Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 05:12:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283702 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #600 Dátum: 2008. április 21. - 21:17:07 »

Én csak szervadakozóknak hívom őket...de az igazsághoz hozzátartozik, hogy világéletemben imádtam motorozni!!
14 évesen már mentem a simsonnal még mínusz tízben is három gatyában...mondjuk 20 perc múlva már annyit ért, mintha egy sem lett volna rajtam, de a benzingőz!!!  Vigyorog
Aztán levizsgáztam A-ból is, de őseim nem segítettek hozzá motorhoz, inkább megörököltem a családi daciát. Féltettek.
Így utólag megértem, mert lehet most nem írogatnék itt!
Az utóbbi években újra elkezdett foglalkoztatni a kérdés. Persze lehet, hogy benőtt a fejem lágya, de az alábbi mocit néztem ki:


Igaz csak sóvárgok, mert amíg lacsit sarcolja bank, addig ilyenre nem fussa! CBF500, két henger, 58 paci, kímélve állítólag a világból kimegy! Nyomatékos, városban is fürge, kisebb vidéki utakra is megfelelő. Nagyobb, gyorsabb nem bolondít, hétvégi örömmotorozáshoz, túrázni tuti gép lenne! Csak az szomorít el, hogy amire jutna rá, addigra talán nem is lesz, hisz jópár éves ez az átfésült verzió is.

No mindezt csak azért írtam le, mert sajnos a motorosok többségét én is annyiban veszem, amennyit írtam az elején, csak néha találkozom normális kétkerekessel.
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 21. - 21:29:53 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #601 Dátum: 2008. április 22. - 06:46:52 »

Tudom, hogy már régi, de Lacetti van összetörve.
http://www.langlovagok.hu/html/galeria/1237.shtml
A kilincsek ezen is épek! Ki keresett kilincset? Valaki nem ismeri a tulajt?  Vigyorog
Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #602 Dátum: 2008. április 22. - 07:05:57 »

Ma meghagytam egy motoros és az utasa életét.
Záróvonal és beláthatatlan bal kanyar ellenére kiment előzni egy kb. 125ös robogóval (én 100km/h-val mentem).
Mikor a szemből felbukkant egy autó amit ö még nem láthatott, és ekkor még csak mellettem volt, ha akkor nem fékezek bele
felkenődik az elejére.
Bármibe lefogadom hogy meg se köszönte!Szerintem ő ezt úgy fogta fel hogy "na ennek is megmutattam,hogy milyen tökös gyerek vagyok".És néha a tökeiket nekünk köszönhetik,mert megmentjük!
Úgy volt ahogy gondoltad. Kacsint
Miután megelőzött dudáltam neki, de semmi reakció, csak kiment előzni a következő autót.
Még jó, hogy nem kaptál középső ujjat felfelé, kedvességből. Fel sem fogják, csak mikor repülnek az árok felé... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #603 Dátum: 2008. április 22. - 19:56:41 »

Nagy a kozmosz állatkertje! Vajon mit nézhetet? Bár egy 260-as olyan picike, alig lehet észrevenni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #604 Dátum: 2008. április 23. - 09:54:38 »

Nagy a kozmosz állatkertje! Vajon mit nézhetet? Bár egy 260-as olyan picike, alig lehet észrevenni.
Vagy teflonált, vagy a navit nyomkodta. Múltkor egy nő előttem forgolódott, mert eltévedt a navival, na ez a durva. Aztán 20-al ment, mert nem tudta merre van egyenesen. Ha balra nézett volna, látja hogy mellettünk megy az autópálya, azt meg csak tudja hova akar eljutni, nem?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #605 Dátum: 2008. április 24. - 19:32:40 »

Ma Dobogókőn meglátogattam LadyGidy kollégánkat. Hazafelé jövet egy szirénázó tűzoltó autó előzött meg (persze lehúzódtam) majd elhúzott mellettem egy Golf is. Aztán a Golf a tűzoltóautó mellett is elment. Mindezt záróvonalnál és 60-as táblánál. Utána meg feltartotta a tűzoltókat.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #606 Dátum: 2008. április 24. - 21:53:13 »

Ma Dobogókőn meglátogattam LadyGidy kollégánkat. Hazafelé jövet egy szirénázó tűzoltó autó előzött meg (persze lehúzódtam) majd elhúzott mellettem egy Golf is. Aztán a Golf a tűzoltóautó mellett is elment. Mindezt záróvonalnál és 60-as táblánál. Utána meg feltartotta a tűzoltókat.
Nem lehet, hogy a golfos anyósa bentragadt egy égő házban és oda igyekeztek? Akkor érteném, de el nem fogadnám...
Van egy rendőr ismerősöm, az bánkódik ,mert van ez az új műanyag jogsi. Azt, sajnos nem tudja összetépnia helyszínen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #607 Dátum: 2008. április 25. - 17:33:09 »

Ma Siófok  és Siófok-Kiliti között ami nem volt lakott terület bemértek 88-l most lakott terülenek van nyilvánítva és 50-s határt van!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #608 Dátum: 2008. április 25. - 18:00:46 »

Ma Siófok  és Siófok-Kiliti között ami nem volt lakott terület bemértek 88-l most lakott terülenek van nyilvánítva és 50-s határt van!
Szeretnek az ilyen helyeken mérni.
Egyszer szívtam én is ilyen miatt, mert az ember általában megszokásból vezet az ismert helyeken.
Láttam, hogy mérnek. De nyugodt voltam mert pont 70-nel mentem, amennyi a megengedett sebesség.

Rendőr megállít. Gyorsan ment!
Én-   Csak 70-nel mentem.
Rendőr-  Az gyors, mert 50-nel lehet.
Én-   Mondom 70-es tábla van kint.
Rendőr- Csak volt, most 50-es van.
Én-   2 napja még 70-es volt.
Rendőr- Igen, de ma reggel lett lecserélve.
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 28. - 16:19:30 írta Jani » Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #609 Dátum: 2008. április 25. - 18:08:41 »

Ma Siófok  és Siófok-Kiliti között ami nem volt lakott terület bemértek 88-l most lakott terülenek van nyilvánítva és 50-s határt van!
Szeretnek az ilyen helyeken mérni.
Egyszer szívtam én is ilyen miatt, mert az ember általában megszokásból vezet az ismert helyeken.
Láttam, hogy mérnek. De nyugodt voltam mert pont 70-nel mentem, amennyi a megengedett sebesség.

Rendőr megállít. Gyorsan ment!
Én-   Csak 70-nel mentem.
Rendőr-  Az gyors, mert 50-nel lehet.
Én-   Mondom 70-es tábla van kint.
Rendőr- Csak volt, most 50-es van.
Én-   2 napja még 70-es volt.
Rendőr- Ingyen, de ma reggel lett lecserélve.
Hasonló volt nekem is teherautóval:teherautóval behajtani tilos tábla alatta kis kiegészítőtábla:22-06óráig.Na egyszercsak ezt a kiegészítő táblácskát szerelték le.Az első nap(8órakkor) már büntettek is 5000 ft-ra.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #610 Dátum: 2008. április 28. - 16:16:50 »

Hello! Keleti lezárva... De csak a szabálytisztelők elől! A pofátlanoknak nem, mert a lezárt sorompót kicselezve a szemben lévő oldalon a buszt megelőzve mégiscsak sikerült bejönni két "élelmes" jópofának. : Más: gyönyörű Lancia járdasziget elött pár méterrel bevág a buszom elé, de piros a lámpa, de fényezni akarom magam, de megvédtem a kocsiját, és a hátúl ülő két gyerekét! Majd két körrel később, mit látok: hát valaki nem védte meg, trélerrel viszik immárom ellenkező irányba, és nincs háta a kocsinak! Kacsint Vajon mit követett el? He Lehet, hogy ő így vezet mindig? He Legalábbis eddig! Kacsint Amúgy szinte sima napom volt... Vigyorog Nem mi, ők így közlekednek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #611 Dátum: 2008. április 30. - 09:17:39 »

Tegnap Szombathelyen volt egy kis robogó vs rendőr action Vigyorog    Na vajon ki nyert? Vigyorog

Rendőrautó a patakban, mentő a mederben - képgaléria és videó

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #612 Dátum: 2008. Május 01. - 15:36:54 »

Kisétáltam a ligetbe. csak a fák tetején nem parkoltak az autók. 100 méteres út kb 15 perc, mégis csak jönnek, és jönnek autóval, pedig esélyük sincs a parkolásra. Állnak a járdán, fűvön, troli megallóban, kapubejárón, mindenütt, mert csak autóval szabad menni a lökötteknek úgy látszik. Gyalog, esetleg a messziről jövöknek ott a busz, troli, villamos, a kis földalatti, de nem, úgy jó a magyar virtus, hogy csak azért is kocsival kell menni, mert az jár a magyarnak! Elképesztő hülyeség! Mert megérdemlik! 300 forintos a benzin, de sebaj, nem égetjük magunkat, hogy tömegközlekedjünk! Tudtok egy lakatlan szigetet? Szóljatok, érdekelne! Uff, én szóltam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #613 Dátum: 2008. Május 01. - 16:19:39 »

Kisétáltam a ligetbe. csak a fák tetején nem parkoltak az autók. 100 méteres út kb 15 perc, mégis csak jönnek, és jönnek autóval, pedig esélyük sincs a parkolásra. Állnak a járdán, fűvön, troli megallóban, kapubejárón, mindenütt, mert csak autóval szabad menni a lökötteknek úgy látszik. Gyalog, esetleg a messziről jövöknek ott a busz, troli, villamos, a kis földalatti, de nem, úgy jó a magyar virtus, hogy csak azért is kocsival kell menni, mert az jár a magyarnak! Elképesztő hülyeség! Mert megérdemlik! 300 forintos a benzin, de sebaj, nem égetjük magunkat, hogy tömegközlekedjünk! Tudtok egy lakatlan szigetet? Szóljatok, érdekelne! Uff, én szóltam!
Sokszor olcsóbb autóval menni mint a BKVval.
Ha én beakarnék menni a ligethez az minimum 3buszjegy vissza ugyan annyi. Annyiból 3szor megjárom autóval, oda vissza! Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #614 Dátum: 2008. Május 01. - 16:35:18 »

Az való igaz, hogy, ha nincs bérlet, akkor adott esetben olcsóbb autóval menni, ezt elismerem , de csak részben. Mert van családi jegy is, de nem ez a lényeg. Ha már kocsival megy az ember ilyenkor, de lehet okosan is parkolni, példáúl úgy, hogy nem a liget közepéig megy, ahol úgysincs hely már, hanem mondjuk leparkol egy kis utcában, mondjuk fél kilóméterrel odébb. Ez vonatkozik, ha BNV-re, kiállításokra, spoteseményekre, stb. Nem kell félni egy kis sétától sem! Márcsak azért sem, mert belűl van rá esély, ha korán is ment ki az ember, és kapott parkoló helyet, hogy a később jövők egyszerűen "befalazzák", és meg kell várni, hogy együtt menjenek haza, holott nem is barrátok, sőt, most már különösen nem! De gondolom érthető, hogy miről beszéltem. (Nem a Jani ellen, Isten ments!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!