Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:26:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 285071 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2505 Dátum: 2012. Január 18. - 19:38:18 »

Lehet, hogy rászálltak és direkt igazoltatták, de végül is jogosan vették el a forgalmit.
Kék helyzetjelző, nincs műbizonylat a kormányról, más a kocsi színe.
Persze, azzal nincs is probléma Mosolyog De ahogy a hozzászólók is írják, várjuk a rendőrök felelősségre vonását. Arról még nincs hír...
Csak halkan megjegyzem, hogy a fotós magának kereste a bajt, és nemcsak magának, hanem a városnak is, mert a hozzászólások rendőr ellenességet feltételeznek, és majd jön a majd én megmutatom, hogy ki a főnök a mi utcánkban. Kekeckedés volt egyértelműen. Amellett, ha a kocsi mellett beszélgettek, akkor ez nem várakozás volt, hanem megállás csak, feltételezve, hogy bármikor odébb állhattak volna, ha mozgássérült jön. Egy pohárban kevertek vihart. Kellet ez? Nem!
Meg mint írta, Határőr volt.  Nagyon jól tudta, hogy mivel játszik. Ha nem lett volna vaj a füle mögött az autóval, akkor max megkérték volna bosszúsan, hogy máskor ne tegyen ilyet, és ők sem fognak tilosban cseresznyézni. Ennyi lett volna.
Így meg akár hibáztak a rend őrei, akár nem, beállítja magát egy szenvedő, meghurcolt áldozatnak.
Pont jött a rendelet, miszerint ilyenekkel simán bevonhatják a forgalmit. Engedély nélküli átalakításért.
Elég nagy port kavart a chevyklubbon a rendelet idézete.
Mozgáskorlátozott parkoló-ügy: a rendőrség szerint nem történt szabálytalanság Mosolyog
Ez az, amit írtam a várakozás, és a megállás meghatározásáról. A bosszút meg nem lehet bizonyítani, de amellett, ha kekeckedik valaki a rendőrökkel, ő maga legyen feddhetetlen. Ezt megszívta, mert kereste a bajt magának, és nem ismeri a szélirányt sem, amit sajnos mindenkinek kéne ismerni, az élethez- sajnos.
Ez szép és jó, de én csak magamból indulok ki, hogy eszembe nem jutna még csak beszélgetni sem roki parkolóban. De valóban igaz, hogy a KRESZ szerint nem vétettek. De ahogy egy hozzászóló írta, ez intelligencia kérdése is...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2506 Dátum: 2012. Január 19. - 20:46:24 »

Lehet, hogy rászálltak és direkt igazoltatták, de végül is jogosan vették el a forgalmit.
Kék helyzetjelző, nincs műbizonylat a kormányról, más a kocsi színe.
Persze, azzal nincs is probléma Mosolyog De ahogy a hozzászólók is írják, várjuk a rendőrök felelősségre vonását. Arról még nincs hír...
Csak halkan megjegyzem, hogy a fotós magának kereste a bajt, és nemcsak magának, hanem a városnak is, mert a hozzászólások rendőr ellenességet feltételeznek, és majd jön a majd én megmutatom, hogy ki a főnök a mi utcánkban. Kekeckedés volt egyértelműen. Amellett, ha a kocsi mellett beszélgettek, akkor ez nem várakozás volt, hanem megállás csak, feltételezve, hogy bármikor odébb állhattak volna, ha mozgássérült jön. Egy pohárban kevertek vihart. Kellet ez? Nem!
Meg mint írta, Határőr volt.  Nagyon jól tudta, hogy mivel játszik. Ha nem lett volna vaj a füle mögött az autóval, akkor max megkérték volna bosszúsan, hogy máskor ne tegyen ilyet, és ők sem fognak tilosban cseresznyézni. Ennyi lett volna.
Így meg akár hibáztak a rend őrei, akár nem, beállítja magát egy szenvedő, meghurcolt áldozatnak.
Pont jött a rendelet, miszerint ilyenekkel simán bevonhatják a forgalmit. Engedély nélküli átalakításért.
Elég nagy port kavart a chevyklubbon a rendelet idézete.
Mozgáskorlátozott parkoló-ügy: a rendőrség szerint nem történt szabálytalanság Mosolyog
Ez az, amit írtam a várakozás, és a megállás meghatározásáról. A bosszút meg nem lehet bizonyítani, de amellett, ha kekeckedik valaki a rendőrökkel, ő maga legyen feddhetetlen. Ezt megszívta, mert kereste a bajt magának, és nem ismeri a szélirányt sem, amit sajnos mindenkinek kéne ismerni, az élethez- sajnos.
Ez szép és jó, de én csak magamból indulok ki, hogy eszembe nem jutna még csak beszélgetni sem roki parkolóban. De valóban igaz, hogy a KRESZ szerint nem vétettek. De ahogy egy hozzászóló írta, ez intelligencia kérdése is...
Kár, hogy nem precedens jogrendszer van nálunk....felénk szemtanuja voltam, amint valaki beállt a rokiba, kiszállt, gurult arra a járőr és egyből kipattant, iagzoltatott. Nem vártam meg a végét, de ha elkérik a papírt, akkor általában pénzbehajtás a vége... Ő nem állhatott meg beszélgetni a kocsija mellet 4 percre?He
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
tacumás
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Hozzászólás #2507 Dátum: 2012. Január 25. - 18:01:56 »

Kár, hogy nem precedens jogrendszer van nálunk....felénk szemtanuja voltam, amint valaki beállt a rokiba, kiszállt, gurult arra a járőr és egyből kipattant, iagzoltatott. Nem vártam meg a végét, de ha elkérik a papírt, akkor általában pénzbehajtás a vége... Ő nem állhatott meg beszélgetni a kocsija mellet 4 percre?He
Feri! Magad is írod, kiszállt... És valóban, megáll a rendőr és megkérdezi, hogy miért áll a mokis helyre. Ha mond valami értelmeset, nincs pénzbehajtás. Ha hiszed, ha nem a mozgáskorlátozottak országos egyesülete több helyen direkt kérte a rendőrséget, hogy fokozottabban ellenőrizzék a mokis helyeket. És ez az ellenőrzés nem csak a távoli leselkedésből és fényképezésből áll - mint ahogy látom ezt párszor a csikkszedők részéről - hanem amikor éppen beáll a polgár vagy éppen indulna el egy szóbeli kapcsolatból is.
A szombathelyi esetnél a rendőrök nem szálltak ki, a közlemény megjelent, ahhoz nem írok semmit. De megvan a véleményem a médiasztár feljelentőről is: aki figyelte a híreket, az tudja, hogy határőr volt, korábbi kollégái a mai napig aktív tagjai az integráció utáni rendőrségnek. A fotózgató vajon miért nem? Talán azért, mert a határőr korából megmaradt gyakorlat nem volt folytatható a rendőrségen belül büntetlenül. Szerintem egyszerűen kirúgták és az most mindegy, hogy korrupcióért, hanyag szolgálat ellátásért, de valamiért. És talán úgy vélte, itt a remek alkalom egyet törleszteni. Nem jött be. Nos nekem ez a fikcióm a srácról.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2508 Dátum: 2012. Január 25. - 19:52:40 »

Kár, hogy nem precedens jogrendszer van nálunk....felénk szemtanuja voltam, amint valaki beállt a rokiba, kiszállt, gurult arra a járőr és egyből kipattant, iagzoltatott. Nem vártam meg a végét, de ha elkérik a papírt, akkor általában pénzbehajtás a vége... Ő nem állhatott meg beszélgetni a kocsija mellet 4 percre?He
Feri! Magad is írod, kiszállt... És valóban, megáll a rendőr és megkérdezi, hogy miért áll a mokis helyre. Ha mond valami értelmeset, nincs pénzbehajtás. Ha hiszed, ha nem a mozgáskorlátozottak országos egyesülete több helyen direkt kérte a rendőrséget, hogy fokozottabban ellenőrizzék a mokis helyeket. És ez az ellenőrzés nem csak a távoli leselkedésből és fényképezésből áll - mint ahogy látom ezt párszor a csikkszedők részéről - hanem amikor éppen beáll a polgár vagy éppen indulna el egy szóbeli kapcsolatból is.
A szombathelyi esetnél a rendőrök nem szálltak ki, a közlemény megjelent, ahhoz nem írok semmit. De megvan a véleményem a médiasztár feljelentőről is: aki figyelte a híreket, az tudja, hogy határőr volt, korábbi kollégái a mai napig aktív tagjai az integráció utáni rendőrségnek. A fotózgató vajon miért nem? Talán azért, mert a határőr korából megmaradt gyakorlat nem volt folytatható a rendőrségen belül büntetlenül. Szerintem egyszerűen kirúgták és az most mindegy, hogy korrupcióért, hanyag szolgálat ellátásért, de valamiért. És talán úgy vélte, itt a remek alkalom egyet törleszteni. Nem jött be. Nos nekem ez a fikcióm a srácról.
Akkor bocsesz, én úgy értelmeztem, hogy a rendőrök is elhagyták az autójukat és ez ütött bennem szeget, hogy akkor más miért nem teheti ezt?  Kacsint Amúgy sosem állok meg ilyen helyen még éjszaka sem, amikor két autó van az egész tecsó parkolóban, sem akkor, amikor csak a parkoló túlsó végében van szabad hely legközelebb.
Jut eszembe: most hogy is van a kresz?  várakozás>5 perc>megállás ?  Vagy eleve ha kiszállsz az autód mellé egy cigire, az már akárhány perc lesz is eleve várakozás?
Ja és még egy kérdés: van a kapubejáróm itthon. Sajnos olyan kevés a hely, hogy a hídra beállva majdnem a kapuig ér az autó orra a járdán, a kocsi fara meg vagy másfél métert kilóg az útra. Az előttünk lévő szakaszon várakozni tilos van.(vagy hogyis hívják, én még parkolni tilosnak tanultam és úgy, hogy 5 percig nem parkolás, csak megállás)  Szal beállok a hídra, kocsi eleje járdán, fara kilóg az útra. Elvileg nem sértek szabályt, mert bent ülök az autóban, tehát a tábla tiltását nem szegem. Viszont ki kell szállnom, kinyitni a kaput. Tehát kiszálltam a kocsiból. Így ez már nem megállás ha szigorúan vesszük. Tehát szabálytalankodom??? Én úgy tanultam, hogy a várakozni tilos táblánál az út szélén egy autószélességnyi helyen meg szabad állni max 5 percig. Egy kapunyitásnál pedig nem vagyok 5 percig és nem foglalok el az útból többet, mint egy autószélességnyi.
Merthogy sokan zokon veszik azt a két percet is, hogy kerülgetni kell a kocsi farát, avagy a szembeforgalom miatt meg kell állniuk a kilógó kocsifar kikerülése végett.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 25. - 20:06:57 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
tacumás
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Hozzászólás #2509 Dátum: 2012. Január 25. - 20:15:15 »

Akkor bocsesz, én úgy értelmeztem, hogy a rendőrök is elhagyták az autójukat és ez ütött bennem szeget, hogy akkor más miért nem teheti ezt?  Kacsint Amúgy sosem állok meg ilyen helyen még éjszaka sem, amikor két autó van az egész tecsó parkolóban, sem akkor, amikor csak a parkoló túlsó végében van szabad hely legközelebb.
Jut eszembe: most hogy is van a kresz?  várakozás>5 perc>megállás ?  Vagy eleve ha kiszállsz az autód mellé egy cigire, az már akárhány perc lesz is eleve várakozás?
Ja és még egy kérdés: van a kapubejáróm itthon. Sajnos olyan kevés a hely, hogy a hídra beállva majdnem a kapuig ér az autó orra a járdán, a kocsi fara meg vagy másfél métert kilóg az útra. Az előttünk lévő szakaszon várakozni tilos van.(vagy hogyis hívják, én még parkolni tilosnak tanultam és úgy, hogy 5 percig nem parkolás, csak megállás)  Szal beállok a hídra, kocsi eleje járdán, fara kilóg az útra. Elvileg nem sértek szabályt, mert bent ülök az autóban, tehát a tábla tiltását nem szegem. Viszont ki kell szállnom, kinyitni a kaput. Tehát kiszálltam a kocsiból. Így ez már nem megállás ha szigorúan vesszük. Tehát szabálytalankodom??? Én úgy tanultam, hogy a várakozni tilos táblánál az út szélén egy autószélességnyi helyen meg szabad állni max 5 percig. Egy kapunyitásnál pedig nem vagyok 5 percig és nem foglalok el az útból többet, mint egy autószélességnyi.
Merthogy sokan zokon veszik azt a két percet is, hogy kerülgetni kell a kocsi farát, avagy a szembeforgalom miatt meg kell állniuk a kilógó kocsifar kikerülése végett.
Várakozásnak minősül a folyamatos ki és beszállás, le és felrakodás időtartama, illetve a megállás esetén 5 perc, ha a vezető a járműnél marad. Ha a kocsi mellett rágyújtasz, azzal nincs gond. A kapunyitással sem lehet gond.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2510 Dátum: 2012. Január 25. - 20:49:21 »

Akkor bocsesz, én úgy értelmeztem, hogy a rendőrök is elhagyták az autójukat és ez ütött bennem szeget, hogy akkor más miért nem teheti ezt?  Kacsint Amúgy sosem állok meg ilyen helyen még éjszaka sem, amikor két autó van az egész tecsó parkolóban, sem akkor, amikor csak a parkoló túlsó végében van szabad hely legközelebb.
Jut eszembe: most hogy is van a kresz?  várakozás>5 perc>megállás ?  Vagy eleve ha kiszállsz az autód mellé egy cigire, az már akárhány perc lesz is eleve várakozás?
Ja és még egy kérdés: van a kapubejáróm itthon. Sajnos olyan kevés a hely, hogy a hídra beállva majdnem a kapuig ér az autó orra a járdán, a kocsi fara meg vagy másfél métert kilóg az útra. Az előttünk lévő szakaszon várakozni tilos van.(vagy hogyis hívják, én még parkolni tilosnak tanultam és úgy, hogy 5 percig nem parkolás, csak megállás)  Szal beállok a hídra, kocsi eleje járdán, fara kilóg az útra. Elvileg nem sértek szabályt, mert bent ülök az autóban, tehát a tábla tiltását nem szegem. Viszont ki kell szállnom, kinyitni a kaput. Tehát kiszálltam a kocsiból. Így ez már nem megállás ha szigorúan vesszük. Tehát szabálytalankodom??? Én úgy tanultam, hogy a várakozni tilos táblánál az út szélén egy autószélességnyi helyen meg szabad állni max 5 percig. Egy kapunyitásnál pedig nem vagyok 5 percig és nem foglalok el az útból többet, mint egy autószélességnyi.
Merthogy sokan zokon veszik azt a két percet is, hogy kerülgetni kell a kocsi farát, avagy a szembeforgalom miatt meg kell állniuk a kilógó kocsifar kikerülése végett.
Várakozásnak minősül a folyamatos ki és beszállás, le és felrakodás időtartama, illetve a megállás esetén 5 perc, ha a vezető a járműnél marad. Ha a kocsi mellett rágyújtasz, azzal nincs gond. A kapunyitással sem lehet gond.
Köszi! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2511 Dátum: 2012. Január 25. - 21:20:30 »

Konkréten: "ha a járműnél tartózkodik", vagyis ül benne, vagy mellette áll, tehát bármikor tovább állhat!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2512 Dátum: 2012. Január 26. - 14:23:53 »

mai autópályás utamon találkoztam egy belső sávba jegyet vevővel.....suzuki agyonfóliázva, valami hávécsé vezette. már messziről láttam, hogy csakis a belső sáv a nyerő nála, ha vannak a környékén, ha nem. utolértem, vártam, aztán villantottam párat.......végül a dudát is megnyomogattam és lőn világosság, erre reagálva kiment a külső sávba ami full üres volt. már csak ebben bíztam, mert ha erre sem reagál nemtom mi lett volna
1:miért kell lefóliázni átláthatatlanra az összes ablakot, ha még nappal sem lát ki?
2: jobbratartás?
3:ha nem luxus-prémium márka jön mögötte, akkor nem kell elengedni?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2513 Dátum: 2012. Február 05. - 14:15:39 »

hajnalban mentem öcsémért a Hősök terére, hazaindulva a Dózsán mellettem halad a taxis és kb 100 méterre voltunk a pirosra váltott lámpától.....mikor már 30 méterre voltunk és nem lassított (gondoltam dumál az utassal vagy bambul) el kezdtem nyomni neki a dudát, hogy észre vegye a pirosat, de ő le****ta és simán átkullogott a 3-4 mp-es piroson. aszittem leszakad a pofám :O az ilyenek szoktak potenciális gyilkosok lenni

másik észrevétel, hogy pár éves (gondolom azelőtt rommá zúzott), de csakis audikon és vw-ken elég sok helyen a helyzetjelzőre van kötve a pótféklámpa. elég undorító és közveszélyes dolog sztem, remélem az ilyen lusta, figyelmetlen tetveket meg.asszák vagy a rendőrök vagy a műszaki vizsgabiztos......

az autókkal szemben közlekedő gyalogosokról az úttesten nem is beszélve a Hungárián :S
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2514 Dátum: 2012. Február 15. - 21:08:35 »

Ezen az úton közlekedek rendszeresen.

http://www.youtube.com/watch?v=og6zkbhUJLk&feature=player_embedded
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2515 Dátum: 2012. Február 15. - 22:20:00 »

Egy ilyen nyári gumis balhéért mennyit is kap egy magyar állampolgár a sógoroknál?  Majdhogynem fejbe is lövik!! Remélem odafelé is úniós szabályok érvényesülnek!
Mi anno pl. addig vissza sem kaptuk az útlevelet, amíg meg nem jött a hír a kórházból, hogy a baleset másik résztvevője nem szenvedett súlyos sérülést. Különben 72 órás fogda, gyorsított tárgyalás, stb lett volna. De olvastam már autósról, akinek ott a helyszínen elvették a papírjait a sógorok, pedig nem is okozott balesetet, csak szabálytalankodott.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #2516 Dátum: 2012. Február 16. - 06:36:17 »

Tatabánya - Esztergom térségében orkán erejű a szél, rettenet hófúvás, és megint havazik.
Akinek erre vezetne az útja, a Tarján - Bajna vonalat felejtse el.
Hazafelé tuti nem arra megyek, a látótávolság 2-3m!!!! , alul jégborda, azon meg hóbuckák, letaposott hó, 5- 25cm vastagságban.
Mindenki vigyázzon magára!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2517 Dátum: 2012. Február 16. - 08:16:56 »

Tatabánya - Esztergom térségében orkán erejű a szél, rettenet hófúvás, és megint havazik.
Akinek erre vezetne az útja, a Tarján - Bajna vonalat felejtse el.
Hazafelé tuti nem arra megyek, a látótávolság 2-3m!!!! , alul jégborda, azon meg hóbuckák, letaposott hó, 5- 25cm vastagságban.
Mindenki vigyázzon magára!
Itt Pesten csak erős szél van süt a Nap, és lassan száradnak fel az utak. Persze most a főutakra gondolok. Vigyázzatok nagyon magatokra, és a kocsikra is!

Diablo! Remélem mire jössz, már nálatok is járhatóak lesznek az utak. Csak óvatosan, nem kell sietni, megvárunk a teával este.

Tegnap pocsék úton jöttem haza a Suzukival Ruditól, de épségben visszaadtam a gépet a gazdájának. Az enyém meg alszik a garázsban, legalább keddig.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2518 Dátum: 2012. Február 16. - 15:17:33 »

Tatabánya - Esztergom térségében orkán erejű a szél, rettenet hófúvás, és megint havazik.
Akinek erre vezetne az útja, a Tarján - Bajna vonalat felejtse el.
Hazafelé tuti nem arra megyek, a látótávolság 2-3m!!!! , alul jégborda, azon meg hóbuckák, letaposott hó, 5- 25cm vastagságban.
Mindenki vigyázzon magára!
Itt Pesten csak erős szél van süt a Nap, és lassan száradnak fel az utak. Persze most a főutakra gondolok. Vigyázzatok nagyon magatokra, és a kocsikra is!

Diablo! Remélem mire jössz, már nálatok is járhatóak lesznek az utak. Csak óvatosan, nem kell sietni, megvárunk a teával este.

Tegnap pocsék úton jöttem haza a Suzukival Ruditól, de épségben visszaadtam a gépet a gazdájának. Az enyém meg alszik a garázsban, legalább keddig.
Nemsokára indulok, de még be kell mennem egy kolléganőmhöz Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2519 Dátum: 2012. Február 16. - 16:15:54 »

ma hazafelé Miskolcról, ahogy rácsatlakoztam az M3-ra......haladt a belső sávban egy 530xd. pár km/h-val mentem gyorsabban nála, de amint utolértem nem volt hajlandó kimenni a külsőbe. vártam türelmesen nyomulva, aztán csak kiment nagy nehezen, de ment is egyből vissza a belsőbe (a helyére ). ezek után nem sokkal úgy gondolta neki megalázó, hogy megelőzték, erre szép lassan visszaelőzött. majd belassult megint egy traffi láttán, amiről én már tudtam, ezáltal utolértem megint, de mivel üres volt a külső sáv és én mindig jobbra tartok, ezért nem is feltételeztem, hogy kimenne szabályosan, így szép lassan elhaladtam mellette. azért átnéztem, mert kivi voltam eme intelligens emberre...nos hát apánk 65-70 közötti kényelmes igényes ember képzetét keltette, csak ugye a fránya kultúra...
most először jött velem a kis menyasszonyom és ő jóindulatúan feltételezte, hogy csak biztos nem ismeri a szabályokat. én mondtam neki, hogy szerintem elég feltűnő, hogy mindenki jobbra tart és csak előzésre használja a belső sávot, amíg felsőbbrendű apánk végig abban halad.... 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!