Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 00:18:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284302 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2130 Dátum: 2010. Szeptember 08. - 13:36:43 »

Szombat délelőtt érdekes dolog repült fel elém az aszfaltról az előttem haladó légáramlatából, miközben előztük a külsőben haladó tehergépeket az új M0-n. Egy motorháztetőnyi TAXI mágnesfólia!!! Biztos valami gyors reptéri fuvaros volt a tettes. Hála Istinek csak a bal oldali lökössel kaptam telibe lapjával, ahogy látom a fényezés nem örül neki, de legalább túléltük.

Jobb, mint egy rugó egy Ferrariból!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2131 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 17:23:51 »

Bringások figyelem! Nem vagytok törvényen kívüliek, és felette sem állhattok, ezt próbáljátok csökevényes agyatokba betáplálni! Tisztelet a nagyon kevés kivételnek. Szóval a jelzőlámpa igenis vonatkozik a biciklisekre is. Valamelyik tömeggyilkos jelölt bevezettette azt a baromságot, hogy egyirányú utcában a menettel szemben is mehessenek. Brávó! Meg, hogy a buszsávot használhatják. Ja, de csak akkor, ha tábla erre utalást ad, ezt nem veszik tudomásul. De, hogy a buszsávot a Rákóczi úton a menetiránnyal ellentétesen használják, ezt még a potenciális tömeggyilkos sem találta ki. Erre az öngyilkos hajlamú bringások kitalálták, hogy erre is érvényesítik a blöd szabályt. Már mindenütt bringa veszély van, legkevésbé az útjukon, sávjukon, mert ott minek menni, jobb a járda, a szembe menés, a cikázás sávok között, mert így sok tükör törik, és az olyan megható, mert üvölt az autós, de nem tehet semmit, mert a törő messze már, és szélesen vigyorog, mert megszívatta az ősi ellenségét. Ja, és ki tudja, hogy egy bringás hány őrangyalt köt le, míg másoknak egy sem jut talán? Lassan hozzájuk hasonulnak a kismotorosok is. Kéne már nekik is rendszám!
Kérdés: hol van az leírva, mert nem találtam eddig sehol, hogy jobbra kanyarodni csak úgy lehet, szabad, hogy a buszt megelőzze, majd a beláthatatlan sötétségbe előtte beforduljon? Ez persze az összes nagy testű járműre is vonatkozik.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2132 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 18:08:48 »

Múltkor ismerőssel esett meg, velem együtt, utas voltam: Budapesten, egyirányú utcácska. Bal oldalt parkoló kialakítva a járdán. Megyünk balra tartva, index balra, kormány alászed ( tükörben minden tiszta ), majd egyszercsak átrepül egy robogós a gépháztetőn....
Gyorsan megnéztük él-e. Moci ripitya. És ahelyett, hogy jól elvertük volna vagy rendőrt hívtunk volna, haver adott neki 30K-t hogy akkor így oké. Nincs rutinunk ilyenekben. Később gondolkodtunk, hogy eleve milyen egy tróger robogó volt...Lehet, hogy ebből él? Munkanélküli kaszkadőr..??
Gidy, neked már meséltem ezt...Elég megrázó élmény volt..
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2133 Dátum: 2010. Szeptember 10. - 17:24:04 »

Szombat délelőtt érdekes dolog repült fel elém az aszfaltról az előttem haladó légáramlatából, miközben előztük a külsőben haladó tehergépeket az új M0-n. Egy motorháztetőnyi TAXI mágnesfólia!!! Biztos valami gyors reptéri fuvaros volt a tettes. Hála Istinek csak a bal oldali lökössel kaptam telibe lapjával, ahogy látom a fényezés nem örül neki, de legalább túléltük.

Jobb, mint egy rugó egy Ferrariból!
Amire Te gondolsz, az szerintem Barrichello Brawnjából repült ki.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2134 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 09:57:18 »

Szombat délelőtt érdekes dolog repült fel elém az aszfaltról az előttem haladó légáramlatából, miközben előztük a külsőben haladó tehergépeket az új M0-n. Egy motorháztetőnyi TAXI mágnesfólia!!! Biztos valami gyors reptéri fuvaros volt a tettes. Hála Istinek csak a bal oldali lökössel kaptam telibe lapjával, ahogy látom a fényezés nem örül neki, de legalább túléltük.

Jobb, mint egy rugó egy Ferrariból!
Amire Te gondolsz, az szerintem Barrichello Brawnjából repült ki.


Ja, tényleg...
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2135 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 11:32:59 »

Láttam egy ilyen 'tuningos' Lacsit...

Halványan látszik (a hátulján,tetején) egy sárga lámpa.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2136 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 13:12:23 »

Sajnos ma rossz napom volt...
A Thököly úton, a Dózsa megállóban Bosnyák irányában állt egy 7-es, mögéje érkezett a 173-as, és a leszálló tini lány a két kocsi közül kiugrott elém, (8:05-kor, iskola kezdés 8-kor!), és csak egy villanás, reflex kormány elrántás balra, fék, de még így is elütöttem, illetve oldalra kilöktem szegényt. Mázli a pechben, hogy nem mentem rá, mert akkor halott lenne. Így agyrázkódással, és zúzódással megúszta, de így is kórházba került, de újjá született! Iszonyú rossz érzés volt, és van most bennem. Mentők, rendőrök, helyszínelők, bámészkodók, minden volt. Ja, és persze Kata lányom pont arra járt...Ő ismeri a kocsimat...Szóval beszéljetek a gyerekeitekkel, hogy egy pillanatnyi "elmezavar" mivel járhat. Voltam bent a sulijában, beszéltem az oszt.fővel, azt mondta, hogy nagyon megviselte a társait az esemény, és valószínűleg tartanak kresz órákat a diákoknak majd. De ez nem ovi, nem általános, ez két tannyelvű elit iskola! Ide a "jobbak" járnak! Akkor mit várunk a nem elites diákoktól? Mázli még, hogy nem mentem gyorsan, 25-30 volt max. a sebességem. A további munkától felmentettek, megíratták a jegyzőkönyvet, és hazajöttem, most itt vagyok veletek, barátaim a bajban
Most pedig azt hiszem kivételesen iszom egy sört, vagy valami hasonlót, de csakis alkoholost...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #2137 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 13:17:34 »

Sajnos ma rossz napom volt...
A Thököly úton, a Dózsa megállóban Bosnyák irányában állt egy 7-es, mögéje érkezett a 173-as, és a leszálló tini lány a két kocsi közül kiugrott elém, (8:05-kor, iskola kezdés 8-kor!), és csak egy villanás, reflex kormány elrántás balra, fék, de még így is elütöttem, illetve oldalra kilöktem szegényt. Mázli a pechben, hogy nem mentem rá, mert akkor halott lenne. Így agyrázkódással, és zúzódással megúszta, de így is kórházba került, de újjá született! Iszonyú rossz érzés volt, és van most bennem. Mentők, rendőrök, helyszínelők, bámészkodók, minden volt. Ja, és persze Kata lányom pont arra járt...Ő ismeri a kocsimat...Szóval beszéljetek a gyerekeitekkel, hogy egy pillanatnyi "elmezavar" mivel járhat. Voltam bent a sulijában, beszéltem az oszt.fővel, azt mondta, hogy nagyon megviselte a társait az esemény, és valószínűleg tartanak kresz órákat a diákoknak majd. De ez nem ovi, nem általános, ez két tannyelvű elit iskola! Ide a "jobbak" járnak! Akkor mit várunk a nem elites diákoktól? Mázli még, hogy nem mentem gyorsan, 25-30 volt max. a sebességem. A további munkától felmentettek, megíratták a jegyzőkönyvet, és hazajöttem, most itt vagyok veletek, barátaim a bajban
Most pedig azt hiszem kivételesen iszom egy sört, vagy valami hasonlót, de csakis alkoholost...

Ez iszonyatos élmény lehet, Gidy! Gondolom azért könnyít a lelkeden, hogy megúszta az esetet!
Annyira tipikus baleset, nem értem, hogy hogy nem lehet annyi esze egy tininek, hogy szétnéz!
Hogyan merjem majd elengedni valaha is egyedül a fiamat???
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2138 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 13:50:17 »

Hú Apa!

Remélem azért hamar túlteszed megad rajta! Sajnos az ilyen helyzetek kivédhetetlenek.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2139 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 14:00:10 »

Hú Apa!

Remélem azért hamar túlteszed megad rajta! Sajnos az ilyen helyzetek kivédhetetlenek.


Túlélte, túlélem. Csak nagyin rossz volt. Szerencsére azóta kiderült, hogy csak könnyebben sérült meg a lyány. Ölellek
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #2140 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 14:29:34 »

Eggyüttérzek veled, nekem még a skodámnak rohant neki bringával egy srác, nagyon rossz volt pedig ua. nem és voltam a hibás, szerencsére ő is megúszta.
Szóval nagyon rossz érzés de elmúlik.
Személyautóból legalább látni a parkoló kocsi kerekei között a gyalogos lábait, így meg lehet úszni az ílyet de busszal, ha kilépnek eléd, tényleg nincs esélyed hogy észrevedd. Ez sajnos védhetetlen.
Gondolom azért mehetsz majd dolgozni?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2141 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 20:08:53 »

Csak az esemény utánra váltottak le, természetesen mehetek dolgozni beo szerint, szerencsére csak kszerdán.
Amúgy meglátogattam a kislányt a kórházban, jobban van, kicsit még fáj a feje, és a lába, megfigyelésen még bent tartják, de lehet, hogy holnap már mehet haza.
Amúgy engem 14 éves koromban elütött egy autó, amikor még bringás voltam, ő volt a hunyó, de csak a bringának lett baja, áthajtott rajta, én elrepültem. Most visszajött az emlék erre is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2142 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 11:15:59 »

Hú Apa!

Remélem azért hamar túlteszed megad rajta! Sajnos az ilyen helyzetek kivédhetetlenek.


Túlélte, túlélem. Csak nagyin rossz volt. Szerencsére azóta kiderült, hogy csak könnyebben sérült meg a lyány. Ölellek
Hú,ez elég rossz érzés.Egyszer én is elütöttem egy kutyasétáltató embert az IFA-val.Elszabadult a kutyája és átrohant előttem,ő meg utána.Szerencsére már a kutyánál elkezdtem fékezni,de csak elütöttem és beesett a tgk alá.Én kiszálltam a kocsiból,ő kimászott alóla és annyit mondott,hogy bocsika és tovább rohant.Mindez egy tömött buszmegállónál.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2143 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 17:54:43 »

Jól vagyok, és a kis-nagy lány is. Meglátogattam, beszélgettünk, talán holnap hazaengedik már a kórházból. Én vagyok az új bábája, mert újra megszületett. Ha valaki látta volna az eseményt, nem hitte volna el, hogy így megúsztuk mindketten.
Rendesen dolgoztak az őrangyalok. Köszönjük!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2144 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 19:03:27 »

Jól vagyok, és a kis-nagy lány is. Meglátogattam, beszélgettünk, talán holnap hazaengedik már a kórházból. Én vagyok az új bábája, mert újra megszületett. Ha valaki látta volna az eseményt, nem hitte volna el, hogy így megúsztuk mindketten.
Rendesen dolgoztak az őrangyalok. Köszönjük!
Remélem ez nem miattam volt. Pedig úgy vártalak a megállóban, hogy veled utazhassak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!