Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 25. - 00:24:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 201   Le
 
Szerző Téma: Így közlekedünk...  (Megtekintve 282734 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1395 Dátum: 2009. Június 21. - 09:17:46 »

CSütörtökőn céges autóval kellet mennem SZFVÁRol SZÁNTÓDRA 2szem.furgonnal 110km/h-ás táblánál 90km/h-ás tempónál rám villogtat a félpotós gabonás, ők nem "85km/h"val mehetnek, még én éreztem magam kellemetlenül h feltartom,,,másik, munkából haza rákel mennem az M7re mikor kigyorsitók hogy becsatlakozzak a forgalomba a kamionok vagy össze zárnak vagy mellé érek és lassít nehogy beférjek ráadásul a felhajtó után 500m-re rendszerint kameráznak,énmeg a leállósávba robogok egy csekk és az összeset meg....om.
Ezek nem félnek semmitől sajnos.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1396 Dátum: 2009. Július 02. - 12:45:02 »

Ma mit láttam? Egy próféta City taxist! (252sz.) (Stocz! Ismered? Láttad?) Biztosan lát a jövőbe, és tudja, hogy neki soha nem lesz balesete, így felesleges a légzsák neki. Kicserélte a kormányt, egy dögös 3 fémküllősre, olyanra, mint jó régen voltak az Alfa, és FIAT sportkocsikban. Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Nem szokták a Citynél ellenőrizni a kocsikat? Mert kötve hiszem, hogy ez megengedett volna náluk, és persze műszaki vizsgán sem. Vagy ez a Taxis film újabb forgatása? He Csak most nem Peugeot a márka, hanem Lacetti! Hurrá!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1397 Dátum: 2009. Július 02. - 13:43:19 »

Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Jaj, ne legyél már ilyen! Egy igazi férfi, nem fél semmitől! Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1398 Dátum: 2009. Július 02. - 15:03:24 »

Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Jaj, ne legyél már ilyen! Egy igazi férfi, nem fél semmitől! Vigyorog
Ajaj! Kezdek aggódni, hogy aggódom! Kacsint Vigyorog Most odamegyek, kiszedem a légzsákot, elvágom az öveket, leengedem a fékolajat. Nehogy már ne legyek férfi! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 03. - 13:37:17 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1399 Dátum: 2009. Július 02. - 19:25:12 »

Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Jaj, ne legyél már ilyen! Egy igazi férfi, nem fél semmitől! Vigyorog
Ajaj! Kezdek aggódni, hogy aggódom! Kacsint Vigyorog Most odamegyek, kiszedem a légzsákot, elvágom az üveket, leengedem a fékolajat. Nehogy már ne legyek férfi! Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy rajtad már ez sem segítene.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1400 Dátum: 2009. Július 02. - 19:29:46 »

Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Jaj, ne legyél már ilyen! Egy igazi férfi, nem fél semmitől! Vigyorog
Ajaj! Kezdek aggódni, hogy aggódom! Kacsint Vigyorog Most odamegyek, kiszedem a légzsákot, elvágom az üveket, leengedem a fékolajat. Nehogy már ne legyek férfi! Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy rajtad már ez sem segítene.
Vigyorog
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1401 Dátum: 2009. Július 03. - 11:31:15 »

Ma mit láttam? Egy próféta City taxist! (252sz.) (Stocz! Ismered? Láttad?) Biztosan lát a jövőbe, és tudja, hogy neki soha nem lesz balesete, így felesleges a légzsák neki. Kicserélte a kormányt, egy dögös 3 fémküllősre, olyanra, mint jó régen voltak az Alfa, és FIAT sportkocsikban. Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Nem szokták a Citynél ellenőrizni a kocsikat? Mert kötve hiszem, hogy ez megengedett volna náluk, és persze műszaki vizsgán sem. Vagy ez a Taxis film újabb forgatása? He Csak most nem Peugeot a márka, hanem Lacetti! Hurrá!
1 - nem ismerem. ha te láttad, akkor ő nappalos. Én meg csak éjszaka.
2 - ha a kormánynak vannak hivatalos papírjai (az autóéra gondoltam!! Vigyorog), akkor szerintem kicserélheti. Bár hivatalosan biztosan átalakítási engedély köteles lenne.
3 - van ellenőrzés a Citynél, természetesen (én pl. jövő héten megyek). De az nem ilyenre vonatkozik. Ez a hatóság dolga. A céges ellenőrzésen elsősorban a megjelenést (autó+sofőr Kacsint), a céges azonosítókat, kötelező reklámanyagokat vizsgálják. képzeld, még fékhatást sem mérnek!  Vigyorog Vigyorog A műszaki dolgokra ott a vizsga.
4 - Ja, vizsga. Money, money, money.... Ez egy jól ismert ABBA szám címe(hogy miért írtam ezt ide? Vigyorog Vigyorog).
5 - Biztonság. Hát, még abban sem vagyok biztos, hogy sokat ártott magának. Mi a jobb? Légzsák bizt. öv nélkül (merthogy fuvarban ugye nincs bekapcsolva. Ne ráncold a homlokod! Neked sincs!), vagy - légzsák? Én nem vagyok biztos a válaszban.

Azért én nem szerelem/kötöm ki. Inkább máshol/máshogy bizonyítom a férfiasságomat. Mosolyog
Kételkedők számára a 06-70-3... as telefonszámon biztosítok előjegyzést ööö... tesztvezetésre. Vigyorog
Kizárólag nők jelentkezését fogadom el!!!
Időpont egyeztetés csak fényképes jelentkezéssel lehetséges!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1402 Dátum: 2009. Július 03. - 12:46:44 »

Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Jaj, ne legyél már ilyen! Egy igazi férfi, nem fél semmitől! Vigyorog
Ajaj! Kezdek aggódni, hogy aggódom! Kacsint Vigyorog Most odamegyek, kiszedem a légzsákot, elvágom az üveket, leengedem a fékolajat. Nehogy már ne legyek férfi! Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy rajtad már ez sem segítene.
Apukám, van benned kurázsi, Te vagy az igazi férfi... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én egy ilyen beszólás után nem mernék Gidy elé kerülni.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1403 Dátum: 2009. Július 03. - 13:43:44 »

Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Jaj, ne legyél már ilyen! Egy igazi férfi, nem fél semmitől! Vigyorog
Ajaj! Kezdek aggódni, hogy aggódom! Kacsint Vigyorog Most odamegyek, kiszedem a légzsákot, elvágom az üveket, leengedem a fékolajat. Nehogy már ne legyek férfi! Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy rajtad már ez sem segítene.
Apukám, van benned kurázsi, Te vagy az igazi férfi... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én egy ilyen beszólás után nem mernék Gidy elé kerülni.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meatloaf a bátorság, és a VAKMERŐSÉG KÖZT ÓRIÁSI A KÜLÖNBSÉG! Te ez utóbbi vagy! Vakmerő vagy, mert nem fogod fel ésszel, hogy milyen veszélynek tetted ki Magad a beszólásoddal! Na, igen, és ehhez rögtön csatlakozott a hivatalos beszólós Jani is, még a Cápát várom, és lesz hadd el hadd!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1404 Dátum: 2009. Július 03. - 18:54:30 »

Az igazat megvallva, jól nézett ki, de mi van akkor, ha mégis baj éri? A szépség miatt inkább felnyársalja magát, mert nem tetszett a Lacetti 4 küllős, légzsákos kormánya? Megáll az ész, és ácsorog!
Jaj, ne legyél már ilyen! Egy igazi férfi, nem fél semmitől! Vigyorog
Ajaj! Kezdek aggódni, hogy aggódom! Kacsint Vigyorog Most odamegyek, kiszedem a légzsákot, elvágom az üveket, leengedem a fékolajat. Nehogy már ne legyek férfi! Kacsint Vigyorog
Lehet,hogy rajtad már ez sem segítene.
Apukám, van benned kurázsi, Te vagy az igazi férfi... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én egy ilyen beszólás után nem mernék Gidy elé kerülni.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meatloaf a bátorság, és a VAKMERŐSÉG KÖZT ÓRIÁSI A KÜLÖNBSÉG! Te ez utóbbi vagy! Vakmerő vagy, mert nem fogod fel ésszel, hogy milyen veszélynek tetted ki Magad a beszólásoddal! Na, igen, és ehhez rögtön csatlakozott a hivatalos beszólós Jani is, még a Cápát várom, és lesz hadd el hadd!
Úriember nem mondja.....csak gondolja!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 04. - 10:12:36 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1405 Dátum: 2009. Július 04. - 08:08:07 »

Mostanában többször jártam a 85-ös főúton és meg kell mondanom az kész életveszély. A Markos-Nádas-Bonc kabaré is eszembe jutott mikor mondták, hogy ősz van mert a tartály kocsik V alakban repülnek délre. Nem volt olyan alkalom, hogy ne legyen valamilyen baleset legutóbb is egy kamiont húztak ki a tűzoltók a kukoricásból. Ezen az úton valamiért nagyon türelmetlenek az emberek és ez okozhatja a gondot.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1406 Dátum: 2009. Július 04. - 08:11:20 »

Kicsit megtapasztaltam az autópályán közlekedést mostanság!
...hát szomorú...
A kisorolást, mit olyant vannak vezetők akik teljesen "elfelejtették"...
Ezzel a baj az, hogy jobbról tilos előzni, balról meg vagy nem lehet, mert nincs több sáv, vagy az M7-en Pest felé Fehérvártól, ahol van, ott meg 2 sávot besorolni, előzni, majd 2 sávot kisorolni. Ezt 10X játszottam el legalább 1 út alatt, ebből 3-an vették magukat észre és kimentek az amúgy tök üres külső sávba. A többiek haladtak tovább a középső sávban. / biztos csak oda szól a jogsijuk.../
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1407 Dátum: 2009. Július 04. - 20:54:50 »

Mai nap annyit 'vészfékeztem' mint előző félévben összesen...
1. elöttem VW polo előz, de már látszik a település végén lévő terelő sziget..
2. elöttem haladó Daewoo Tico előz egy cammogot aki az úttest jobb szélén tötyög, ezután 5méterrel kiteszi a balra indexet fékez és elkezd lassan kanyarodni...
3. bajai hídról le. az előttem a furgon balra sávban tovább és jobbra térek az egyenes sávra. Sávok végén az okos úgy gondolta az egyenes sáv szimpatikusabb neki. A dudálásomra se ébredt fel, mert egy nyamvadt bocsira sem tellett.
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1408 Dátum: 2009. Július 04. - 21:26:43 »

Mostanában többször jártam a 85-ös főúton és meg kell mondanom az kész életveszély. A Markos-Nádas-Bonc kabaré is eszembe jutott mikor mondták, hogy ősz van mert a tartály kocsik V alakban repülnek délre. Nem volt olyan alkalom, hogy ne legyen valamilyen baleset legutóbb is egy kamiont húztak ki a tűzoltók a kukoricásból. Ezen az úton valamiért nagyon türelmetlenek az emberek és ez okozhatja a gondot.
Ez sajna még egy darabig így lesz. Ugyanis kedves honatyáink mindenhova terveztek, építettek autópályát, gyorsforgalmit az elmúlt 15 évben, csak a fejlődő nyugatra nem.
Nincs nyugati részen észak-déli összeköttetés. Győrtől Letenyéig nincs normális úthálózat. Holott a kamionok itt ezrével mennek. Csornáig az út még csak-csak olyan, amilyen, de utána Szombathelyig... Inkább nem mondok semmit. 15 év termése, hogy 2 héttel ezelőtt átadták a váti elkerülő szakaszt (4km) HURRÁ.
Mellékesen ennek az útnak a fejlesztését a magyar állam 2012-re tervezi. 10 éve az itt élő emberek azon lobbiznak, hogy európai pályázatokon nyerve pénzt megépítsék azt, ami másnak a feladata lenne.
No comment...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1409 Dátum: 2009. Július 05. - 09:23:36 »

Tegnap délután felmentünk BUDAÖRSRE shopingolni, ÉRDen keresztül mentünk ahol egy audis kb 120km/h feleti tempoval (haladt) csak az volt a baj hogy oda vissza ment a forgalom, kb 40 cmre huzot el meletem ugy hogy elrántotam a kormányt, mivan akkor ha egy biciklist vagy motorost kerülök ki akor most a balesetiböl irnék,kezdem utálni a 2.0Ltöl nagyobb motoru autosokat.  A tegnapinak kivántam egy laza csapágy törést valamejik elsö kerékre
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 05. - 09:40:42 írta ladlac » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 201   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!