Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 16:33:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 284099 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2025 Dátum: 2010. Május 13. - 18:05:17 »

Hát nemtudom de a sirás kerülgetne ha igy összetörnének.Egy madárürüléktől kivagyok borulva gondolhatod.
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2026 Dátum: 2010. Május 13. - 20:37:52 »

Ma Veszprémben voltam munkaügyben, hát szép kis út volt, de inkább elfelejteném. Veszprémben jégeső (szerencsére nem a Lacsival voltam, hanem a suli Suzukijával Vigyorog ), Tesco parkolóban 10 centi víz, mert jött fel a csatornából, de a legjobbak a "kedves" autóstársak voltak, akik úgy mentek a 8-ason, mintha tök száraz út lenne, ami persze nem volt, mert végig hazafelé ömlött az eső. Beérve Székesfehérvárra kis araszolás volt a körforgalomnál, mert 2 sávból lesz 1, de persze kb az autósok 1%-a nem akart araszolni és ment előre a megszűnő sávban, mert úgyis beengedik majd. Na én bunkó voltam, és nem engedtem be egy Mazdást, a reakciót inkább nem írom le, de örömmel vettem tudomásul, hogy a mögöttem jövők is egyetértettek velem és ők sem engedték be, bár egy kamion elé bepróbálkozott, de győzőtt a 40 tonna Vigyorog . Az már csak hab volt a tortán, mikor szakadó esőben, beborult égnél jópáran lámpa nélkül közlekedtek az úton.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2027 Dátum: 2010. Május 13. - 20:41:52 »

Druszám! Toljad légyszi Ildi számát! Meló lenne!

Másik:? valamit kellene kezdeni az énmegyeknyóccal, mert van olyan hely, amit nem is tud, se szám, se elnevezés szerint, tegnap meg símán bevitt egy három éve egyirányú utcába Kenesén. 5000 pénzbe fájt...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2028 Dátum: 2010. Május 13. - 22:17:04 »

Druszám! Toljad légyszi Ildi számát! Meló lenne!

Másik:? valamit kellene kezdeni az énmegyeknyóccal, mert van olyan hely, amit nem is tud, se szám, se elnevezés szerint, tegnap meg símán bevitt egy három éve egyirányú utcába Kenesén. 5000 pénzbe fájt...
A talin nem szólsz ott a gép rajta ami kell neked. Kacsint
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2029 Dátum: 2010. Május 13. - 23:20:35 »

ma este volt szerencsém egy kedves rönós egyedhez. M5 becsatlakozás a Könyves Kálmánba. ugye 2X2 sáv, belsőből nyílik egy balra, külsőből nyílik 2 jobbra. haladok a külsőben, mert jobbra tervezem utamat. ez a fos meg 1 méterre előttem a belsőből át a mellettem jobbra lévőbe, jön a kanyar. ahol is minden sávnak meg van a folytatása felfestve, de paréj mellettem úgy kanyarodott, hogy az én sávomba (menekülő út 30 cm magas patka és villamos sínek). még jó, hogy lassabban mentem neki a kanyarnak, így volt időm helyet hagyni neki és felbaszni magamat. egyből utána indultam, megkérdeztem, hogy miaf..baja van, aszonta bocsi. mondtam neki, gratulálok. érdekes addig sietős volt az útja, utána beállt mögém és jól lemaradva eltűnt. most az ilyen direkt kóstolgatja a másikat vagy tényleg ennyire sötét? nem tudom ezután milyen kisugárzásom lehetett, de még a subarus is kiment előlem jobbra tartani, pedig csak 75-tel haladtam. ja, biztos a morgó miatt  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #2030 Dátum: 2010. Május 14. - 18:05:09 »

Nah én meg tegnap állok ki asszonnyal és az offos Astra-G -vel a flóriánnál lévő ingyenes parkoló bécsi út felé lévő végéből. Seggel álltam merőlegesen a parkolóban, eső esik a mellettem lévő F-Astra kombin át xart se lehetett látni, hát szépen lassan elindultam -orral- kifelé. Na ekkor a paraszt az Astra-H -val (szép csapat, bezzeg az Lacettisek/Alfások...) lesatuzik keresztbe előttem (éppen ment volna ki a parkolóból, kb. 5 méterről vehette a lendületet max.) és nyomja a dudát ezerrel. Barátnője a jobb egyen nagy hadonászás közben megmutatta az új műkörmét. Lehúzom az ablakot, megkérdezem, hogy mégis mit kellett volna másként tennem. Ki nem láthattam a mellettem lévő autótól, és atom lassan csorogtam ki, amikor megjelent 2 centin belül megálltam. Ő viszont fax volt, hogy megállt előttem, mert ha bebambultam volna, pont így törtem volna össze, de ahhoz, hogy ezt felfogja valszeg bonyolultabb agyra lenne szüksége.

Tovább indult, majd 5 méterrel arrébb ki akart kanyarodni jobbra a Vörösvári útra. Én utánakatapultáltam, és beálltam mellé (szabálytalanul). Asszony segítőkész volt, már húzta is le nekem a jobb első ablakot, hogy beszólhassak a baromnak. A paraszt rám se mert nézni (rájött, hogy nem a legjobbal kezdett Vigyorog), elfordult. Megmondtam neki (full jószándékból Kacsint), hogy vigyázzon a barátnője ujjaira, mert legközelebb az ő kezével töröm le őket, aztán továbbmentünk. 
Naplózva

Pittike
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2031 Dátum: 2010. Május 14. - 18:40:54 »

Megmondtam neki (full jószándékból Kacsint), hogy vigyázzon a barátnője ujjaira, mert legközelebb az ő kezével töröm le őket, aztán továbbmentünk. 
ez tetszik  Vigyorog ez jobb, mint más faxával csalánt verni  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #2032 Dátum: 2010. Május 14. - 18:53:30 »

Külföldön szabály az szabály a halott szállító autót is elviszik ha rossz helyen parkol! Szegény koporsó vivők!
http://mypic.carstyling.hu/68954/uploads/68954_1273843388.jpg
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2033 Dátum: 2010. Május 21. - 18:03:05 »

Megint pozitív élményben volt részem. Álltam gyalogátkelőnél, balról senki, jobbról 2 autó jött, egy Suzuki és utána egy Passat. A Suzuki elhúzott előttem, a Passat viszont megállt!!! Nem siettem, de jólesett a dolog. Nem sokkal később álltam a suli előtt és a zebránál 3 babakocsis kismama várakozott. Senki nem állt meg csak egy 5-ös bömös. Mi volt ma???
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2034 Dátum: 2010. Május 23. - 09:20:11 »

Tegnap el is felejtettem mesélni a talin, hogy Veszprében belebotlottam egy olyan Lacsisba, akit nem szivesen látnék a klubban. Történt ugyanis, hogy ment előttem a hb és jobbra indexelt, gondoltam leáll az út melletti parkolóban. Le is húzódott, aztán mikor már a hátuljánál voltam, hirtelen index balra és már fordult is volna meg az úttesten. Mivel lassan mentem, nem kellett nagyot fékezni, de azért eltekertem a kormányt balra, mert a kocsik orra összeért volna. Pár másodpercig így álltunk egymás mellett és még ő kezdett el magyarázni nekem. Na ekkor otthagytam, mert békeszerető ember vagyok. Annyit még láttam, hogy a mögöttem jövő inkább elengedte a Lacettist.
Hazafelé meg én is láttam egy nyulat, de mindketten megúsztuk, a nyúl gyorsabb volt mint én, mivel mentem vagy 40-nel a "jó" útviszonyok miatt.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2035 Dátum: 2010. Május 23. - 10:34:35 »

Tegnap el is felejtettem mesélni a talin, hogy Veszprében belebotlottam egy olyan Lacsisba, akit nem szivesen látnék a klubban. Történt ugyanis, hogy ment előttem a hb és jobbra indexelt, gondoltam leáll az út melletti parkolóban. Le is húzódott, aztán mikor már a hátuljánál voltam, hirtelen index balra és már fordult is volna meg az úttesten. Mivel lassan mentem, nem kellett nagyot fékezni, de azért eltekertem a kormányt balra, mert a kocsik orra összeért volna. Pár másodpercig így álltunk egymás mellett és még ő kezdett el magyarázni nekem. Na ekkor otthagytam, mert békeszerető ember vagyok. Annyit még láttam, hogy a mögöttem jövő inkább elengedte a Lacettist.
Hazafelé meg én is láttam egy nyulat, de mindketten megúsztuk, a nyúl gyorsabb volt mint én, mivel mentem vagy 40-nel a "jó" útviszonyok miatt.
Gidy biztos nem hagyta volna futni a nyuszit. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2036 Dátum: 2010. Május 23. - 12:15:38 »

Tegnap el is felejtettem mesélni a talin, hogy Veszprében belebotlottam egy olyan Lacsisba, akit nem szivesen látnék a klubban. Történt ugyanis, hogy ment előttem a hb és jobbra indexelt, gondoltam leáll az út melletti parkolóban. Le is húzódott, aztán mikor már a hátuljánál voltam, hirtelen index balra és már fordult is volna meg az úttesten. Mivel lassan mentem, nem kellett nagyot fékezni, de azért eltekertem a kormányt balra, mert a kocsik orra összeért volna. Pár másodpercig így álltunk egymás mellett és még ő kezdett el magyarázni nekem. Na ekkor otthagytam, mert békeszerető ember vagyok. Annyit még láttam, hogy a mögöttem jövő inkább elengedte a Lacettist.
Hazafelé meg én is láttam egy nyulat, de mindketten megúsztuk, a nyúl gyorsabb volt mint én, mivel mentem vagy 40-nel a "jó" útviszonyok miatt.
Gidy biztos nem hagyta volna futni a nyuszit. Vigyorog
Az biztos, levadászta volna!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #2037 Dátum: 2010. Május 24. - 17:20:32 »

Tegnap el is felejtettem mesélni a talin, hogy Veszprében belebotlottam egy olyan Lacsisba, akit nem szivesen látnék a klubban. Történt ugyanis, hogy ment előttem a hb és jobbra indexelt, gondoltam leáll az út melletti parkolóban. Le is húzódott, aztán mikor már a hátuljánál voltam, hirtelen index balra és már fordult is volna meg az úttesten. Mivel lassan mentem, nem kellett nagyot fékezni, de azért eltekertem a kormányt balra, mert a kocsik orra összeért volna. Pár másodpercig így álltunk egymás mellett és még ő kezdett el magyarázni nekem. Na ekkor otthagytam, mert békeszerető ember vagyok. Annyit még láttam, hogy a mögöttem jövő inkább elengedte a Lacettist.
Hazafelé meg én is láttam egy nyulat, de mindketten megúsztuk, a nyúl gyorsabb volt mint én, mivel mentem vagy 40-nel a "jó" útviszonyok miatt.
Gidy biztos nem hagyta volna futni a nyuszit. Vigyorog
Az biztos, levadászta volna!
Szerintem már felhagyott a vadászattal!Drága játék,szórakozás. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2038 Dátum: 2010. Május 24. - 18:17:31 »

Tegnap el is felejtettem mesélni a talin, hogy Veszprében belebotlottam egy olyan Lacsisba, akit nem szivesen látnék a klubban. Történt ugyanis, hogy ment előttem a hb és jobbra indexelt, gondoltam leáll az út melletti parkolóban. Le is húzódott, aztán mikor már a hátuljánál voltam, hirtelen index balra és már fordult is volna meg az úttesten. Mivel lassan mentem, nem kellett nagyot fékezni, de azért eltekertem a kormányt balra, mert a kocsik orra összeért volna. Pár másodpercig így álltunk egymás mellett és még ő kezdett el magyarázni nekem. Na ekkor otthagytam, mert békeszerető ember vagyok. Annyit még láttam, hogy a mögöttem jövő inkább elengedte a Lacettist.
Hazafelé meg én is láttam egy nyulat, de mindketten megúsztuk, a nyúl gyorsabb volt mint én, mivel mentem vagy 40-nel a "jó" útviszonyok miatt.
Gidy biztos nem hagyta volna futni a nyuszit. Vigyorog
Az biztos, levadászta volna!
Mondjátok, ti egyáltalán nem féltek? He
Én se hozom szóba, hogy kitoltak Veled, mert nem gondoltál a leleményes, vagy más néven trükkös tolvajokra, amiről annyit lehetett már olvasni.
Vegyétek tudomásul, hogy a nyúl, nyuszi, rabbit tiltott szó itt a fórumon, és nálam különösen, ha találkozunk. Irgum- burgum vaslapát!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2039 Dátum: 2010. Május 24. - 18:19:01 »

Tegnap el is felejtettem mesélni a talin, hogy Veszprében belebotlottam egy olyan Lacsisba, akit nem szivesen látnék a klubban. Történt ugyanis, hogy ment előttem a hb és jobbra indexelt, gondoltam leáll az út melletti parkolóban. Le is húzódott, aztán mikor már a hátuljánál voltam, hirtelen index balra és már fordult is volna meg az úttesten. Mivel lassan mentem, nem kellett nagyot fékezni, de azért eltekertem a kormányt balra, mert a kocsik orra összeért volna. Pár másodpercig így álltunk egymás mellett és még ő kezdett el magyarázni nekem. Na ekkor otthagytam, mert békeszerető ember vagyok. Annyit még láttam, hogy a mögöttem jövő inkább elengedte a Lacettist.
Hazafelé meg én is láttam egy nyulat, de mindketten megúsztuk, a nyúl gyorsabb volt mint én, mivel mentem vagy 40-nel a "jó" útviszonyok miatt.
Gidy biztos nem hagyta volna futni a nyuszit. Vigyorog
Az biztos, levadászta volna!
Mondjátok, ti egyáltalán nem féltek? He
Én se hozom szóba, hogy kitoltak Veled, mert nem gondoltál a leleményes, vagy más néven trükkös tolvajokra, amiről annyit lehetett már olvasni.
Vegyétek tudomásul, hogy a nyúl, nyuszi, rabbit tiltott szó itt a fórumon, és nálam különösen, ha találkozunk. Irgum- burgum vaslapát!
Akkor marad a Hase Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!