Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 14:21:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283962 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #465 Dátum: 2008. Március 26. - 14:41:40 »

Fater rendör ilyenekkel nem foglalkoznak .
Nekem is azt mondta a rendőr ismerősöm, hogy van ennél nagyobb gondjuk is.
Például micsoda? Mert a múltkor szlalomozott egy rönós index nélkül, a rendőrt is kikerülte és láthatóan folytatta a dolgot. A Rendőrök rá sem hederítettek. Így hogy várjunk morál-javulást, ha még ők sem tanítják meg neki az illendőt?
Hát ahányan vannak és amennyire motíváltak a rendőrök, sötéten látom a jövőt!
Talán a szabálytalan parkolások 10%-ára lesz kapacitás!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #466 Dátum: 2008. Március 26. - 20:21:30 »

Fater rendör ilyenekkel nem foglalkoznak .
Nekem is azt mondta a rendőr ismerősöm, hogy van ennél nagyobb gondjuk is.
Például micsoda? Mert a múltkor szlalomozott egy rönós index nélkül, a rendőrt is kikerülte és láthatóan folytatta a dolgot. A Rendőrök rá sem hederítettek. Így hogy várjunk morál-javulást, ha még ők sem tanítják meg neki az illendőt?
Hát ahányan vannak és amennyire motíváltak a rendőrök, sötéten látom a jövőt!
Talán a szabálytalan parkolások 10%-ára lesz kapacitás!
Én mindig azt mondom neki hogy a kamionokat nézzék mert ott van a sok gond,persze van az autósok között is.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #467 Dátum: 2008. Március 26. - 21:03:35 »

Fater rendör ilyenekkel nem foglalkoznak .
Nekem is azt mondta a rendőr ismerősöm, hogy van ennél nagyobb gondjuk is.
Például micsoda? Mert a múltkor szlalomozott egy rönós index nélkül, a rendőrt is kikerülte és láthatóan folytatta a dolgot. A Rendőrök rá sem hederítettek. Így hogy várjunk morál-javulást, ha még ők sem tanítják meg neki az illendőt?
Hát ahányan vannak és amennyire motíváltak a rendőrök, sötéten látom a jövőt!
Talán a szabálytalan parkolások 10%-ára lesz kapacitás!
Én mindig azt mondom neki hogy a kamionokat nézzék mert ott van a sok gond,persze van az autósok között is.
Nem szabad általánosítani.Biztos sok gond van a kamionokkal is, de szerintem a hétköznapi autósok több balesetet okoznak a futott kilóméterek függvényében!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #468 Dátum: 2008. Március 26. - 22:06:13 »

Fater rendör ilyenekkel nem foglalkoznak .
Nekem is azt mondta a rendőr ismerősöm, hogy van ennél nagyobb gondjuk is.
Például micsoda? Mert a múltkor szlalomozott egy rönós index nélkül, a rendőrt is kikerülte és láthatóan folytatta a dolgot. A Rendőrök rá sem hederítettek. Így hogy várjunk morál-javulást, ha még ők sem tanítják meg neki az illendőt?
Hát ahányan vannak és amennyire motíváltak a rendőrök, sötéten látom a jövőt!
Talán a szabálytalan parkolások 10%-ára lesz kapacitás!
Én mindig azt mondom neki hogy a kamionokat nézzék mert ott van a sok gond,persze van az autósok között is.
Nem szabad általánosítani.Biztos sok gond van a kamionokkal is, de szerintem a hétköznapi autósok több balesetet okoznak a futott kilóméterek függvényében!

De a személy autó nem csinál nyom vájut,és így persze hogy megdobja a kis autót a 20 centis váju ami nyomokban található.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #469 Dátum: 2008. Március 27. - 07:59:18 »

Ez nem a kamionok hibája.Ha lennének normálisan megépített utak, nem lenne ilyen gond.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #470 Dátum: 2008. Március 27. - 10:20:54 »

Ez nem a kamionok hibája.Ha lennének normálisan megépített utak, nem lenne ilyen gond.
De azért azt is figyelembe kell venni, hogy nem a megengedett tengelyterheléssel futkároznak!
Itt a cég előtt mennek el a közeli bányába, úgyhogy napont kb. 100 db-ot szemlélhetek. Soknak az oldalfala 50 cm-rel is meg van magasítva! Mellettünk betonüzem van, úgyhogy van hova termelni maszekba a pluszt!  Vigyorog Amúgy az 50-es megengedettnél döngetnek 80-90-nel megrakva.
Egy pozitívum azért történt az utóbbi hetekben:a többség már le van takarva ponyvával, eddig ez sem volt!
Ja...bocsi, de nem írtam, mert nekem egyértelmű, hogy nem a bútorszállító a túlsúlyos, hanem a sóderesek. Szóval az autópálya-építésre futkározó nyergesek teszik tönkre szerintem a legjobban!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 27. - 10:22:34 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #471 Dátum: 2008. Március 27. - 13:59:22 »

Szombat reggel, Bartók Béla út, kb 08:30. Arculatos BPO 437. Nem zártam a szívembe. Éppen ott és akkor élte ki agresszív hajlamait. Minimum 70-el ment a belső sávban!
  Cap! Szombat BPO-437? Valami nem stimmel! Vagy nem szombaton volt, vagy a rendszám nem oké. Ez a kocsi szombaton a garban volt! He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #472 Dátum: 2008. Március 27. - 17:52:39 »

Szombat reggel, Bartók Béla út, kb 08:30. Arculatos BPO 437. Nem zártam a szívembe. Éppen ott és akkor élte ki agresszív hajlamait. Minimum 70-el ment a belső sávban!
  Cap! Szombat BPO-437? Valami nem stimmel! Vagy nem szombaton volt, vagy a rendszám nem oké. Ez a kocsi szombaton a garban volt! He
22-én történt. Eléggé sokáig néztem a rendszámot és a deklit sem volt 50 cm-nél messzebb. Lehet, hogy 473?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #473 Dátum: 2008. Március 27. - 18:38:26 »

Szombat reggel, Bartók Béla út, kb 08:30. Arculatos BPO 437. Nem zártam a szívembe. Éppen ott és akkor élte ki agresszív hajlamait. Minimum 70-el ment a belső sávban!
  Cap! Szombat BPO-437? Valami nem stimmel! Vagy nem szombaton volt, vagy a rendszám nem oké. Ez a kocsi szombaton a garban volt! He
22-én történt. Eléggé sokáig néztem a rendszámot és a deklit sem volt 50 cm-nél messzebb. Lehet, hogy 473?
  Cap! 473 lehetett esetleg, de az nem arculatos kocsi, de mostanában nálunk jár, mert kocsihiány van! Majd megtárgyaljuk holnap! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #474 Dátum: 2008. Március 27. - 18:42:34 »

Szombat reggel, Bartók Béla út, kb 08:30. Arculatos BPO 437. Nem zártam a szívembe. Éppen ott és akkor élte ki agresszív hajlamait. Minimum 70-el ment a belső sávban!
  Cap! Szombat BPO-437? Valami nem stimmel! Vagy nem szombaton volt, vagy a rendszám nem oké. Ez a kocsi szombaton a garban volt! He
22-én történt. Eléggé sokáig néztem a rendszámot és a deklit sem volt 50 cm-nél messzebb. Lehet, hogy 473?
  Cap! 473 lehetett esetleg, de az nem arculatos kocsi, de mostanában nálunk jár, mert kocsihiány van! Majd megtárgyaljuk holnap! Kacsint
Oké, persze, lehet, hogy nem arculatos, de tuti 280-as. Lehet, azért gondoltam arculatosnak, mert a Kőrtéren ott állt a megállóban, akkor meg ugye 7-173 viszonylat. Nem is néztem piros -e az eleje He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #475 Dátum: 2008. Március 27. - 20:36:14 »

Állok a lámpánál és beáll mellém egy 5ajtós lacsi. Zöldnél elindulunk, odaérünk a következő kereszteződéshez,
ahol már kb. 5másodperce zöld a lámpa. Mikor hirtelen előttem terem egy mentő a semmiből mindenféle megkülönböztető jelzés nélkül!
Én csak kicsit fékeztem de a mellettem lévőnek rendesen belekellet taposni a fékbe és félrerántani a kormányt, hogy ne találja telibe.
Lehet nem szereti a Lacettiseket.
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #476 Dátum: 2008. Március 27. - 22:04:59 »

Állok a lámpánál és beáll mellém egy 5ajtós lacsi. Zöldnél elindulunk, odaérünk a következő kereszteződéshez,
ahol már kb. 5másodperce zöld a lámpa. Mikor hirtelen előttem terem egy mentő a semmiből mindenféle megkülönböztető jelzés nélkül!
Én csak kicsit fékeztem de a mellettem lévőnek rendesen belekellet taposni a fékbe és félrerántani a kormányt, hogy ne találja telibe.
Lehet nem szereti a Lacettiseket.
Esküszöm nem én voltam, de én kérek elnézést.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #477 Dátum: 2008. Március 28. - 07:41:44 »

Pedig pont akartam írni, hogy milyen jófejek a mentősök. Tegnap megint ment egy az M3-on végig, aztán a utolért a BVSC-nél. Tegnap hihetetlenül sok volt az ö-b-p az autópályán. 6-szor kellett kívülről előznöm, mert nem volt hajlandó kimenni kilómétereken keresztül. Ezek direkt csinálják? Direkt szívóznak? Nehogy egyszer berugjam az oldalablakot az arcába!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 29. - 12:00:26 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #478 Dátum: 2008. Március 28. - 07:51:09 »

Pedig pont akartam írni, hogy milyen jófejek a mentősök. Tegnap megint ment egy az M3-on végig, aztán a utolért a BVSC-nél. Tegnap hihetetlenül sok volt az önző-bunkó-paraszt az autópályán. 6-szor kellett kívülről előznöm, mert nem volt hajlandó kimenni kilómétereken keresztül. Ezek direkt csinálják? Direkt szívóznak? Nehogy egyszer berugjam az oldalablakot az arcába!
Igen ez gyakori hogy a büdös bunkója nem menne ki a sávba.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #479 Dátum: 2008. Március 28. - 07:53:47 »

Pedig pont akartam írni, hogy milyen jófejek a mentősök. Tegnap megint ment egy az M3-on végig, aztán a utolért a BVSC-nél. Tegnap hihetetlenül sok volt az önző-bunkó-paraszt az autópályán. 6-szor kellett kívülről előznöm, mert nem volt hajlandó kimenni kilómétereken keresztül. Ezek direkt csinálják? Direkt szívóznak? Nehogy egyszer berugjam az oldalablakot az arcába!
Igen ez gyakori hogy a büdös bunkója nem menne ki a sávba.
Pedig azon röhögtem a múltkor, hogy az autópályán ki volt írva, hogy jobbra tartás kötelező! Gondolom a mentőnek sem mentek le a gyökérkefék.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!