Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 00:16:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283578 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #645 Dátum: 2008. Május 09. - 11:34:48 »

Egy jótanács: lámpaváltásnál ne csak a lámpát, hanem a tükröt is nézzétek, mert, ha ti meg is tudtok szépen állni, de mögöttetek jön a terepjáró 100zal, akkor úgyis áttól a kereszteződésen, és nem lesz, csak fél autótok. Szerencsére sárga után, jön keresztbe a piros-sárga, majd mindkét oldal felé még tilos behajtás, és utána lesz az ellenfélnek csak zöld! Így egy kicsit neccesen, de ép kocsival meg lehet úszni a lámpaváltást! Remélem érthető voltam?! Csak ésszel mindent fiúk, nagy rutinnal, és piszok nagy szerencsével közlekedjünk! Nem elég deffenzivnek lenni, még jósnak is kell lennünk, hogy Magyarországon megusszuk a baleseteket!
Pont ez bosszantott, hogy mások hülyeségét nap mint nap korigálom, erre én fizetek rá, mert a balkániéknál nincs sárga jelzés, oszt rágörcsölt a fékre.
  Van sárga! Csak piros-sárga nincs! egyébként abszolutae megértelek. Az autózás 1000 ismeretlenes egyenlet, főleg keleten. Viszont, hagyjátok, hogy dicskedhessek: Megkaptam autóbuszra az 500000 balesetmentes oklevelet, és némi szemkiszúrásos pénzjutalmat is! Vigyorog Hogy ez mennyí, az nem az én szégyenem, de elárulom, döbbenjetek meg ti is: netto 34000 jónak nem mondható magyar forint. Budapesti fél millió kilométerért! Kész röhej!
nem értem, miért panaszkodsz! Majd' 7 fillért kaptál egy km-re!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy grat hozzá! De nem millió felett vagy már?
  Cápa! Az 500ezer az BKV busszal megtett km! Az egy milcsi úgy van meg, bőven, hogy 1976 óta van saját kocsim, és a geofizikánál dolgoztam 18 évet, kettős állásban, mert észlelés mellett a műszerkocsit is én vezettem, átlagban az első 15 évben havi 3-4 ezer km-t. Szóval így jön ki az egy milla! Vigyorog
Na azért mondom! Nem ám valami félkoca snassz 50000-es Apu leszel! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #646 Dátum: 2008. Május 09. - 15:37:57 »

Egy jótanács: lámpaváltásnál ne csak a lámpát, hanem a tükröt is nézzétek, mert, ha ti meg is tudtok szépen állni, de mögöttetek jön a terepjáró 100zal, akkor úgyis áttól a kereszteződésen, és nem lesz, csak fél autótok. Szerencsére sárga után, jön keresztbe a piros-sárga, majd mindkét oldal felé még tilos behajtás, és utána lesz az ellenfélnek csak zöld! Így egy kicsit neccesen, de ép kocsival meg lehet úszni a lámpaváltást! Remélem érthető voltam?! Csak ésszel mindent fiúk, nagy rutinnal, és piszok nagy szerencsével közlekedjünk! Nem elég deffenzivnek lenni, még jósnak is kell lennünk, hogy Magyarországon megusszuk a baleseteket!
Pont ez bosszantott, hogy mások hülyeségét nap mint nap korigálom, erre én fizetek rá, mert a balkániéknál nincs sárga jelzés, oszt rágörcsölt a fékre.
  Van sárga! Csak piros-sárga nincs! egyébként abszolutae megértelek. Az autózás 1000 ismeretlenes egyenlet, főleg keleten. Viszont, hagyjátok, hogy dicskedhessek: Megkaptam autóbuszra az 500000 balesetmentes oklevelet, és némi szemkiszúrásos pénzjutalmat is! Vigyorog Hogy ez mennyí, az nem az én szégyenem, de elárulom, döbbenjetek meg ti is: netto 34000 jónak nem mondható magyar forint. Budapesti fél millió kilométerért! Kész röhej!
Gidy nem lehet hogy a könyvelő csajok szúrták el a számolást és nem 500000 km-re jár 34000ft,hanem 34000km-re 500000ft.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #647 Dátum: 2008. Május 09. - 16:32:35 »

Tegnap este fél 9-kor indultam focizni befelé az M5-ös városi szakaszán. Az első lámpa, ami a DHL-nél van full piros, én lassítok, mikor látom, hogy a belsőben az audis izomból továbbmegy a füstölő ****jával (amit be kéne vezetni az utastérbe neki). Szerencsére nem volt gyalogos, de azért rávillogtam. Aztán utolértem, de rendőrt látott és 70-es táblánál 55-tel ment a gyökér a kamion mellett (feltartva ezzel engem és a forgalmat), majd mikor felbátorodott ismét eljátszotta a Könyvesre jobbra, 4 másodperce piros volt és átment ott is. Hogy az ilyeneknek mekkora mákjuk van! Ha nem kobozták volna el rendőrbáék a viperámat, biztos elhajlítottam volna rajta!!!
Isten óvja a zebrán átkelő gyalogokat!!!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #648 Dátum: 2008. Május 09. - 19:21:44 »

Egy jótanács: lámpaváltásnál ne csak a lámpát, hanem a tükröt is nézzétek, mert, ha ti meg is tudtok szépen állni, de mögöttetek jön a terepjáró 100zal, akkor úgyis áttól a kereszteződésen, és nem lesz, csak fél autótok. Szerencsére sárga után, jön keresztbe a piros-sárga, majd mindkét oldal felé még tilos behajtás, és utána lesz az ellenfélnek csak zöld! Így egy kicsit neccesen, de ép kocsival meg lehet úszni a lámpaváltást! Remélem érthető voltam?! Csak ésszel mindent fiúk, nagy rutinnal, és piszok nagy szerencsével közlekedjünk! Nem elég deffenzivnek lenni, még jósnak is kell lennünk, hogy Magyarországon megusszuk a baleseteket!
Pont ez bosszantott, hogy mások hülyeségét nap mint nap korigálom, erre én fizetek rá, mert a balkániéknál nincs sárga jelzés, oszt rágörcsölt a fékre.
  Van sárga! Csak piros-sárga nincs! egyébként abszolutae megértelek. Az autózás 1000 ismeretlenes egyenlet, főleg keleten. Viszont, hagyjátok, hogy dicskedhessek: Megkaptam autóbuszra az 500000 balesetmentes oklevelet, és némi szemkiszúrásos pénzjutalmat is! Vigyorog Hogy ez mennyí, az nem az én szégyenem, de elárulom, döbbenjetek meg ti is: netto 34000 jónak nem mondható magyar forint. Budapesti fél millió kilométerért! Kész röhej!
Gidy nem lehet hogy a könyvelő csajok szúrták el a számolást és nem 500000 km-re jár 34000ft,hanem 34000km-re 500000ft.
  Sajnos nem így történt, fél millára a minimálbér jár, persze bruttoban, így lett a fele. Fordítva jobb lett volna! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #649 Dátum: 2008. Május 13. - 19:30:53 »

http://www.motorinfo.hu/news_new.php?nid=7322&cat=&mid=1010 Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #650 Dátum: 2008. Május 13. - 19:54:50 »

Abszolút baromság! Ezek a joghézagok! Útálom a jogszabályalkotók sarkos rugalmatlan megfogalmazásait!
Hmmm...én bizti megvágtam volna, mert értelmezésem szerint nem azokat kell büntetni, aki motorozik, autózik, rollerezik, hanem azt, aki a megengedettnél gyorsabban halad a közúton!!! Arról nem is beszélve, hogy nem előírásszerűen teszi, hanem mások közlekedésbiztonságának veszélyeztetésével, ugyanis elvesztette uralmát járműve felett, vagyis kontrollálhatatlanul halad. Pl. a parasztbácsit biztosan megbüntetnék, ha a lovai megbokrosodtak volna és 80-nal repesztenének az út közepén, pedig azok sem motoroztak...csak éppen a többi közlekedőt veszélyeztetik....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #651 Dátum: 2008. Május 15. - 20:39:58 »

Mai csúcs Pesten: 1 óra alatt 2,5km. Gyalog gyorsabb lehetnék csak nehéz 50-100kg-ot cipelni háton ilyen távon. Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #652 Dátum: 2008. Május 19. - 08:24:00 »

Tegnap du 5-kor elindultam meglátogatni egy havert a város másik felén, és állt a hungária. Gondoltam biztos baleset van, ezért vissza az üllőire.
Hazafelé szintén a hungárián, gyanús volt a sok villogó autó. Közelebb érve látom, hogy 2 tűzoltó, 3 mentő és 4 rendőr dolgozik. Mivel vezettem és sötét volt, csak annyit láttam, hogy egy autó totálkár és egy motor fekszik az úton. Aztzán megláttam két kilógó cipellőt egy zsákból. Na hát ez megalapozta az esti hangulatom. Gondolom autó piroson át a mellékútról, kétkerekű meg 160-nal. Sajnos már elég sok ilyet láttam, de a legdurvább Krétán volt, amikor még a mantősök előtt láttam egy pár srácot a földön fekve, mert kirepültek a kabrióból. Volt aki sírt, volt akit sirattak. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #653 Dátum: 2008. Május 19. - 17:43:37 »

Hali!

Idézet
Mai csúcs Pesten: 1 óra alatt 2,5km. Gyalog gyorsabb lehetnék

Egy vidéki csávó kérdi Pestiektől. Hogy bírjátok Ti ezt a közlekedést? Én biztos idegbajt kapnék.



.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #654 Dátum: 2008. Május 19. - 18:08:45 »

Hali!

Idézet
Mai csúcs Pesten: 1 óra alatt 2,5km. Gyalog gyorsabb lehetnék

Egy vidéki csávó kérdi Pestiektől. Hogy bírjátok Ti ezt a közlekedést? Én biztos idegbajt kapnék.



.
Idővel meg lehet szokni,bár Miskolc sem kisváros gondolom ott is szokott dugó lenni csak nem annyira reménytelen,mint amilyen itt.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #655 Dátum: 2008. Május 19. - 18:51:22 »

Hali!

Idézet
Mai csúcs Pesten: 1 óra alatt 2,5km. Gyalog gyorsabb lehetnék

Egy vidéki csávó kérdi Pestiektől. Hogy bírjátok Ti ezt a közlekedést? Én biztos idegbajt kapnék.



.
  Ne aggódj! Időnként mi is! Megszokni igazán nem lehet, talán jobb kifejezés rá a méla undorral telt beletörődés, és letargia. Sajnos nincs a fővárosnak jó gazdája. Semmit nem tesznek ésszerűen, mert az alap hiányzik ehhez. Széles utakat leszűkítenek, parkolást megnehezítik, viszont szipolyoznak mindenért. Nem véletlenül adtam az új nevet neki, amit már többen átvettek: Mocsokfalva.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #656 Dátum: 2008. Május 19. - 19:18:07 »

Péntek délután 14órakor indultam Csepelről Óbudára a Kaszásdűlő ltp-re a budai rakparton keresztül.
Az út 20km és 35 perc volt úgy hogy a lágymányosi hídtól az Erzsébet hídig araszoltam. Szerintem ez nem rossz!
16 órakor indultam vissza, de akkor a pestin jöttem. Így hosszabb volt néhány km-rel és 5 perccel. Szerintem ez sem rossz!

BKV-val sokkal több lett volna, arról nem is beszélve, hogy még olcsóbb is volt. Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #657 Dátum: 2008. Május 19. - 20:30:50 »

Hali!

Idézet
Mai csúcs Pesten: 1 óra alatt 2,5km. Gyalog gyorsabb lehetnék

Egy vidéki csávó kérdi Pestiektől. Hogy bírjátok Ti ezt a közlekedést? Én biztos idegbajt kapnék.

Szerencsére én nem Pesten, vagy ahogy 1 barátom mondja: 23 falun lakom. Viszont mivel ott tudok beszerezni sokmindent és az van a legközelebb Esztergomhoz, így hetente 1-2-szer kénytelen vagyok fellátogatni. Megszokni nem lehet, max beletörődni.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #658 Dátum: 2008. Május 20. - 07:32:36 »

Ma mindenki esernyőnek használja az autóját. Reggel 300m 20 perc alatt...
El is késtem... 
/mert a menekülő útról kiengednek mindenkit.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #659 Dátum: 2008. Május 20. - 09:26:36 »

Ma mindenki esernyőnek használja az autóját. Reggel 300m 20 perc alatt...
El is késtem... 
/mert a menekülő útról kiengednek mindenkit.../
Győrben ugyan ez volt a helyzet. Majdnem egy órát "autóztam" a városban. Bár jobban illene helybenállásnak nevezni.
Ráadásul senki nem volt ugye képben, hogy melyik sáv hova visz...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!