Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 00:24:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282736 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #975 Dátum: 2008. November 14. - 07:20:33 »

Ma egy minitali keretében Jopekkel elégedetten vettük tudomásul, hogy a rendőrök szépen felcetlizték a mozgássérült parkolóhelyeken (madara tecsó parkolója) várakozó SUDRIBUNKÓ, VAK, TOMPAAGYÚ véglények járgányait. Sajnos csak egy kört mentek. Akkor.
Mert fél óra múlva, amikor fizettem és kijöttem, ismét ott voltak. És büntettek.
És hízott a májam. Mert az a piros Opeles 40-es műtyúk, akit Jopek tanácsára NEM figyelmeztettem, hogy hová parkol, toporzékolt a dühtől. Mert felcetlizték.
Arra hivatkozott a rendőrnek, hogy nem látta a táblát. Mire a rendőr: akkor bevonom a jogosítványát, mert ilyen rossz látással nem vezethet! (Biztos hallgatóztak ,mert épp elötte mondtam , hogy mit kell ilyenre válaszolni). Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megérdemlik! Káröröm? Vállalom!

Nagyszerű, megérdemelte.
Ha szólsz neki, akkor holnap fog odaállni.
Egyébként meg tényleg nehéz észrevenni egy 2 méteres oszlopon elhelyezett 50x50-es táblát! Mennyenmáá!!! He
Tényleg megérdemelték!  Többször kellene ilyen ellenőrzés!!!   Vigyorog
Én sem parkolok oda, csak ha velem van a "kedvezményezett"!
Sőt, még néha akkor sem, mert féltem az üvegemet a betöréstől és kártya ellopásától...
Én már nagyon régóta várom az effajta ellenőrzéseket. Több ilyen kéne, mindenhova mindennap.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #976 Dátum: 2008. November 14. - 13:08:46 »

Index.hu mai cikke: Szabálytalankodók
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #977 Dátum: 2008. November 14. - 13:11:06 »

Arra hivatkozott a rendőrnek, hogy nem látta a táblát. Mire a rendőr: akkor bevonom a jogosítványát, mert ilyen rossz látással nem vezethet! (Biztos hallgatóztak ,mert épp elötte mondtam , hogy mit kell ilyenre válaszolni). Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Megérdemlik! Káröröm? Vállalom!
Jóóóóó! nagyon jóóóóóóó!! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #978 Dátum: 2008. November 14. - 17:33:21 »

Nagy régi igazmondás, hogy: " szemesnek áll a világ, hát még a szemtelennek!"
Statisztikailag is érdekes volt, mert a márkák is hozták a megszokottakat, és sajnos eltűrteket.
A megoldás az volna, ha a rendőrség becsületesen végezné a dolgát, és szolgálna, és megvédene minket, de nem teszi!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #979 Dátum: 2008. November 14. - 18:07:14 »

Nagy régi igazmondás, hogy: " szemesnek áll a világ, hát még a szemtelennek!"
Statisztikailag is érdekes volt, mert a márkák is hozták a megszokottakat, és sajnos eltűrteket.
A megoldás az volna, ha a rendőrség becsületesen végezné a dolgát, és szolgálna, és megvédene minket, de nem teszi!
Ez érdekes, itt ki hajthat be szabályosan? He
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #980 Dátum: 2008. November 14. - 18:09:06 »

Nagy régi igazmondás, hogy: " szemesnek áll a világ, hát még a szemtelennek!"
Statisztikailag is érdekes volt, mert a márkák is hozták a megszokottakat, és sajnos eltűrteket.
A megoldás az volna, ha a rendőrség becsületesen végezné a dolgát, és szolgálna, és megvédene minket, de nem teszi!
Ez érdekes, itt ki hajthat be szabályosan? He
Ha oda nem mehet be senki,akkor minek oda út? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #981 Dátum: 2008. November 14. - 18:11:53 »

Nagy régi igazmondás, hogy: " szemesnek áll a világ, hát még a szemtelennek!"
Statisztikailag is érdekes volt, mert a márkák is hozták a megszokottakat, és sajnos eltűrteket.
A megoldás az volna, ha a rendőrség becsületesen végezné a dolgát, és szolgálna, és megvédene minket, de nem teszi!
Ez érdekes, itt ki hajthat be szabályosan? He
Ha oda nem mehet be senki,akkor minek oda út? He
Rájöttem! Az mehet be, aki ott akar parkolni. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #982 Dátum: 2008. November 14. - 18:14:54 »

Nagy régi igazmondás, hogy: " szemesnek áll a világ, hát még a szemtelennek!"
Statisztikailag is érdekes volt, mert a márkák is hozták a megszokottakat, és sajnos eltűrteket.
A megoldás az volna, ha a rendőrség becsületesen végezné a dolgát, és szolgálna, és megvédene minket, de nem teszi!
Ez érdekes, itt ki hajthat be szabályosan? He
Régen volt ott "kivétel" tábla. 
Biztos lelopták és elvitték fémhulladékba!  Vigyorog Zavart
Szoktak éppen ezért ott álldogálni az "éber rendnek őrei".
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #983 Dátum: 2008. November 14. - 20:01:53 »

Nos a tábla jelentése, hogy minden jármű behajtása, mindkét irányból tilos. Szóval a kihelyezése is rossz, mert hol van a túlsó oldali tábla ezen az 5 méteres úton?
Út lehet egyébként ott is, ahová nem szabad behajtani, ez nem probléma.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #984 Dátum: 2008. November 14. - 21:34:35 »

Én benevezek a Magyarország legtöbbet igazoltatott sofőrje címre.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #985 Dátum: 2008. November 14. - 22:49:06 »

Én benevezek a Magyarország legtöbbet igazoltatott sofőrje címre.
Ma is? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #986 Dátum: 2008. November 15. - 08:40:24 »

Én benevezek a Magyarország legtöbbet igazoltatott sofőrje címre.
Ma is? Vigyorog
Ma is piszkálták... 
Minden rendőr meg akarja nézni közelebbről a kocsiját...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #987 Dátum: 2008. November 15. - 14:11:52 »

Zebra előtt két ifjú hölgy készül általmenni a túlsó oldalra, jön egy szabálytisztelő, és roppant udvarias buszsofőr, belenéz a bal tükrébe, látja, hogy a belső sávban jönnek, de legalább 50-60 méterre a busz mögött, a buszos megáll a zebra elött, és bal karját a biztonság kedvéért kinyújtja szinte a válláig, hogy jelezze a többieknek, hogy nem kifogyott az üzemanyag, nem sült be a motor, csak átengedné az elsőbbséggel rendelkező gyalogosokat az afrikai lovon keresztül. Erre mi történik, két személyautó, két furgon, és egy volánbusz lassítás nélkül elsöpör, vagy hatvannal a zebra előtt álló BKV busz mellett. Szerencsére a lányoknak intettem, hogy álljanak meg, mert jönnek a terroristák, így nem estek áldozatául az agressziónak. Ezek után a jó buszos berágott, és teljesen keresztbe fordult a két sávon, hogy mielőtt éhen halnának a gyalogos lányok, épségben átjuthassanak a másik oldalra. Milyen érdekes volt, meg tudtak állni az autók ebben a helyzetben már. Szóval ezentúl elsőre keresztbe állok, ha átengedni készülök védtelen hullajelölteket, legfeljebb beleállnak a busz oldalába, és egy darabig nem gyilkolhatnak kedvükre. Szóval szívesen kilőttem volna ma is egy tárat minimum, pedig galamblelkem van eredetileg. Oszama mit adna értük...? He
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #988 Dátum: 2008. November 15. - 15:15:36 »

Zebra előtt két ifjú hölgy készül általmenni a túlsó oldalra, jön egy szabálytisztelő, és roppant udvarias buszsofőr, belenéz a bal tükrébe, látja, hogy a belső sávban jönnek, de legalább 50-60 méterre a busz mögött, a buszos megáll a zebra elött, és bal karját a biztonság kedvéért kinyújtja szinte a válláig, hogy jelezze a többieknek, hogy nem kifogyott az üzemanyag, nem sült be a motor, csak átengedné az elsőbbséggel rendelkező gyalogosokat az afrikai lovon keresztül. Erre mi történik, két személyautó, két furgon, és egy volánbusz lassítás nélkül elsöpör, vagy hatvannal a zebra előtt álló BKV busz mellett. Szerencsére a lányoknak intettem, hogy álljanak meg, mert jönnek a terroristák, így nem estek áldozatául az agressziónak. Ezek után a jó buszos berágott, és teljesen keresztbe fordult a két sávon, hogy mielőtt éhen halnának a gyalogos lányok, épségben átjuthassanak a másik oldalra. Milyen érdekes volt, meg tudtak állni az autók ebben a helyzetben már. Szóval ezentúl elsőre keresztbe állok, ha átengedni készülök védtelen hullajelölteket, legfeljebb beleállnak a busz oldalába, és egy darabig nem gyilkolhatnak kedvükre. Szóval szívesen kilőttem volna ma is egy tárat minimum, pedig galamblelkem van eredetileg. Oszama mit adna értük...? He
Jövő héten kellene mennem egy kanyart Veled, hogy kiadjam a túlfűtött vehemenciámat a sok Bar_m autóson.
/mint múltkor a sorompós emberen.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #989 Dátum: 2008. November 15. - 15:26:46 »

Zebra előtt két ifjú hölgy készül általmenni a túlsó oldalra, jön egy szabálytisztelő, és roppant udvarias buszsofőr, belenéz a bal tükrébe, látja, hogy a belső sávban jönnek, de legalább 50-60 méterre a busz mögött, a buszos megáll a zebra elött, és bal karját a biztonság kedvéért kinyújtja szinte a válláig, hogy jelezze a többieknek, hogy nem kifogyott az üzemanyag, nem sült be a motor, csak átengedné az elsőbbséggel rendelkező gyalogosokat az afrikai lovon keresztül. Erre mi történik, két személyautó, két furgon, és egy volánbusz lassítás nélkül elsöpör, vagy hatvannal a zebra előtt álló BKV busz mellett. Szerencsére a lányoknak intettem, hogy álljanak meg, mert jönnek a terroristák, így nem estek áldozatául az agressziónak. Ezek után a jó buszos berágott, és teljesen keresztbe fordult a két sávon, hogy mielőtt éhen halnának a gyalogos lányok, épségben átjuthassanak a másik oldalra. Milyen érdekes volt, meg tudtak állni az autók ebben a helyzetben már. Szóval ezentúl elsőre keresztbe állok, ha átengedni készülök védtelen hullajelölteket, legfeljebb beleállnak a busz oldalába, és egy darabig nem gyilkolhatnak kedvükre. Szóval szívesen kilőttem volna ma is egy tárat minimum, pedig galamblelkem van eredetileg. Oszama mit adna értük...? He
Pedig az 5 járműből 3 valószínűleg hivatásos volt, nem csak hétvégi sofőr.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!