Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 10:32:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283827 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #510 Dátum: 2008. április 01. - 19:25:55 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát van belőle egy pár darab. Vigyorog
Ha van tachograph, akkor hogy tudnak pl. az 51-esen a sóder szállító batárok 100km/h-val döngetni. He
Mindig attól félek egyszer valamelyik letol az útról. Kb 1-2métere jönnek az ember mögött.
A tachográftól még tudnak menni,de elméletileg ezekbe az autókba van sebességhatároló ami 85 km/h-ra van beállítva. ::)De hát jópénzért minden megoldható.
Én nem vagyok elektromérnök, de mindig az az első, hogy a fekete doboz mikrofonjainak biztosítékát kicserélem ey kimentre. Engem senki ne halgasson vissza, főleg ne a főnököm!
Minden megoldható!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #511 Dátum: 2008. április 02. - 07:50:54 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát van belőle egy pár darab. Vigyorog
Ha van tachograph, akkor hogy tudnak pl. az 51-esen a sóder szállító batárok 100km/h-val döngetni. He
Mindig attól félek egyszer valamelyik letol az útról. Kb 1-2métere jönnek az ember mögött.
Addig van így amíg hagyományos tacho van bennük. Amint digire kell cserélni, akkor 1év múlva is felelhetnek a bakancsos lábért..
Persze az újakban (ha jól tudom) már csak digi van.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #512 Dátum: 2008. április 02. - 15:27:23 »

És Fasírt kolléga jóvoltából láthatjátok minden tgk.vez nagy barátját, a tachograph lapot! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát van belőle egy pár darab. Vigyorog
Ha van tachograph, akkor hogy tudnak pl. az 51-esen a sóder szállító batárok 100km/h-val döngetni. He
Mindig attól félek egyszer valamelyik letol az útról. Kb 1-2métere jönnek az ember mögött.
Addig van így amíg hagyományos tacho van bennük. Amint digire kell cserélni, akkor 1év múlva is felelhetnek a bakancsos lábért..
Persze az újakban (ha jól tudom) már csak digi van.
Régen, mikor busszal voltunk London-ban, a sofőröknek odafele meggurult a vas a lejtőn, Németországban. Ezt a kis botlást fizették ki Franciaországban, mert visszanézték nekik a teljes út nyilvántartását. Átszámítva fizettek 10 éve 30 eFt-nyi valutát, nem kis morgolódás közepette. Hazafelé persze lehetett kérni, kerüljünk Brüsszel felé, de ez fejenként 2500 Ft-ba került. Igy visszajött nekik a bírság és még kerestek is vele egy kis zsebpént.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #513 Dátum: 2008. április 02. - 16:28:26 »

Piros lámpánál állva az előttem lévő idióta elkezdet gurulni hátrafelé.
Kb. 10cm gurulás után ráfeküdtem a dudára,  de semmi változás továbbra is gurul.  He
Elkezdtem tolatni vagy fél métert, tovább nem tudtam mert beálltak mögém.
Ez meg még mindig gurul és közben a tükörben dumál nekem és mutogat, hogy még piros a lámpa.
Kiszálltam és kiabálok neki,  álonmármeg, mert  nekemjönn!! Na ekkor rálépet a fékre és elkezd kiabálni nekem,
hogy mi a f..... dudálok és kiabálok amikor nem jött nekem. 
Miután fél métert tolattam maradt 2 cm a két kocsi között.
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #514 Dátum: 2008. április 02. - 16:34:13 »

Piros lámpánál állva az előttem lévő idióta elkezdet gurulni hátrafelé.
Kb. 10cm gurulás után ráfeküdtem a dudára,  de semmi változás továbbra is gurul.  He
Elkezdtem tolatni vagy fél métert, tovább nem tudtam mert beálltak mögém.
Ez meg még mindig gurul és közben a tükörben dumál nekem és mutogat, hogy még piros a lámpa.
Kiszálltam és kiabálok neki,  álonmármeg, mert  nekemjönn!! Na ekkor rálépet a fékre és elkezd kiabálni nekem,
hogy mi a f..... dudálok és kiabálok amikor nem jött nekem. 
Miután fél métert tolattam maradt 2 cm a két kocsi között.
Detto így jártam egyszer egy nővel aki le is koccolt és mikor kiszáltunk megkérdezte,hogy miért mentem bele?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #515 Dátum: 2008. április 02. - 16:34:30 »

Piros lámpánál állva az előttem lévő idióta elkezdet gurulni hátrafelé.
Kb. 10cm gurulás után ráfeküdtem a dudára,  de semmi változás továbbra is gurul.  He
Elkezdtem tolatni vagy fél métert, tovább nem tudtam mert beálltak mögém.
Ez meg még mindig gurul és közben a tükörben dumál nekem és mutogat, hogy még piros a lámpa.
Kiszálltam és kiabálok neki,  álonmármeg, mert  nekemjönn!! Na ekkor rálépet a fékre és elkezd kiabálni nekem,
hogy mi a f..... dudálok és kiabálok amikor nem jött nekem. 
Miután fél métert tolattam maradt 2 cm a két kocsi között.
Arca van még, vagy letépted?  He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #516 Dátum: 2008. április 02. - 16:38:55 »

Egy nagyot röhögtem,(amit nem értett hogy miért) aztán bocsánatot kértem és mentünk tovább. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #517 Dátum: 2008. április 02. - 17:24:28 »

Ma én is megtapasztaltam  magyar valóságot. Állok a pirosnál elsőként, hallom hátam mögött üvölt a sziréna. Nagy piros locsolós tép 1000L, lassít, benéz a kereszteződésbe, mindenki megáll. Én meg várom, hogy miért nem megy tovább, hisz mindenki megállt neki. Erre jobbról 20 éves Ford Orion, Tetőcsomi megpakolva, és szépen átbattyog a neki zöld jelzésen...
Remélem egyszer ezen a fél percen fog múlni neki, hogy valamilye ****rá égjen. 
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #518 Dátum: 2008. április 02. - 18:36:39 »

Piros lámpánál állva az előttem lévő idióta elkezdet gurulni hátrafelé.
Kb. 10cm gurulás után ráfeküdtem a dudára,  de semmi változás továbbra is gurul.  He
Elkezdtem tolatni vagy fél métert, tovább nem tudtam mert beálltak mögém.
Ez meg még mindig gurul és közben a tükörben dumál nekem és mutogat, hogy még piros a lámpa.
Kiszálltam és kiabálok neki,  álonmármeg, mert  nekemjönn!! Na ekkor rálépet a fékre és elkezd kiabálni nekem,
hogy mi a f..... dudálok és kiabálok amikor nem jött nekem. 
Miután fél métert tolattam maradt 2 cm a két kocsi között.
Arca van még, vagy letépted?  He
Nem vagyok agresszív típus, ezére még a helyén van az arca. 
Naplózva


LPG
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #519 Dátum: 2008. április 02. - 22:20:09 »

Piros lámpánál állva az előttem lévő idióta elkezdet gurulni hátrafelé.
Kb. 10cm gurulás után ráfeküdtem a dudára,  de semmi változás továbbra is gurul.  He
Elkezdtem tolatni vagy fél métert, tovább nem tudtam mert beálltak mögém.
Ez meg még mindig gurul és közben a tükörben dumál nekem és mutogat, hogy még piros a lámpa.
Kiszálltam és kiabálok neki,  álonmármeg, mert  nekemjönn!! Na ekkor rálépet a fékre és elkezd kiabálni nekem,
hogy mi a f..... dudálok és kiabálok amikor nem jött nekem. 
Miután fél métert tolattam maradt 2 cm a két kocsi között.
Arca van még, vagy letépted?  He
Nem vagyok agresszív típus, ezére még a helyén van az arca. 
Letéptem volna a fejét és bele sz@rtam volna a szájába a második szó után!!!!Nem vagyok agresszív tipus egyébként Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #520 Dátum: 2008. április 03. - 07:14:15 »

Na-na! Csínján a csúnya szavakkal uraim!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #521 Dátum: 2008. április 03. - 11:13:44 »

Mára is van mit írnom, titití!

M3-as Miskolc felé 3.5 tonnát vezetett a srác, oszt úgy gondolta 40-nel kevesebbel beaszódik elém. Volt 10 méterem, hogy lelassítsak. Édesanyám mellettem úgy megijedt, hogy halálfélelme támadt, míg én csodálkoztam ezen, hisz sajnos ez mindennapos. Aztán melléálltam, mert anyu szeretett volna vele beszélgetni. A srác csak vigyorgott, meg nem értette mit akarunk, aztán besorolt mögénk. Ekkor megérttettem vele mi volt a bajom, mert egy szépet belefékeztem. Gondolom felébredt egyből, mert centiken múlott a dolog, de legalább ekkorra már ő volt ideges és mi röhögtük ki. Remélem felfogta mit akartunk neki elmagyarázni.

Bár a buszos sem volt semmi! 70-es táblánál haladok a külsőben, 20 méterre előttem az addig álló busz kisorol. Ismét fékpróba, plussz szerencsére volt hely a belső sávban. Gratulálok neki, mert én biztos nem kényszerítettem volna megállásra 100-nál!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #522 Dátum: 2008. április 03. - 13:48:30 »

Weres Úr! Csak csinyján a befékezéssel, mert egyrészt összetöri szép autódat, másrészt, ha véletlenül látja valaki, és tanuskodik, akkor ez közúti veszélyeztetés büntettnek számít! Egy tgk vezető megcsinálta velem, mert nem engedtem be a megszűnő sávból elém, igaz pofátlanul végigment a sor mellett, szóval egy tanu mindent felirt, feljelentés lett belőle, itélet: 1 év börtön, 3 évre próbaidőre felfüggesztve, jogsi másfél évre nincs, no és még 120 ezer forintos bünti is. Vajh megérte a baromarcunak büntetni vagy 100 embert a buszon? Szóval vigyázz! Hidd el, nem kioktatni akartalak, csak figyelmeztetni, bár tudom nehéz higgatnak maradni ilyenkor, megértelek. Te is gyere velem egy körre majd!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #523 Dátum: 2008. április 03. - 15:45:34 »

Mára is van mit írnom, titití!

M3-as Miskolc felé 3.5 tonnát vezetett a srác, oszt úgy gondolta 40-nel kevesebbel beaszódik elém. Volt 10 méterem, hogy lelassítsak. Édesanyám mellettem úgy megijedt, hogy halálfélelme támadt, míg én csodálkoztam ezen, hisz sajnos ez mindennapos. Aztán melléálltam, mert anyu szeretett volna vele beszélgetni. A srác csak vigyorgott, meg nem értette mit akarunk, aztán besorolt mögénk. Ekkor megérttettem vele mi volt a bajom, mert egy szépet belefékeztem. Gondolom felébredt egyből, mert centiken múlott a dolog, de legalább ekkorra már ő volt ideges és mi röhögtük ki. Remélem felfogta mit akartunk neki elmagyarázni.

Bár a buszos sem volt semmi! 70-es táblánál haladok a külsőben, 20 méterre előttem az addig álló busz kisorol. Ismét fékpróba, plussz szerencsére volt hely a belső sávban. Gratulálok neki, mert én biztos nem kényszerítettem volna megállásra 100-nál!

Ejnye-ejnye Weres úr.Te mindig fel vagy háborodva,hogy más hogy vezet de azt nem veszed észre hogy milyen balesetveszélyes helyzeteket csinálsz te is!Tudod más autó elé bevágni és befékezni csak hogy büntess az rendkívül veszélyes.Gondolj csak bele,hogyegy ijedősebb soför elrántja a kormányt és akár tömegbalesetet okoz és mondjuk ártatlanok sérülnek meg.Nekik hogy magyarázod meg,hogy csak "büntettél" valakit?Aztán meg írod,hogy 70-es táblánál 100-al mész és a busz kijön eléd,máskor meg azt írod hogy autópályán hány autót előzől meg jobbról akármilyen indokkal.Ebben a topicban pont erről írunk,hogy az ilyenektől félünk!!
Remélem nem sértődtél meg. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #524 Dátum: 2008. április 03. - 17:09:55 »

Teljesen jogos, amit írtok. Nem bevágtam elé, hanem ő jött be mögém centikre, de ez sem mentség, tudom. Nem szoktam fékezni indokolatlanul, ha bevágodok valaki elé, de a tavalyi eset óta nem is szeretek bevágódni, mert drága dolog lehet.
Lehet sokszor türelmetlen vagyok, meg rápörgök dolgokra, de ha én le tudok húzódni másoknak, meg nem aszódok be eléjük 50 kmh-val kevesebbel, akkor ezt elvárhatom tőlük is. Hangsúlyozom, nem rosszindulatból cselekszem, abból már kinőttem (remélem).
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!