Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 22:24:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283446 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #675 Dátum: 2008. Május 29. - 19:39:47 »

Nos, én nem azt mondom, hogy nem durran el az agya az embernek ilyenkor, bevallom, én sem vagyok kivétel, főleg akkor, amikor egy nap tizedszer akarnak megölni. A lényeg, hogy igyekezzünk normálisan viselkedni, és mások hülyesége miatt ne kapjunk infarktust, mert nem érdemeljük meg miattuk. Szóval így értettem a dolgot, nem elitélni akartam senkit sem, főleg nem Téged Fiam Béla! Kacsint Vigyorog Egyébként nyerők lehetünk egy veszekedésben, ha nyugodtak tudunk maradni. Persze ez piszok nehéz az adott körülmények között, bevallom. Az igyekezet a lényeg, hogy törekedjünk a jóra, a normálisra, a biztonságra, az emberségre! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #676 Dátum: 2008. Május 29. - 19:54:48 »

Ma pl a Hungárián egy agyon tuningolt GA.-... rendszámú fekete Toyota Celica vagizott a barátnőjének, úgy hogy 200 méteren 2-szer megjárta a három sávot, miközben majdnem engem is eltalált, mert elnézte a dolgot 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #677 Dátum: 2008. Május 29. - 19:57:07 »

Ma pl a Hungárián egy agyon tuningolt GA.-... rendszámú fekete Toyota Celica vagizott a barátnőjének, úgy hogy 200 méteren 2-szer megjárta a három sávot, miközben majdnem engem is eltalált, mert elnézte a dolgot 
  Diablo! Ha már itt jártál, miért nem jöttél fel lehiggadni, és cappuccinozni egyet velem? He Máskor tedd ezt! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #678 Dátum: 2008. Május 29. - 20:01:44 »

Ma pl a Hungárián egy agyon tuningolt GA.-... rendszámú fekete Toyota Celica vagizott a barátnőjének, úgy hogy 200 méteren 2-szer megjárta a három sávot, miközben majdnem engem is eltalált, mert elnézte a dolgot 
  Diablo! Ha már itt jártál, miért nem jöttél fel lehiggadni, és cappuccinozni egyet velem? He Máskor tedd ezt! Vigyorog
Igyekszem, de erre csak akkor van esélyem, ha végre egyszer reggel el tudok indulni. Bocs az OFF-ért.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #679 Dátum: 2008. Május 30. - 09:16:09 »

Két "kedves" esemény:
Tegnap sógornőm bátyjába rongyolt bele Győrben, a Pápai úton, egy nő fékezés nélkül. Mivel nem ismerte el a hibát, rendőr kihív. Nő első nyilatkozata, a Zsolti elindult piros lámpánál és ő azt hitte, hogy...
A feleségét kórházba kellett szállítani, bár valószínűleg "csak" sokkot kapott.

Ma reggelt a Fehérvári úton, a Spárnál elgyúrtak egy crossmotorost. Semmi közöm hozzá, csak ca 3 hasonló géppel ma reggel nekem is majdnem meggyűlt a bajom. Általában 17 év körüli srácok, iskolába menet, 50 ccm-is mocin. Épp elég ezeket robogón kikerülgetni, de hát a crossmoci az mennyivel kúlabb, macsóbb, ergo "gyorsabb" is...lehet trükközni. Eredmény, egy srác ma már nem ér a suliba...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #680 Dátum: 2008. Május 30. - 18:58:47 »

A pesti vezetők nagy része azt hiszi, hogy ha kirakta az indexet, akkor válthatja is a sávot. Hárman is hálát adhatnak az ABS- nek, meg annak, hogy féltem a Lacsit. Bizistók, ha Mazdámmal lettem volna nem erőtetem olyan nagyon a megállást. Főleg nem a sudribunko szőke libának a BMW- ben.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 02. - 18:58:01 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #681 Dátum: 2008. Május 30. - 20:48:28 »

A pesti vezetők nagy része azt hiszi, hogy ha kirakta az indexet, akkor válthatja is a sávot. Hárman is hálát adhatnak az ABS- nek, meg annak, hogy féltem a Lacsit. Bizistók, ha Mazdámmal lettem volna nem erőtetem olyan nagyon a megállást. Főleg nem a sudribunko szőke picsának a BMW- ben.
Két észrevétel...egy komoly és egy kevésbé:
1. Légyszíves tartózkodj az obszcén szavak használatától
2. Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg ismerkedni akart a szöszi?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #682 Dátum: 2008. Június 01. - 19:01:29 »

Egy fővárosi kép: egy autós beengedi a külső sávban megszorult társát, mire egy 10 éves piros sportkocsiban vezető középkorú hölgynek látszódó képződmény a nyitott ablakon kersztűl sakálokat megszégyenítő módon üvöltve, az orvosi titoktartást lábbal tiporva felállítja a diagnózisát az udvarias úrról, hogy mindenki hallja, majd a logikát félretéve, nem emlékezve a görög Tajgetosz történeteire, azonnali szaporodási  történésre szólítja fel a meglepett betegét. A fura "doktor" nagyapja biztosan az ő idejében logisztikai manager lehetett 2 lóerős kocsiján, onnan tanulhatta a magyar nyelv ilyen ízes szóhasználatát. Megemlítem, hogy utálom a ronda beszédet, akárki is teszi azt, de ezt még lehet fokozni azzal, hogy ezt egy nő teszi. Az egész azért történt, mert egy, azaz egy kocsival hátrébb került az Etele úton! Döbbenet!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #683 Dátum: 2008. Június 02. - 18:58:01 »

A pesti vezetők nagy része azt hiszi, hogy ha kirakta az indexet, akkor válthatja is a sávot. Hárman is hálát adhatnak az ABS- nek, meg annak, hogy féltem a Lacsit. Bizistók, ha Mazdámmal lettem volna nem erőtetem olyan nagyon a megállást. Főleg nem a sudribunko szőke picsának a BMW- ben.
Két észrevétel...egy komoly és egy kevésbé:
1. Légyszíves tartózkodj az obszcén szavak használatától
2. Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg ismerkedni akart a szöszi?  Vigyorog
Javítanám az 1. pontban foglaltakat. De mnelyik is az obszcén? A szőke?  Kacsint
2. Pont. Kikérem magamnak! Ilyennel? Még a nevét sem tudja leírni, tisztán látszott rajta. A jogsit is tombolán nyerhette...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #684 Dátum: 2008. Június 04. - 16:22:32 »

http://autozz.blog.hu/2008/06/04/mozgasserult_gigaposzt
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #685 Dátum: 2008. Június 04. - 16:38:43 »

Ezek azok a bizonyos "agyilag rokkantak" akiknek úgysem tudod megmagyarázni ,hogy nem helyes amit csinál,nagyívben sz...k bele.Szerintem az ilyenek az élet más területein is így viselkednek.Az ilyeneknek szoktam azt kívánni,hogy a hozzá legközelebb álló rokona rokkanjon le és szembesüljön a magafajta büdös bunkó hozzáállásával.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #686 Dátum: 2008. Június 04. - 16:58:31 »

Ezek azok a bizonyos "agyilag rokkantak" akiknek úgysem tudod megmagyarázni ,hogy nem helyes amit csinál,nagyívben sz...k bele.Szerintem az ilyenek az élet más területein is így viselkednek.Az ilyeneknek szoktam azt kívánni,hogy a hozzá legközelebb álló rokona rokkanjon le és szembesüljön a magafajta büdös bunkó hozzáállásával.
Szerintem ezek is rokkantak csak nem mozgásilag, hanem agyilag! Vigyorog
Szinte egyik sem tud úgy beparkolni, hogy csak 1 helyet foglaljon el.
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #687 Dátum: 2008. Június 05. - 19:28:14 »

Ma kiakadtam egy picit!
Szitu a következő.
Főútvonalon halad a sor, szépen 50 Km/h sebességgel.
Elérkezünk egy lámpához, amely szép ZÖLD színnel világít.
Az útra merőleges zebrán természetesen PIROS.
Az elöttem haladó "udvarias" autós a lámpához érve beleáll a fékbe, és kedélyesen int az ott várakozó gyalogos idős hölgynek, hogy kelljen át elötte az úton.
Erre heves dudálásban törtem ki, mire észbe kapott és feltette a kezét elnézést kérni. 
Addigra persze a lámpa leváltott, majd egy percig bámultuk a pirosat és a merőleges úton a szép ZÖLDet.

Nem voltam ideges kicsit sem...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #688 Dátum: 2008. Június 05. - 19:53:55 »

Ma kiakadtam egy picit!
Szitu a következő.
Főútvonalon halad a sor, szépen 50 Km/h sebességgel.
Elérkezünk egy lámpához, amely szép ZÖLD színnel világít.
Az útra merőleges zebrán természetesen PIROS.
Az elöttem haladó "udvarias" autós a lámpához érve beleáll a fékbe, és kedélyesen int az ott várakozó gyalogos idős hölgynek, hogy kelljen át elötte az úton.
Erre heves dudálásban törtem ki, mire észbe kapott és feltette a kezét elnézést kérni. 
Addigra persze a lámpa leváltott, majd egy percig bámultuk a pirosat és a merőleges úton a szép ZÖLDet.

Nem voltam ideges kicsit sem...
Nem? Akkor miért törtki tőből a váltó ésgörbült meg a kormány?
Egyébként meg lehet, hogy az anyósa volt az idős hölgy. Akor meg tök rendben volt a dolog.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #689 Dátum: 2008. Június 05. - 20:14:05 »

Egyébként meg lehet, hogy az anyósa volt az idős hölgy. Akor meg tök rendben volt a dolog.

Na persze...   és ezt Te mondod, aki gázt adna ilyen helyzetben! Megint szorulni fogsz! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!