Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 06:15:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282880 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #885 Dátum: 2008. Október 13. - 17:04:07 »

Nemrég értem haza Koppánymonostorról. Klassz, nyugis hely a Duna partján. Az oda-vissza utam már nem volt ennyire nyugis. Pénteken Szombathely-Győr-Koppánymonostor. Győrig halál és életveszély a közlekedés az állam által nem támogatott 60-as táblákkal és egymásbalógó kamionsorokkal tűzdelt útszakaszon. Komárom előtt teherautó a 3 méter mély árokba beborúlva... Gondoltam ma vasárnap sokkal nyugisabb lesz. Aha, persze. Komárom és Győr között a régi egyesen bukkanónál látom jön szemből egy busz...felér a bukkanórá, látom mellette erősen kűzd valami. Satu, félrehúzódás, villogtatás, anyád! Győrbe beérve likócsi kereszteződésben 2 kocsi és egy motoros ment össze. 2 éve itt halt meg egy anya a gyerekével... Györben kcsit ideges voltam, és véletlen átmentem 2 piroson. Mea Culpa. Győr-Szombathely szakaszon maradt az imádkozás. Teherautó faluban S kanyarban 30-as táblánál hármunkat előz, szemből kocsisor, matekozás ki hogyan merre húzódjon, szemből erős mutogatás anyázás.
Örülök, hogy végre itthon vagyok!
Azért egy talicska beleférhetett volna...,( hamá' egyszer felém jársz) Kacsint
Gidy is említette, hogy látogassalak meg, de kicsit zsúfolt volt a program. Viszont máskor is járok arra család látogatásra, úgy hogy majd szólok Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #886 Dátum: 2008. Október 15. - 12:51:59 »

Baja-Bátaszék kerülendő!!! Nincs út, nincs irányítás, csak munkagépek!!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #887 Dátum: 2008. Október 15. - 19:06:33 »

Ma a Ferihegy - Pilisvörösvár viszonylaton csak 3 alkalommal került meg az infarktus. Persze lehwet, hogy csak a 4 hónap volánelvonás miatt picit túlérzékenyek az idegeim.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #888 Dátum: 2008. Október 15. - 19:27:43 »

Ma a Ferihegy - Pilisvörösvár viszonylaton csak 3 alkalommal került meg az infarktus. Persze lehwet, hogy csak a 4 hónap volánelvonás miatt picit túlérzékenyek az idegeim.
 
..., és ez csak majd tovább romlik, ha újra vezetsz az itthoni autós- terroristák, ön-, és közveszélyes idióták között. Készűlj fel testben, lélekben, hogy ez egy túlélő show, hátha tovább jutsz, vagy legalább haza, vagy egyéb célodhoz. Csak nagyon vigyázz Magadra, elszoktál a vadbarmoktól! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #889 Dátum: 2008. Október 15. - 19:30:16 »

Ma a Ferihegy - Pilisvörösvár viszonylaton csak 3 alkalommal került meg az infarktus. Persze lehwet, hogy csak a 4 hónap volánelvonás miatt picit túlérzékenyek az idegeim.
 
..., és ez csak majd tovább romlik, ha újra vezetsz az itthoni autós- terroristák, ön-, és közveszélyes idióták között. Készűlj fel testben, lélekben, hogy ez egy túlélő show, hátha tovább jutsz, vagy legalább haza, vagy egyéb célodhoz. Csak nagyon vigyázz Magadra, elszoktál a vadbarmoktól! Kacsint

Nem egészen, mert arabokkal kellett egyezkednem a szerződés egyik felében. Igaz, azok maximum kismotort vezettek....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #890 Dátum: 2008. Október 16. - 12:43:13 »

Nem szoktam ide írni, mert akkor már én is 2 ezredes lennék, Kacsint de ma annyira felhúzott egy hülye pi..a, hogy muszáj beírnom.
Indexel kifelé a benzinkútról, de mivel a szélső sávban állnak az autók, ö úgy gondolta bemegy a mellette lévőbe. Ott pont én jöttem, satufék és duda egyszerre.
Csodálkoztam is, hogy sikerült egyből megtalálni a gombot. Vigyorog
Épen csak meg tudtam állni, kikerülni nem tudtam mert jöttek mellettem is. Nem hogy elnézést kérne, hanem még a középső ujját mutogatja nekem.
Itt durrant be az agyam, pont piros lett a lámpa, kiszálltam (még soha nem csináltam ilyet) és legszívesebben felpofoztam volna, de csak elmagyaráztam neki, hogy mit csinált.
A válasza csak annyi volt "én indexeltem".
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #891 Dátum: 2008. Október 16. - 14:51:22 »

Nem szoktam ide írni, mert akkor már én is 2 ezredes lennék, Kacsint de ma annyira felhúzott egy hülye pi..a, hogy muszáj beírnom.
Indexel kifelé a benzinkútról, de mivel a szélső sávban állnak az autók, ö úgy gondolta bemegy a mellette lévőbe. Ott pont én jöttem, satufék és duda egyszerre.
Csodálkoztam is, hogy sikerült egyből megtalálni a gombot. Vigyorog
Épen csak meg tudtam állni, kikerülni nem tudtam mert jöttek mellettem is. Nem hogy elnézést kérne, hanem még a középső ujját mutogatja nekem.
Itt durrant be az agyam, pont piros lett a lámpa, kiszálltam (még soha nem csináltam ilyet) és legszívesebben felpofoztam volna, de csak elmagyaráztam neki, hogy mit csinált.
A válasza csak annyi volt "én indexeltem".
Ezen én is szoktam csodálkozni, hogy indexelés közben sávot is váltanak a nők, függetlenül attól, hogy van-e ott valaki. Teljes tévhitben élnek, ha indexel már mehet is, majd én vészfékezek. Süti!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #892 Dátum: 2008. Október 16. - 15:08:37 »

Ma reggel az M3-on a 127-es km-kőnél történt valami bibi Debrecen felé. Már messziről láttam, hogy feltűnően sok a villogó autó. Aztán a külső sávban keresztben egy ARO Pickup. Szemmel láthatólag találkozott a korláttal, de az az úton tartotta és nem borult fel. Viszont egyik hátsó kereke sem volt! Egy 40 méterre láttam meg a tűzoltő mögött a tahó X5 bömöst szintén keresztben a belsőben, de fejjel lefelé. Elég érdekesen kisimult a teteje, a tűzoltók épp bányászták ki belőle az adófizetőt. Na ennyit a 130 feletti közlekedésről és türelemről és indexelésről, szerintem!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #893 Dátum: 2008. Október 16. - 15:55:57 »

Ma reggel az M3-on a 127-es km-kőnél történt valami bibi Debrecen felé. Már messziről láttam, hogy feltűnően sok a villogó autó. Aztán a külső sávban keresztben egy ARO Pickup. Szemmel láthatólag találkozott a korláttal, de az az úton tartotta és nem borult fel. Viszont egyik hátsó kereke sem volt! Egy 40 méterre láttam meg a tűzoltő mögött a tahó X5 bömöst szintén keresztben a belsőben, de fejjel lefelé. Elég érdekesen kisimult a teteje, a tűzoltók épp bányászták ki belőle az adófizetőt. Na ennyit a 130 feletti közlekedésről és türelemről és indexelésről, szerintem!
 
Weres Úr! Ki kell javítanom a fentiekben leírt egy nagy tévedésed. Vagy az volt a hiba, hogy adófizetőt írtál egy X5-ös BMW-sről, vagy ha Te se úgy gondoltad komolyan, akkor emigyen kellett volna leírni: "adófizető", remélem érthető voltam?! Kacsint Vigyorog Magyarázat, ha szükséges szívesen leírom, de hát gondolom nem kell. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #894 Dátum: 2008. Október 16. - 16:28:40 »

Ma reggel az M3-on a 127-es km-kőnél történt valami bibi Debrecen felé. Már messziről láttam, hogy feltűnően sok a villogó autó. Aztán a külső sávban keresztben egy ARO Pickup. Szemmel láthatólag találkozott a korláttal, de az az úton tartotta és nem borult fel. Viszont egyik hátsó kereke sem volt! Egy 40 méterre láttam meg a tűzoltő mögött a tahó X5 bömöst szintén keresztben a belsőben, de fejjel lefelé. Elég érdekesen kisimult a teteje, a tűzoltók épp bányászták ki belőle az adófizetőt. Na ennyit a 130 feletti közlekedésről és türelemről és indexelésről, szerintem!
 
Weres Úr! Ki kell javítanom a fentiekben leírt egy nagy tévedésed. Vagy az volt a hiba, hogy adófizetőt írtál egy X5-ös BMW-sről, vagy ha Te se úgy gondoltad komolyan, akkor emigyen kellett volna leírni: "adófizető", remélem érthető voltam?! Kacsint Vigyorog Magyarázat, ha szükséges szívesen leírom, de hát gondolom nem kell. Kacsint

Vagy cak nem ismerte fel a márkát. akkor viszont X5- nelk látszó tárgy....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #895 Dátum: 2008. Október 16. - 17:24:01 »

Ha adót fizetne, meg legális jövedelme lenne, 90%, hogy nem lenne ilyen autója. Becsületes munkával nem lehet 4-5 évente 18 millás autót venni! Hmm...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #896 Dátum: 2008. Október 16. - 17:53:26 »

Ha adót fizetne, meg legális jövedelme lenne, 90%, hogy nem lenne ilyen autója. Becsületes munkával nem lehet 4-5 évente 18 millás autót venni! Hmm...
4-5 évente? 1 cég vezetője/tulajdonosa tavaly 6-os kupé bömöst vett, most meg X6-ost vesz, de "szegénynek" 2-3 hónapot kell rá várnia. Addig valahogy el lesz a "régivel", mondta nekem.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #897 Dátum: 2008. Október 18. - 17:44:30 »

Ma "szép" kis baleset volt Pilisvörösváron. Szerncsére én már hazafelé jöttem így csak a Pest irányába torlódó sort néztem.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #898 Dátum: 2008. Október 18. - 17:51:34 »

Ma "szép" kis baleset volt Pilisvörösváron. Szerncsére én már hazafelé jöttem így csak a Pest irányába torlódó sort néztem.

Merre volt? Tácsiknál? Mert csak a szirénákat hallottam.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #899 Dátum: 2008. Október 21. - 19:13:34 »

Ma legszívesebben kiszálltam volna az autóból és seggberúgtam volna egy öreget a zebrán.
Szaladt a zebra felé, én szépen megállok ,hagy menjen át, ha már így siet.
Mikor lelép a járdáról, visszavet a tempójából kb. csigalassúságra. Biztos elfáradt a nagy sietségben! Vigyorog Ekkor kezdtem gondolkodni a seggberúgáson. Kacsint
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!