Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 14:27:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284009 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #480 Dátum: 2008. Március 28. - 09:05:37 »

Pedig pont akartam írni, hogy milyen jófejek a mentősök. Tegnap megint ment egy az M3-on végig, aztán a utolért a BVSC-nél. Tegnap hihetetlenül sok volt az önző-bunkó-paraszt az autópályán. 6-szor kellett kívülről előznöm, mert nem volt hajlandó kimenni kilómétereken keresztül. Ezek direkt csinálják? Direkt szívóznak? Nehogy egyszer berugjam az oldalablakot az arcába!
Igen ez gyakori hogy a büdös bunkója nem menne ki a sávba.

Sziasztok!

Kérhetnénk normálisabb hangnemben? Légyszíves módosítsátok! köszönöm!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #481 Dátum: 2008. Március 28. - 17:35:30 »

Elkezdtem a fotózást ha tenyérbe mászó parkolást látok. Ide lehet beküldeni a képeket:
http://www.mashelye.eu/szegyenfal.htm
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #482 Dátum: 2008. Március 28. - 19:28:35 »

Elkezdtem a fotózást ha tenyérbe mászó parkolást látok. Ide lehet beküldeni a képeket:
http://www.mashelye.eu/szegyenfal.htm
Mekkora az a tárhely??? Mert hamar meg fog telleni Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #483 Dátum: 2008. Március 28. - 20:54:39 »

Elkezdtem a fotózást ha tenyérbe mászó parkolást látok. Ide lehet beküldeni a képeket:
http://www.mashelye.eu/szegyenfal.htm
Te Feri! Ez állítólag személyiségi jogokat sért! Vigyázz vele! Már a rendszám felrakása is!
Egyébként ma mentem 1 kört Gidyvel. Én békés természetű vagyok, de párszor ökölbe szorult a kezem a bicskámon. Ember! A Lacsiból nem is veszem észre, hogy mennyi földműves (copyright Jopek) ül volán mögött!!!!! Meglehet, mert nem én vezetek azért volt időm figyelni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #484 Dátum: 2008. Március 28. - 20:56:09 »

Ja, látom tiszteletben tartják a bunkósági jogaikat.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #485 Dátum: 2008. Március 28. - 22:30:55 »

Ezt még el kell mondanom.
A legmegdöbbentőbb Gidy kollégája volt. A Gellért szállónál úgy előzött jobbról, erőszakosan, hogy Gidynek teljesen meg kellett állnia. Hová sietett? Kb. elöttünk 30 másodperccel érkezett a végállomásra.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #486 Dátum: 2008. Március 28. - 22:33:24 »

Ezt még el kell mondanom.
A legmegdöbbentőbb Gidy kollégája volt. A Gellért szállónál úgy előzött jobbról, erőszakosan, hogy Gidynek teljesen meg kellett állnia. Hová sietett? Kb. elöttünk 30 másodperccel érkezett a végállomásra.
Ma reggel RR-es "civil" előttem "ezen a sárgán még átférek" jelszóval közlekedett...Hozzá tenném, nem fért át Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #487 Dátum: 2008. Március 28. - 22:42:21 »

Ezt még el kell mondanom.
A legmegdöbbentőbb Gidy kollégája volt. A Gellért szállónál úgy előzött jobbról, erőszakosan, hogy Gidynek teljesen meg kellett állnia. Hová sietett? Kb. elöttünk 30 másodperccel érkezett a végállomásra.
Ma reggel RR-es "civil" előttem "ezen a sárgán még átférek" jelszóval közlekedett...Hozzá tenném, nem fért át Mosolyog
ÓÓÓÓ. Ilyen nekünk is volt! Thökölyről balra a Hungáriára (Stadion felé) index nélkül fehér Astra. Benne négy egyenruhás. Rendszám civil. Eredményt nem tudom, mert jobbról földmíves egyleharcolt és korábban megtört Vectrában benevezett a "Hogyan legyünk láb alatt, avagy énvagyok -e a legbunkóbb sofőr a városban?" versenybe. Természetesen mobil a melső tappancsban és csodálkozóan értetlen pofát vágott, mivel Gidy megállt elötte keresztbe. Sajnos a 280-on nincs magasági kormány... A másik sávban pedig folyamatow volt a forgalom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #488 Dátum: 2008. Március 28. - 22:42:32 »

Ezt még el kell mondanom.
A legmegdöbbentőbb Gidy kollégája volt. A Gellért szállónál úgy előzött jobbról, erőszakosan, hogy Gidynek teljesen meg kellett állnia. Hová sietett? Kb. elöttünk 30 másodperccel érkezett a végállomásra.
Ma reggel RR-es "civil" előttem "ezen a sárgán még átférek" jelszóval közlekedett...Hozzá tenném, nem fért át Mosolyog
Példamutatás megy. Mosolyog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #489 Dátum: 2008. Március 28. - 22:54:37 »

Ezt még el kell mondanom.
A legmegdöbbentőbb Gidy kollégája volt. A Gellért szállónál úgy előzött jobbról, erőszakosan, hogy Gidynek teljesen meg kellett állnia. Hová sietett? Kb. elöttünk 30 másodperccel érkezett a végállomásra.
Ma reggel RR-es "civil" előttem "ezen a sárgán még átférek" jelszóval közlekedett...Hozzá tenném, nem fért át Mosolyog
Példamutatás megy. Mosolyog
Felénk is vannak állatok.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #490 Dátum: 2008. Március 28. - 23:11:00 »

Azt persze mondanom sem kell, hogy a Baross térnél a forgalom elől elzárt részre, ahová csak busz és taxi mehet be, bemegy más is. Persze megy előre a bunkó, mögötte meg a született volánanalfabéta. Utóbbinak félúton leesik, hogy valami nem stimmel, mintha hallott volna valamit erről a dologról és összeszorított szájjal mereven bámul előre, mígökle elfehéredik a kormányon.
Egyébként megfigyeltem, hogy egyenlő arányban vannak férfi és női volánidióták. Csak egya különbség: a nők nagyrészt tudatlanságból követik el, amit elkövetnek. A férfiakmeg szinte mindig tudatosan! Melyik a veszélyesebb, netán utálnivalóbb?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #491 Dátum: 2008. Március 29. - 18:04:52 »

Gratulálok a két román kamionosnak, hogy az M5-ösön sikerült 10! percig előzniük egymást. Visszafelé trafi is volt az egyik felüljárón.

Meg gratulálok a kis 17 éves taknyoknak, akik a sörösüveget a főúton törik szét tőlem 2 házra arrébb. Kérdőre vonásra nem is figyeltek, úgyhogy inkább felsöpörtem, miközben erősen gondoltam rájuk. A nyakleves úgy sem segít, ha betörön az orrát, még én leszek a bűnöző.

Ennyi mára.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #492 Dátum: 2008. Március 29. - 19:55:31 »

Azt hiszem, kezd elszaladni a ló! Kérem, hogy a nem odaillő szavakat javítsátok!
Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #493 Dátum: 2008. Március 29. - 20:04:44 »

Gidy! megodható lenne, hogy a párom forgalmi tapasztalatszerzés céljából naponta kétszer, hétfőtől péntekig veled utazzon jegy nélkül?! munkába menet, meg jövet... Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #494 Dátum: 2008. Március 29. - 22:19:42 »

Gidy! megodható lenne, hogy a párom forgalmi tapasztalatszerzés céljából naponta kétszer, hétfőtől péntekig veled utazzon jegy nélkül?! munkába menet, meg jövet... Kacsint Kacsint Kacsint
  Meg, csak ne jöjjön ellenőr! Vigyorog Amúgy én 4:49-től 12:32-ig vagyok. Belefér? Kellenek az indulások is?  Kacsint Ja, és mi van gumiügyben? Amúgy tapasztalatszerzés nem lenne hülyeség minden "B"-s jogsisnak beülni egy kamionba, meg buszba. Kacsint Vezetni nem kéne, csak lássa már, hogy mit lát a nagyautós pilóta, és akkor talán nem megy hosszasan holttérben.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!