Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 16:31:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284081 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #435 Dátum: 2008. Március 20. - 13:00:00 »

Nagggyon csunya baleset:

http://automenedzser.hu/hirek-kozlekedes/20080318_elozes_daewoo_nubira.aspx
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #436 Dátum: 2008. Március 20. - 13:45:38 »

Ezt mintha már tárgyaltuk volna?!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #437 Dátum: 2008. Március 20. - 13:46:18 »

Akkor elnézést kérek, nekem kellemetlen. Zavart
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #438 Dátum: 2008. Március 20. - 13:48:38 »

Nem gond, csak azt hittem, hogy én keveredtem bele.Ellenben a baleset elég csúnya az tény.De melyik nem az!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #439 Dátum: 2008. Március 20. - 15:49:34 »

Hát igen egy orron koppintást megérdemelne, de azt is meg kellene tudni, hogy az X5, Q7,G400 és hasonló járgányok pofátlan sofőreit hol lehetne orron koppintatni?
Hát ott a helyszínen. De csavarkulccsal ám. Radikális? És ha?4
De remélem nem írigységből útáljuk őket!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #440 Dátum: 2008. Március 20. - 15:54:03 »

Hát igen egy orron koppintást megérdemelne, de azt is meg kellene tudni, hogy az X5, Q7,G400 és hasonló járgányok pofátlan sofőreit hol lehetne orron koppintatni?
Hát ott a helyszínen. De csavarkulccsal ám. Radikális? És ha?4
De remélem nem írigységből útáljuk őket!
Azt aki a szabályokat betartva, nem akar kitűnni a tömegből a szó jó értelmében igenis irigylem és tisztelem.Na de ez hány százalékuk?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #441 Dátum: 2008. Március 20. - 19:57:49 »

Ma délután Kaposváron a 61-s főút városi szakaszán a 48-s Ifjúság u Honvéd u lámpás kereszteződésben az előttem haladó FIS-300 frsz-ú Postás MAN tgk a láppánál besorolt a balra kanyarodó sávba az egyenesen haladóknak zöld a kanyarodónak piros és a vadbarom golndol egyet index kormány egyszerre és átsorol körülnézés nélkül én meg haladnék egyenesen a zöld jelzésemen, még az volt a szerencse, hogy az egyenesen haladóknak 1-2 sáv van és külsőben nem jött senki így volt hova kitérnem. Hivatásos vadbarom az ilyen főfoglalkozású gk-vezető?!!!!!!!!!!!!
Jelentheted a Postának időponttal, rendszámmal. Kéred a telefonszámot vagy az e-mail címet?
Komolyan veszik náluk az ilyen dolgokat mostanában. Haverom ott sofőr, kemény jutalommegvonás, stb. van!
Hát igen egy orron koppintást megérdemelne, de azt is meg kellene tudni, hogy az X5, Q7,G400 és hasonló járgányok pofátlan sofőreit hol lehetne orron koppintatni?
Na meg az ML500 és az XC90  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #442 Dátum: 2008. Március 22. - 21:28:45 »

Ma délig dolgoztam. Esett az eső. Szombat volt, kicsi forgalommal. Csak (?) nyolc kocsit láttam amortizálni az útvonalamon. KX-es vs LC-s, és stb. Bravó fiúk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #443 Dátum: 2008. Március 22. - 21:52:57 »

Délben rövid rokonlátogatás Martonvásáron...hetesen előztem zuhogó esőben egy yarist, ami a két árok
között imbolygott..mellette voltam, amikor a párom felszirénázott: vigyázz! belénkjön! megúsztuk, megállítottam. Mondta a csaj, hogy bocs, megcsúszott a térde a kormányon...ugyanis krémest evett az öléből, tálcáról, a másik kezével meg telefonált...
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #444 Dátum: 2008. Március 22. - 22:17:24 »

Délben rövid rokonlátogatás Martonvásáron...hetesen előztem zuhogó esőben egy yarist, ami a két árok
között imbolygott..mellette voltam, amikor a párom felszirénázott: vigyázz! belénkjön! megúsztuk, megállítottam. Mondta a csaj, hogy bocs, megcsúszott a térde a kormányon...ugyanis krémest evett az öléből, tálcáról, a másik kezével meg telefonált...
Ez már viccbe illő, komolyan mondom. Hogy emberek mit nem mernek csinálni? 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #445 Dátum: 2008. Március 23. - 00:00:27 »

Délben rövid rokonlátogatás Martonvásáron...hetesen előztem zuhogó esőben egy yarist, ami a két árok
között imbolygott..mellette voltam, amikor a párom felszirénázott: vigyázz! belénkjön! megúsztuk, megállítottam. Mondta a csaj, hogy bocs, megcsúszott a térde a kormányon...ugyanis krémest evett az öléből, tálcáról, a másik kezével meg telefonált...
Esetleg egy kis smink?Szőke volt?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #446 Dátum: 2008. Március 23. - 00:15:16 »

Most este Pesten voltam a cégessel.Végig meg voltam "kékülve" így csak öten előztek le!Gondolom nekik biztos fontosabb és sürgősebb volt! Hát csak annyit hajrá magyarok!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #447 Dátum: 2008. Március 23. - 08:08:55 »

Most este Pesten voltam a cégessel.Végig meg voltam "kékülve" így csak öten előztek le!Gondolom nekik biztos fontosabb és sürgősebb volt! Hát csak annyit hajrá magyarok!!!!
Láttam már olyat is hogy bevágtak a mentő elé kis kopasz gyökér a szutykával,mellete a szőke festékbombályával....
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #448 Dátum: 2008. Március 23. - 15:40:25 »

Ma délig dolgoztam. Esett az eső. Szombat volt, kicsi forgalommal. Csak (?) nyolc kocsit láttam amortizálni az útvonalamon. KX-es vs LC-s, és stb. Bravó fiúk!
  Nos a kollégám ment még egy kanyart, ő már 11-et számolt, pedig ő sem estig vezetett. Ez Mocsokfalva közlekedési kultúrája.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #449 Dátum: 2008. Március 23. - 15:55:35 »

Délben rövid rokonlátogatás Martonvásáron...hetesen előztem zuhogó esőben egy yarist, ami a két árok
között imbolygott..mellette voltam, amikor a párom felszirénázott: vigyázz! belénkjön! megúsztuk, megállítottam. Mondta a csaj, hogy bocs, megcsúszott a térde a kormányon...ugyanis krémest evett az öléből, tálcáról, a másik kezével meg telefonált...
Az arcberendezése megérdemelt volna egy krémessel való egyesülést!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!