Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 00:26:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283622 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1785 Dátum: 2009. December 19. - 16:14:31 »

Stocz!  ajánlanám ezt a linket! válogass kedvedre a "nevelőeszközök" közül! csak egy koccintás és máris észheztérnek (90km/h-nál nem biztos..)
OK.
De hol a link?? He

Ja!
Így akarsz megvédeni, nehogy valmi meggondolatlan dolgot tegyek! Vigyorog Vigyorog
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1786 Dátum: 2009. December 19. - 19:00:32 »

upsz sorry az lemaradt észre sem vettem!

http://www.man.hu/hu/Lkw_/TGX/TGX.jsp

tessék Vigyorog
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1787 Dátum: 2009. December 21. - 10:49:16 »

A VEZESS.HU-n van tesztelés a nyári, és téli gumival való autózásról. Érdemes elolvasni, meggondolni, és főleg megfogadni az eredményét.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1788 Dátum: 2009. December 21. - 14:06:50 »


Szeretnék vmi fantasy autót, amivel az ilyen (olyan. lásd lámpa nélkül, stb.) emberkéket meg lehetne nevelni.
én is Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1789 Dátum: 2009. December 21. - 16:13:18 »

Te Apa!

Olvasgatom, hogy az utasok panaszkodnak a fűtetlen buszokra. Tényleg lehetetlen fűteni őket?
Azt értem, hogy hidegben lefagy a légrendszer, de valami fűtés csak van!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1790 Dátum: 2009. December 21. - 17:10:16 »

Te Apa!

Olvasgatom, hogy az utasok panaszkodnak a fűtetlen buszokra. Tényleg lehetetlen fűteni őket?
Azt értem, hogy hidegben lefagy a légrendszer, de valami fűtés csak van!
Az autóbuszokban a fűtés hasonlóan, mint a mi kocsijainkban, a hűtőfolyadék kering a radiátorokban is. A városi buszokban, nincs külön fűtésrendszer, mint a helyköziekben talán van, de inkább a turista, és távolsági típusokban megtalálható. Sokszor sajnos a vezetőnek is fáznia kell, a hibás rendszer miatt, ez indokolja a kiesett buszok nagy részét, mert reszkető kezekkel, dideregve nem vagyunk hajlandóak vezetni, és félreállunk, míg az utastér fűtése akkor is lehet rossz, ha nekünk fűt, mert sokszor a rendszer eltömődik a sok szmutyitól, vízkőtől, és nem cirkulál rendesen, továbbá még hibás lehet a fűtőmotor is (ventilátor), de ezzel a hibával még megyünk tovább, mert ezt nem érzékeljük igazán. Persze ez azért is van így, mert mi begubózódunk a zárt fülkébe, míg az utasoknak állandóan ki-, be-nyítjuk, zárjuk az ajtókat, és ilyenkor, ha volna jó fűtés is, akkor is jelentősen lehűlne az utastér. Még valamit, az utasok sapkában, kesztyűben, nagykabátban vannak, ők kevésbé fáznak, mi pedig így nem tudunk vezetni. Amellett ez botrány, de a kocsik iszonyú állapotban vannak, és ez már nemcsak a műhelyen lehet számon kérni, sokkal inkább feljebb, mert mint mindenki tudhatja, hogy a pénzek igen nagy része mire ment el. De ez nem a sofőrök, szerelők feladata, hanem a rendőrségé, illetve az igazságszolgáltatóké, és persze a tisztelt választóké, akik ragaszkodtak valakihez, és a 4-es metrójukhoz. Úgy kell nekik! Se metró, se járműcsere, se utak, talán majd észbe kapnak egyszer. A múltkor (egy hete) az új területvezetőink kérdeztek minket, hogy mi van a fűtésekkel, az enyémen kívül még egy kocsinak volt jó elől, hátul, a többiek panaszkodtak. Ami pedig a légrendszert illeti, ott azért fagy le, mert a levegőnek nagy a páratartalma, és ezt le kellene engedni ilyenkor naponta, és tisztítani kéne a rendszert, és időben cserélni a szűrőket. Nos ezek nem valósulnak meg teljesen, részben emberi mulasztásból, részben anyaghiányból, melyek mind okozatai a rablógazdaságnak, mert az embereknek elveszi as kedvét az, amikor meglátják a fizetési papírjukat, miközben hallják naponta, hogy mi mindenre mennyi pénzt szórtak el. Erkölcsi csőd is van már!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1791 Dátum: 2009. December 21. - 19:03:59 »

Ma volt "szerencsém" kipróbálni, milyen 4 kerékkel csúszni a kanyarban. Enyhe jobbkanyar, 40-nel mentem. Mindez Esztergom főútján, ami még mindig havas-jeges. Láttam ugyan egy hókotrót, de száguldott valahova, szó szerint.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1792 Dátum: 2009. December 21. - 20:04:36 »

Téligumival? Vigyorog
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1793 Dátum: 2009. December 21. - 20:31:43 »

Téligumival? Vigyorog
Igen, de aztán betapadt. Nyárival valószínű az út menti oszlop állított volna meg. Illetve el sem indulok otthonról, mert a lakótelepen színtiszta jégpáncél van az utakon.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1794 Dátum: 2009. December 21. - 20:38:05 »

Hát kövezzetek meg, de én még mindig gondolkodok ezen a téligumi szetten...
60e ft...van aki azt mondja, hogy el se induljak nélküle, van aki azt mondja, aki ésszel és megfontoltan vezet, annak egy kis túlzással bár, de gyakorlatilag mindegy, hogy 4évszakos, vagy téli, mert annyival nem jobb...
Naplózva

diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1795 Dátum: 2009. December 21. - 20:47:02 »

Hát kövezzetek meg, de én még mindig gondolkodok ezen a téligumi szetten...
60e ft...van aki azt mondja, hogy el se induljak nélküle, van aki azt mondja, aki ésszel és megfontoltan vezet, annak egy kis túlzással bár, de gyakorlatilag mindegy, hogy 4évszakos, vagy téli, mert annyival nem jobb...
De a tied nem 4évszakos. Sima mezei nyári. Megéri kockáztatni? Már ha egy kisebb koccanást megúszol, "visszajön" az ára.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1796 Dátum: 2009. December 21. - 21:06:11 »

Téligumival? Vigyorog
Igen, de aztán betapadt. Nyárival valószínű az út menti oszlop állított volna meg. Illetve el sem indulok otthonról, mert a lakótelepen színtiszta jégpáncél van az utakon.
Én havas úton csak csúszkálva közlekedek. A körforgók a barátaim. Persze asszony fél, úgy hogy mikor velem van, csak normálisan megyek Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1797 Dátum: 2009. December 21. - 23:31:20 »

Téligumival? Vigyorog
Igen, de aztán betapadt. Nyárival valószínű az út menti oszlop állított volna meg. Illetve el sem indulok otthonról, mert a lakótelepen színtiszta jégpáncél van az utakon.
Én havas úton csak csúszkálva közlekedek. A körforgók a barátaim. Persze asszony fél, úgy hogy mikor velem van, csak normálisan megyek Vigyorog
Figyeltek Cartársaim? Giovanni asszonyról írt! Csak nem? A téli gumi nem azt jelenti, hogy azzal nem kell óvatosnak lenni, csak azt, hogy sokkal kisebb kockázat közlekedni vele, de nem mentesít a felelősség alól ez sem, igaz, a nyári meg hivatalból felelőssé tesz. Ha nincs pénzed téli gumira, benzinre se legyen addig! Legalább spórolsz a jövő télre. Kb. 60 ezerből meg lehet úszni egy kis utánjárással. Kérdem én, hogy hány hülye kütyű van a kocsiban már, és mennyiért, és mennyit isztok el, vagy szívtok el havonta.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1798 Dátum: 2009. December 22. - 13:40:59 »

Téligumival? Vigyorog
Igen, de aztán betapadt. Nyárival valószínű az út menti oszlop állított volna meg. Illetve el sem indulok otthonról, mert a lakótelepen színtiszta jégpáncél van az utakon.
Én havas úton csak csúszkálva közlekedek. A körforgók a barátaim. Persze asszony fél, úgy hogy mikor velem van, csak normálisan megyek Vigyorog
Figyeltek Cartársaim? Giovanni asszonyról írt! Csak nem? A téli gumi nem azt jelenti, hogy azzal nem kell óvatosnak lenni, csak azt, hogy sokkal kisebb kockázat közlekedni vele, de nem mentesít a felelősség alól ez sem, igaz, a nyári meg hivatalból felelőssé tesz. Ha nincs pénzed téli gumira, benzinre se legyen addig! Legalább spórolsz a jövő télre. Kb. 60 ezerből meg lehet úszni egy kis utánjárással. Kérdem én, hogy hány hülye kütyű van a kocsiban már, és mennyiért, és mennyit isztok el, vagy szívtok el havonta.
Hát igen, egy évben annyit költök cigire, amiből már rég megvehettem volna az áhitott 1 dines DVD-navi-t. Na mindegy. De azért azt is töredelmesen bevallom, hogy csak azóta van téligumim, mióta új kocsim, szóval 3 telet nyári gumival éltem túl. Nem is vagyok rá büszke. A másik, hogy tényleg nem mindegy a gumi márkája. A Kaloson Yokohama volt, és nagy hóban iszonyatosan csúszott.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1799 Dátum: 2009. December 23. - 10:29:54 »

Tegnap csak ketten váltottak rám sávot, az a szerencsém, hogy lassan és indexelve tették, így volt időm ráfeküdni a dudára. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!