Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 00:16:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284298 alkalommal)
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #285 Dátum: 2008. Március 04. - 18:24:49 »

Falavakban még úgysem, mert telerakták 30-40- s korlátozással őket, ahelyett hogy elkerülőket építenének az adókból. Aztán a végén élni+közlekedni is lehetne ebben az országban.
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #286 Dátum: 2008. Március 04. - 18:29:13 »

Falavakban még úgysem, mert telerakták 30-40- s korlátozással őket, ahelyett hogy elkerülőket építenének az adókból. Aztán a végén élni+közlekedni is lehetne ebben az országban.
Hány éves vagy királyfi?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #287 Dátum: 2008. Március 04. - 18:34:12 »

Falavakban még úgysem, mert telerakták 30-40- s korlátozással őket, ahelyett hogy elkerülőket építenének az adókból. Aztán a végén élni+közlekedni is lehetne ebben az országban.
Hány éves vagy királyfi?
Sóletkonzerv...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #288 Dátum: 2008. Március 04. - 18:36:17 »

Falavakban még úgysem, mert telerakták 30-40- s korlátozással őket, ahelyett hogy elkerülőket építenének az adókból. Aztán a végén élni+közlekedni is lehetne ebben az országban.
Hány éves vagy királyfi?
Sóletkonzerv...  Vigyorog
Ezt most nem szedtem le!Kicsit gyagya is vagyok
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #289 Dátum: 2008. Március 04. - 18:38:20 »

Falavakban még úgysem, mert telerakták 30-40- s korlátozással őket, ahelyett hogy elkerülőket építenének az adókból. Aztán a végén élni+közlekedni is lehetne ebben az országban.
Falvakat elkerülő utak? Vigyorog Vigyorog Budapestet elkerülő utat már 22 éve építik,és hol van még a vége.Gondolhatod ,hogy mikor kerülnek sorra a falvak.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #290 Dátum: 2008. Március 04. - 18:45:45 »

Falavakban még úgysem, mert telerakták 30-40- s korlátozással őket, ahelyett hogy elkerülőket építenének az adókból. Aztán a végén élni+közlekedni is lehetne ebben az országban.
Hány éves vagy királyfi?
Sóletkonzerv...  Vigyorog
Ezt most nem szedtem le!Kicsit gyagya is vagyok
Hány éves vagy királyfi?
Hiszel a mesékben?
/vállán ül a varjú/
Mi van a vállamon?
Sóletkonzerv.
Ezt a megoldást még elfogadom.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #291 Dátum: 2008. Március 04. - 20:15:47 »

Falavakban még úgysem, mert telerakták 30-40- s korlátozással őket, ahelyett hogy elkerülőket építenének az adókból. Aztán a végén élni+közlekedni is lehetne ebben az országban.
Hány éves vagy királyfi?
Sóletkonzerv...  Vigyorog
Ezt most nem szedtem le!Kicsit gyagya is vagyok
Hány éves vagy királyfi?
Hiszel a mesékben?
/vállán ül a varjú/
Mi van a vállamon?
Sóletkonzerv.
Ezt a megoldást még elfogadom.  Kacsint
Ahhhh. Já ponyemájú
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #292 Dátum: 2008. Március 04. - 20:48:03 »

Stocz Főnök! Csóloltatom a 317. rajtszámú kollégádat. Üzenenm, hogy attól mert villog és dudál én nem fogok belehajtani a gyalogátkelőhelyen SZABÁLYOSAN közlekedő embertömegbe.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #293 Dátum: 2008. Március 05. - 08:18:28 »

Stocz Főnök! Csóloltatom a 317. rajtszámú kollégádat. Üzenenm, hogy attól mert villog és dudál én nem fogok belehajtani a gyalogátkelőhelyen SZABÁLYOSAN közlekedő embertömegbe.
Hogy te milyen maradi vagy... Kacsint
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #294 Dátum: 2008. Március 05. - 08:55:39 »

Stocz Főnök! Csóloltatom a 317. rajtszámú kollégádat. Üzenenm, hogy attól mert villog és dudál én nem fogok belehajtani a gyalogátkelőhelyen SZABÁLYOSAN közlekedő embertömegbe.
Azért villogot, hogy ne tedd!! Bezzeg Te.... Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #295 Dátum: 2008. Március 05. - 13:12:23 »

Stocz Főnök! Csóloltatom a 317. rajtszámú kollégádat. Üzenenm, hogy attól mert villog és dudál én nem fogok belehajtani a gyalogátkelőhelyen SZABÁLYOSAN közlekedő embertömegbe.
Hogy te milyen maradi vagy... Kacsint
Nem maradi, gyáva. És frissen volt lemosva a Lacsi.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #296 Dátum: 2008. Március 05. - 16:47:55 »

Állok a piroslámpánál,gyalogosok kelnek át a zöldön.Látom jön szemből egy Ford transit reflektorral vészvillogóval dudálva a piroshoz.Lassítás nélkül be a gyalogosok közé,szerencsére nem volt köztük idős ember így félre tudtak ugrálni.A másik szerencse,hogy a mellékutcából sem jött ki a zöldön senki.Ahogy elhúzott mellettünk annyit bírtam leolvasni az oldaláról,hogy valami mentőszolgálat(nem autómentő).Kérdem én,hogy ezeknek a mentősöknek mindent szabad?Egy megkülönböztető jelzésekkel fel NEM szerelt autóval száguldozni és emberek életét veszélyeztetni!!Mit képzel némelyik magáról?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #297 Dátum: 2008. Március 05. - 17:32:17 »

Állok a piroslámpánál,gyalogosok kelnek át a zöldön.Látom jön szemből egy Ford transit reflektorral vészvillogóval dudálva a piroshoz.Lassítás nélkül be a gyalogosok közé,szerencsére nem volt köztük idős ember így félre tudtak ugrálni.A másik szerencse,hogy a mellékutcából sem jött ki a zöldön senki.Ahogy elhúzott mellettünk annyit bírtam leolvasni az oldaláról,hogy valami mentőszolgálat(nem autómentő).Kérdem én,hogy ezeknek a mentősöknek mindent szabad?Egy megkülönböztető jelzésekkel fel NEM szerelt autóval száguldozni és emberek életét veszélyeztetni!!Mit képzel némelyik magáról?
ŐŐŐŐŐŐ.
Pl.: Isten utánam az első?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #298 Dátum: 2008. Március 05. - 19:36:36 »

Állok a piroslámpánál,gyalogosok kelnek át a zöldön.Látom jön szemből egy Ford transit reflektorral vészvillogóval dudálva a piroshoz.Lassítás nélkül be a gyalogosok közé,szerencsére nem volt köztük idős ember így félre tudtak ugrálni.A másik szerencse,hogy a mellékutcából sem jött ki a zöldön senki.Ahogy elhúzott mellettünk annyit bírtam leolvasni az oldaláról,hogy valami mentőszolgálat(nem autómentő).Kérdem én,hogy ezeknek a mentősöknek mindent szabad?Egy megkülönböztető jelzésekkel fel NEM szerelt autóval száguldozni és emberek életét veszélyeztetni!!Mit képzel némelyik magáról?
Had védjem meg egy kicsit a mundér becsületét!Bármilyen autó is volt biztos , hogy nem mentő.Mentő Magyarországon csak az Országos Mentőszolgálat és néhány alternatív mentő(Főnix,Szamaritánus) lehetséges.2008.Jan.1.-től szétválasztották a mentést és betegszállítást, így létrejött rengeteg magán betegszállító akik nem álltalják magukat mentőnek nevezni.(amit én tiszta szívemből kikérek magamnak)Ezeken az autókon nem lehet megkülönböztető jelzés és semmilyen előnyt nem élveznek a többi közlekedővel szemben.Az ezeken a betegszállító autókon dolgozók zömének semmilyen egészségügyi képzettségge és tapasztalatta nincs.(Intelligenciája sem)Semmilyen egészségügyi felszerelés nincs náluk.Az utcáról felvett iskolázatlan és képzettlen emberek tömege talált ezeknél a cégeknél munkát.(tisztelet a kivételnek)Így nem kell csodálkozni, hogy mentőnek és profi sofőrnek képzelik magukat.Kérek mindenkit ne vegye egy kalap alá a valódi mentősöket velük.Mi itt vidéken nagyon komolyan vesszük a mentést és sok áldozatot hozunk azért, hogy az itt élők és ide látogatók biztonságban érezhessék magukat.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #299 Dátum: 2008. Március 05. - 19:47:14 »

Megkülönböztető jelzés nem volt kiépítve rajta.Neki elég volt a vészvillogó meg a duda,hogy többnek képzelje magát.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!