Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 18:15:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284105 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #405 Dátum: 2008. Március 16. - 10:20:31 »

Tényleg érdemes valahol tankolni pl Ausztiába valahol? Mert tőlünk kb 100km a határ akkor kimennék .
Szerintem nem. Tőlem 12km. Amúgy ők is idejárnak
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #406 Dátum: 2008. Március 16. - 10:23:49 »

Tényleg érdemes valahol tankolni pl Ausztiába valahol? Mert tőlünk kb 100km a határ akkor kimennék .
Szerintem nem. Tőlem 12km. Amúgy ők is idejárnak
Az szép akkor marad az olaj szőkítés Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #407 Dátum: 2008. Március 16. - 15:15:11 »

Országúton mindig 90-100-110km/h-val közlekedek. Múltkor anyóstól hazafelé csak 80km/h-val jöttem, autópályán is csak 100km/h.
Lehet kezdek öregedni?  Mosolyog
IGEN!  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #408 Dátum: 2008. Március 16. - 15:34:27 »

Országúton mindig 90-100-110km/h-val közlekedek. Múltkor anyóstól hazafelé csak 80km/h-val jöttem, autópályán is csak 100km/h.
Lehet kezdek öregedni?  Mosolyog
IGEN!  Vigyorog
Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #409 Dátum: 2008. Március 16. - 16:51:45 »

Fura tapasztalatom van az autópályával (M6!). Több alkalommal mentem óra130/GPS120 és a pályán levők 75%-t így is megelőztem. Kb 15% megelőzött ennél a tempónál ( amaradék valszeg velem egy tempót ment Vigyorog csak a számtan miatt). Ha a lehetőség szerinti óra140/GPS130 szerint mentem, akkor az arány 85/5 re módosult.
Itt van az autópálya, nem csak skoda120-k mennek rajta és mégsem használja ki 80%-uk a 130-t???
MIÉRT?? Miközben a belsőben 160-nal akarnak mások menni? De kik??
A többi pályán mi a helyzet?
Sajnos máshol sem mennek. Elég kellemetlen sokszor lelassítani miattuk, mikor alig előzik meg a kamion 10 mp alatt. Bosszantó! Tényleg ennyire kell spórolni??? He Meg mikor 140-el megyek és beb... elém, azt is szeretem. Ekkor sajnos kívülről kell előznöm, mert mire odaér ahhoz, akit megelőz, közben kikerülöm hatszor!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #410 Dátum: 2008. Március 16. - 17:11:06 »

Tegnap a Lágymányosi híd pesti végén álltam a pirosnál. Megáll balról két FIAT. aAz egyik egy Punto a másik egy Marea SW. Sötét üveg, ültetés, stb. Zöld, szépen elballagok a következő pirosig. Utolértem őket, mert versenyezve mentek. Közben jót röhögtem, mert az SW úgy füstölt, mint egy 30 éves Kamaz. Beállok melléjük a KANYARODÓ sávba, mert jobbra volt szándékom fordulni. Odaátról ablak le, két takonypóc baseball satyiban pörgeti a motort és magyaráz valamit (sajna le volt húzva az ablakom). Mi van? Verseny a következő lámpáig! Oké? Oké!
Vrmmm, Vrmmm.
Sárga, zöld! Fiatok ezerrel előre a buszállomás felé, én fel az M5 bevezetőjére! A következő pirosnál sehol nem voltak! Azóta sem láttam őket! Legközelebb nem kezdenek Lacsival!
 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #411 Dátum: 2008. Március 17. - 18:45:47 »

Ma haza felé jövet jött egy Aveos kolléga mögöttem... Nagyon tapad, és próbált előzni jobbról, de álltak a szélső sávban Mosolyog Belemászott a fenekembe is, de én tartottam hősiesen a 60-as (50 Vigyorog) tempót. Aztán kiérve a városból szerintem elgondolkodott, hogy lehet hogy Lacettit kellett volna venni? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #412 Dátum: 2008. Március 17. - 20:53:09 »

Ma haza felé jövet jött egy Aveos kolléga mögöttem... Nagyon tapad, és próbált előzni jobbról, de álltak a szélső sávban Mosolyog Belemászott a fenekembe is, de én tartottam hősiesen a 60-as (50 Vigyorog) tempót. Aztán kiérve a városból szerintem elgondolkodott, hogy lehet hogy Lacettit kellett volna venni? Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Igen, ilyen. Miután hazahoztam a Lacsit, anyuék is elkezdtek gondolkodni az agyonvágott Suzi cseréjén. 1.2-es Aveot vettek. Szó ami szó, a lakótelep parkoló autóiközött nagynak tűnt, de amikor melléálltam...
Azután az első közös úton Egerbe kiderűlt, hogy az 1,2-es motorral bizony nem tudják kapkodni a tappancsokat. Kicsit-picit gyengus a kasztnihoz az a ménes. És a fogyi sem az a hajdehujde: Pesten eszeget 7-8 litert.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #413 Dátum: 2008. Március 17. - 20:58:29 »

Egerszegen így közlekedik a barom biciklis.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 17. - 21:00:07 írta peti74 » Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #414 Dátum: 2008. Március 17. - 21:05:41 »

Peti! A széparcú belekapaszkodik a ponyvásba? Fogadok pont ott van valamiféle kerékpárút.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #415 Dátum: 2008. Március 17. - 21:13:12 »

Peti! A széparcú belekapaszkodik a ponyvásba? Fogadok pont ott van valamiféle kerékpárút.

Persze, hogy ott! Az egyik oldalának a csíkját már le is fújták! Látod? He
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #416 Dátum: 2008. Március 17. - 21:16:31 »

Peti! A széparcú belekapaszkodik a ponyvásba? Fogadok pont ott van valamiféle kerékpárút.

Persze, hogy ott! Az egyik oldalának a csíkját már le is fújták! Látod? He
Nekem nem kellene a kocsimra támaszkodnia mert hamar kilépnék.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #417 Dátum: 2008. Március 17. - 22:45:57 »

Ma bent parkoltam a Keletinél egy mellékutcában, amit lezártak beton tömbökkel, hogy ne lehessen a Thököly útra kikanyarodni.
Egyszer csak megjelenik egy felsőbbrendű a Q7-esével és mivel a beton tömbökön nem tudott átmenni, ezért a járdán hajtott ki a Thököly útra. Nem csalódtam benne!
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #418 Dátum: 2008. Március 17. - 22:51:24 »

Ma bent parkoltam a Keletinél egy mellékutcában, amit lezártak beton tömbökkel, hogy ne lehessen a Thököly útra kikanyarodni.
Egyszer csak megjelenik egy felsőbbrendű a Q7-esével és mivel a beton tömbökön nem tudott átmenni, ezért a járdán hajtott ki a Thököly útra. Nem csalódtam benne!
Természetesen a rend éber őrei a sarkon le is kapcsolták és keményen megbüntették, csak Te az irigységedtől ezt már nem láttad!Vagy netán tévednék?Á nem hiszem!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #419 Dátum: 2008. Március 17. - 22:59:21 »

Szerintem már nem voltak rendőrök (este 9-kor volt), mert elég sok autó mászkált a Thökölin.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!