Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 18:19:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 283269 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1650 Dátum: 2009. Október 14. - 18:54:51 »

http://www.vezess.hu/hirek/kopkodes_fojtogatas_igy_vezetunk/20999/
Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1651 Dátum: 2009. Október 14. - 21:12:58 »

Lányom KRESZ vizsgára készül és az iskolában kapott teszt CD-t. Olyant, amit a NKH-nál is használnak a vizsgához (nyugi, hivatalos!).

Kipróbáltam.

Első 3 alkalommal megbuktam. Hoppá.
Negyedikre sikerült.

Nektek menne?
Az NKHnál elsőre átmennék. Igaz, hogy elötte megkérdezném a válaszokat!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1652 Dátum: 2009. Október 15. - 07:24:54 »

Úgy értettem rákészülés nélkül! Csak fogod magad és leülsz a gép elé és hajrá.

Oké, én sok olyan hibát ejtettem, hogy nem olvastam el rendesen a kérdést, ránéztem a képre és választottam. Csak nem az volt a kérdés, amire ott volt a válasz.
Amikor odafigyeltem, elsőre sikerült 75- ből 73 pontot elérni. De ettől függetlenül megdöbbentett az első három eredmény.
Nem mentség, hogy közben fiamra, asszonyra kellett figyelni, mert az autóban is ott ülnek, tehát a megosztott figyelem nem mentség!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1653 Dátum: 2009. Október 15. - 12:55:09 »

Ma rájöttem, hogy a Suzukis is lehet olyan pofátlan, mint a nagy terepjárósok, BMW-sek, Mercisek, Audisok, stb. Szent Gellért tér Móricz felé. Nem hosszú a sor, de versenyzőnk befordul a sínekre a villamos megállóba, majd az álló villamost szembe lévő sínen kerüli, hajt tovább, majd a piros lámpánál kijön az útra, és megy tova, míg mi hülyén várunk a zöldre, és a sorunkra. Nem zavarta, hogy a két járdasziget közé behajtott, és a villamos pálya el van  zárva gömbökkel a sima úttól.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1654 Dátum: 2009. Október 15. - 14:02:53 »

Egyébként itt nálunk a kertvárosi részen ugye szinte minden sarok jobbkezes. Ennek ellenére 20-ból 18-an  simán átszáguldanak minden sarkon. Én persze a maradék 2-ben vagyok, mert félek hogy megölnek vagy neadjisten én valakit. Szép a vezetési morál továbbra is.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1655 Dátum: 2009. Október 15. - 14:59:29 »

Ma rájöttem, hogy a Suzukis is lehet olyan pofátlan, mint a nagy terepjárósok, BMW-sek, Mercisek, Audisok, stb. Szent Gellért tér Móricz felé. Nem hosszú a sor, de versenyzőnk befordul a sínekre a villamos megállóba, majd az álló villamost szembe lévő sínen kerüli, hajt tovább, majd a piros lámpánál kijön az útra, és megy tova, míg mi hülyén várunk a zöldre, és a sorunkra. Nem zavarta, hogy a két járdasziget közé behajtott, és a villamos pálya el van  zárva gömbökkel a sima úttól.
LEHET hogy valaki rosszul volt a kocsiban nem hiszem hogy bár melyikünk kiállná a sorát ha igy lenne szerintem én biztos nem de ez csak egy LEHETÖSÉG NEM INDOK (sose fog kiderülni).
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1656 Dátum: 2009. Október 15. - 15:35:36 »

Ma rájöttem, hogy a Suzukis is lehet olyan pofátlan, mint a nagy terepjárósok, BMW-sek, Mercisek, Audisok, stb. Szent Gellért tér Móricz felé. Nem hosszú a sor, de versenyzőnk befordul a sínekre a villamos megállóba, majd az álló villamost szembe lévő sínen kerüli, hajt tovább, majd a piros lámpánál kijön az útra, és megy tova, míg mi hülyén várunk a zöldre, és a sorunkra. Nem zavarta, hogy a két járdasziget közé behajtott, és a villamos pálya el van  zárva gömbökkel a sima úttól.
LEHET hogy valaki rosszul volt a kocsiban nem hiszem hogy bár melyikünk kiállná a sorát ha igy lenne szerintem én biztos nem de ez csak egy LEHETÖSÉG NEM INDOK (sose fog kiderülni).
Nem volt rosszul benne senki, ha csak nem vesszük ide az elmebajt, egyedül volt benne egy ifjú barom volt, gondolom készül BMW-t venni, és gyakorolt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1657 Dátum: 2009. Október 15. - 15:39:41 »

Ma rájöttem, hogy a Suzukis is lehet olyan pofátlan, mint a nagy terepjárósok, BMW-sek, Mercisek, Audisok, stb. Szent Gellért tér Móricz felé. Nem hosszú a sor, de versenyzőnk befordul a sínekre a villamos megállóba, majd az álló villamost szembe lévő sínen kerüli, hajt tovább, majd a piros lámpánál kijön az útra, és megy tova, míg mi hülyén várunk a zöldre, és a sorunkra. Nem zavarta, hogy a két járdasziget közé behajtott, és a villamos pálya el van  zárva gömbökkel a sima úttól.
LEHET hogy valaki rosszul volt a kocsiban nem hiszem hogy bár melyikünk kiállná a sorát ha igy lenne szerintem én biztos nem de ez csak egy LEHETÖSÉG NEM INDOK (sose fog kiderülni).
Nem volt rosszul benne senk, egyedül volt benne egy ifjú barom volt, gondolom készül BMW-t venni, és gyakorolt.
NE mond nekem hogy a nejed felhiv h a gyerek a korházba van (nem látogatoba) te nem sietnél ezért irtam h sose tudjuk meg az okot de maradjunk anál h suzukit cserél bmw-re tehát nem él roszul az ország Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1658 Dátum: 2009. Október 15. - 17:36:15 »

Ladla cartárs! Gidy apu lebuktatott! buszsávba?! Szemből?!!!!!!!  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1659 Dátum: 2009. Október 15. - 17:48:02 »

Ma annyi barmot, baromságot láttam... Meg 4 balesetet.
Az eső esik napok óta. A szél sem reggel óta fúj. Mégis, mintha a sofőrök jelentős százalékát meglepné.

Azm ilyen: Székesfehérvári körgyűrű, megengedett sebesség 90. Bekötő útnak stoptábla, de Suzukis anyu megállás nélkül rongyol be elém. Amikor a következő lámpánál megkérdeztem, hogy ezt akkor mégis hogyan, csak nézett bután, hogy milyen stoptábla? Mellette, mögötte 3 gyerek.

Skodás fater (kalapja leesett) mögött jó fél órát autóztam a 811- en. Eszembe nem jutott, hogy megelőzzem, szabályosan, jó tempóban mentünk. De a mikor az 1-re kanyarodtunk...
A jobbra és balra kanyarodó sávot járdasziget választja el. Fater a  belsőben, én kihúzódom a sáv kezdetén és lassítok. Már a B oszlopánál van az orra a kocsinak, amikor kiteszi az indexet és rám húzza a kormányt. Padkára le, satu fék; úgy meglepett, hogy még a dudát sem tudtam megnyomni. Észre sem vette mit csinált.
Kifordulunk a 2 x2 sávosra, én a külsőbe, Ő a belsőbe. Gyorsítok, mellette vagyok, amikor elkezd sávot váltani. Nyomom a dudát akkor észrevesz, néz és ordít. Elhúzok elkezd tolni a Fábiával az emelkedőn. Mega LOL! Villog, dudál, én ellépek tőle az emelkedőn. De eröőlködik, nagyon utol akar érni.
Legyen sikerélménye, bár szakad az eső félreálok a Spar kúton és megvárom.
Jön az anyukámmal, meg a mai fiatalsággal. Amikor mondom, hogy mit csinált megdöbben és azt mondja, hogy nem igaz, senki nem jött mögötte.
De mondom, én. Lovasberénytől.
Akkor megint elkezd ordítani. Nem vitatkoztam. Nem volt kivel. Otthagytam. Remélem nem kapott infarktust.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1660 Dátum: 2009. Október 15. - 20:43:52 »

Mióta elkészült az új "második főutca" Esztergomban, 3szor akarták megtörni szegény kocsimat. Van ugyanis egy kereszteződés, ami már régen is balesetveszélyes volt, mert egy volt trafóház miatt (ami egyébként most Trafó cafe néven van hasznosítva és gyakori vendégei német és amcsi luxusautók tulajdonosai) teljesen beláthatatlan. Aki onnan jön stop táblával találkozik, de mivel sokáig az útépítés miatt nem volt a főúton forgalom, sokan megszokásból meg sem állnak vagy csak akkor, ha már kimentek a főútra és majdnem ütköznek. Régen volt ott egy tükör, de az eltűnt. Az igazi persze az épület lebontása lenne, de az előbb említett tények (plusz a tulajdonos lobbija) miatt ez gondolom nem fog megtörténni. 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1661 Dátum: 2009. Október 15. - 20:46:30 »

Van itthon némi paxit. Azzal egy esős éjjelen megoldható. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1662 Dátum: 2009. Október 16. - 08:09:32 »

Ma annyi barmot, baromságot láttam... Meg 4 balesetet.
Az eső esik napok óta. A szél sem reggel óta fúj. Mégis, mintha a sofőrök jelentős százalékát meglepné.

Azm ilyen: Székesfehérvári körgyűrű, megengedett sebesség 90. Bekötő útnak stoptábla, de Suzukis anyu megállás nélkül rongyol be elém. Amikor a következő lámpánál megkérdeztem, hogy ezt akkor mégis hogyan, csak nézett bután, hogy milyen stoptábla? Mellette, mögötte 3 gyerek.

Skodás fater (kalapja leesett) mögött jó fél órát autóztam a 811- en. Eszembe nem jutott, hogy megelőzzem, szabályosan, jó tempóban mentünk. De a mikor az 1-re kanyarodtunk...
A jobbra és balra kanyarodó sávot járdasziget választja el. Fater a  belsőben, én kihúzódom a sáv kezdetén és lassítok. Már a B oszlopánál van az orra a kocsinak, amikor kiteszi az indexet és rám húzza a kormányt. Padkára le, satu fék; úgy meglepett, hogy még a dudát sem tudtam megnyomni. Észre sem vette mit csinált.
Kifordulunk a 2 x2 sávosra, én a külsőbe, Ő a belsőbe. Gyorsítok, mellette vagyok, amikor elkezd sávot váltani. Nyomom a dudát akkor észrevesz, néz és ordít. Elhúzok elkezd tolni a Fábiával az emelkedőn. Mega LOL! Villog, dudál, én ellépek tőle az emelkedőn. De eröőlködik, nagyon utol akar érni.
Legyen sikerélménye, bár szakad az eső félreálok a Spar kúton és megvárom.
Jön az anyukámmal, meg a mai fiatalsággal. Amikor mondom, hogy mit csinált megdöbben és azt mondja, hogy nem igaz, senki nem jött mögötte.
De mondom, én. Lovasberénytől.
Akkor megint elkezd ordítani. Nem vitatkoztam. Nem volt kivel. Otthagytam. Remélem nem kapott infarktust.



A zsebemben kinyílt a bicska attól, amit írtál a skodás faterról. Asszem így fogunk egyszer vétlenül, balesetben meghlani...
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1663 Dátum: 2009. Október 16. - 08:22:35 »

...
Skodás fater (kalapja leesett) mögött jó fél órát autóztam a 811- en. Eszembe nem jutott, hogy megelőzzem, szabályosan, jó tempóban mentünk. De a mikor az 1-re kanyarodtunk...
A jobbra és balra kanyarodó sávot járdasziget választja el. Fater a  belsőben, én kihúzódom a sáv kezdetén és lassítok. Már a B oszlopánál van az orra a kocsinak, amikor kiteszi az indexet és rám húzza a kormányt. Padkára le, satu fék; úgy meglepett, hogy még a dudát sem tudtam megnyomni. Észre sem vette mit csinált.
...
Ezt a Skodás fazont én is ismerem... Kacsint Kacsint Kacsint
Nap mint nap, bárhol lehet vele találkozni.
Csak néha másmilyen ótóba ül át, nehogy rákészülhess a hülyeségére... Kacsint Kacsint
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1664 Dátum: 2009. Október 16. - 10:05:53 »

A héten, 2 egymáshoz közeli körforgalomban, a győri Ipari Parknál 2 egymást követő napon 2-en próbálták meg, hogy működik-e rendesen a fékrendszerem. Gondolom mindketten a NKH titkos ügynökei. Közlöm velük, hogy köszönöm szépen, működik minden, a fék, az ABS és az EBD is. Ja csókoltatom anyukájukat is, legközelebb talán gumival kellene csinálni... Kacsint

Az első csóka csak nézett vissza bután, amikor átpislogtam a kocsijába, hoyg ezt akkor most hogy is. A második elöttem ment, erősen jelzett és indult kifele (irány jelzésnek alapból csak akkor hiszünk, ha (megfelelő irányú) mozgás is társul hozzá), majd félúton rájött, hogy ő mégsem arra menne.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!