Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 22:28:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284256 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #345 Dátum: 2008. Március 12. - 22:43:40 »

Köszi a bíztatást, remélem nem fogom megbánni. Azért is választotta a család a lacettit, mivel ezőlőleg citroen xara 1.8 i. típ. volt, mely 15 évet kíhúzot alattunk kényelmesen.
Na, ezt meg kell magyaráznod!  Vigyorog
A citroen után miért egyértelmű a Lacsi? Nem fogod megbánni, egyébként. Nálunk az asszony választotta, én szerettem bele. De a témával inkább menjünk át a Törzsasztalra!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #346 Dátum: 2008. Március 12. - 22:46:12 »

Amúgy a kis kedvenc Lacetti 1.6 típusú, négy ajtós, platinum felszereltségű/ amúgya a logó kép éppen Ő az.
Javaslom bővebben a törzsasztalon beszélgessünk
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #347 Dátum: 2008. Március 13. - 17:05:38 »

Én azt szeretném halkan, tisztelettel megkérdezni, hogy ha már a mi pénzünkből- mert ugye a benzinért fizetett adók egy része az útalapba kerül és a súlyadók egy része is kerékpárút építésére fordítódik- készítenek a bringásoknak utat, akkor mi a b***, k*****, m**** ******************************
nem azon az úton teker?! Miért?! Mert jobb neki, ha letöri a jobb tükrömet?! Mert ma majdnem! És alap haklványlila szellentésük sincs a Kreszről! Se nem körbenéz, se semmi. Mert Ő a nagy futár!!!! De majd egyszer , valahol, valaki kicsit később talál fékezni és akkor majd nézgelődhet(nek).
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #348 Dátum: 2008. Március 13. - 17:10:48 »

Én azt szeretném halkan, tisztelettel megkérdezni, hogy ha már a mi pénzünkből- mert ugye a benzinért fizetett adók egy része az útalapba kerül és a súlyadók egy része is kerékpárút építésére fordítódik- készítenek a bringásoknak utat, akkor mi a b***, k*****, m**** ******************************
nem azon az úton teker?! Miért?! Mert jobb neki, ha letöri a jobb tükrömet?! Mert ma majdnem! És alap haklványlila szellentésük sincs a Kreszről! Se nem körbenéz, se semmi. Mert Ő a nagy futár!!!! De majd egyszer , valahol, valaki kicsit később talál fékezni és akkor majd nézgelődhet(nek).
Hullanak is nefélj.
Évente 3 Hajtás-Pajtást temetnek...
/ez statisztika évröl-évre/ 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #349 Dátum: 2008. Március 13. - 17:15:52 »

Én azt szeretném halkan, tisztelettel megkérdezni, hogy ha már a mi pénzünkből- mert ugye a benzinért fizetett adók egy része az útalapba kerül és a súlyadók egy része is kerékpárút építésére fordítódik- készítenek a bringásoknak utat, akkor mi a b***, k*****, m**** ******************************
nem azon az úton teker?! Miért?! Mert jobb neki, ha letöri a jobb tükrömet?! Mert ma majdnem! És alap haklványlila szellentésük sincs a Kreszről! Se nem körbenéz, se semmi. Mert Ő a nagy futár!!!! De majd egyszer , valahol, valaki kicsit később talál fékezni és akkor majd nézgelődhet(nek).
Hullanak is nefélj.
Évente 3 Hajtás-Pajtást temetnek...
/ez statisztika évröl-évre/ 
De ismerik a szabályokat!Alkalmazni viszont csak azt a részét szokták amelyik jogokat ad részükre.Kötelesség, kötelezettség?Mi is az?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #350 Dátum: 2008. Március 13. - 17:17:42 »

Én toleráns vagyok. Ahol nincs nekik külön út, rendben. De ahol van!!!!! És akkor nem is beszélek arról, amikor a piros lámpánál egyensúlyoz, aztán rátámaszkodik a vasra.... És nem érti, hogy miért nem szeretem Őt abban a pillanatban.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #351 Dátum: 2008. Március 13. - 17:21:36 »

Én toleráns vagyok. Ahol nincs nekik külön út, rendben. De ahol van!!!!! És akkor nem is beszélek arról, amikor a piros lámpánál egyensúlyoz, aztán rátámaszkodik a vasra.... És nem érti, hogy miért nem szeretem Őt abban a pillanatban.
Majd ha felrúgod, megérti...
Te se sz.rsz a bringájára...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #352 Dátum: 2008. Március 13. - 17:24:22 »

Én toleráns vagyok. Ahol nincs nekik külön út, rendben. De ahol van!!!!! És akkor nem is beszélek arról, amikor a piros lámpánál egyensúlyoz, aztán rátámaszkodik a vasra.... És nem érti, hogy miért nem szeretem Őt abban a pillanatban.
Én valószínüleg letörném a kezét és a hátába állítanám!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #353 Dátum: 2008. Március 13. - 17:26:11 »

Én toleráns vagyok. Ahol nincs nekik külön út, rendben. De ahol van!!!!! És akkor nem is beszélek arról, amikor a piros lámpánál egyensúlyoz, aztán rátámaszkodik a vasra.... És nem érti, hogy miért nem szeretem Őt abban a pillanatban.
Én valószínüleg letörném a kezét és a hátába állítanám!
Ezek lassan új topicot kívánnak, 18 éven felülieknek. Neve: Brutál autósok
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #354 Dátum: 2008. Március 13. - 17:29:39 »

Volt olyan esetem,amikor a teherautó platójába kapaszkodva próbált nagyobb sebességre szert tenni.Pechje volt ,észrevettem,az árokban landolt.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #355 Dátum: 2008. Március 13. - 17:31:49 »

Volt olyan esetem,amikor a teherautó platójába kapaszkodva próbált nagyobb sebességre szert tenni.Pechje volt ,észrevettem,az árokban landolt.
Megérdemelte. Remélem egy nagy kupac lósz.r is volt az árok mélyén...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #356 Dátum: 2008. Március 13. - 17:36:39 »

Volt olyan esetem,amikor a teherautó platójába kapaszkodva próbált nagyobb sebességre szert tenni.Pechje volt ,észrevettem,az árokban landolt.
Megérdemelte. Remélem egy nagy kupac lósz.r is volt az árok mélyén...  Kacsint
Hát kérem az emberi empátia hol marad?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2008. Március 13. - 17:42:15 »

Volt olyan esetem,amikor a teherautó platójába kapaszkodva próbált nagyobb sebességre szert tenni.Pechje volt ,észrevettem,az árokban landolt.
Nekem is van egy jó sztorim ide. Haverom teherautósofőr. Vidéki fiú, pályája elején platós IFA-val helyi tsz fuvarokat csinált. Soha nem rajongott a bringásokért, főleg nem éjszaka, a részeg példányokért.
Egyszer nyári kora este a kollégája platósán tartott hazafelé. A platón űcsörgött, anmikor meglátott egy erősen imbolygó kétkerekű létformát, ami elfoglalta a teljes jobb sávot. hirtelen ötletből felragadta a platótakarító söprűt és jól hátbavágta a bringást (marhája, akár komoly sérülést okozhatott volna).
Otthon elmesélte a sztorit, amin a család jót mulatott. egészen addig, amíg faterja- jókora késéssel- megérkezett. és elmesélte, hogy valami szemétláda egy teherautó platójáról úgy hátba vágta, hogy az árokban kötött ki. Ráadásul a hazafelé cipelt görögdinnye is összetört...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #358 Dátum: 2008. Március 13. - 17:42:33 »

Volt olyan esetem,amikor a teherautó platójába kapaszkodva próbált nagyobb sebességre szert tenni.Pechje volt ,észrevettem,az árokban landolt.
Megérdemelte. Remélem egy nagy kupac lósz.r is volt az árok mélyén...  Kacsint
Hát kérem az emberi empátia hol marad?
A hátába állítva??
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #359 Dátum: 2008. Március 13. - 17:44:42 »

Volt olyan esetem,amikor a teherautó platójába kapaszkodva próbált nagyobb sebességre szert tenni.Pechje volt ,észrevettem,az árokban landolt.
Nekem is van egy jó sztorim ide. Haverom teherautósofőr. Vidéki fiú, pályája elején platós IFA-val helyi tsz fuvarokat csinált. Soha nem rajongott a bringásokért, főleg nem éjszaka, a részeg példányokért.
Egyszer nyári kora este a kollégája platósán tartott hazafelé. A platón űcsörgött, anmikor meglátott egy erősen imbolygó kétkerekű létformát, ami elfoglalta a teljes jobb sávot. hirtelen ötletből felragadta a platótakarító söprűt és jól hátbavágta a bringást (marhája, akár komoly sérülést okozhatott volna).
Otthon elmesélte a sztorit, amin a család jót mulatott. egészen addig, amíg faterja- jókora késéssel- megérkezett. és elmesélte, hogy valami szemétláda egy teherautó platójáról úgy hátba vágta, hogy az árokban kötött ki. Ráadásul a hazafelé cipelt görögdinnye is összetört...
Jó .A forgatókönyvet megírjuk és irány a szeszélyes évszakok.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!