/magazin/buntetesbol_baleset/14936/

Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #756 Dátum: 2008. Július 18. - 08:45:59 »

Remélem ezt azok is olvassák, akikre vonatkozik a nagy része. Egyszer nekem is volt egy komoly szitum 5 kisebbségivel az A6-osban, mert rá mertem dudálni, mikor a tilosból bejött elém keresztbe visszafordulva a szembejövőből, miközben haladtam 80-nal. Rángatta rám a kormányt én meg kirohögtem, és mondtam neki, hogy nem félek tőled te ürülékházi roma. Erre szívrohamot kapott és megállt a középső sávban, miközben én haladtam tovább. Jó hogy nem jött utánam, mert nem csak én kaptam volna, hanem asszony is valszeg, dehát én felkészültem a támadásra, mert jobb ha én adom az elsőt. De szerencsére nem így történt.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #757 Dátum: 2008. Július 18. - 18:49:46 »


Hát, tanulságos kis iromány.... Viszont azt nem értem, hogy az ablakspricnit mire lehet még hasznmálni a saját ablakom mosásán kívűl?  He Igaz, én nagy Budapestünkün elég ritkán közlekedek mostanság...szóval ez az új(?) módi kimaradt az életemből.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #758 Dátum: 2008. Július 18. - 19:22:22 »


Hát, tanulságos kis iromány.... Viszont azt nem értem, hogy az ablakspricnit mire lehet még hasznmálni a saját ablakom mosásán kívűl?  He Igaz, én nagy Budapestünkün elég ritkán közlekedek mostanság...szóval ez az új(?) módi kimaradt az életemből.
Óóóóó, ifjú ember Vigyorog Vigyorog
Régebben remekül el lehetett szórakozni azzal, hogy a spricnit KIFELÉ fordítottad, aztán amikor valaki mellé értél bespricceltél a nyitott ablakán.
Mondjuk ezt akkortájt is min. 1500-ös Ladával kispolszki ellen volt tanácsos eljátszani... Vigyorog, már csak menekülésileg...
Mondjuk én ezt csak hallottam... Kacsint Kacsint
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #759 Dátum: 2008. Július 18. - 19:36:12 »


Hát, tanulságos kis iromány.... Viszont azt nem értem, hogy az ablakspricnit mire lehet még hasznmálni a saját ablakom mosásán kívűl?  He Igaz, én nagy Budapestünkün elég ritkán közlekedek mostanság...szóval ez az új(?) módi kimaradt az életemből.
Óóóóó, ifjú ember Vigyorog Vigyorog
Régebben remekül el lehetett szórakozni azzal, hogy a spricnit KIFELÉ fordítottad, aztán amikor valaki mellé értél bespricceltél a nyitott ablakán.
Mondjuk ezt akkortájt is min. 1500-ös Ladával kispolszki ellen volt tanácsos eljátszani... Vigyorog, már csak menekülésileg...
Mondjuk én ezt csak hallottam... Kacsint Kacsint
Ifjú már annyira nem vagyok, max tapasztalatlan e téren Mosolyog Amúgy köszi a felhomályosítást Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #760 Dátum: 2008. Július 18. - 19:43:10 »

Kripic cartárs ezt hallotta valamikor, de természetesen galamblelke ezt sohasem engedte volna kipróbálni neki soha, semmilyen kocsival, semmilyen ellen természetesen! Kacsint Vigyorog Az autópályán se verte orrba a bunkókat szombaton délelőtt, pedig jogos lett volna! Kacsint Vigyorog Sőt, hogy kerülje az inzultust, le is húzódott, és csak azért szállt ki, hogy elmagyarázza, hogy miért tette ezt. Kacsint Vigyorog Szeretünk Kripic! Jó voltál! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 19. - 14:15:12 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #761 Dátum: 2008. Július 18. - 20:02:41 »

Kripic cartárs ezt hallotta valamikor, de természetesen galamblelke ezt sohasem engedte volna kipróbálni neki soha, demmilyen kocsival, semmilyen ellen természetesen! Kacsint Vigyorog Az autópályán se verte orrba a bunkókat szombaton délelőtt, pedig jogos lett volna! Kacsint Vigyorog Sőt, hogy kerülje az inzultust, le is húzodott, és csak azért szállt ki, hogy elmagyarázza, hogy miért tette ezt. Kacsint Vigyorog Szeretünk Kripic! Jó voltál! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Tényleg sohasem tettem ilyet... (Nem volt mivel... Vigyorog Vigyorog)
Csak azóta lettem ilyen kérges szívű, morc...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #762 Dátum: 2008. Július 18. - 22:48:31 »

Sőt, hogy kerülje az inzultust, le is húzodott, és csak azért szállt ki, hogy elmagyarázza, hogy miért tette ezt. Kacsint Vigyorog
Történt ilyen kiszállós dolog is? Én mindenről lemaradtam?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #763 Dátum: 2008. Július 19. - 11:44:53 »

Sőt, hogy kerülje az inzultust, le is húzódott, és csak azért szállt ki, hogy elmagyarázza, hogy miért tette ezt. Kacsint Vigyorog
Történt ilyen kiszállós dolog is? Én mindenről lemaradtam?
 
Szegény Weres mindenről lemaradtál. Csak két kiszállás volt, külön- külön, Kripic, és LadLac magyarázta el a dolgot, hogy a leállósáv mire is való. Kacsint Vigyorog Ütni nem ütöttek, csak megjegyezték, hogy amennyiben a szóból nem értenének, akkor mechanikus úton regisztrálják a fejekbe a szabályokat. Lehet, hogy Zsu járt az eszedben, ezért nem figyelted az afférokat? He Kacsint Vigyorog Bagolyirtáson találkozhatsz újból vele. Kacsint Vigyorog
Közben más téma. Rájöttem, hogy roppant korszerűtlen tipus vagyok minden szempontból. Én még mindig indexelek, amikor elő van írva, vagy nem tudok róla, és közben eltörölték ezt a pontot? Kacsint Továbbá kitartok a feleségem, és családom mellett, és nem fiúzom, még kánikulában sem. Nagyon cikis vagyok? He Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 19. - 14:13:01 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #764 Dátum: 2008. Július 19. - 13:49:19 »

Sőt, hogy kerülje az inzultust, le is húzodott, és csak azért szállt ki, hogy elmagyarázza, hogy miért tette ezt. Kacsint Vigyorog
Történt ilyen kiszállós dolog is? Én mindenről lemaradtam?
 
Szegény Weres mindenről lemaradtál. Csak két kistállás volt, külön- külön, Kripic, és LadLac magyarázta el a dolgot, hogy a leállósáv mire is való. Kacsint Vigyorog Ütni nem ütöttek, csak megjegyezték, hogy amennyíben a szóból nem értenének, akkor mechanikus úton regisztrálják a fejekbe a szabályokat.
Valszeg ennyire hátul voltam, mert csak egy kiszállást láttam, de akkor egymás közt beszéltétek, hogy kimegyünk a benzinkútra a klubgirlékhez.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!