Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 22:29:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284264 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2100 Dátum: 2010. Július 08. - 19:21:52 »

Fekete 5ajtós Lacsi fekete csokornyakkendővel elöl-hátul.  hmmmm
-----
Szemközti sávon áll egy autó. Lehúzódom, hogy a szembejövő is elférjen. Persze nyüzöge ficsurkám is követi a szembejövő autót, csak épp 40cmrel szélesebben. Majdnem levitte a tükrömet 
Gondolom a keresztre a mai dátum lett volna felgravírozva...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2101 Dátum: 2010. Július 08. - 21:07:49 »

Fekete 5ajtós Lacsi fekete csokornyakkendővel elöl-hátul.  hmmmm
-----
Szemközti sávon áll egy autó. Lehúzódom, hogy a szembejövő is elférjen. Persze nyüzöge ficsurkám is követi a szembejövő autót, csak épp 40cmrel szélesebben. Majdnem levitte a tükrömet 
Gondolom a keresztre a mai dátum lett volna felgravírozva...
Nem a Lacsi volt. AZ elválasztásom nem volt épp nyerő. A Lacsit csak láttam.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2102 Dátum: 2010. Július 08. - 21:23:34 »

Tegnap este jöttünk haza Pécsre Szekszárd felöl. Kakasdnál elkapott a vihar. Srácok én ilyet még nem pipáltam! Zavart
A legnagyobb fokozaton az ablaktörlő, 4s fokozatban az ablakra a levegő (az asszony törölgette még így is a párát) és nem láttam az utat!
110ről 60ra lassítva 3ban mentem hátsó ködlámpával, hogy nehogy valaki legombásszon az útról. Amin ledöbbentem, az volt, hogy láttam az úton hömpölygő vízen a szél által keltett tarajt. Lehagytak engem 60nál!! úgy saccoltam, hogy 80-90km/h szél volt.
Jól tetted a ködlámpát, ez ilyenkor alap. Mázli, hogy jég nem kapott el. Viszont klímát az ablakra és nincs pára.
A többi majom meg had menjen, lassan jársz, tovább élsz.  Kacsint
Kösz, de a klíma nálam a tüdőm!  Vigyorog
Hopsz, elnézést, akkor.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2103 Dátum: 2010. Július 10. - 14:21:35 »

Szerintetek, miért jó mobiltelefonálás közben parkolni egy kézzel manőverezve miközben a fej alig haladja meg a kormánymagasságot?! 
Vagy nagyon tudott a pics@ vagy qrva mázlista volt amikor mellém állt be. Bár igaz, hogy elment mellettem, majd igazítás képp visszatolatott a parkoló vonalak közé...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #2104 Dátum: 2010. Július 10. - 20:58:02 »

Szerintetek, miért jó mobiltelefonálás közben parkolni egy kézzel manőverezve miközben a fej alig haladja meg a kormánymagasságot?! 
Vagy nagyon tudott a pics@ vagy qrva mázlista volt amikor mellém állt be. Bár igaz, hogy elment mellettem, majd igazítás képp visszatolatott a parkoló vonalak közé...
Áááá, ez gyenge kezdő... Az igazán menők eközben még rúzsozzák is magukat a napellenző tükrébe pillantgatva... Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2105 Dátum: 2010. Július 11. - 21:09:00 »

Ma délután mentem egy Szombathely - Badacsony - Kőszegfalva - Badacsony útvonalat. Hát ami a 8-as és 84-es utakon mentek   Renault Taliga hátul gyerekekkel, apu bukkanón 130-al előz kocsisort. Igazából nem is azt kell mondanom, hogy a márkás nagy autókkal lett volna a baj, hanem inkább az ilyen "erőgépekkel".
Egy Skoda Okádia úgy előzött, hogy majdnem letolt, majd folytatta az ámokfutását, szemből ezerrel villogtattak neki, nyomában a népautó, na és a buzukik. Meg is jegyeztem a páromnak, hogy ezzel még fogunk találkozni... az árokban. 15 km után beállt a forgalom Sümeg előtt. 1 órát álldigáltunk. Addíg láttunk mentőhelikoptert is. Hát nem tudom, hogy a Skodás volt e, de a színe az olyan volt...

Tömegkarambol Sümeg határában
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #2106 Dátum: 2010. Július 13. - 20:13:39 »

Ma olyat láttam, mint még soha!! Ehhez képest a Seal koncert smafú!  Kacsint
Mesélem:
Én vagyok a zöld négyzet és próbálok besorolni jobbra a forgalomba (2sávot átszelve). Látom, hogy egy autó ****@kszik a forgalomból kijövetellel. Végül jobbra kis ívben kihajt. Megáll. ÉS!!! a zebrán hosszába áthajt a mellettem lévő kihajtó sáv elé vissza a forgalomba.
Lengyel rendszám. Szerintem a zebra mindenhol azonos kreszt jelent. Ha eltévedsz akkor vagy tolatással vagy tömbkerüléssel oldod meg a problémát főleg külföldön...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #2107 Dátum: 2010. Július 15. - 06:53:46 »

Ma olyat láttam, mint még soha!! Ehhez képest a Seal koncert smafú!  Kacsint
Mesélem:
Én vagyok a zöld négyzet és próbálok besorolni jobbra a forgalomba (2sávot átszelve). Látom, hogy egy autó ****@kszik a forgalomból kijövetellel. Végül jobbra kis ívben kihajt. Megáll. ÉS!!! a zebrán hosszába áthajt a mellettem lévő kihajtó sáv elé vissza a forgalomba.
Lengyel rendszám. Szerintem a zebra mindenhol azonos kreszt jelent. Ha eltévedsz akkor vagy tolatással vagy tömbkerüléssel oldod meg a problémát főleg külföldön...
Hát, lengyel testvéreinknél azért láttam elég érdekes dolgokat, de az azért kemény:)
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2108 Dátum: 2010. Július 15. - 12:16:45 »

Ma olyat láttam, mint még soha!! Ehhez képest a Seal koncert smafú!  Kacsint
Mesélem:
Én vagyok a zöld négyzet és próbálok besorolni jobbra a forgalomba (2sávot átszelve). Látom, hogy egy autó ****@kszik a forgalomból kijövetellel. Végül jobbra kis ívben kihajt. Megáll. ÉS!!! a zebrán hosszába áthajt a mellettem lévő kihajtó sáv elé vissza a forgalomba.
Lengyel rendszám. Szerintem a zebra mindenhol azonos kreszt jelent. Ha eltévedsz akkor vagy tolatással vagy tömbkerüléssel oldod meg a problémát főleg külföldön...
Hát, lengyel testvéreinknél azért láttam elég érdekes dolgokat, de az azért kemény:)
Azért azt vegyük figyelembe,hogy a zebrán közlekedőknek mindig elsőbbségük van.Ő csak elfelejtette,hogy nem gyalog van. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2109 Dátum: 2010. Július 16. - 22:48:24 »

Ma olyat láttam, mint még soha!! Ehhez képest a Seal koncert smafú!  Kacsint
Mesélem:
Én vagyok a zöld négyzet és próbálok besorolni jobbra a forgalomba (2sávot átszelve). Látom, hogy egy autó ****@kszik a forgalomból kijövetellel. Végül jobbra kis ívben kihajt. Megáll. ÉS!!! a zebrán hosszába áthajt a mellettem lévő kihajtó sáv elé vissza a forgalomba.
Lengyel rendszám. Szerintem a zebra mindenhol azonos kreszt jelent. Ha eltévedsz akkor vagy tolatással vagy tömbkerüléssel oldod meg a problémát főleg külföldön...
Hát, lengyel testvéreinknél azért láttam elég érdekes dolgokat, de az azért kemény:)
Azért azt vegyük figyelembe,hogy a zebrán közlekedőknek mindig elsőbbségük van.Ő csak elfelejtette,hogy nem gyalog van. Vigyorog Vigyorog
Igen, akinek meg nem tetszik, ahogyan vezetek, az takarodjon a járdáról! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2110 Dátum: 2010. Július 21. - 12:19:36 »

ma egy teherautós és egy biciklis bácsi úgy suhant át előttem keresztben a mellékútról, hogy semerre sem néztek. a bácsi közel volt, de még a lassítás közbeni dudára sem mozdult a feje, csak mosolygott. mindenki meg akar halni vagy miwan?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2111 Dátum: 2010. Július 22. - 10:28:14 »

LOL! 
Hazafelé Miskolcról csak 3 traffi volt az M3on és 2 az új M0n. nem semmi 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #2112 Dátum: 2010. Július 22. - 11:11:25 »

LOL! 
Hazafelé Miskolcról csak 3 traffi volt az M3on és 2 az új M0n. nem semmi 
IMF-es emberkék vártnál korábbi elutazása kapcsán meg lett mondva, hogy csak a hiánycél van a megállapodásban konkretizálva, az, hogy azt hogyan, milyen intézkedésekkel fogják tartani, az nem... Lesz ez még ilyenebb is szerintem. 
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2113 Dátum: 2010. Július 22. - 12:55:36 »

LOL! 
Hazafelé Miskolcról csak 3 traffi volt az M3on és 2 az új M0n. nem semmi 
IMF-es emberkék vártnál korábbi elutazása kapcsán meg lett mondva, hogy csak a hiánycél van a megállapodásban konkretizálva, az, hogy azt hogyan, milyen intézkedésekkel fogják tartani, az nem... Lesz ez még ilyenebb is szerintem. 

nem is lenne ezzel gond, de mivel nincs tempomatom így elég fárasztó fél percenként sasolni a km-órát
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #2114 Dátum: 2010. Július 22. - 14:28:18 »

LOL! 
Hazafelé Miskolcról csak 3 traffi volt az M3on és 2 az új M0n. nem semmi 
IMF-es emberkék vártnál korábbi elutazása kapcsán meg lett mondva, hogy csak a hiánycél van a megállapodásban konkretizálva, az, hogy azt hogyan, milyen intézkedésekkel fogják tartani, az nem... Lesz ez még ilyenebb is szerintem. 

nem is lenne ezzel gond, de mivel nincs tempomatom így elég fárasztó fél percenként sasolni a km-órát
Legalább lefoglalod magad valamivel a monoton autópályázásban... 
Egyébként hogyan "szúrod ki" a fényképészeket? Nem vagyok nagyon rutinos pályázó... Hol szoktak lenni, miről ismerhetőek fel: felüljárók, leállósáv, autós pihenő, forgalom, civil, vagy csikosautó?  He He
Naplózva
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!