Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 12:18:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283889 alkalommal)
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #495 Dátum: 2008. Március 29. - 22:23:06 »

Gratulálok a két román kamionosnak, hogy az M5-ösön sikerült 10! percig előzniük egymást. Visszafelé trafi is volt az egyik felüljárón.

Ez mindennapos probléma az autópályákon sajnos, még éjjel is

Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #496 Dátum: 2008. Március 30. - 16:48:50 »

87-es út Kőszeg-Szombathely között. 10km-es szakaszon vasúti átjárótól vasúti átjáróig felmarva szintkülönbséggel. Előzni tilos, 40-es tábla. Egyenesben rendőrök.
Útjavítás vége előtt 300 méterrel Good Motors-os Honda Civic a vasúti átjáróban előz 8 kocsit kb 90-el, a síneken áthajtva!!! Hát remélem ütött egy maradandót a futóművén a szintkülönbség. Idióta... 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #497 Dátum: 2008. Március 30. - 18:43:02 »

87-es út Kőszeg-Szombathely között. 10km-es szakaszon vasúti átjárótól vasúti átjáróig felmarva szintkülönbséggel. Előzni tilos, 40-es tábla. Egyenesben rendőrök.
Útjavítás vége előtt 300 méterrel Good Motors-os Honda Civic a vasúti átjáróban előz 8 kocsit kb 90-el, a síneken áthajtva!!! Hát remélem ütött egy maradandót a futóművén a szintkülönbség. Idióta... 
Sajnos mindennapra jut 1-2 ilyen mese.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #498 Dátum: 2008. április 01. - 17:54:08 »

Van újabb jó hírem. Passatos apánk 50-es éveiben jár, de index nincs, viszont mindenki elé kicentizve bavágott. Tehát elém is, mert le mertem gyorsulni. Ennek felettébb örültem, hogy aztán fékezésre kényszerített. Haladtam mögötte még 3 lámpát és gondolkodtam, hogy bekopogja-e az ablakán. Inkább azt választottam, hogy a tükörből beszéltem hozzá és nemsokkal rá kiment inkább 2 sávot, pedig melléálltam volna szivesen, hogy rámosolyogjak.
A tööbi csak sima sávváltásos helyzet volt. Azt hiszik, ha kiteszik az indexet, már jöhetnek is be elém. Ha rájuk merek dudálni, akkor meg villognak és mutogatnak.
Éljen az összetartó társadalom!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #499 Dátum: 2008. április 01. - 18:04:04 »

Van újabb jó hírem. Passatos apánk 50-es éveiben jár, de index nincs, viszont mindenki elé kicentizve bavágott. Tehát elém is, mert le mertem gyorsulni. Ennek felettébb örültem, hogy aztán fékezésre kényszerített. Haladtam mögötte még 3 lámpát és gondolkodtam, hogy bekopogja-e az ablakán. Inkább azt választottam, hogy a tükörből beszéltem hozzá és nemsokkal rá kiment inkább 2 sávot, pedig melléálltam volna szivesen, hogy rámosolyogjak.
A tööbi csak sima sávváltásos helyzet volt. Azt hiszik, ha kiteszik az indexet, már jöhetnek is be elém. Ha rájuk merek dudálni, akkor meg villognak és mutogatnak.
Éljen az összetartó társadalom!

Ne idegesítsd maga ezeken! Csak Neked rosszíbb így. Tudod, aki hülye, az is marad...úgy fog meghalni. Viszont, ha Te idegeskedsz miattuk, legalább 5 év megy el az életedből. Én inkább röhögni szoktam rajtuk...
Az jobban bosszantja az ilyet, ha látja Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #500 Dátum: 2008. április 01. - 18:28:09 »

Ma az 51-es úton is kitettek magukért a kamionok.Jól belátható kereszteződés,stoptábla és mégis telibetalálták egymást úgy hogy a vétlen alol kiütöttek 2 tengelyt és még meg is pördült az úton.Menet közben csináltam képet:
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #501 Dátum: 2008. április 01. - 18:35:56 »

Ma az 51-es úton is kitettek magukért a kamionok.Jól belátható kereszteződés,stoptábla és mégis telibetalálták egymást úgy hogy a vétlen alol kiütöttek 2 tengelyt és még meg is pördült az úton.Menet közben csináltam képet
Hát ez sem egy koccanás volt. És nem figyelnek, csak mennek mint a mérgezett egér.   
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #502 Dátum: 2008. április 01. - 18:40:43 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #503 Dátum: 2008. április 01. - 18:47:45 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát van belőle egy pár darab. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #504 Dátum: 2008. április 01. - 19:14:07 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát van belőle egy pár darab. Vigyorog
Ha van tachograph, akkor hogy tudnak pl. az 51-esen a sóder szállító batárok 100km/h-val döngetni. He
Mindig attól félek egyszer valamelyik letol az útról. Kb 1-2métere jönnek az ember mögött.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #505 Dátum: 2008. április 01. - 19:18:32 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát van belőle egy pár darab. Vigyorog
Ha van tachograph, akkor hogy tudnak pl. az 51-esen a sóder szállító batárok 100km/h-val döngetni. He
Mindig attól félek egyszer valamelyik letol az útról. Kb 1-2métere jönnek az ember mögött.
fasírt lapjai NEM a tachografban vannak.  Vigyorog
Miért gondolod, hogy az övéké ott van?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #506 Dátum: 2008. április 01. - 19:22:52 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát van belőle egy pár darab. Vigyorog
Ha van tachograph, akkor hogy tudnak pl. az 51-esen a sóder szállító batárok 100km/h-val döngetni. He
Mindig attól félek egyszer valamelyik letol az útról. Kb 1-2métere jönnek az ember mögött.
A tachográftól még tudnak menni,de elméletileg ezekbe az autókba van sebességhatároló ami 85 km/h-ra van beállítva. ::)De hát jópénzért minden megoldható.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #507 Dátum: 2008. április 01. - 19:23:44 »

Ma délelött, Árpád híd.
Nem volt dugó, normálisan lehetett haladni egészen a szigeti lejáróig. Ott behorpadta fékpedál alatt a padlólemez.
A hülye Hajtás- Pajtás a középső sávban akart öngyilkos lenni!
A biciklis az mind hülye?!!!!!!
 És amikor fínoman, nőiesen megérdeklődöm tőle, hogy ma jó büdö ******** keres ott, akkor még Ő van megsértve.
A cementszállító sofőrje bizony mindannyiunk nevében adta a pofont.
A kiérkező rendőröknek 10-n tanusítottuk, hogy a bringás támadt. Hogy 20 percig állt emiatt a sor? Igen, de legközelebb talán felbaktat a lépcsőn és a jrdán teker!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #508 Dátum: 2008. április 01. - 19:24:36 »

Ha van tachograph, akkor hogy tudnak pl. az 51-esen a sóder szállító batárok 100km/h-val döngetni. He
Mindig attól félek egyszer valamelyik letol az útról. Kb 1-2métere jönnek az ember mögött.
Jó kérdés !
Nincs legális válasz.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #509 Dátum: 2008. április 01. - 19:24:57 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát van belőle egy pár darab. Vigyorog
Ha van tachograph, akkor hogy tudnak pl. az 51-esen a sóder szállító batárok 100km/h-val döngetni. He
Mindig attól félek egyszer valamelyik letol az útról. Kb 1-2métere jönnek az ember mögött.
fasírt lapjai NEM a tachografban vannak.  Vigyorog
Miért gondolod, hogy az övéké ott van?
Azok az előző napiak,30 napi korongot magunknál kell tartani. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!