Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 10:33:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283832 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #525 Dátum: 2008. április 03. - 18:08:55 »

Tényleg, ebben a topic-ban egymást ösztönözzük a balesetmentes-balesetmentesebb vezetésre.
Ilyesmi "keménykedés" néha lehet hogy jól esne az embernek, de nem szabad indulatból vezetni.
Inkább kiszálni, belerúgni egy kukába, majd folytatni nyugodtabban az utat.
Olvassátok el Gidy mottóját! Nagyon igaza van.
Vigyázzunk egymásra!!!  Mosolyog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #526 Dátum: 2008. április 03. - 18:50:09 »

Ime itt van! Vigyorog Köszi szomszéd úr! Vigyorog Tudjátok a buszozással az még a gond, hogy álló, nem kapaszkodó, és sokszor öreg emberek is vannak a buszon, és semmit nem szabad hirtelen csinálni, még a kivédéseket is nyugival kell megoldani. Kacsint Ez persze lehetetlen, de a csodák a társaink, szerencsére általában! Vigyorog Mindent előre kell látnunk fél perccel, mielött az ellenfél még nem is tudja, mit fog művelni, mi már készen állunk, illetve megyünk a megoldás felé! Nem könnyű feladat- gondolhatjátok. Kacsint Nagyon veszélyes dühből, sértődésből, bosszúból vezetni! Senki ne tegye soha! Weres! Nem bántani akartunk, csak óvni, hidd el! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #527 Dátum: 2008. április 03. - 19:20:49 »

Mára is van mit írnom, titití!

M3-as Miskolc felé 3.5 tonnát vezetett a srác, oszt úgy gondolta 40-nel kevesebbel beaszódik elém. Volt 10 méterem, hogy lelassítsak. Édesanyám mellettem úgy megijedt, hogy halálfélelme támadt, míg én csodálkoztam ezen, hisz sajnos ez mindennapos. Aztán melléálltam, mert anyu szeretett volna vele beszélgetni. A srác csak vigyorgott, meg nem értette mit akarunk, aztán besorolt mögénk. Ekkor megérttettem vele mi volt a bajom, mert egy szépet belefékeztem. Gondolom felébredt egyből, mert centiken múlott a dolog, de legalább ekkorra már ő volt ideges és mi röhögtük ki. Remélem felfogta mit akartunk neki elmagyarázni.

Bár a buszos sem volt semmi! 70-es táblánál haladok a külsőben, 20 méterre előttem az addig álló busz kisorol. Ismét fékpróba, plussz szerencsére volt hely a belső sávban. Gratulálok neki, mert én biztos nem kényszerítettem volna megállásra 100-nál!

Azt a hátsó ködlámpát minek találták ki?? Vigyorog Így balesetmentesen is lehet figyelmet kelteni... Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #528 Dátum: 2008. április 05. - 11:27:08 »

Ime itt van! Vigyorog Köszi szomszéd úr! Vigyorog Tudjátok a buszozással az még a gond, hogy álló, nem kapaszkodó, és sokszor öreg emberek is vannak a buszon, és semmit nem szabad hirtelen csinálni, még a kivédéseket is nyugival kell megoldani. Kacsint Ez persze lehetetlen, de a csodák a társaink, szerencsére általában! Vigyorog Mindent előre kell látnunk fél perccel, mielött az ellenfél még nem is tudja, mit fog művelni, mi már készen állunk, illetve megyünk a megoldás felé! Nem könnyű feladat- gondolhatjátok. Kacsint Nagyon veszélyes dühből, sértődésből, bosszúból vezetni! Senki ne tegye soha! Weres! Nem bántani akartunk, csak óvni, hidd el! Kacsint
Már tudom, hogy a buszok miért fékeznek motorfékkel a zöld lámpa elött!
Mivel régen zöld, és leválthat bármelyik pillantaban, ne kelljen hirtelen fékezni, inkább elöbb, mert átmenni a piroson sem túl tanácsos. NEM A MI BOSSZANTÁSUNKÉRT!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #529 Dátum: 2008. április 05. - 11:50:43 »

Ime itt van! Vigyorog Köszi szomszéd úr! Vigyorog Tudjátok a buszozással az még a gond, hogy álló, nem kapaszkodó, és sokszor öreg emberek is vannak a buszon, és semmit nem szabad hirtelen csinálni, még a kivédéseket is nyugival kell megoldani. Kacsint Ez persze lehetetlen, de a csodák a társaink, szerencsére általában! Vigyorog Mindent előre kell látnunk fél perccel, mielött az ellenfél még nem is tudja, mit fog művelni, mi már készen állunk, illetve megyünk a megoldás felé! Nem könnyű feladat- gondolhatjátok. Kacsint Nagyon veszélyes dühből, sértődésből, bosszúból vezetni! Senki ne tegye soha! Weres! Nem bántani akartunk, csak óvni, hidd el! Kacsint
Már tudom, hogy a buszok miért fékeznek motorfékkel a zöld lámpa elött!
Mivel régen zöld, és leválthat bármelyik pillantaban, ne kelljen hirtelen fékezni, inkább elöbb, mert átmenni a piroson sem túl tanácsos. NEM A MI BOSSZANTÁSUNKÉRT!
A múltkor 1 hétig buszoztam és szinte mindegyik buszos átment a piros lámpán.
És nem egyszer utána bennragadt a kereszteződésben. A keresztben közlekedők meg csak álltak és bosszankodtak!
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 05. - 12:03:43 írta Jani » Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #530 Dátum: 2008. április 05. - 12:04:55 »

Ime itt van! Vigyorog Köszi szomszéd úr! Vigyorog Tudjátok a buszozással az még a gond, hogy álló, nem kapaszkodó, és sokszor öreg emberek is vannak a buszon, és semmit nem szabad hirtelen csinálni, még a kivédéseket is nyugival kell megoldani. Kacsint Ez persze lehetetlen, de a csodák a társaink, szerencsére általában! Vigyorog Mindent előre kell látnunk fél perccel, mielött az ellenfél még nem is tudja, mit fog művelni, mi már készen állunk, illetve megyünk a megoldás felé! Nem könnyű feladat- gondolhatjátok. Kacsint Nagyon veszélyes dühből, sértődésből, bosszúból vezetni! Senki ne tegye soha! Weres! Nem bántani akartunk, csak óvni, hidd el! Kacsint
Már tudom, hogy a buszok miért fékeznek motorfékkel a zöld lámpa elött!
Mivel régen zöld, és leválthat bármelyik pillantaban, ne kelljen hirtelen fékezni, inkább elöbb, mert átmenni a piroson sem túl tanácsos. NEM A MI BOSSZANTÁSUNKÉRT!
A múltkor 1 hétig buszoztam én szinte mindegyik buszos átment a piros lámpán.
És nem egyszer utána bennragadt a kereszteződésben. A keresztben közlekedők meg csak álltak és bosszankodtak!
Akkor tisztelet a kívételeknek!
Gidynél láttam, azóta meg figyelem a csuklósokat, de ezt tapasztaltam. Lehet, csak az Öreg Rókák tesznek így! /sajnos/...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #531 Dátum: 2008. április 05. - 12:26:54 »

Ime itt van! Vigyorog Köszi szomszéd úr! Vigyorog Tudjátok a buszozással az még a gond, hogy álló, nem kapaszkodó, és sokszor öreg emberek is vannak a buszon, és semmit nem szabad hirtelen csinálni, még a kivédéseket is nyugival kell megoldani. Kacsint Ez persze lehetetlen, de a csodák a társaink, szerencsére általában! Vigyorog Mindent előre kell látnunk fél perccel, mielött az ellenfél még nem is tudja, mit fog művelni, mi már készen állunk, illetve megyünk a megoldás felé! Nem könnyű feladat- gondolhatjátok. Kacsint Nagyon veszélyes dühből, sértődésből, bosszúból vezetni! Senki ne tegye soha! Weres! Nem bántani akartunk, csak óvni, hidd el! Kacsint
Már tudom, hogy a buszok miért fékeznek motorfékkel a zöld lámpa elött!
Mivel régen zöld, és leválthat bármelyik pillantaban, ne kelljen hirtelen fékezni, inkább elöbb, mert átmenni a piroson sem túl tanácsos. NEM A MI BOSSZANTÁSUNKÉRT!
A múltkor 1 hétig buszoztam én szinte mindegyik buszos átment a piros lámpán.
És nem egyszer utána bennragadt a kereszteződésben. A keresztben közlekedők meg csak álltak és bosszankodtak!
Akkor tisztelet a kívételeknek!
Gidynél láttam, azóta meg figyelem a csuklósokat, de ezt tapasztaltam. Lehet, csak az Öreg Rókák tesznek így! /sajnos/...
Lehet az is, hogy minden nap ugyan azzal a sofőrrel mentem és csak az az 1 csinál ilyet. Kacsint
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #532 Dátum: 2008. április 06. - 17:59:57 »

Holnap sztrájk!Szerintem Valahogy így fogunk közlekedni:
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33805&c=1&s=dd&p=2
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #533 Dátum: 2008. április 06. - 18:02:14 »

Vagy esetleg így:
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33567&c=1&s=dd&p=4
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #534 Dátum: 2008. április 07. - 09:03:43 »

Na a Főni ma el lesz havazva! Vigyorog
Állítólag tele vannak a taxik! Mondjuk ha munka van, akkor: megy az idő-jön a pénz!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #535 Dátum: 2008. április 07. - 10:56:56 »

Na a Főni ma el lesz havazva! Vigyorog
Állítólag tele vannak a taxik! Mondjuk ha munka van, akkor: megy az idő-jön a pénz!  Vigyorog
Majdnem igazad van...
A Főni el lesz havazva, lehet, hogy néha még utasa is lesz, de az nem túl nagy bolt ám, ha ő is a dugóban araszolgat az utasával. A píízt az hozza (hozná), ha haladni is lehetne... Na ez az, ami nem nagyon fog ma kies fővárosunkban összejönni.
Ha én utas lennék és mondjuk 2-300 Ft ketyegne percenként az órába anélkül, hogy egy métert is előrehaladnánk, én bizony kiszállnék...  (és szegény taxis meg ottmarad a dugó közepén és már csak bevétel nélkül pöfögteti a benzinjét - na jó, Főni a gázt Vigyorog Vigyorog). Címre érni meg szintén lehetetlen, de ha mégis, rövidesen kezdődik a fentiek szerint előlről...
Szóval nem bánom, hogy már nem ezzel keresem a veresborra valót...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #536 Dátum: 2008. április 07. - 19:49:53 »

Délután egy taxis meg egy  terepjárós nekiállt erősködni.
Haladtunk a  terepjáróval a belső sávban a taxis meg kettőnk között, de a melltűnk lévő kanyarodó sávban. 
Ami a kereszteződésnél megszűnik, de ö úgy gondolta tovább megy egyenesen. Ahelyett, hogy elém besorolt volna.
Csak hogy a  terepjárós nem így gondolta és nem akaródzott neki megállni és beengedni a taxist, aki a nagy erősködésben majdnem felkenődött a fára. Vigyorog
Ezek után a  terepjárós után eredt és mikor melléért nekiállt ijesztgetni, meg magyarázni. (ö volt az erőszakos és szabálytalan és még neki áll feljebb!) He
Aztán mikor a másik visszaijesztette akkor meg majdnem nekiment a szembejövőnek!
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #537 Dátum: 2008. április 08. - 10:25:50 »

Délután egy taxis meg egy  terepjárós nekiállt erősködni.
Haladtunk a  terepjáróval a belső sávban a taxis meg kettőnk között, de a melltűnk lévő kanyarodó sávban. 
Ami a kereszteződésnél megszűnik, de ö úgy gondolta tovább megy egyenesen. Ahelyett, hogy elém besorolt volna.
Csak hogy a  terepjárós nem így gondolta és nem akaródzott neki megállni és beengedni a taxist, aki a nagy erősködésben majdnem felkenődött a fára. Vigyorog
Ezek után a  terepjárós után eredt és mikor melléért nekiállt ijesztgetni, meg magyarázni. (ö volt az erőszakos és szabálytalan és még neki áll feljebb!) He
Aztán mikor a másik visszaijesztette akkor meg majdnem nekiment a szembejövőnek!
Gratulálok a taxisoknak, mert tegnap iszonyatosan nyomultak a kreszt be nem tartva. Bár a személyautósok között sem volt sok aki indexelt, vagy ne jött volna be elém (100-nál Vigyorog).
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #538 Dátum: 2008. április 08. - 21:42:59 »

Délután egy taxis meg egy  terepjárós nekiállt erősködni.
Haladtunk a  terepjáróval a belső sávban a taxis meg kettőnk között, de a melltűnk lévő kanyarodó sávban. 
Ami a kereszteződésnél megszűnik, de ö úgy gondolta tovább megy egyenesen. Ahelyett, hogy elém besorolt volna.
Csak hogy a  terepjárós nem így gondolta és nem akaródzott neki megállni és beengedni a taxist, aki a nagy erősködésben majdnem felkenődött a fára. Vigyorog
Ezek után a  terepjárós után eredt és mikor melléért nekiállt ijesztgetni, meg magyarázni. (ö volt az erőszakos és szabálytalan és még neki áll feljebb!) He
Aztán mikor a másik visszaijesztette akkor meg majdnem nekiment a szembejövőnek!
Gratulálok a taxisoknak, mert tegnap iszonyatosan nyomultak a kreszt be nem tartva. Bár a személyautósok között sem volt sok aki indexelt, vagy ne jött volna be elém (100-nál Vigyorog).
Tegnap belefért gondolják ők Vigyorog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #539 Dátum: 2008. április 12. - 17:37:02 »

Ma utasként az M3-on sikerült még jobban megtapasztalni a közlekedési morálunkat! 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!