Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 08:26:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283753 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #570 Dátum: 2008. április 18. - 07:29:54 »

Fiúk! Felhívom becses figyelmeteket, hogy a sztrájk ideje alatt is TILOS a buszsáv használata! Mentők, tűzoltók, rendőrök, taxisok a kivételek, mint amúgy mindig is! Ne legyen ebből pénzelvonás! Én nem sztrájkolok, betegácsiban vagyok még, engem senki sem szídjon! Uff! Én szóltam!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #571 Dátum: 2008. április 18. - 08:14:48 »

Ma reggeli "élmény": Győr, Tecsotól visszafele, Régi Pápai út kereszteződés előtt, fehér Pözsó 307SW, index nélkül sávváltás, beelém féktávon belül, még jó hogy szépen halad a sor, mert nem sok esélyem lett volna. Jobbról is sor balról is sor. Épp akkor jutott eszébe, hogy ő a Bómaxhoz akar tulajdonképpen menni. Otthon nem jutott még eszébe, csak beült a kocsiba, hogy neki mennie kell...
Persze se bocs, se köszi...
Miért nem lehet előre tudni, hogy melyik sávba is akar tulajdonképpen állnia, 5km-rel korábban, ha X-hez akar eljutni?!?!?!
Ómen! Tegnap ugyanez a szitu utánfutós rozsdahalmazzal... Én már lekanyarodó sávban vagyok -balra nagyivre besorolok. Erre eszement index nuku vagyis gondoltam halad tovább egyenest, ehelyett (utánfutó mellettem) ő is balra besorol.  Hát ember az ilyen??
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #572 Dátum: 2008. április 18. - 08:17:02 »

Fiúk! Felhívom becses figyelmeteket, hogy a sztrájk ideje alatt is TILOS a buszsáv használata! Mentők, tűzoltók, rendőrök, taxisok a kivételek, mint amúgy mindig is! Ne legyen ebből pénzelvonás! Én nem sztrájkolok, betegácsiban vagyok még, engem senki sem szídjon! Uff! Én szóltam!
Lehet hogy nyitnod kéne egy "Így nem közlekedem" topikot is  Vigyorog és üres perceidben helyszíni közvetítést adnál a vidékieknek...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #573 Dátum: 2008. április 18. - 16:06:40 »

Ezt nem hiszem el.Egész délelött szinte üres volt budapest!Eszméletlen jól lehetett közlekedni.Megállapítom,hogy a BKV okozza a dugót pesten.Nincs BKV nincs dugó .Ájlávjú BKV sztrájk.Még,még,még. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #574 Dátum: 2008. április 18. - 19:13:52 »

Ezt nem hiszem el.Egész délelött szinte üres volt budapest!Eszméletlen jól lehetett közlekedni.Megállapítom,hogy a BKV okozza a dugót pesten.Nincs BKV nincs dugó .Ájlávjú BKV sztrájk.Még,még,még. Vigyorog
Van benne valami és még ráadásul péntek is volt Vigyorog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #575 Dátum: 2008. április 18. - 19:17:21 »

Ezt nem hiszem el.Egész délelött szinte üres volt budapest!Eszméletlen jól lehetett közlekedni.Megállapítom,hogy a BKV okozza a dugót pesten.Nincs BKV nincs dugó .Ájlávjú BKV sztrájk.Még,még,még. Vigyorog
Szerinted hány embert küldtek kényszerszabadságra?Azért nem ennyire egyszerű a történet.Próbáljuk meg egy hét után akkor már reálisabb lenne a kép.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #576 Dátum: 2008. április 18. - 20:49:56 »

Nehéz döntés elött vagyok. Meatloaf szerint mi okozzuk a dugókat, és így lett ma járható Mocsokfalva, hogy sztrájkoltunk. de ugyanakkor MNT fiam, meg nem veszi jó néven, hogy kényszerszabira mentek emberek. Nos, én ezt a kettőséget megoldottam. Nem dolgoztam, de nem is sztrájkoltam (szabadnapos, betegállományos voltam), így mindkét cartársnak remélem megfeleltem! Jobb vagyok, mint az okos lány a mesében! Szóval szeressetek! Köszönöm. Minden jót mindenkinek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #577 Dátum: 2008. április 18. - 20:57:36 »

Nehéz döntés elött vagyok. Meatloaf szerint mi okozzuk a dugókat, és így lett ma járható Mocsokfalva, hogy sztrájkoltunk. de ugyanakkor MNT fiam, meg nem veszi jó néven, hogy kényszerszabira mentek emberek. Nos, én ezt a kettőséget megoldottam. Nem dolgoztam, de nem is sztrájkoltam (szabadnapos, betegállományos voltam), így mindkét cartársnak remélem megfeleltem! Jobb vagyok, mint az okos lány a mesében! Szóval szeressetek! Köszönöm. Minden jót mindenkinek!
Nem kell megfelelned senkinek sem, szeretünk anélkül is - főleg vidékről Vigyorog (csak vicc volt)
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #578 Dátum: 2008. április 18. - 22:05:59 »

Nehéz döntés elött vagyok. Meatloaf szerint mi okozzuk a dugókat, és így lett ma járható Mocsokfalva, hogy sztrájkoltunk. de ugyanakkor MNT fiam, meg nem veszi jó néven, hogy kényszerszabira mentek emberek. Nos, én ezt a kettőséget megoldottam. Nem dolgoztam, de nem is sztrájkoltam (szabadnapos, betegállományos voltam), így mindkét cartársnak remélem megfeleltem! Jobb vagyok, mint az okos lány a mesében! Szóval szeressetek! Köszönöm. Minden jót mindenkinek!
Tulajdonképpen engem nem zavart a sztrájkotok.Nagyon ritkán használom és akkor is max a metrót.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #579 Dátum: 2008. április 19. - 09:26:12 »

Nehéz döntés elött vagyok. Meatloaf szerint mi okozzuk a dugókat, és így lett ma járható Mocsokfalva, hogy sztrájkoltunk. de ugyanakkor MNT fiam, meg nem veszi jó néven, hogy kényszerszabira mentek emberek. Nos, én ezt a kettőséget megoldottam. Nem dolgoztam, de nem is sztrájkoltam (szabadnapos, betegállományos voltam), így mindkét cartársnak remélem megfeleltem! Jobb vagyok, mint az okos lány a mesében! Szóval szeressetek! Köszönöm. Minden jót mindenkinek!
Én speciel haragszom! Kacsint
Tegnap nem engedett fel a főnököm árut teríteni, ezért nem tudtam aláírni a jelenléti ívemet D. Gábornál!
Nem tudtam résztvenni a kitünő közlekedésében szeretett fővárosunknak! Igy ezt most a cég pszihológusának ( és egy üveg hideg sörnek ) a segítségével megpróbálom feldolgozni. Nehéz lesz, mert mindig megvisel a váratlan öröm!
De azért szeressük a buszosokat, mégha kicsinyt sztrájkolósak is! Vigyorog
Naplózva
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #580 Dátum: 2008. április 19. - 09:34:18 »

Legközelebb az utasok sztájkolnak azt olvastam azt hiszem hétfőn Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #581 Dátum: 2008. április 19. - 17:37:25 »

Csak ÍGY ne!!! :

http://www.youtube.com/watch?v=ZNixtlkoe5Y

Csak nézni, nem kipróbálni...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #582 Dátum: 2008. április 19. - 18:18:42 »

Csak ÍGY ne!!! :

http://www.youtube.com/watch?v=ZNixtlkoe5Y

Csak nézni, nem kipróbálni...

Törzsasztal 2-ben a héten egyszer belinkeltem Mosolyog Vannak benne érdekes részek Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #583 Dátum: 2008. április 20. - 20:53:04 »

Ma meghagytam egy motoros és az utasa életét.
Záróvonal és beláthatatlan bal kanyar ellenére kiment előzni egy kb. 125ös robogóval (én 100km/h-val mentem).
Mikor a szemből felbukkant egy autó amit ö még nem láthatott, és ekkor még csak mellettem volt, ha akkor nem fékezek bele
felkenődik az elejére.
Naplózva


LPG
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #584 Dátum: 2008. április 20. - 21:01:13 »

Ma meghagytam egy motoros és az utasa életét.
Záróvonal és beláthatatlan bal kanyar ellenére kiment előzni egy kb. 125ös robogóval (én 100km/h-val mentem).
Mikor a szemből felbukkant egy autó amit ö még nem láthatott, és ekkor még csak mellettem volt, ha akkor nem fékezek bele
felkenődik az elejére.
Igen ezek minden napos dolgok,de aútos több mint a motoros egyenlőre
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!