Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 22:11:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283383 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #660 Dátum: 2008. Május 20. - 12:46:18 »

Ma mindenki esernyőnek használja az autóját. Reggel 300m 20 perc alatt...
El is késtem... 
/mert a menekülő útról kiengednek mindenkit.../
  Én már meg sem szólalok... Kacsint Viszont volt törés- zúzás bőven. Egy Skoda taxi is áldozat lett az Etele térnél, C3-as hölgy telibetrafálta, majd az oszlopon megtámaszkodott. Mentő is dolgozott sokáig, majd elvitte. Esős napokban a biztosítók szívják a fogukat, mert csökken az irreálisan nagy nyereségük. Blahán Busz vs Lacetti, de egyik sem én voltam, szerencsére. Rakparton busz vs terepjáró, azóta könnyebb, és rövidebb lett, mert csak szgk-kal szemben nagy urak, busznál luzerek.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #661 Dátum: 2008. Május 25. - 13:53:53 »

Keleti felől megyek a Dózsa György út felé, amelyik szakasz egyébként tiltva van az átlag járművek elől. (kivétel: BKV, taxi, mentő, rendőr, építési forgalom). Mindkét oldalt erősen parkolnak, ezért a belső sávban megyek, erre szembe jön velem az én külső sávomban aparkoló kocsik között, és köztem, mert ugyebár én a belsőben tudok csak menni, szóval ott jön velem szemben a BMW-s. Megnéztem, nem jobbkormányos volt! Szóval nekik már abszolute mindent szabad? Jól összehúzta magát, mert nem ért hozzásem a parkolókhoz, sem hozzám, sőt még a tükrei is megmaradtak, hogy, ha belenézne lásson egy ritka nagy barmot. Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 25. - 19:43:22 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #662 Dátum: 2008. Május 25. - 15:50:47 »

Keleti felől megyek a Dótsa György út felé, amelyik szakasz egyébként tiltva van az átlag járművek elől. (kivétel: BKV, taxi, mentő, rendőr, építési forgalom). Mindkét oldalt erősen parkolnak, ezért a belső sávban megyek, erre szembe jön velem az én külső sávomban aparkoló kocsik között, és köztem, mert ugyebár én a belsőben tudok csak menni, szóval ott jön velem szemben a BMW-s. Megnéztem, nem jobbkormányos volt! Szóval nekik már abszolute mindent szabad? Jól összehúzta magát, mert nem ért hozzásem a parkolókhoz, sem hozzám, sőt még a tükrei is megmaradtak, hogy, ha belenézne lásson egy ritka nagy barmot. Kacsint Vigyorog
És a rend éber őrei ilyenkor valahogy mindig másfelé kóricálnak... 
Mondjuk a Tatai úton, a vasúttörténeti park körül, ahol azzal szórakoznak, hogy a gyereknapra érkezett több ezer, éppen ezért parkolóhelyet igencsak nehezen találó autóst cseszegetik, pl. azért, mert fél kerékkel (!) fel mert állni egy száradó kórókkal tűzdelt, füvesnek csak nagy jóindulattal nevezhető területre.
Hogy miért nem a drága édesapjuk azon alkatrészével játszanak, amelynek a létüket köszönhetik...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #663 Dátum: 2008. Május 25. - 17:51:08 »

Ha ott a rendőr akkor sem csinál semmit, ha nincs kedve!
M0-on előttem megy egy rendőrautó, mögöttem kamion. 
Útépítés miatt ki van téve a 60-as tábla+ teherautóval előzni tilos!
Rendőr lassít, meg én is. A kamion meg simán megelőz mind kettőnket 80-nal.
Gondoltam a rendőr majd csinál vele valamit, Vigyorog de semmi, biztos nem volt kedve papírokat töltögetni.
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #664 Dátum: 2008. Május 25. - 21:42:39 »

Ha ott a rendőr akkor sem csinál semmit, ha nincs kedve!
M0-on előttem megy egy rendőrautó, mögöttem kamion. 
Útépítés miatt ki van téve a 60-as tábla+ teherautóval előzni tilos!
Rendőr lassít, meg én is. A kamion meg simán megelőz mind kettőnket 80-nal.
Gondoltam a rendőr majd csinál vele valamit, Vigyorog de semmi, biztos nem volt kedve papírokat töltögetni.
Lehet nem magyar kamion volt. Így a nyelvi nehézségek miatt nem volt kedve activityzni...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #665 Dátum: 2008. Május 26. - 06:52:59 »

Ha ott a rendőr akkor sem csinál semmit, ha nincs kedve!
M0-on előttem megy egy rendőrautó, mögöttem kamion. 
Útépítés miatt ki van téve a 60-as tábla+ teherautóval előzni tilos!
Rendőr lassít, meg én is. A kamion meg simán megelőz mind kettőnket 80-nal.
Gondoltam a rendőr majd csinál vele valamit, Vigyorog de semmi, biztos nem volt kedve papírokat töltögetni.
Lehet nem magyar kamion volt. Így a nyelvi nehézségek miatt nem volt kedve activityzni...
Iszonyat milyen lusták a rendőrök! A kocsiban is hanyattfekve döglenek és senki veszélyesen közlekedőt nem szednek ki, csak ha az a dolguk az út mentén! Tényleg a legnagyobb tulokokat rakják a közútra?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #666 Dátum: 2008. Május 26. - 12:07:38 »

Ha ott a rendőr akkor sem csinál semmit, ha nincs kedve!
M0-on előttem megy egy rendőrautó, mögöttem kamion. 
Útépítés miatt ki van téve a 60-as tábla+ teherautóval előzni tilos!
Rendőr lassít, meg én is. A kamion meg simán megelőz mind kettőnket 80-nal.
Gondoltam a rendőr majd csinál vele valamit, Vigyorog de semmi, biztos nem volt kedve papírokat töltögetni.
Lehet nem magyar kamion volt. Így a nyelvi nehézségek miatt nem volt kedve activityzni...
Iszonyat milyen lusták a rendőrök! A kocsiban is hanyattfekve döglenek és senki veszélyesen közlekedőt nem szednek ki, csak ha az a dolguk az út mentén! Tényleg a legnagyobb tulokokat rakják a közútra?
Nem is tudnak nyelvet és nincs önbizalmuk ezáltal, másrészt minek strapálják magukat, ha a jogrendszerünk úgyis a bűnöst menti fel a végén és a rendőrőket hurcolják meg? Még a végén ráfogná a 150 kg-os kamionos, hogy fajtalankodtak a rendőrök vele és a rendőröket csuknák le!  Vigyorog
Amúgy meg erről a nyelv-kérdésről meg az a véleményem, hogy miért nekünk kell nyalni a világnyelveket? Láttatok már olyan osztrák vagy német rendőrt, aki -látva a vétkes értetlenkedő arcát- elkezdett volna magyarázkódni, jogszabályokat értelmezni 2-3 féle nyelven az út szélén? Minek is? Ez a jogászok, tolmácsok dolga! Ha valaki nem ért egyet az intézkedésükkel, akkor mehet tolmácsért, jogsegélyért ha akar.
Amikor volt egy balesetem, tőlem is csak annyit kérdeztek, hogy kérek-e tolmácsot? Ha nem, az az én bajom, de német nyelven lefolytatják az eljárást és pont. Igaz nem világnyelv a magyar, de egy szót sem próbáltak akár angolul sem elmagyarázni.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #667 Dátum: 2008. Május 26. - 17:28:45 »

Ha ott a rendőr akkor sem csinál semmit, ha nincs kedve!
M0-on előttem megy egy rendőrautó, mögöttem kamion. 
Útépítés miatt ki van téve a 60-as tábla+ teherautóval előzni tilos!
Rendőr lassít, meg én is. A kamion meg simán megelőz mind kettőnket 80-nal.
Gondoltam a rendőr majd csinál vele valamit, Vigyorog de semmi, biztos nem volt kedve papírokat töltögetni.
Lehet nem magyar kamion volt. Így a nyelvi nehézségek miatt nem volt kedve activityzni...
Iszonyat milyen lusták a rendőrök! A kocsiban is hanyattfekve döglenek és senki veszélyesen közlekedőt nem szednek ki, csak ha az a dolguk az út mentén! Tényleg a legnagyobb tulokokat rakják a közútra?
Nem is tudnak nyelvet és nincs önbizalmuk ezáltal, másrészt minek strapálják magukat, ha a jogrendszerünk úgyis a bűnöst menti fel a végén és a rendőrőket hurcolják meg? Még a végén ráfogná a 150 kg-os kamionos, hogy fajtalankodtak a rendőrök vele és a rendőröket csuknák le!  Vigyorog
Amúgy meg erről a nyelv-kérdésről meg az a véleményem, hogy miért nekünk kell nyalni a világnyelveket? Láttatok már olyan osztrák vagy német rendőrt, aki -látva a vétkes értetlenkedő arcát- elkezdett volna magyarázkódni, jogszabályokat értelmezni 2-3 féle nyelven az út szélén? Minek is? Ez a jogászok, tolmácsok dolga! Ha valaki nem ért egyet az intézkedésükkel, akkor mehet tolmácsért, jogsegélyért ha akar.
Amikor volt egy balesetem, tőlem is csak annyit kérdeztek, hogy kérek-e tolmácsot? Ha nem, az az én bajom, de német nyelven lefolytatják az eljárást és pont. Igaz nem világnyelv a magyar, de egy szót sem próbáltak akár angolul sem elmagyarázni.
Magyar rendszámú volt a kamion, így nem lett volna nyelvi akadály.
De biztos nem az ö körzete volt és így nem intézkedhetett. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #668 Dátum: 2008. Május 26. - 19:56:25 »

Intézkedni csak a korrupt rendőrök szoktak, ha nincs tanú, mert megélhetési rendőrök intézkednek csak. A többi meg nincs megfizetve, azért szabotálják a munkát, meg hát a sok papimunka is fárasztó nekik. Ráadásul nem tudják kit jeletenek fel, ezért nem árt az óvatosság sem, nem intézkedünk, nem fáj fejünk, ez itt a lényeg! Nem keresik a bajt maguknak, hátha egy nem ismert nagyfőnököt kapnának el, illetve az alteregóját, és ez kínos lenne mindenkinek, nembeszélve egy maffiózóról, mert a rendőrnek is egy élete van csak. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #669 Dátum: 2008. Május 26. - 20:40:05 »

Intézkedni csak a korrupt rendőrök szoktak, ha nincs tanú, mert megélhetési rendőrök intézkednek csak. A többi meg nincs megfizetve, azért szabotálják a munkát, meg hát a sok papimunka is fárasztó nekik. Ráadásul nem tudják kit jeletenek fel, ezért nem árt az óvatosság sem, nem intézkedünk, nem fáj fejünk, ez itt a lényeg! Nem keresik a bajt maguknak, hátha egy nem ismert nagyfőnököt kapnának el, illetve az alteregóját, és ez kínos lenne mindenkinek, nembeszélve egy maffiózóról, mert a rendőrnek is egy élete van csak. Kacsint
Hát igen...Gidy bölcs.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #670 Dátum: 2008. Május 27. - 13:33:33 »

Intézkedni csak a korrupt rendőrök szoktak, ha nincs tanú, mert megélhetési rendőrök intézkednek csak. A többi meg nincs megfizetve, azért szabotálják a munkát, meg hát a sok papimunka is fárasztó nekik. Ráadásul nem tudják kit jeletenek fel, ezért nem árt az óvatosság sem, nem intézkedünk, nem fáj fejünk, ez itt a lényeg! Nem keresik a bajt maguknak, hátha egy nem ismert nagyfőnököt kapnának el, illetve az alteregóját, és ez kínos lenne mindenkinek, nembeszélve egy maffiózóról, mert a rendőrnek is egy élete van csak. Kacsint
Hát igen...Gidy bölcs.
  Cápa meg jó emberismerő! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Amúgy sajnos a sok éves tapasztalat hozza meg az effajta bölcsességet. Kacsint Van egy helyszinelő őrnagy barátom, sokat beszélünk a közlekedési gondokról, a rendőrségről. Sajnos sok jót nem hallottam tőle, mert őszinte. Kacsint Olyan az ország, mint a fővárosa, és a közlekedése, erkölcse, szóval csapnivaló! Lagalább mi Lacetti Klubosok javítsunk egy kicsit rajta, hogy azért a kivételek erősítsék a szabályokat! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #671 Dátum: 2008. Május 29. - 15:20:21 »

Csak eszembe jutott egy pár éves sztori. Még előző autómmal történt budán, amikor még udvarolgattam a sárkánynak.
Kereszteződésnél zöld jelzést kaptam, így lendületből haladhattam volna át, mikor a szembejövő BMW-s szabálytalanul visszafordult be elém. Fékezésre kényszerített, meg egyébként is KRESZ. Látom német rendszám, nembaj azért villogtam-dudáltam-üvöltöttem! A következő lámpa piros, pont egymás mellé értünk. Már épp lenyugodtam, mikor látom, hogy engedi le az ablakot és megkérdezi, hogy mi probléma? Hát fél másodperc alatt megint elöntött az ideg és kezdtem előről: Az a baj b....g, hogy nem elég hogy szabálytalankodsz, még fel is tartasz, fékeztetsz, és még te kérdezed meg mi a bajom! Túl nyugodtnak tűnt és próbált okoskodni, aztán ismét üvöltve elmondtam ugyanezt, meg becézgettem is. Aztán mikor láttam, hogy nem tud mit mondani, trágárkodásom közben felengedtem az ablakot, mert az a **** úgy sem fogta fel, hogy ő nem felsőbbrendű! De jó lett volna összevérezni az öltönyét az orrcsontjával! Önző kis ****!
Ilyen emberekkel legyünk előzékenyek, mikor ****nak ránk?!?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #672 Dátum: 2008. Május 29. - 16:36:12 »

Csak eszembe jutott egy pár éves sztori. Még előző autómmal történt budán, amikor még udvarolgattam a sárkánynak.
Kereszteződésnél zöld jelzést kaptam, így lendületből haladhattam volna át, mikor a szembejövő BMW-s szabálytalanul visszafordult be elém. Fékezésre kényszerített, meg egyébként is KRESZ. Látom német rendszám, nembaj azért villogtam-dudáltam-üvöltöttem! A következő lámpa piros, pont egymás mellé értünk. Már épp lenyugodtam, mikor látom, hogy engedi le az ablakot és megkérdezi, hogy mi probléma? Hát fél másodperc alatt megint elöntött az ideg és kezdtem előről: Az a baj b....g, hogy nem elég hogy szabálytalankodsz, még fel is tartasz, fékeztetsz, és még te kérdezed meg mi a bajom! Túl nyugodtnak tűnt és próbált okoskodni, aztán ismét üvöltve elmondtam ugyanezt, meg becézgettem is. Aztán mikor láttam, hogy nem tud mit mondani, trágárkodásom közben felengedtem az ablakot, mert az a **** úgy sem fogta fel, hogy ő nem felsőbbrendű! De jó lett volna összevérezni az öltönyét az orrcsontjával! Önző kis ****!
Ilyen emberekkel legyünk előzékenyek, mikor ****nak ránk?!?
  ..., és ekkor szeretett Beléd igazán a Sárkányod! Kacsint Vigyorog Látta, hogy igazi férfi vagy! Vigyorog Azóta is üvöltözöl trágárul? He Azóta is szeret? He Vagy lehiggadtál? He Mert egyébként csak az őszülésed sietteted így, megváltoztatni ezeket úgysem lehet- sajnos. Kacsint Kár értünk! Kacsint Túl kell élnünk őket! Vigyorog Vigyorog Vigyorog   
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #673 Dátum: 2008. Május 29. - 19:03:26 »

Vessél meg érte gidy, de bizony időnként nálam is elpattan a cérna és olyankor üvöltök. Mint ma reggel, az iskolán, ahol hülye szőke p..a 60 száguldozik a mellékutcában, a z iskolába tartó gyerekek között. Közben meg tenyere odaragadt a dudához. Szerinted normális hangnemben érdemes megpróbálni elmondani az ilyennek hogy mekkora fax?!!! Nem. Sajnos.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #674 Dátum: 2008. Május 29. - 19:37:30 »

A kiabálás az jó, mert levezeti a feszültséget!
És még mindig jobb, mint verekedni meg lövöldözni. Kacsint
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!