Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 18:27:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283306 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #735 Dátum: 2008. Július 05. - 10:09:00 »

A front az egy dolog, elkerülhető sok vitaminnal és ásványi anyaggal.

Viszont pár éve nekem is volt, hogy késő este 4-en mentünk haza Lacsival és két ember keménykedett az út közepén. Lelassítottam és kb 20-al gurultam el mellettük, de láttam, hogy kiszúrt magának az egyik. Mikor mellé értem ráaszott a visszapillantómra, mire én ijedtemben megálltam, hogy most akkor megölhetem-e. De asszony marasztalt (mert egyszer már látta, hogy milyen volt amikor elborult az agyam és hárman nem bírtak lefogni). És Ladi APU is a humánusabb megoldást javasolta volna! 
Nyelni jó sokat és nagyokat! Néha még a nyugtató sem segít! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #736 Dátum: 2008. Július 09. - 15:10:16 »

Ma a következő dolog rövidítette meg az életem csöppön múlva, hogy ne kapjak gutaütést. Hungária krt- Thököly út kereszteződés. Irány a Baross tér felé. a buszmegállóban a járdaszigetnél áll egy lerobbant mozgásképtelen busz. Mögötte utascsere, majd ezt kikerülve, amikor a Hungária kap zöldet kihúzok a megállóból, hogy zöldnél át tudjak menni a Hungáriát keresztezve, mielött megindul a Thököly forgalma, mert a Bosnyák felé van két sáv, a külső később jobbra kanyarodó lesz, a belső visz tovább. Sajnos igénybe kell venni ilyenkor a szembejövő belső sávot. Igen ám, de a külsőben (megállni tilos szakasz!) ál egy nyított ablakkal egy rendőrautó, mellette a közeg. Közben megindul a Thököly forgalma, jönnek a kanyarodók, majd az egyenesen haladók, de én nem tudok tőlük elindulni, mert elém álltak, a külsőben meg ott a rendőr. Az Istennek sem érti, miért integetek, hogy menjen onnan, erre ő, odamegy a lerobbant buszhoz, hogy miért nem megy már el onnan? Eszébe (?) se jut, hogy az műszaki hibás, nem mozgásképes, bezzeg ő továbbra is marad a tilos helyen. Teljes önzárás! Megemlítem még, hogy nem intézkedett, csak ott parkolt, tőle 20 méterre egyébként kiépített parkoló van. A helyzetet végül úgy oldottuk meg, hogy mindenki segített a másikon, jobbra- balra centizve elmentünk végül, de a rendőr maradt! Csoda, hogy mindenki fütyül a KRESZ-re, ha a rendőrség így ad példát? Később kiderült, hogy már jó ideje ott állt, és jó ideig ott is maradt az Isten barma rendőre! ( Le kellett volna fényképeznem!)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #737 Dátum: 2008. Július 09. - 15:36:15 »

Ma a következő dolog rövidítette meg az életem csöppön múlva, hogy ne kapjak gutaütést. Hungária krt- Thököly út kereszteződés. Irány a Baross tér felé. a buszmegállóban a járdaszigetnél áll egy lerobbant mozgásképtelen busz. Mögötte utascsere, majd ezt kikerülve, amikor a Hungária kap zöldet kihúzok a megállóból, hogy zöldnél át tudjak menni a Hungáriát keresztezve, mielött megindul a Thököly forgalma, mert a Bosnyák felé van két sáv, a külső később jobbra kanyarodó lesz, a belső visz tovább. Sajnos igénybe kell venni ilyenkor a szembejövő belső sávot. Igen ám, de a külsőben (megállni tilos szakasz!) ál egy nyított ablakkal egy rendőrautó, mellette a közeg. Közben megindul a Thököly forgalma, jönnek a kanyarodók, majd az egyenesen haladók, de én nem tudok tőlük elindulni, mert elém álltak, a külsőben meg ott a rendőr. Az Istennek sem érti, miért integetek, hogy menjen onnan, erre ő, odamegy a lerobbant buszhoz, hogy miért nem megy már el onnan? Eszébe (?) se jut, hogy az műszaki hibás, nem mozgásképes, bezzeg ő továbbra is marad a tilos helyen. Teljes önzárás! Megemlítem még, hogy nem intézkedett, csak ott parkolt, tőle 20 méterre egyébként kiépített parkoló van. A helyzetet végül úgy oldottuk meg, hogy mindenki segített a másikon, jobbra- balra centizve elmentünk végül, de a rendőr maradt! Csoda, hogy mindenki fütyül a KRESZ-re, ha a rendőrség így ad példát? Később kiderült, hogy már jó ideje ott állt, és jó ideig ott is maradt az Isten barma rendőre! ( Le kellett volna fényképeznem!)
Sajnos ők is közülünk vannak. Nem felsőbbrendűek.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #738 Dátum: 2008. Július 09. - 15:38:51 »

Nem felsőbbrendűek, így igaz, csak hogy ezt ők nem így tudják! Meg kéne mondani nekik, hogy őrájuk is vonatkoznak a szabályok! Sőt!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #739 Dátum: 2008. Július 09. - 15:45:26 »

Ma reggel én is meg voltam elégedve a közegeink hozzáállásával (csak azért nem mondom, hogy a Jóisten rogyassza rájuk az eget, mert ateista vagyok...):
Csúcsforgalom, hosszú (legalább 3 lámpaváltásnyi) sor Kőbányán a Kőrösi Csoma útról a Harmat utcába kanyarodó sávban. Audis gizdagyerek - mert neki ugye mindent lehet, meg a többiek úgyse sietnének a dolgukra - szemrebbenés nélkül végigszáguld a záróvonallal is "védett" villamossineken a sor mellett BALRÓL , és beáll a sineken a sor mellé.
Két jólfésült közeg meg komótosan slattyog a járdán, sugárzik az értelem az arcukról. Némi integetés, meg figyelemfelkeltő dudálgatás eredményeképpen sikerült felhívnom a figyelmüket a dologra (mert egyébként csak a szemüket verte ki...), arra gondolván hátha tán intézkednének, és a nyilvánvaló többszörös szabálytalanságot esetlegesen némi pénzbírság kiszabásával megtorolnák. Erre ők: néznek továbbra is bambán, majd komotosan átsétálnak a zebrán. A gyökérarcú meg mérhetetlenül büszkén magára, elsőként továbbhaladt...
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #740 Dátum: 2008. Július 09. - 16:01:47 »

Ma reggel én is meg voltam elégedve a közegeink hozzáállásával (csak azért nem mondom, hogy a Jóisten rogyassza rájuk az eget, mert ateista vagyok...):
Csúcsforgalom, hosszú (legalább 3 lámpaváltásnyi) sor Kőbányán a Kőrösi Csoma útról a Harmat utcába kanyarodó sávban. Audis gizdagyerek - mert neki ugye mindent lehet, meg a többiek úgyse sietnének a dolgukra - szemrebbenés nélkül végigszáguld a záróvonallal is "védett" villamossineken a sor mellett BALRÓL , és beáll a sineken a sor mellé.
Két jólfésült közeg meg komótosan slattyog a járdán, sugárzik az értelem az arcukról. Némi integetés, meg figyelemfelkeltő dudálgatás eredményeképpen sikerült felhívnom a figyelmüket a dologra (mert egyébként csak a szemüket verte ki...), arra gondolván hátha tán intézkednének, és a nyilvánvaló többszörös szabálytalanságot esetlegesen némi pénzbírság kiszabásával megtorolnák. Erre ők: néznek továbbra is bambán, majd komotosan átsétálnak a zebrán. A gyökérarcú meg mérhetetlenül büszkén magára, elsőként továbbhaladt...

Inkább örülj,hogy nem büntettek meg indokolatlan kürt használatért. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #741 Dátum: 2008. Július 09. - 16:07:39 »

Inkább örülj,hogy nem büntettek meg indokolatlan kürt használatért. Vigyorog
Csak egy pöttyintés volt...
De ha EMIATT odajönnek, azt hiszem nem tették volna zsebre amit tőlem kaptak volna. Béketűrő gyerek vagyok, de vannak dolgok, amivel ki lehet hozni a sodromból. És ez spec. ilyen ...
És különben is: legfeljebb az ombucmanóhoz fordulok, há'véggyen mánmeg Kacsint
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #742 Dátum: 2008. Július 09. - 20:56:20 »

Ma reggel én is meg voltam elégedve a közegeink hozzáállásával (csak azért nem mondom, hogy a Jóisten rogyassza rájuk az eget, mert ateista vagyok...):
Csúcsforgalom, hosszú (legalább 3 lámpaváltásnyi) sor Kőbányán a Kőrösi Csoma útról a Harmat utcába kanyarodó sávban. Audis gizdagyerek - mert neki ugye mindent lehet, meg a többiek úgyse sietnének a dolgukra - szemrebbenés nélkül végigszáguld a záróvonallal is "védett" villamossineken a sor mellett BALRÓL , és beáll a sineken a sor mellé.
Két jólfésült közeg meg komótosan slattyog a járdán, sugárzik az értelem az arcukról. Némi integetés, meg figyelemfelkeltő dudálgatás eredményeképpen sikerült felhívnom a figyelmüket a dologra (mert egyébként csak a szemüket verte ki...), arra gondolván hátha tán intézkednének, és a nyilvánvaló többszörös szabálytalanságot esetlegesen némi pénzbírság kiszabásával megtorolnák. Erre ők: néznek továbbra is bambán, majd komotosan átsétálnak a zebrán. A gyökérarcú meg mérhetetlenül büszkén magára, elsőként továbbhaladt...

Ez reggelente Nekem is a kedvenc kereszteződésem. Nem csak balról, jobbról is elöremennek és bevégnak elsőnek. Kivétel ha első vagyok, mert akkor elöremegyek ameddig lehet. Illetve néha ráindulok, ha mégis bejön elém, egyszer hátha ráindul pirosban.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #743 Dátum: 2008. Július 09. - 21:04:22 »

Én ma meg voltam elégedve egy rendőrbácsival. Mellékútról zöldre váltott a lámpa és ő volt legelől, mire egy passat átmegy előtte. Mellé áll, beszélgetnek, aztán félreállítja és igen határozottan megindul felé. Remélem kapott csekket a tahója. Persze nem rossz indulatból mondom.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #744 Dátum: 2008. Július 13. - 20:28:10 »

Megigértem az M7-esen Velem együtt haladó Cartársaknak, hogy nem hagyom üresen a szombaton a leállósávban zajló dolgokat!
Világ egyik legnagyobb pofátlansága. Hogy Merdzsókkal, meg Bnv-vel csak ott lehessen haladni ha megáll a sor a két rendes sávban, az már botrány. Szerencsére volt olyan Cartárs,  Kacsint Aki szintén egyetértett Velem és lassítottuk az ott haladást.  Azt hittem még ütésváltás is lesz a végén, de az izomagyú lelencképű sem erösködött annyira. A határozottság néha csodákat tesz.
Mindenesetre szégyenlheti mindenki magát, aki igy közlekedik!  Zavart
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #745 Dátum: 2008. Július 13. - 22:18:33 »

Megigértem az M7-esen Velem együtt haladó Cartársaknak, hogy nem hagyom üresen a szombaton a leállósávban zajló dolgokat!
Világ egyik legnagyobb pofátlansága. Hogy Merdzsókkal, meg Bnv-vel csak ott lehessen haladni ha megáll a sor a két rendes sávban, az már botrány. Szerencsére volt olyan Cartárs,  Kacsint Aki szintén egyetértett Velem és lassítottuk az ott haladást.  Azt hittem még ütésváltás is lesz a végén, de az izomagyú lelencképű sem erösködött annyira. A határozottság néha csodákat tesz.
Mindenesetre szégyenlheti mindenki magát, aki igy közlekedik!  Zavart
Sajnos én kimaradtam a balhéból, mert igen hátra keveredtem. Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #746 Dátum: 2008. Július 14. - 07:58:13 »

Megigértem az M7-esen Velem együtt haladó Cartársaknak, hogy nem hagyom üresen a szombaton a leállósávban zajló dolgokat!
Világ egyik legnagyobb pofátlansága. Hogy Merdzsókkal, meg Bnv-vel csak ott lehessen haladni ha megáll a sor a két rendes sávban, az már botrány. Szerencsére volt olyan Cartárs,  Kacsint Aki szintén egyetértett Velem és lassítottuk az ott haladást.  Azt hittem még ütésváltás is lesz a végén, de az izomagyú lelencképű sem erösködött annyira. A határozottság néha csodákat tesz.
Mindenesetre szégyenlheti mindenki magát, aki igy közlekedik!  Zavart
És csak hogy ne teljen el nap vérnyomásemelkedés nélkül, tegnap hazafelé - ismét baleset miatt - dettó ugyanez 20 km-en keresztül...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #747 Dátum: 2008. Július 14. - 15:51:58 »

Csaba készített néhányról képet, akik siettek, mert a nagy többség nyílván hobbyból araszolt. Megmutatom a rendőr barátomnak, kiváncsi vagyok, hogy a főnöküket érdekli-e majd a kép ezekről a haramiákról. Ha lesz mit megirni, nem felejtem el. Jó lenne! Ha sikerültek a képek, akkor ide is felkerülnek majd. De azért jók voltunk a Roveres sráccal együtt. Az ilyen szemeteknek árokban a helyük!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #748 Dátum: 2008. Július 14. - 15:55:24 »

Megigértem az M7-esen Velem együtt haladó Cartársaknak, hogy nem hagyom üresen a szombaton a leállósávban zajló dolgokat!
Világ egyik legnagyobb pofátlansága. Hogy Merdzsókkal, meg Bnv-vel csak ott lehessen haladni ha megáll a sor a két rendes sávban, az már botrány. Szerencsére volt olyan Cartárs,  Kacsint Aki szintén egyetértett Velem és lassítottuk az ott haladást.  Azt hittem még ütésváltás is lesz a végén, de az izomagyú lelencképű sem erösködött annyira. A határozottság néha csodákat tesz.
Mindenesetre szégyenlheti mindenki magát, aki igy közlekedik!  Zavart
És csak hogy ne teljen el nap vérnyomásemelkedés nélkül, tegnap hazafelé - ismét baleset miatt - dettó ugyanez 20 km-en keresztül...

Pedig nem sokkal elöttetek indultunk és akkor még nem volt semmi.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #749 Dátum: 2008. Július 14. - 17:21:30 »

Csaba készített néhányról képet, akik siettek, mert a nagy többség nyílván hobbyból araszolt. Megmutatom a rendőr barátomnak, kiváncsi vagyok, hogy a főnöküket érdekli-e majd a kép ezekről a haramiákról. Ha lesz mit megirni, nem felejtem el. Jó lenne! Ha sikerültek a képek, akkor ide is felkerülnek majd. De azért jók voltunk a Roveres sráccal együtt. Az ilyen szemeteknek árokban a helyük!
Ilyen képeknek kell nyitni egy szégyentopicot!
Legalább Aki ide látogat az lássa, milyen a rossz vezetési stílus. /most 5ször moderáltam meg magam, hogy szalonképes legyen/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!