Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 00:17:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284300 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2145 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 08:15:16 »

Jól vagyok, és a kis-nagy lány is. Meglátogattam, beszélgettünk, talán holnap hazaengedik már a kórházból. Én vagyok az új bábája, mert újra megszületett. Ha valaki látta volna az eseményt, nem hitte volna el, hogy így megúsztuk mindketten.
Rendesen dolgoztak az őrangyalok. Köszönjük!
Ha azt veszed észre, hogy a következő műszakban is ezen rágódsz, azonnal kérj váltás! Volánnál egy srác ikarusának elejére rácsavarodott egy Lada. Kivédhetetlen volt. Másnap tett-vett a pályaudvaron, mintha feldolgozta volna gond nélkül. 2nap múlva, amikor jött volna dolgozni telefonált, hogy padlón van. Vigyázz magadra is!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2146 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 14:09:51 »

Jól vagyok, és a kis-nagy lány is. Meglátogattam, beszélgettünk, talán holnap hazaengedik már a kórházból. Én vagyok az új bábája, mert újra megszületett. Ha valaki látta volna az eseményt, nem hitte volna el, hogy így megúsztuk mindketten.
Rendesen dolgoztak az őrangyalok. Köszönjük!
Ha azt veszed észre, hogy a következő műszakban is ezen rágódsz, azonnal kérj váltás! Volánnál egy srác ikarusának elejére rácsavarodott egy Lada. Kivédhetetlen volt. Másnap tett-vett a pályaudvaron, mintha feldolgozta volna gond nélkül. 2nap múlva, amikor jött volna dolgozni telefonált, hogy padlón van. Vigyázz magadra is!
Köszi Komis, és a többieknek is, akik együtt éreztek velem, higgyétek el, jól esett. Sokat számít az, hogy többször meglátogattam a kórházban, beszélgettünk, és jól van, most már otthon a lány. Nem hiszem, hogy gond lesz, de biztos lesz egy- két kör, ami nagyobb összpontosítást kíván majd, hogy ne kalandozzon el az agyam a történteken. Szerdán, és csütörtökön is csak fél műszakra vagyok beosztva, majd szoktatom magam péntekre, akkor már teljes nap lesz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2147 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 20:10:43 »

Munkahelyemet lassan már lehetetlenség megközelíteni, mert a szűk utcát felturták távhő csőcsere jeligével. Ma a művelet olyannyira sikerült, hogy elnémult a telefonunk.
Mikor ezt észrevettük, kimentünk meglesni, hogy ki vágta el. Szakik kint tanakodtad, hogy vajon az meg milyen cső lehet? Talán gáz? Na mi felvilágosítottuk őket, hogy
telefon. Na az az öröm az arcukon! Látni kellett volna, hogy megkönnyebbültek Vigyorog Na de amiért írok. A gödröket olyan szakszerűen sikerült elkeríteni, hogy tényleg egy szavuk
sem lehet a közlekedőknek. Igaz fényvisszaverő terelőtáblát, vagy akár a villogókat ne keressünk, mert az ide felesleges. A jól bevált összepödörödött szallag mindent megold.
Íme az eredmény:

http://vasnepe.hu/fooldal-bunugyek,_balesetek/20100926_seat_baleset
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2148 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 19:25:21 »

Ma délelőtt rendeztem a két évenkénti kötelező vizsgát- sikeresen persze, ami megnyugtatott.
Utána lejártam egy második részt a 173E járaton, először vezettem a baleset óta, egy kicsit visszafogottan, be- beugrottak az emlékek, de nem paráztam Holnap jön még egy kimélő első rész, majd pénteken már teljes műszak. Addigra már teljesen rendbe lesz a lelkem is, mert bevallom megviselt a dolog, még így is, hogy végül nem lett nagy baj.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2149 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 23:41:28 »

Nagyon sajnálom a baleseted Apu! Sajnos nagyon sok a figyelmetlen felelőtlen ember. Ilyen és hasonló esetekkel naponta találkozunk a kollégáimmal  (mentők). Sajnos nekünk soha senki nem segít a borzalmakat feldolgozni. Az , hogy egy rázós eset után mondjuk csak egy kávészünetnyi időt is adjanak elképzelhetetlen. Olyan mértékben lekezel már minket a társadalom és a mindenkori kormányzat, hogy lassan már az sem marad aki felvegye a telefont. Pedig szerintem szükség lenne ránk. Sajnos ezt a vezetésben nem így látják. Szerintem a BKV is már lassan jobb helyzetben van mint mi.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2150 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 09:56:55 »

Nagyon sajnálom a baleseted Apu! Sajnos nagyon sok a figyelmetlen felelőtlen ember. Ilyen és hasonló esetekkel naponta találkozunk a kollégáimmal  (mentők). Sajnos nekünk soha senki nem segít a borzalmakat feldolgozni. Az , hogy egy rázós eset után mondjuk csak egy kávészünetnyi időt is adjanak elképzelhetetlen. Olyan mértékben lekezel már minket a társadalom és a mindenkori kormányzat, hogy lassan már az sem marad aki felvegye a telefont. Pedig szerintem szükség lenne ránk. Sajnos ezt a vezetésben nem így látják. Szerintem a BKV is már lassan jobb helyzetben van mint mi.
Akkor a mentőknél egyszerre van földrengés, cunami, földcsuszamlás, árviz, tűzvész, járvány, éhínség, és háború.
Ha nálunk jobb a helyzet...
Amúgy meg köszi az együtt érzésed. Sejtem mi mindenen mentek keresztül, de csak sejtem persze, átélni nem is lehet.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2151 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 15:29:38 »

Nagyon sajnálom a baleseted Apu! Sajnos nagyon sok a figyelmetlen felelőtlen ember. Ilyen és hasonló esetekkel naponta találkozunk a kollégáimmal  (mentők). Sajnos nekünk soha senki nem segít a borzalmakat feldolgozni. Az , hogy egy rázós eset után mondjuk csak egy kávészünetnyi időt is adjanak elképzelhetetlen. Olyan mértékben lekezel már minket a társadalom és a mindenkori kormányzat, hogy lassan már az sem marad aki felvegye a telefont. Pedig szerintem szükség lenne ránk. Sajnos ezt a vezetésben nem így látják. Szerintem a BKV is már lassan jobb helyzetben van mint mi.
Ne irigyeld! Biztos a BKV-nál sincs jobb helyzet, csak Apunak a korára való tekintettel adtak pihenőt!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2152 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 18:25:08 »

Legnagyobb és minden tiszteletem a mentősöké. Sokszor olyan helyekre és körülmények közé kell kimenniük ahol más embernek már a menekülés jut az eszébe miközben felfordul a gyomra és mindezt méltánytalanul kevés pénzért , elismerés nélkül. Az biztos, hogy ezt a munkát csak önzetlen embertársi és hivatásszeretettel lehet csinálni.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2153 Dátum: 2010. Október 05. - 22:22:06 »

Munkahelyem környékén teljes a káosz. Elmesélni kicsit nehéz, de megpróbálom.  Adva van egy szűk utca (Kisfaludy). A kereszteződéstől kb 30 méterre nyilik egy parkoló bejárata. Ezen az oldalon az egész sáv levan zárva távhő csőfektetés miatt. A parkolóba belehet jutni, mert lefedték a gödröt. Terrmészetesen a túrás megy tovább a parkoló bejárata után is. Na most... Aki a Wesselényi utca felől kanyarodik be a Kisfaludyba, annak elsőbbsége van, de aki a Király utca felől jön, az szembe találja magát a túrással. Viszont mivel nem egyirányusították a felújítás miatt a Kisfaludyt (sajnos), ezért elég gyakran van a "két kicsi kecske" esete. Mivel a parkoló egy úgymond bevásárló áruházhoz tartozik, és belváros, ezért itt elég nagy a forgalom. Nagy áruszállítók stb.
Ma azt láttam, hogy az egy sávon jön 2 kocsi (nekik volt elsőbbségük). Szemből ezzel mit sem törődve VW Tuareg is behajt. Félúton találkoznak Mosolyog Isuzus barátunk nem fél, türelmesen áll, hogy Tuareges egysejtünk rájöjjön, hogy tán vissza kéne tolatni, ha már volt olyan okos, és bement egy olyan utcába, ahol egy sáv van, és azon sem neki van elsőbbsége, főleg úgy nem, ha már jönnek szembe ketten. Tuareg megindul előre, Isuzu áll. Tuareg megint moccan előre, Isuzu áll. Tuareg áll, Isuzu lódul előre. Tuareg dudál, mutogat. Isuzu türelmes, jön előre, végülis neki kevesebb lesz a kára Mosolyog Tuareg tolat! Na mondom ezt nem hiszem el, hogy ő tolasson. Na nem is vitte túlzásba. Csak annyira ment, hogy az Isuzus egy fa és a Tuareg között felugrasson a járdára, és kikerülje. A mögötte jövő autós csatáját már sajnos nem volt időm megvárni, de a dudát még egy ideig hallottam.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2154 Dátum: 2010. Október 06. - 12:58:51 »

Munkahelyem környékén teljes a káosz. Elmesélni kicsit nehéz, de megpróbálom.  Adva van egy szűk utca (Kisfaludy). A kereszteződéstől kb 30 méterre nyilik egy parkoló bejárata. Ezen az oldalon az egész sáv levan zárva távhő csőfektetés miatt. A parkolóba belehet jutni, mert lefedték a gödröt. Terrmészetesen a túrás megy tovább a parkoló bejárata után is. Na most... Aki a Wesselényi utca felől kanyarodik be a Kisfaludyba, annak elsőbbsége van, de aki a Király utca felől jön, az szembe találja magát a túrással. Viszont mivel nem egyirányusították a felújítás miatt a Kisfaludyt (sajnos), ezért elég gyakran van a "két kicsi kecske" esete. Mivel a parkoló egy úgymond bevásárló áruházhoz tartozik, és belváros, ezért itt elég nagy a forgalom. Nagy áruszállítók stb.
Ma azt láttam, hogy az egy sávon jön 2 kocsi (nekik volt elsőbbségük). Szemből ezzel mit sem törődve VW Tuareg is behajt. Félúton találkoznak Mosolyog Isuzus barátunk nem fél, türelmesen áll, hogy Tuareges egysejtünk rájöjjön, hogy tán vissza kéne tolatni, ha már volt olyan okos, és bement egy olyan utcába, ahol egy sáv van, és azon sem neki van elsőbbsége, főleg úgy nem, ha már jönnek szembe ketten. Tuareg megindul előre, Isuzu áll. Tuareg megint moccan előre, Isuzu áll. Tuareg áll, Isuzu lódul előre. Tuareg dudál, mutogat. Isuzu türelmes, jön előre, végülis neki kevesebb lesz a kára Mosolyog Tuareg tolat! Na mondom ezt nem hiszem el, hogy ő tolasson. Na nem is vitte túlzásba. Csak annyira ment, hogy az Isuzus egy fa és a Tuareg között felugrasson a járdára, és kikerülje. A mögötte jövő autós csatáját már sajnos nem volt időm megvárni, de a dudát még egy ideig hallottam.
de sok intelligens és értelmes ember wan nyugaton is  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2155 Dátum: 2010. Október 09. - 07:10:12 »

Nos az új gumikkal sokkal komfortosabb lett az autó. Csendesebb, puhább futás érezhető elöl, hátul. Az 5év (63000km) eléggé lestrapálta az előző garnitúrát. Élvezet vezetni  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2156 Dátum: 2010. Október 09. - 15:45:41 »

Karambol Szombathelyen dupla csavarral - Szabályosan vezetett, de mégsem
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2157 Dátum: 2010. Október 10. - 10:53:50 »

Nos az új gumikkal sokkal komfortosabb lett az autó. Csendesebb, puhább futás érezhető elöl, hátul. Az 5év (63000km) eléggé lestrapálta az előző garnitúrát. Élvezet vezetni  Vigyorog
Valaki kérdezte egyszer, hogy a Hankook 195/55R15s minősége változott-e az évek alatt. Nos még nincs teljes összehasonlító képem (eső, hó nem volt), de biztos, hogy nem rosszabbak a 2009s a 2005s viszonyítva. Mindkettő Koreai verzió.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2158 Dátum: 2010. Október 10. - 17:53:58 »

Pénteken ismét összetörték a barátom Kalosát. Jött haza Pestről a 10-es úton, Pilisvörösvár előtt a körforgalomnál meg kellett állnia, erre hátulról belement egy Iveco Daily és rátolta az előtte lévő Volkswagenre. A hátsó lökös kaputt, de a lámpák felfogatói is törtek és úgy néz ki, hogy a hátfal is cserés. Az első lökhárító szintén betört, az is cserélendő. A vétkes elismerte a dolgot (aki egyébként zöldséges Vörösváron). A vétkes adott egy betétlapot a barátomnak, a barátom meg adott egy betétlapot a Volkswagenesnek, amin a vétkes Ivecos elismerte azt a kárt is.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2159 Dátum: 2010. Október 11. - 13:25:46 »

Pénteken ismét összetörték a barátom Kalosát. Jött haza Pestről a 10-es úton, Pilisvörösvár előtt a körforgalomnál meg kellett állnia, erre hátulról belement egy Iveco Daily és rátolta az előtte lévő Volkswagenre. A hátsó lökös kaputt, de a lámpák felfogatói is törtek és úgy néz ki, hogy a hátfal is cserés. Az első lökhárító szintén betört, az is cserélendő. A vétkes elismerte a dolgot (aki egyébként zöldséges Vörösváron). A vétkes adott egy betétlapot a barátomnak, a barátom meg adott egy betétlapot a Volkswagenesnek, amin a vétkes Ivecos elismerte azt a kárt is.
Boldog lehet...elöl-hátul...hmmmm
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!