Lacetti klub fórum
2024. Október 07. - 10:25:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 48   Le
 
Szerző Téma: Játék  (Megtekintve 116922 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #570 Dátum: 2011. Október 01. - 17:18:07 »

Ez a busz nekem is kéne, de nem akarom a többit egyre dráguló kocsikat, de nem adtak meg elérhetőséget, ahol lemondani lehetne a többit- ravasz. 13 busz jönne, az első megfizethető, a második még elmegy- talán, de utána már 5 ezres lesz darabja szállítással együtt, és ezt meg kell szorozni 10-zel. Nos, itt a bibi. De, ha valaki ezt elintézi nekem, az elsőt átveszem boldogan, a faros Ikarust. Nos, ki segít?
Én is megrendeltem. Nekem se kell a többi csak az Ikarus. Vigyorog Utána lemondom. Kacsint
Telefonon vagy email-ben lehet lemondani itt:
Editions Atlas SA ügyfélszolgálat működtetője: Linea Directa Communications Kft. 1191 Budapest Üllői út 206. Editions Atlas SA ügyfélszolgálatának elérhetőségei: Tel. (06)-(1)/888-62-88, Fax: (06)-(1)/888-62-99 E-Mail: ugyfelszolgalat@editionsatlas.ch.
Köszi Jani! Így már én is megrendeltem. A többi is kéne, csak hát...Elég az Ikarus!
Azért arra kíváncsi leszek ,hogy ilyen egyszerű lesz-e megszabadulni tőlük. Vigyorog
E-mailben mondjuk le, és utána egyszerűen nem vesszük át tőlük a már drága buszokat. Mit tehetnek ekkor? Semmit, mert be sem engedem a házba a küldöncöt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #571 Dátum: 2011. Október 02. - 09:22:44 »

Ez a busz nekem is kéne, de nem akarom a többit egyre dráguló kocsikat, de nem adtak meg elérhetőséget, ahol lemondani lehetne a többit- ravasz. 13 busz jönne, az első megfizethető, a második még elmegy- talán, de utána már 5 ezres lesz darabja szállítással együtt, és ezt meg kell szorozni 10-zel. Nos, itt a bibi. De, ha valaki ezt elintézi nekem, az elsőt átveszem boldogan, a faros Ikarust. Nos, ki segít?
Én is megrendeltem. Nekem se kell a többi csak az Ikarus. Vigyorog Utána lemondom. Kacsint
Telefonon vagy email-ben lehet lemondani itt:
Editions Atlas SA ügyfélszolgálat működtetője: Linea Directa Communications Kft. 1191 Budapest Üllői út 206. Editions Atlas SA ügyfélszolgálatának elérhetőségei: Tel. (06)-(1)/888-62-88, Fax: (06)-(1)/888-62-99 E-Mail: ugyfelszolgalat@editionsatlas.ch.
Köszi Jani! Így már én is megrendeltem. A többi is kéne, csak hát...Elég az Ikarus!
Azért arra kíváncsi leszek ,hogy ilyen egyszerű lesz-e megszabadulni tőlük. Vigyorog
E-mailben mondjuk le, és utána egyszerűen nem vesszük át tőlük a már drága buszokat. Mit tehetnek ekkor? Semmit, mert be sem engedem a házba a küldöncöt.
A másodikat még átveszem, mert jók az ajándékok, utána lemondom majd. Az ezüst Bugattinál sem volt semmi gond a lemondással.
Az Ikarus kötelező darab!!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #572 Dátum: 2011. Október 16. - 10:04:21 »

Az aldiban 1:18-as burago modelleket kínálnak 3999ft-ért.Hátha érdekel valakit.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #573 Dátum: 2011. Október 19. - 11:18:20 »

Jani! LadLac! Megjött a faros Ikarus! Gyönyörű! Szép kis "vitrines" dobozban van, kár lett volna kihagyni. A többi kevésbé érdekes, és főleg sokkal drágább. A többit le is mondom, de ez úgy, hogy már itt van, kihagyhatatlannak számít. Ajánlom mindenkinek.
Lemondtam. A többi meg sem közelíti a mi csodálatos Ikarus buszunkat.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 19. - 11:41:32 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #574 Dátum: 2011. Október 19. - 11:36:25 »

http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=249346
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #575 Dátum: 2011. Október 19. - 13:52:55 »

Jani! LadLac! Megjött a faros Ikarus! Gyönyörű! Szép kis "vitrines" dobozban van, kár lett volna kihagyni. A többi kevésbé érdekes, és főleg sokkal drágább. A többit le is mondom, de ez úgy, hogy már itt van, kihagyhatatlannak számít. Ajánlom mindenkinek.
Lemondtam. A többi meg sem közelíti a mi csodálatos Ikarus buszunkat.
Nekem nem jött. Viszont az asszonynak küldtek egyet. Vigyorog Nem is értem, én rendelten a saját nevemre, de a csomagon a párom neve volt. He
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #576 Dátum: 2011. Október 19. - 14:54:51 »

Jani! LadLac! Megjött a faros Ikarus! Gyönyörű! Szép kis "vitrines" dobozban van, kár lett volna kihagyni. A többi kevésbé érdekes, és főleg sokkal drágább. A többit le is mondom, de ez úgy, hogy már itt van, kihagyhatatlannak számít. Ajánlom mindenkinek.
Lemondtam. A többi meg sem közelíti a mi csodálatos Ikarus buszunkat.
Nekem nem jött. Viszont az asszonynak küldtek egyet. Vigyorog Nem is értem, én rendelten a saját nevemre, de a csomagon a párom neve volt. He
Hello Jani!Lehet, hogy meglepinek szánta? Vagy pedig ő is szokott nagy titokban rendelni dolgokat, és a cím stimmelt, hát neki küldték. Nézz utána, de két busz is jöhet, biztosan lesz olyan, aki átveszi, persze csak, ha meg tudsz válni tőle. Tetszik?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #577 Dátum: 2011. Október 19. - 19:53:10 »

Jani! LadLac! Megjött a faros Ikarus! Gyönyörű! Szép kis "vitrines" dobozban van, kár lett volna kihagyni. A többi kevésbé érdekes, és főleg sokkal drágább. A többit le is mondom, de ez úgy, hogy már itt van, kihagyhatatlannak számít. Ajánlom mindenkinek.
Lemondtam. A többi meg sem közelíti a mi csodálatos Ikarus buszunkat.
Nekem nem jött. Viszont az asszonynak küldtek egyet. Vigyorog Nem is értem, én rendelten a saját nevemre, de a csomagon a párom neve volt. He
Hello Jani!Lehet, hogy meglepinek szánta? Vagy pedig ő is szokott nagy titokban rendelni dolgokat, és a cím stimmelt, hát neki küldték. Nézz utána, de két busz is jöhet, biztosan lesz olyan, aki átveszi, persze csak, ha meg tudsz válni tőle. Tetszik?
Nem ő rendelte, szóval nem értem. Ha jönne még egy lenne rá itthon jelentkező. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #578 Dátum: 2011. Október 29. - 11:52:12 »

Jani! LadLac! Megjött a faros Ikarus! Gyönyörű! Szép kis "vitrines" dobozban van, kár lett volna kihagyni. A többi kevésbé érdekes, és főleg sokkal drágább. A többit le is mondom, de ez úgy, hogy már itt van, kihagyhatatlannak számít. Ajánlom mindenkinek.
Lemondtam. A többi meg sem közelíti a mi csodálatos Ikarus buszunkat.
Nekem nem jött. Viszont az asszonynak küldtek egyet. Vigyorog Nem is értem, én rendelten a saját nevemre, de a csomagon a párom neve volt. He
Hello Jani!Lehet, hogy meglepinek szánta? Vagy pedig ő is szokott nagy titokban rendelni dolgokat, és a cím stimmelt, hát neki küldték. Nézz utána, de két busz is jöhet, biztosan lesz olyan, aki átveszi, persze csak, ha meg tudsz válni tőle. Tetszik?
Nem ő rendelte, szóval nem értem. Ha jönne még egy lenne rá itthon jelentkező. Vigyorog
Nekem is 2 jön.
Nem direkt, de így alakult. Vissza viszont már nem küldöm!!!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #579 Dátum: 2011. December 05. - 19:24:52 »

Egy kis retro kvarcjáték. Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #580 Dátum: 2011. December 05. - 19:40:09 »

EZ KIRÁLY!!! Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #581 Dátum: 2011. December 05. - 19:56:40 »

Jujj, mennyit nyomkodtuk ezeket. Mosolyog
Ez volt a mi PSP-nk. Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #582 Dátum: 2011. December 05. - 20:00:05 »

Mi uncsitesómmal a Donkey Kong Jr-t nyomtuk minden reggel suli előtt. Még a faterja hozta Taiwanról. Mekkora szám volt itthon. Mi voltunk a menők, hogy ilyen cuccunk van Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #583 Dátum: 2011. December 05. - 20:08:59 »

Mi uncsitesómmal a Donkey Kong Jr-t nyomtuk minden reggel suli előtt. Még a faterja hozta Taiwanról. Mekkora szám volt itthon. Mi voltunk a menők, hogy ilyen cuccunk van Vigyorog
Kb 3.-os lehetem, mikor az egyik gyerek kapott egy ejtőernyősöst. 1 pogácsáért 3 menetet játszhattam, 1 párizsisszendvicsért pedig 10-et. Mosolyog Aztán nekem is lett egy, Donkey Kong 2. Vigyorog
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #584 Dátum: 2011. December 05. - 20:13:25 »

Mi uncsitesómmal a Donkey Kong Jr-t nyomtuk minden reggel suli előtt. Még a faterja hozta Taiwanról. Mekkora szám volt itthon. Mi voltunk a menők, hogy ilyen cuccunk van Vigyorog
Ja, akkor még nem élveztük a fogyasztói társadalom előnyeit. Nekünk is csak azért volt, mert a szomszédunk "államigondozott" volt és vele hozattunk. Volt ilyen kihajthatósban is, alul-felül képernyővel. Nagy királyság volt a 80-as évek elején.... Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 48   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!