Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 00:23:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284333 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #330 Dátum: 2008. Március 12. - 21:57:46 »

Tegnap újfajta Ikarusszal mentem melózni és egy új dolgot fedeztem fel!
Ha fel akarok szállni akkor is gombot kell nyomni, nem csak a leszállásnál.
Mondjuk a busz mellet futva nem tudom ki tudj jelezni, hogy fel akar szállni!  Vigyorog
  Jani! Azért arra még emlékezhetnél, hogy a megállóban kell fel, és leszállni! Vigyorog Ha pedig tudsz futni mellette, minek szállsz fel, futni egészséges, és olcsóbb, mint a jegy, már amennyíben nem bliccelsz? He Vigyorog Gyere a piros hetesre, Neked kinyítom az ajtót! Vigyorog Jó hirem van: Hétvégétől lezárják a Baross teret! Kerülő út: Záhomy- Moszkva- Vlagyivosztok- Alaszka- Ny. part- K. part- Atlanti óceán- Ny. Eu.- Bécs- Budaörs- Bp. belváros.  Nem lesz gond!
HeHe? Eddig nem volt lezárva? Pénteken nem tudtam magam abban az irányban átküzdeni!
  Eddig szabad volt a pálya! Vigyorog Hétvégétől csak a BKV, illetve a Stoczék, és a kékfényesek használhatják a Dózsa Györgytől a Kerepesiig.  Jó lesz nem pestinek lenni! Vigyorog Gondolom BMW, Audi, terepjárokat azért nem fogja érdekelni, így lesz teljes a zűr-zavar! Vigyorog
Süt a negatív kritika a BMW és Audi terepjárósokkal kapcsolatban.Ők is törvénytisztelő, adófizető, tisztességes munkából élő, becsületes magyar állampolgárok.Apa tele vagy előítélettel.Ez nem helyes.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #331 Dátum: 2008. Március 12. - 22:02:13 »

Azon morfondírozok, a hétvégén mivel jöjjek be Pestre? A helivel vagy a T-55-vel?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #332 Dátum: 2008. Március 12. - 22:05:41 »

Azon morfondírozok, a hétvégén mivel jöjjek be Pestre? A helivel vagy a T-55-vel?
4-es metro esetleg?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #333 Dátum: 2008. Március 12. - 22:08:37 »

Tegnap újfajta Ikarusszal mentem melózni és egy új dolgot fedeztem fel!
Ha fel akarok szállni akkor is gombot kell nyomni, nem csak a leszállásnál.
Mondjuk a busz mellet futva nem tudom ki tudj jelezni, hogy fel akar szállni!  Vigyorog
  Jani! Azért arra még emlékezhetnél, hogy a megállóban kell fel, és leszállni! Vigyorog Ha pedig tudsz futni mellette, minek szállsz fel, futni egészséges, és olcsóbb, mint a jegy, már amennyíben nem bliccelsz? He Vigyorog Gyere a piros hetesre, Neked kinyítom az ajtót! Vigyorog Jó hirem van: Hétvégétől lezárják a Baross teret! Kerülő út: Záhomy- Moszkva- Vlagyivosztok- Alaszka- Ny. part- K. part- Atlanti óceán- Ny. Eu.- Bécs- Budaörs- Bp. belváros.  Nem lesz gond!
HeHe? Eddig nem volt lezárva? Pénteken nem tudtam magam abban az irányban átküzdeni!
  Eddig szabad volt a pálya! Vigyorog Hétvégétől csak a BKV, illetve a Stoczék, és a kékfényesek használhatják a Dózsa Györgytől a Kerepesiig.  Jó lesz nem pestinek lenni! Vigyorog Gondolom BMW, Audi, terepjárokat azért nem fogja érdekelni, így lesz teljes a zűr-zavar! Vigyorog
Süt a negatív kritika a BMW és Audi terepjárósokkal kapcsolatban.Ők is törvénytisztelő, adófizető, tisztességes munkából élő, becsületes magyar állampolgárok.Apa tele vagy előítélettel.Ez nem helyes.
Semmi negatív előítélet. De már most tudom, hogy holnap a belvárosi parkolónkban az út közepén a közlekedést elzárva fog egy fekete VW Passat kombi parkolni. De előtte kb fél órát fog tenyerelni a dudán, hogy a csaja észrevegye.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #334 Dátum: 2008. Március 12. - 22:09:13 »

Azon morfondírozok, a hétvégén mivel jöjjek be Pestre? A helivel vagy a T-55-vel?
4-es metro esetleg?
Van rá egy számítógépes szimulátorom ám! De ott van Fővám tér és pont a Keleti a végállomás.
Amúgy nem favorizálom a kötöttpályás közlekedést.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #335 Dátum: 2008. Március 12. - 22:10:27 »

Azt tudjátok-e mi a nagyon hosszú élet titka? A 4-es metróval utazni az Etele térről a Baross térre! Az örök élet titka meg: tovább Újpalotára! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #336 Dátum: 2008. Március 12. - 22:15:32 »

Tegnap újfajta Ikarusszal mentem melózni és egy új dolgot fedeztem fel!
Ha fel akarok szállni akkor is gombot kell nyomni, nem csak a leszállásnál.
Mondjuk a busz mellet futva nem tudom ki tudj jelezni, hogy fel akar szállni!  Vigyorog
  Jani! Azért arra még emlékezhetnél, hogy a megállóban kell fel, és leszállni! Vigyorog Ha pedig tudsz futni mellette, minek szállsz fel, futni egészséges, és olcsóbb, mint a jegy, már amennyíben nem bliccelsz? He Vigyorog Gyere a piros hetesre, Neked kinyítom az ajtót! Vigyorog Jó hirem van: Hétvégétől lezárják a Baross teret! Kerülő út: Záhomy- Moszkva- Vlagyivosztok- Alaszka- Ny. part- K. part- Atlanti óceán- Ny. Eu.- Bécs- Budaörs- Bp. belváros.  Nem lesz gond!
HeHe? Eddig nem volt lezárva? Pénteken nem tudtam magam abban az irányban átküzdeni!
  Eddig szabad volt a pálya! Vigyorog Hétvégétől csak a BKV, illetve a Stoczék, és a kékfényesek használhatják a Dózsa Györgytől a Kerepesiig.  Jó lesz nem pestinek lenni! Vigyorog Gondolom BMW, Audi, terepjárokat azért nem fogja érdekelni, így lesz teljes a zűr-zavar! Vigyorog
Süt a negatív kritika a BMW és Audi terepjárósokkal kapcsolatban.Ők is törvénytisztelő, adófizető, tisztességes munkából élő, becsületes magyar állampolgárok.Apa tele vagy előítélettel.Ez nem helyes.
Semmi negatív előítélet. De már most tudom, hogy holnap a belvárosi parkolónkban az út közepén a közlekedést elzárva fog egy fekete VW Passat kombi parkolni. De előtte kb fél órát fog tenyerelni a dudán, hogy a csaja észrevegye.
Jaj má Te kis kekec, hát minden apróságon fennakadsz?Ha egyszer olyanja van ,hogy megáll, vagy dudál!Tolerancia, drága barátom az a fontos!(miért nem ba***od oldalba egy féltéglával a ro**dt kö***göt)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #337 Dátum: 2008. Március 12. - 22:23:34 »

Jaj má Te kis kekec, hát minden apróságon fennakadsz?Ha egyszer olyanja van ,hogy megáll, vagy dudál!Tolerancia, drága barátom az a fontos!(miért nem ba***od oldalba egy féltéglával a ro**dt kö***göt)
[/quote]
Vagy fogod a szolgálatit és későn fékezel. Esetleg adsz öt kilót a kukásnak...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
m6112
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


1.6 platinum


« Hozzászólás #338 Dátum: 2008. Március 12. - 22:29:00 »

Üdvözőllek benneteket, mint leendő új Lacetti tulajdonos !


Már nagyon izgulok, hogy már jövöhét hétfője mikor jön el, valamint, hogy fog működni a lacettim. Ezzel kapcsolatban olvastam párat, de olyan lehangoló is tud lenni a többiek írása, mint ahogyan feldob ha jókat írna, de az bizonyos, hogy sok hasznos dolgot írnak le a gépkocsival kapcsolatosan.

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #339 Dátum: 2008. Március 12. - 22:30:10 »

Kezd elfajulni a téma. A törzsasztalon irtam, ami ide is jó lett volna. Vigyorog Amúgy jó éjt, én dolgozó ember vagyok, és mindjárt megyek dolgozni. Kacsint Holnap gyertek, elviszek mindenkit, hadd lássa az igazi pesti közlekedést! Jó éjt mindenkinek! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #340 Dátum: 2008. Március 12. - 22:31:51 »

Üdvözőllek benneteket, mint leendő új Lacetti tulajdonos !


Már nagyon izgulok, hogy már jövöhét hétfője mikor jön el, valamint, hogy fog működni a lacettim. Ezzel kapcsolatban olvastam párat, de olyan lehangoló is tud lenni a többiek írása, mint ahogyan feldob ha jókat írna, de az bizonyos, hogy sok hasznos dolgot írnak le a gépkocsival kapcsolatosan.


  Üdv itt! Ezek szerint véletlenül irtál nekem privátot? He Sebaj, megtalálhatsz itt is, ott is, ha kell! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #341 Dátum: 2008. Március 12. - 22:33:46 »

Üdvözőllek benneteket, mint leendő új Lacetti tulajdonos !


Már nagyon izgulok, hogy már jövöhét hétfője mikor jön el, valamint, hogy fog működni a lacettim. Ezzel kapcsolatban olvastam párat, de olyan lehangoló is tud lenni a többiek írása, mint ahogyan feldob ha jókat írna, de az bizonyos, hogy sok hasznos dolgot írnak le a gépkocsival kapcsolatosan.


Üdv.a klubban.A jó dolgokat mindenki természetesnek veszi és nem is említi.Könnyen elkeseríthet, ha a sok rossz dolgot olvasgatod.Nem olyan gáz a gép, mint ahogy itt olvasod.Én 100 ezret tettem bele az előzőbe és megint ilyet vettem.Nem kell tőle félni.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #342 Dátum: 2008. Március 12. - 22:36:32 »

Üdvözőllek benneteket, mint leendő új Lacetti tulajdonos !


Már nagyon izgulok, hogy már jövöhét hétfője mikor jön el, valamint, hogy fog működni a lacettim. Ezzel kapcsolatban olvastam párat, de olyan lehangoló is tud lenni a többiek írása, mint ahogyan feldob ha jókat írna, de az bizonyos, hogy sok hasznos dolgot írnak le a gépkocsival kapcsolatosan.


Üdv a fedélneten!
1. Jövő hét hétfője információm szerint pontosan hétfőn lesz, március 17-én!  Vigyorog
2. Nem kell megijedni. Persze senkinek sem jó, ha gondja van a vassal, de meglátod, hogy sokkal több a pozitív tapasztalat, mint a negatív!
ha lennél olyan kedves és a törzsasztalon megírnád, hogy mekkora és milyen lesz a születendő kedvenc?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
m6112
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


1.6 platinum


« Hozzászólás #343 Dátum: 2008. Március 12. - 22:38:07 »

Köszi a bíztatást, remélem nem fogom megbánni. Azért is választotta a család a lacettit, mivel ezőlőleg citroen xara 1.8 i. típ. volt, mely 15 évet kíhúzot alattunk kényelmesen.
Naplózva
m6112
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


1.6 platinum


« Hozzászólás #344 Dátum: 2008. Március 12. - 22:42:51 »

Amúgy a kis kedvenc Lacetti 1.6 típusú, négy ajtós, platinum felszereltségű/ amúgya a logó kép éppen Ő az.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!