Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 22:23:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283437 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #705 Dátum: 2008. Június 14. - 19:35:35 »

Szerintem jobban járnátok, ha hanyagolnátok a témát, mert -ámbár nyugdíjas, de- nem hülye. Ez a szita elég átlátható, hogy miféle magyarázkódás folyik!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #706 Dátum: 2008. Június 14. - 19:36:12 »

LadLac barátom felmentve! Jó trükk volt így leirni, mire gondolt! Vigyorog Egyébként ő már sokszor letesztelte vezetésemet, igaz csak a buszon, de mivel ez többször előfordult, így gondolom nem volt halálfélelme. Kacsint Vagy megszokta? He Vállalta a veszélyt? He Kérdezzétek meg tőle, ha kiváncsiak vagytok rá! Kacsint Igérem ahhoz nem szólok hozzá! Kacsint Vigyorog Amúgy bírom a kritikát! (Csak egy a feltétele, hogy én kritizáljak, és ne engem! Vagy ez már kettő?) Kacsint Vigyorog
Óóóóó.....azt én is bírom! Csak ne rólam szóljon!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #707 Dátum: 2008. Június 15. - 07:28:07 »

Tegnap én ezek miatt nem mertem vezetni, gondoltam vezesse az asszony a 24 éves unoját, abba nem lehet kárt tenni. Legalább tudtam nézelődni végre én is a jobb egyen.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #708 Dátum: 2008. Június 15. - 07:42:08 »

Ma engem is bekóstolt egy Cee'd crdi.
Elösször 3 sávon át bevágott elém, hogy Ő legyen az első a lámpánál. 
Ez után 3 lámpával Én akartam bemenni elé, de nyomta neki a kis kö..ög. 120-ig nyomtam, viszont befértem elé. Gondolom nem tetszett neki, mivel Mi 4-en voltunk + Klubkutya, Ő meg csak egy luvnyával, tuti annak akart gizdulni.
No de egy Lacsinak nincs ellenfele...  Vigyorog Vigyorog
Nem akarlak elkeseríteni, de volt szerencsém mindkét típust vezetni és azt kell mondjam lazán halálra alázhatna az  a Crdi.Persze ez nem azt jelenti, hogy a Lacsi gyenge, de azt el kell ismerni ha van nála erősebb.Egyébként térkínálatban sehol nincs a Kia a Lacsikhoz képest.Ezért voltak csak ketten és szerintem többen nem is férnek be!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #709 Dátum: 2008. Június 17. - 18:22:04 »

Ma délben a Waberer kamionost nem nagyon zavartam a szomszéd sávban. Kb a felénél voltam, mikor indexelve szép lassan húzta rám a kormányt. Először azt hittem csak ebédel, de ő komolyan gondolta. Dudálni nem volt kedvem, meg időm, úgyhogy lassítottam inkább. Nem hiszem, hogy nem látott, mert előtte száguldott el mellettem félig. Kommunikáltam volna vele, de nem nézett a szemembe. Kívánok neki sok gerincet!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #710 Dátum: 2008. Június 18. - 12:23:03 »

A közelmúltban történt, hogy egy kamion keresztben feltartotta a forgalmat, miközben én a mellékútról soroltam volna be, nem sok eséllyel. Miután felszabadult a forgalom és mindenki 20-szal gurulgatott tovább, nekem felment az agyvizem. A rendes taxis beengedett, én meg rágyorsultam az előttem haladó twingósra, miközben üvöltöztem ki magamból a feszültséget és közben pont összepillantottam a twingóssal. Aki igen érzékeny lehetett, mert behúzta a kézit és odasétált hozzám 2 db görögdinnyével a hóna alatt a 165 centijéhez. Mivel nem tulajdonítottam komolynak az esetet, hisz én nem verekedni akartam, hanem haladni, így ülve maradtam az autóban. Megkérdezte, hogy mi a bajom, én meg tőle, hogy miért állt meg. Ezt 5-6-szor eljátszottuk, mire rámmozdult, erre kiröhögtem és visszautasítottam az autójába. Ugyebár én piszkáltam fel, ezt vállalom, de tényleg ki kell szállni keménykedni. Én ha valaha kiszálltam, akkor sem jutott sosem eszembe, hogy megüssek bárkit is. Nyilván nem csináltam össze magam tőle, hisz nagyobb emberekkel is váltottam már szót életemben becsinálás nélkül, de ha kiszállok lehet birkozás lett volna, ami nemcsak azért szánalmas mert feltartjuk a sort, hanem mert a párom is mellettem ült.
A tanulságot levontam magamnak és végre valaki viszonozta a nagy pofámat, szerintem már rám fért, hogy elgondolkozzak a dolgon. Legközelebb beveszem előre a nyugtatót, bár a kettősfrontot nehéz kompenzálni.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #711 Dátum: 2008. Június 18. - 14:37:22 »

A közelmúltban történt, hogy egy kamion keresztben feltartotta a forgalmat, miközben én a mellékútról soroltam volna be, nem sok eséllyel. Miután felszabadult a forgalom és mindenki 20-szal gurulgatott tovább, nekem felment az agyvizem. A rendes taxis beengedett, én meg rágyorsultam az előttem haladó twingósra, miközben üvöltöztem ki magamból a feszültséget és közben pont összepillantottam a twingóssal. Aki igen érzékeny lehetett, mert behúzta a kézit és odasétált hozzám 2 db görögdinnyével a hóna alatt a 165 centijéhez. Mivel nem tulajdonítottam komolynak az esetet, hisz én nem verekedni akartam, hanem haladni, így ülve maradtam az autóban. Megkérdezte, hogy mi a bajom, én meg tőle, hogy miért állt meg. Ezt 5-6-szor eljátszottuk, mire rámmozdult, erre kiröhögtem és visszautasítottam az autójába. Ugyebár én piszkáltam fel, ezt vállalom, de tényleg ki kell szállni keménykedni. Én ha valaha kiszálltam, akkor sem jutott sosem eszembe, hogy megüssek bárkit is. Nyilván nem csináltam össze magam tőle, hisz nagyobb emberekkel is váltottam már szót életemben becsinálás nélkül, de ha kiszállok lehet birkozás lett volna, ami nemcsak azért szánalmas mert feltartjuk a sort, hanem mert a párom is mellettem ült.
A tanulságot levontam magamnak és végre valaki viszonozta a nagy pofámat, szerintem már rám fért, hogy elgondolkozzak a dolgon. Legközelebb beveszem előre a nyugtatót, bár a kettősfrontot nehéz kompenzálni.
Hű, ez aztán a gyónás!! Ostyával vedd be a nyugtatót és ÁMEN Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #712 Dátum: 2008. Június 18. - 14:48:15 »

Üzenet Weres Megtért Cartársnak! Régebben irtam itt egy esetemről, amikor vesztére kiszállt a baromarcú tgk taknyos vezetője. Szóval most annyít, hogy feljelentés, tárgyalás, itélet lett belőle. Ha megtalálod, szívleld meg! Ha nem, akkor a talin elmesélem Neked, és minden érdeklődőnek, tanulságos lesz, igérem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #713 Dátum: 2008. Június 20. - 17:20:46 »

Két fotó 120 ezerért egy gyorshajtónak



Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #714 Dátum: 2008. Június 20. - 20:44:04 »

Apropó, a multkor dumcsiztam 1 zsaru ismerőssel...Nálunk (tótországban),a radarjuk +11km/ó-ra van beállitva, ez alatt nem figyelnek a hapsira...Hogy van ez nálatok? A Balcsin fogok nyaralni...
Naplózva

mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #715 Dátum: 2008. Június 20. - 21:20:11 »

Apropó, a multkor dumcsiztam 1 zsaru ismerőssel...Nálunk (tótországban),a radarjuk +11km/ó-ra van beállitva, ez alatt nem figyelnek a hapsira...Hogy van ez nálatok? A Balcsin fogok nyaralni...
Itt százalékban van meghatározva és ez kb 10%.Miután az órád is kb ugyanennyit csal, kb 10%-kal gyorsabban mehetsz, mint a megengedett.De szerintem nem érdemes ezzel foglalkozni.Tartsd be a korlátozásokat mert sokba kerül és gyorsított eljárásban el is meszelnek rendesen, mert "külföldi" vagy.Az alkoholt meg teljesen felejtsd el, mert azonnal a helyszínen elveszik a jogsidat.Nem éri meg!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
jegi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


Lacsi szimpátiatag /Mazda 6/


WWW
« Hozzászólás #716 Dátum: 2008. Június 25. - 22:40:34 »

Igazad van, persze hogy nem éri meg, de tegyük a kezünket a szivünkre-azért előfordul mindegyikünkkel, hogy "vétkezünk", nemde? A piával meg max egyertétek, nem a volán mögé való! De mostanság nálunk nagy divat lett egy új fajta szopatás: biciklisek fújatása! Főleg falukon, már mondta is egy kolléga, hogy nem mer bicajon kocsmába menni, mert cca 16e Ft a büntetés...
Naplózva

gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #717 Dátum: 2008. Június 26. - 08:17:53 »

Mindennapra írhatnák egy ökröt Győrből. Mindig van egy, akinek a 50 (60) kmh nem elég ahhoz, hogy oda érjen, vagy nincs tisztában a különböző extra felszerelések (index, stb.) megfelelő használatával. Inkább nem teszem, mert ő úgy sem fogja fel, hogy időben kellene elindulni, és nem a trükközéssel lehet leggyorsabban előre jutni...

Inkább próbálok egyre figyelmesebben vezetni, hogy a velem kapcsolatba kerülőknek ne fájjon.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #718 Dátum: 2008. Június 26. - 09:53:51 »

Az mi a képen,hogy mondjuk 128-al bemérik a hetvenes szakaszon és L=101km/h?
A hetvenes részt 100-as limittel mérik?
Vagy 50-nél 70-re van állítva és bemlrik 73-al?
Most akkor 50 vagy 70?
70 vagy 100?
Hol lehet mennyivel micsinálni???
  
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #719 Dátum: 2008. Június 26. - 16:18:48 »

Az mi a képen,hogy mondjuk 128-al bemérik a hetvenes szakaszon és L=101km/h?
A hetvenes részt 100-as limittel mérik?
Vagy 50-nél 70-re van állítva és bemlrik 73-al?
Most akkor 50 vagy 70?
70 vagy 100?
Hol lehet mennyivel micsinálni???
  

Én is próbáltam összefüggést találni, de belezavarodtam. Minden logika csődöt mond a két kép összehasonlitása esetén.
De logkát ne is a rendőrség és magyar törvények berkeiben keressünk! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!